online afera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#76 Re: online afera

Post by burgundy »

Hipergamija na djelu,englez poslo par skupih slika,ova pala.Neizzivljena.3 mjeseca nije bezazleno.Nakon 12 god.paznja i lijepe rijeci razlog?pfff.Pa nije iz carske vagine ispala,il mozda konta da jest.
User avatar
AstorH
Posts: 1895
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#77 Re: online afera

Post by AstorH »

tuzlak1212 wrote:
AstorH wrote:
Xavier1 wrote:Je li ovaj Astor zajebava? On savjetuje da saceka da se pojebe sa drugim pa mu se vrati. Zanimljivo.
Naaravno da treba da se pojebe sa drugim.
Ne zajebavam.
To jaca vezu.
Ali mnogi to ne kapiraju, dok im se desi.
Ljubomora je srusila 100 brakova zbog toga sto su im parteri utuvili u glavicu malu da su oni najbolji ie vezali zene sa tim dojmom.
Ja nisam iz tog sela. Naprotv.
Kad se ozenis, prosljedi nam svoju zenu, da ti ojacamo vezu u braku :-)
Uopce nije ta fora u pitanju.
Te stvari se kanaliziraju kroz poseban protokol i poseban dogovor.
A to apsolutno nije ovaj forum.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#78 Re: online afera

Post by Xavier1 »

burgundy wrote:Hipergamija na djelu,englez poslo par skupih slika,ova pala.Neizzivljena.3 mjeseca nije bezazleno.Nakon 12 god.paznja i lijepe rijeci razlog?pfff.Pa nije iz carske vagine ispala,il mozda konta da jest.
Ma nedostatak paznje im je glavni izgovor kad nemaju pravi razlog. A mora zensko uvijek krivca u drogome traziti. Nikada nije do nje.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#79 Re: online afera

Post by triconja »

AstorH wrote:Nemam volje da vatam quote, ali ovaj pokretac teme ako do sada nije, morat ce se suociti da mu pojebe zenu drugi lik, i to bi trebao da pusti i da ne ide u osvetu odmah.
Ona ce se tucati u Londonu, par puta, al ako joj nije pruzio nesto vece od toga, a to je ljubav, koja je unikatna, ako je prava i iskrena, putem te ljubavi ce se vratiti, jer zene se vracaju u oazu ljubavi, ako je iskena i obostrana. Ako nije ne vracaju se.
Kompleksna, ali ujedno opravdana stvar. I on cemu se ja protivim kao muskarac je nazivanje takvih zena kurvama. Ne, to nisu kurve, To su zene koje prije svega imaju pravo da biraju partnere i da traze ljubav.
Koji si ti kak (cuckold) nimeta mi :lol: :lol: :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18643
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#80 Re: online afera

Post by SmokingMan »

Šta da ti kažem,poslušaj Sea,u ovome ima istine... :D

User avatar
AstorH
Posts: 1895
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#81 Re: online afera

Post by AstorH »

triconja wrote:
AstorH wrote:Nemam volje da vatam quote, ali ovaj pokretac teme ako do sada nije, morat ce se suociti da mu pojebe zenu drugi lik, i to bi trebao da pusti i da ne ide u osvetu odmah.
Ona ce se tucati u Londonu, par puta, al ako joj nije pruzio nesto vece od toga, a to je ljubav, koja je unikatna, ako je prava i iskrena, putem te ljubavi ce se vratiti, jer zene se vracaju u oazu ljubavi, ako je iskena i obostrana. Ako nije ne vracaju se.
Kompleksna, ali ujedno opravdana stvar. I on cemu se ja protivim kao muskarac je nazivanje takvih zena kurvama. Ne, to nisu kurve, To su zene koje prije svega imaju pravo da biraju partnere i da traze ljubav.
Koji si ti kak (cuckold) nimeta mi :lol: :lol: :lol:

Cuckold da, naravno.
A "nimeta" nemam ti pojma sta to znaci. Isreno.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#82 Re: online afera

Post by triconja »

Glavni argument koji se provlaci protiv ljevicara i feminostickog pokreta je ako to prodje kae bices lola koji ce morat zenu vodit pod vola kad joj se cefne a bit ces sretan kad ti da :lol: :lol: :lol:
User avatar
denimb
Posts: 2614
Joined: 27/03/2009 14:33

#83 Re: online afera

Post by denimb »

I uvijek se vratimo na ono ne jebe lijep nego uporan, i bas je tako...popuste ko ventil, cast izuzetcima, ne mislim da vrijedjam zene...ali u tom dobu zene sa dijetetom tih nekih godina su nevjerovatne...zbog cega popustaju, upravo zbog paznje i uzbudjenja...kazem paznje jer nije vise paznja tog nekoga s kim je u braku onako uzbudljiva kao nekoga sa strane, ono ucini me da se osjecam lijepom, izvuci me iz kolotecine, i plus na to sve uzbudjenje onog "nece niko znati"...

A ne treba zanemariti da postoji citava serija predatora koja cilja samo takve zene.

Ovaj Astor prica pricu koja je tacna, ali neprihvatljiva, ko ce ba biti u braku s nekim ko se tuca sa strane...to neki novi fazoni...jebes 12 godina braka...ma bjezi ba...otvoreni brak :oops:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#84 Re: online afera

Post by triconja »

AstorH wrote:Cuckold da, naravno.
A "nimeta" nemam ti pojma sta to znaci. Isreno.
Turcizam, znaci hljeba :lol:
User avatar
AstorH
Posts: 1895
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#85 Re: online afera

Post by AstorH »

triconja wrote:
AstorH wrote:Cuckold da, naravno.
A "nimeta" nemam ti pojma sta to znaci. Isreno.
Turcizam, znaci hljeba :lol:
Cuckold,da.
Kruva imamo, pa navrati.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#86 Re: online afera

Post by Xavier1 »

denimb wrote:I uvijek se vratimo na ono ne jebe lijep nego uporan, i bas je tako...popuste ko ventil, cast izuzetcima, ne mislim da vrijedjam zene...ali u tom dobu zene sa dijetetom tih nekih godina su nevjerovatne...zbog cega popustaju, upravo zbog paznje i uzbudjenja...kazem paznje jer nije vise paznja tog nekoga s kim je u braku onako uzbudljiva kao nekoga sa strane, ono ucini me da se osjecam lijepom, izvuci me iz kolotecine, i plus na to sve uzbudjenje onog "nece niko znati"...

A ne treba zanemariti da postoji citava serija predatora koja cilja samo takve zene.

Ovaj Astor prica pricu koja je tacna, ali neprihvatljiva, ko ce ba biti u braku s nekim ko se tuca sa strane...to neki novi fazoni...jebes 12 godina braka...ma bjezi ba...otvoreni brak :oops:
Vidis da je on u Aachenu. Valjda je na zapadu to normalno postalo.
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#87 Re: online afera

Post by lmo »

denimb wrote:I uvijek se vratimo na ono ne jebe lijep nego uporan, i bas je tako...popuste ko ventil, cast izuzetcima, ne mislim da vrijedjam zene...ali u tom dobu zene sa dijetetom tih nekih godina su nevjerovatne...zbog cega popustaju, upravo zbog paznje i uzbudjenja...kazem paznje jer nije vise paznja tog nekoga s kim je u braku onako uzbudljiva kao nekoga sa strane, ono ucini me da se osjecam lijepom, izvuci me iz kolotecine, i plus na to sve uzbudjenje onog "nece niko znati"...
pa isto je i kod muških koji imaju dijete i u anemičnom su braku.
User avatar
denimb
Posts: 2614
Joined: 27/03/2009 14:33

#88 Re: online afera

Post by denimb »

lmo wrote:
denimb wrote:I uvijek se vratimo na ono ne jebe lijep nego uporan, i bas je tako...popuste ko ventil, cast izuzetcima, ne mislim da vrijedjam zene...ali u tom dobu zene sa dijetetom tih nekih godina su nevjerovatne...zbog cega popustaju, upravo zbog paznje i uzbudjenja...kazem paznje jer nije vise paznja tog nekoga s kim je u braku onako uzbudljiva kao nekoga sa strane, ono ucini me da se osjecam lijepom, izvuci me iz kolotecine, i plus na to sve uzbudjenje onog "nece niko znati"...
pa isto je i kod muških koji imaju dijete i u anemičnom su braku.
Ne znam, vjeruj da se krecem preko posla u tom nekom starijem drustvu, ozenjenih ljudi...i opet kazem postoje izuzetci, ali muskarac nekako uvijek trazi podrsku u drustvu, tek tada pokleklne...ne znamo mi sutiti bona, velika vecina nas ne zna...dok su zene puno kopleksnije od toga.
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#89 Re: online afera

Post by lmo »

denimb wrote:
Ne znam, vjeruj da se krecem preko posla u tom nekom starijem drustvu, ozenjenih ljudi...i opet kazem postoje izuzetci, ali muskarac nekako uvijek trazi podrsku u drustvu, tek tada pokleklne...ne znamo mi sutiti bona, velika vecina nas ne zna...dok su zene puno kopleksnije od toga.
a haj nećemo se sad naduravati :D ... no, to ti je do osobe, ne do spola.
User avatar
denimb
Posts: 2614
Joined: 27/03/2009 14:33

#90 Re: online afera

Post by denimb »

lmo wrote:
denimb wrote:
Ne znam, vjeruj da se krecem preko posla u tom nekom starijem drustvu, ozenjenih ljudi...i opet kazem postoje izuzetci, ali muskarac nekako uvijek trazi podrsku u drustvu, tek tada pokleklne...ne znamo mi sutiti bona, velika vecina nas ne zna...dok su zene puno kopleksnije od toga.
a haj nećemo se sad naduravati :D ... no, to ti je do osobe, ne do spola.
Pa to da, do osobe je naravno.
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#91 Re: online afera

Post by superiska »

Xavier1 wrote: Ma ona se hoce vjerovatno vratiti. Ali ja ne mogu da vjerujem da mu vas nekoliko ovdje savjetuje da predje preko ovoga. Nema ona postovanja prema njemu.
Partneru sa kojim si jako dugo i sa kojim imaš dijete/djecu preko nekih stvari možeš/trebaš/pokušaš preći iz x razloga. Nije to zabavljanje pa ćeš tek tako okončati i svako svojim putem. Htjeli ili ne, sa partnerom sa kojim se ima dijete, ostaješ, makar, indirektno "vezan" do kraja života.
Za sam da se brak u kojem ima ili je bilo ljubavi ali došlo do monotonije, kolotečine..., u kojem je dijete ili djeca, pokuša spasiti na sve moguće načine.


Na koncu ako i dođe do razlaza....

Kako živim? Dobro. Zadovoljan sam što sam proživio vijek a nisam nikome naškodio. Ono što je meni štete naneseno, davno sam zaboravio, gubitak je lakše podnijeti nego kajanje.
User avatar
medvjed23
Posts: 26810
Joined: 16/07/2010 13:49

#92 Re: online afera

Post by medvjed23 »

meni je bliži onaj: čista savjest je znak lošeg pamćenja..

nema života bez grijehova, no nije svejedno ima li ih manje ili više..
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#93 Re: online afera

Post by ho oponopono »

New Guy wrote:ja 36, supruga 34 godine..sin od 10 godina..brak 12 godina.. radimo,snalazimo se,znate situaciju..kad neko pogleda sa strane vjerovatno to izgleda sasvim ok...kao i svaki par imali smo svojih uspona i padova ali nista preopasno.. prije 5 dana pronadjem slucajno dokaze o online vezi moje supruge sa nekim likom..pun sam dokaza,postavim je pored sebe i sve cujem..to traje 3 mjeseca,nema tu golih slika,nema tu online sexa,nema video ili obicnih poziva nego su tu poruke tipa sta ima,cao ljepotice,cao zgodni,pa neka srca,mislim na tebe,par razmjenjenih selfia onako obicnih,kao nedostajes mi,mislim na tebe i to..vecina toga pocinje i zavrsava u 4-5 poruka..ima par duzih razgovora,u kojem on nju poziva hajde kao meni i to na sta mu ona odgovara znas da je to nemoguce..naime svo dopisivanje je vodjeno na engleskom jeziku i lik zivi i radi u londonu..na osnovu toga ona mi i kaze,upravo zato sto je englez i sto je iz londona sam se i upustila u to,jasno je kao dan da je nemoguce da se ista desi..(iskreno,ni ja ne vidim nacin da ta veza i preraste u nesto vise) njeno opravdanje je to da sam ja vremenom prestao da joj govorim bilo sta lijepo,da joj je to nedostajalo,da se kaje ali sta je tu je..osim toga,treba dodati da je brak funkcionisao bez problema,sex je bio redovan i zadnjih godina sve bolji i bolji,i sama to tvrdi..financijski nismo imali problema,mada nismo ni neki dzekovi...vec sutradan je rekla da odlazi s dijetetom kod majke,da zna da je napravilo nesto sto ja nikad necu oprostit,da ju e stid ali da ne zeli nastavit zivjet samnom jer kaze to vise i nece bit zivot..sutio sam,iskreno bio sam i povrijedjen i pustio sam je da ode.. sad ne znam sta ni kako dalje..dal sam pogrijesio,dal to drugi ljudi nebi vidili kao ja,dal je to vrijedno rastave..volim ju..imate li savjet..?

...čim ju nisi odjebao nakon bijednih njenih izgovora sa hi hi pi hi sa xy likom, nisi bolje ni zaslužio ...:pusi2: ...osim da te bičarka guzi kako stigne, mene spapri huja evo dok ovo pročitah, crnilo pred očima...ma krepaj za njom budalo...:pusi2:
radostan dan
Posts: 27092
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#94 Re: online afera

Post by radostan dan »

medvjed23 wrote:meni je bliži onaj: čista savjest je znak lošeg pamćenja..

nema života bez grijehova, no nije svejedno ima li ih manje ili više..
e da im je vratiti istoriju viber poruka na telefonima, u žena im u njih... :D
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#95 Re: online afera

Post by lmo »

medvjed23 wrote:meni je bliži onaj: čista savjest je znak lošeg pamćenja..

nema života bez grijehova, no nije svejedno ima li ih manje ili više..
:thumbup:
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#96 Re: online afera

Post by Humljanin »

Razgovor, razgovor, razgovor. Samo razgovor! I to otvoren razgovor da znate oboje na čemu ste.
Zajebi forume i sranja, neće ti nitko spasit brak na forumu.
Otiđi do nje, sjednite , pričajte, natjeraj je da sve otvoreno kaže.
Nema laganja i sranja.
Pricajte kao ljudi. Ako je došlo do razlaza, neka dođe. Ako se treba razvoditi neka treba, ni prvi ni zadnji. Ali se raziđite kao dvoje odraslih i civiliziranih ljudi koji ne misli samo na svoju ugodu nego i na život djeteta. Najgore lagati sebi i ne znati na čemu ste.
Imao sam sličan primjer u daljnjoj porodici. Naizgleda skladan savršen brak. Apsolutno joj ništa nije falilo. Previše ju je mazio i pazio i onda odlepršala. Kaže falilo joj uzbuđenja.
On ju je molio da se vrati dok se ona tamburala sa drugim. Ona nije htjela vratiti se jer ga je smatrala za papučara.
Sada ona proklinje dan kada ga je napustila. Jer je prošla strast i uzbuđenje, nije više zanimljiv seks, a vidi da je nitko nikad više neće voljeti i poštivati kao bivši muž. Svima nam je žao , ali povratka nema.
Vjeruj mi, ne možeš natjerati nekoga da te voli i poštiva. Toga ili ima ili nema. Ali ono što ti možeš sa svoje strane uraditi je dovrsti sve na čistac, da su otvorene karte. Otvoreno joj kažeš da je završena priča ako ima drugoga i to je to. Nemožeš je natjerati da te voli. To ona sama mora nadoći u glavi i odlučiti je li joj vaznija obitelj i muž i dijete ili prolazna avantura.

Moraš joj dopustiti da ona odluči slobodno jer od sile i prisile nema ništa. Ali joj dadni do znanja kako stoje stvari i da poslje nekih odluka nema povratka.
Hajde sretno ti bilo, i popričaj sa nekom osobom bliskom od povjerenja i onda sa njom razriješi sve što imate.
User avatar
denimb
Posts: 2614
Joined: 27/03/2009 14:33

#97 Re: online afera

Post by denimb »

Otto_13 wrote:I šta bi ?
Sta mislis da je bilo, vratio je nazad i obecao da ce se truditi vise...zene ko zene, kriv si i kad nisi.
User avatar
denimb
Posts: 2614
Joined: 27/03/2009 14:33

#98 Re: online afera

Post by denimb »

Otto_13 wrote:
denimb wrote:
Otto_13 wrote:I šta bi ?
Sta mislis da je bilo, vratio je nazad i obecao da ce se truditi vise...zene ko zene, kriv si i kad nisi.
E onda je i zaslužio da mu rastu rogovi
Teska bolan tema, ja sam prije par mjeseci sjedio pio sa rodjakom...i bas tako na tu temu pricamo, kaze covjek evo nadji mi ti na netu bilo koju udatu zenu...ja pikam jednu pokrivenu zenu koju bas ono znam, komsinka mi...poslije 2 dana dobijem screenshot od njega, ta ista mu daje vrijeme i mjesto gdje da dodje po nju...zena troje djece ima...

O cemu da pricamo brate, to je postala rijetkost...znaci swing, pa makar neka posteno bude.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#99 Re: online afera

Post by moonca »

Image
User avatar
denimb
Posts: 2614
Joined: 27/03/2009 14:33

#100 Re: online afera

Post by denimb »

Sta ti kolutas ocima :lol:
Post Reply