online afera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#526 Re: online afera

Post by triconja »

pustopoljina wrote:
zubi wrote:
emmir1 wrote:Zajebano je oprostit, čovjek je povrijeđen ali mora se malo pogledat i druga strana medalje.

Flert je dostupan 24 sata 7 dana u sedmici, online mnogi muškarci vjerovatno svaki dan pokuśavaju uspostavit komunikaciju.

Vjerujem da većina osoba koja i prihvati taj flert ne misli ozbiljno, nego ajde neka zanimacija i zezanje.

Vjerujem da i supruga uvodničara je jedna od tih.


Mislim da nije razlog za razvod, jedan dobar razgovor bi trebao da riješi ovu situaciju.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Ali ako oprosti, onda to mora biti bez fige u dzepu...a eto, ona misli da to nije moguce, da bi joj kad tad vratio...on mora znati moze li ili ne. A ona...trebala je o tome ranije misliti, nista se na svijetu ne moze sakriti, nekad bi se ipak saznalo...
Vjerujem da je lakse bjezati u ovo ili ono, nego onom drugom reci- hej, ovo nase nista ne valja, ja nisam sretna/sretan.
Imati porodicu je nesto najljepse na svijetu i sav rad na tome je toga vrijedan...ali ako misle da ce umirati na kasicicu...bolje je odmah kud koji.
To ti je to, rec odmah ja ne vidim buducnost u nasoj vezi i skaci po kome hoces kad hoces, ha ja.

Ali haman bolje je radit nesto sto se ne smije radit, bolje pali, ha ja :mrgreen:
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#527 Re: online afera

Post by Analiticarr »

Ne treba joj oprostiti jer ce sutra uraditi isto to sa nekim iz komsiluka, ako to vec ne radi. I naravno da ce nakon dopisivanja zavrsiti kod njega u krevetu.
Inace zanimljivo je koliko udate/zauzete zene lakse pristaju na to od ovih slobodnih. Zasto je to tako?
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#528 Re: online afera

Post by pustopoljina »

Analiticarr wrote:Ne treba joj oprostiti jer ce sutra uraditi isto to sa nekim iz komsiluka, ako to vec ne radi. I naravno da ce nakon dopisivanja zavrsiti kod njega u krevetu.
Inace zanimljivo je koliko udate/zauzete zene lakse pristaju na to od ovih slobodnih. Zasto je to tako?
Izgube ideale, sta drugo?
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#529 Re: online afera

Post by biggrin »

moonca wrote:
biggrin wrote:niko da obrati pažnju na jedan segment ove priče, a to je da od kad je krenula ta afera, njima se seks popravio 8-)
:roll:

..ne citash komentare ili sam ti na -foe :wink:
mora da te nisam razumio :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#530 Re: online afera

Post by triconja »

pustopoljina wrote:
Analiticarr wrote:Ne treba joj oprostiti jer ce sutra uraditi isto to sa nekim iz komsiluka, ako to vec ne radi. I naravno da ce nakon dopisivanja zavrsiti kod njega u krevetu.
Inace zanimljivo je koliko udate/zauzete zene lakse pristaju na to od ovih slobodnih. Zasto je to tako?
Izgube ideale, sta drugo?
Mogucno je i da ih tabu priroda tog jos vise pali, ha ja :lol:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#531 Re: online afera

Post by pustopoljina »

triconja wrote:
pustopoljina wrote:
Analiticarr wrote:Ne treba joj oprostiti jer ce sutra uraditi isto to sa nekim iz komsiluka, ako to vec ne radi. I naravno da ce nakon dopisivanja zavrsiti kod njega u krevetu.
Inace zanimljivo je koliko udate/zauzete zene lakse pristaju na to od ovih slobodnih. Zasto je to tako?
Izgube ideale, sta drugo?
Mogucno je i da ih tabu priroda tog jos vise pali, ha ja :lol:
Kako mislis tabu? Pa prevara je prevara, bio ti u braku ili u vezi...
Kako ce slobodne/ni nekog prevariti? Koga? Prevara podrazumijeva da si zauzet, a ne single.
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#532 Re: online afera

Post by Xavier1 »

pustopoljina wrote:
Analiticarr wrote:Ne treba joj oprostiti jer ce sutra uraditi isto to sa nekim iz komsiluka, ako to vec ne radi. I naravno da ce nakon dopisivanja zavrsiti kod njega u krevetu.
Inace zanimljivo je koliko udate/zauzete zene lakse pristaju na to od ovih slobodnih. Zasto je to tako?
Izgube ideale, sta drugo?
Ono sto sam ja primijetio je da fine djevojke duze ostaju same, dok se vrtirepke rano udaju. Mozda je do toga.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#533 Re: online afera

Post by pustopoljina »

Xavier1 wrote:
pustopoljina wrote:
Analiticarr wrote:Ne treba joj oprostiti jer ce sutra uraditi isto to sa nekim iz komsiluka, ako to vec ne radi. I naravno da ce nakon dopisivanja zavrsiti kod njega u krevetu.
Inace zanimljivo je koliko udate/zauzete zene lakse pristaju na to od ovih slobodnih. Zasto je to tako?
Izgube ideale, sta drugo?
Ono sto sam ja primijetio je da fine djevojke duze ostaju same, dok se vrtirepke rano udaju. Mozda je do toga.
Cini ti se. Ko poslije skole ne ide dalje i nema nekih puno opcija, posao imas ili trazis, izlazis, udas se...ko ide dalje, logicno da se sve pomjeri za kasnije.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#534 Re: online afera

Post by moonca »

biggrin wrote:
moonca wrote:
biggrin wrote:niko da obrati pažnju na jedan segment ove priče, a to je da od kad je krenula ta afera, njima se seks popravio 8-)
:roll:

..ne citash komentare ili sam ti na -foe :wink:
mora da te nisam razumio :D
hm ..tak sam i naslucivala .. da si.. :-) ;-)
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#535 Re: online afera

Post by Analiticarr »

Xavier1 wrote:
pustopoljina wrote:
Analiticarr wrote:Ne treba joj oprostiti jer ce sutra uraditi isto to sa nekim iz komsiluka, ako to vec ne radi. I naravno da ce nakon dopisivanja zavrsiti kod njega u krevetu.
Inace zanimljivo je koliko udate/zauzete zene lakse pristaju na to od ovih slobodnih. Zasto je to tako?
Izgube ideale, sta drugo?
Ono sto sam ja primijetio je da fine djevojke duze ostaju same, dok se vrtirepke rano udaju. Mozda je do toga.
Ma nema to veze, te fine su mozda i najgore.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#536 Re: online afera

Post by moonca »

Sve je to -- machak u vreci - ne treba se opterecivati -sta, kako , hoce li ....... :wink:
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#537 Re: online afera

Post by Analiticarr »

moonca wrote:Sve je to -- machak u vreci - ne treba se opterecivati -sta, kako , hoce li ....... :wink:
Samo zelimo savjetima i idejama pomoci jadnom musku. :sad:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#538 Re: online afera

Post by moonca »

Analiticarr wrote:
moonca wrote:Sve je to -- machak u vreci - ne treba se opterecivati -sta, kako , hoce li ....... :wink:
Samo zelimo savjetima i idejama pomoci jadnom musku. :sad:
Nadji mi osobu koja ce poslusati tvoj /bili ciji savjet :lol: . jeste ... al'ne znas ti .. tesko je to opisati... itd - ... :dajba:
User avatar
dulekrele
Posts: 3854
Joined: 10/04/2014 18:25

#539 Re: online afera

Post by dulekrele »

Otidi kod nje i popricaj sta ona hoce. i ako misli da se takve stvari vise nece desiti pokusaj ponovo ali sa velikom rezervom i oprezom. do tebe da li ces joj dati jos jednu sansu ili ne. ona nema nikakvo pravo da ti ista uslovljava. ako nije sigurna u brak sa tobom razidite se. ne ostaj zbog dijeteta kasnije ces se kajati.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#540 Re: online afera

Post by Boemica »

pustopoljina wrote: Imati porodicu je nesto najljepse na svijetu i sav rad na tome je toga vrijedan.

Imati nešto, a to kockati radi gluposti, sitnica, neostvarene potrebe za pažnjom, itd... tužno :(
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#541 Re: online afera

Post by Cookie85 »

Android Knego wrote:
Cookie85 wrote:Zato ja kad mi djevojka kaze idem na kafu sa prijateljem sama, ja kazem idi i ostani sa njim.
A jel' bi tako i da ti je žena? :D
Nego sta! Sta ima ona sama sa "prijateljem" izlaziti, hodati, ispijati kafe itd.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#542 Re: online afera

Post by strucnjakdemagog »

ima li koja raspolozena za online aferu?
User avatar
AstorH
Posts: 1895
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#543 Re: online afera

Post by AstorH »

Online afera je okej ako to radite sa parnericom ili partnerom, u dogovoru, i ako imate partnera koji nije ljubomoran, onda se zove blind-date. Sve ostalo moze zajebat odnos. Pod nazivom odnos se podrazumijeva i brak i veza.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#544 Re: online afera

Post by seln »

AstorH wrote:Online afera je okej ako to radite sa parnericom ili partnerom, u dogovoru, i ako imate partnera koji nije ljubomoran, onda se zove blind-date. Sve ostalo moze zajebat odnos. Pod nazivom odnos se podrazumijeva i brak i veza.
A partner koji nije ljubomoran se zove cuckold.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#545 Re: online afera

Post by ho oponopono »

strucnjakdemagog wrote:ima li koja raspolozena za online aferu?
Image :pusi2:




Image

Image



Image



Image

Image

Image



Image

Image

Image



Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



Image

Image

Image

Image

Image



Image

Image

:pusi2:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Image

Image

Image



Image

Image



Image


Image

Image

Image

Image



Image


Image



Image

Image



Image

Image

Image :pusi2:



Image

Image





Image






Image

Image :pusi2:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#546 Re: online afera

Post by triconja »

ho oponopono wrote:
strucnjakdemagog wrote:ima li koja raspolozena za online aferu?
Image :pusi2:




Image

Image



Image



Image

Image

Image



Image

Image

Image



Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



Image

Image

Image

Image

Image



Image

Image

:pusi2:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Image

Image

Image



Image

Image



Image


Image

Image

Image

Image



Image


Image



Image

Image



Image

Image

Image :pusi2:



Image

Image





Image






Image

Image :pusi2:
Jel to magnum opus? :mrgreen:
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#547 Re: online afera

Post by biggrin »

ako slika govori više od 1000 riječi, mislim da iznad imamo roman od tri toma
User avatar
medvjed23
Posts: 26913
Joined: 16/07/2010 13:49

#548 Re: online afera

Post by medvjed23 »

jadi kineskog mačka
harry825
Posts: 80
Joined: 04/05/2018 21:40

#549 Re: online afera

Post by harry825 »

New Guy wrote:ja 36, supruga 34 godine..sin od 10 godina..brak 12 godina.. radimo,snalazimo se,znate situaciju..kad neko pogleda sa strane vjerovatno to izgleda sasvim ok...kao i svaki par imali smo svojih uspona i padova ali nista preopasno.. prije 5 dana pronadjem slucajno dokaze o online vezi moje supruge sa nekim likom..pun sam dokaza,postavim je pored sebe i sve cujem..to traje 3 mjeseca,nema tu golih slika,nema tu online sexa,nema video ili obicnih poziva nego su tu poruke tipa sta ima,cao ljepotice,cao zgodni,pa neka srca,mislim na tebe,par razmjenjenih selfia onako obicnih,kao nedostajes mi,mislim na tebe i to..vecina toga pocinje i zavrsava u 4-5 poruka..ima par duzih razgovora,u kojem on nju poziva hajde kao meni i to na sta mu ona odgovara znas da je to nemoguce..naime svo dopisivanje je vodjeno na engleskom jeziku i lik zivi i radi u londonu..na osnovu toga ona mi i kaze,upravo zato sto je englez i sto je iz londona sam se i upustila u to,jasno je kao dan da je nemoguce da se ista desi..(iskreno,ni ja ne vidim nacin da ta veza i preraste u nesto vise) njeno opravdanje je to da sam ja vremenom prestao da joj govorim bilo sta lijepo,da joj je to nedostajalo,da se kaje ali sta je tu je..osim toga,treba dodati da je brak funkcionisao bez problema,sex je bio redovan i zadnjih godina sve bolji i bolji,i sama to tvrdi..financijski nismo imali problema,mada nismo ni neki dzekovi...vec sutradan je rekla da odlazi s dijetetom kod majke,da zna da je napravilo nesto sto ja nikad necu oprostit,da ju e stid ali da ne zeli nastavit zivjet samnom jer kaze to vise i nece bit zivot..sutio sam,iskreno bio sam i povrijedjen i pustio sam je da ode.. sad ne znam sta ni kako dalje..dal sam pogrijesio,dal to drugi ljudi nebi vidili kao ja,dal je to vrijedno rastave..volim ju..imate li savjet..?
...
Last edited by harry825 on 19/12/2021 03:11, edited 1 time in total.
User avatar
Yenna
Posts: 6832
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#550 Re: online afera

Post by Yenna »

harry825 wrote:
New Guy wrote:ja 36, supruga 34 godine..sin od 10 godina..brak 12 godina.. radimo,snalazimo se,znate situaciju..kad neko pogleda sa strane vjerovatno to izgleda sasvim ok...kao i svaki par imali smo svojih uspona i padova ali nista preopasno.. prije 5 dana pronadjem slucajno dokaze o online vezi moje supruge sa nekim likom..pun sam dokaza,postavim je pored sebe i sve cujem..to traje 3 mjeseca,nema tu golih slika,nema tu online sexa,nema video ili obicnih poziva nego su tu poruke tipa sta ima,cao ljepotice,cao zgodni,pa neka srca,mislim na tebe,par razmjenjenih selfia onako obicnih,kao nedostajes mi,mislim na tebe i to..vecina toga pocinje i zavrsava u 4-5 poruka..ima par duzih razgovora,u kojem on nju poziva hajde kao meni i to na sta mu ona odgovara znas da je to nemoguce..naime svo dopisivanje je vodjeno na engleskom jeziku i lik zivi i radi u londonu..na osnovu toga ona mi i kaze,upravo zato sto je englez i sto je iz londona sam se i upustila u to,jasno je kao dan da je nemoguce da se ista desi..(iskreno,ni ja ne vidim nacin da ta veza i preraste u nesto vise) njeno opravdanje je to da sam ja vremenom prestao da joj govorim bilo sta lijepo,da joj je to nedostajalo,da se kaje ali sta je tu je..osim toga,treba dodati da je brak funkcionisao bez problema,sex je bio redovan i zadnjih godina sve bolji i bolji,i sama to tvrdi..financijski nismo imali problema,mada nismo ni neki dzekovi...vec sutradan je rekla da odlazi s dijetetom kod majke,da zna da je napravilo nesto sto ja nikad necu oprostit,da ju e stid ali da ne zeli nastavit zivjet samnom jer kaze to vise i nece bit zivot..sutio sam,iskreno bio sam i povrijedjen i pustio sam je da ode.. sad ne znam sta ni kako dalje..dal sam pogrijesio,dal to drugi ljudi nebi vidili kao ja,dal je to vrijedno rastave..volim ju..imate li savjet..?
Brak ušao u kolotečinu, vjerovatno "neiživljena" žena, koja je smatrala da joj pridaješ premalo pažnje (da se razumijemo ne podržavam, samo objašnjavam :) )
Nije vrijedno rastave ali njeno ponašanje nakon toga flerta jeste. Ako si svjesna svoje greške, vrijednosti institucije braka i kaješ se, voliš muža itd onda ne ides "od stida" već radis sve da povratiš povjerenje muža i radis na svom braku.
Emotivno ste se odaljili, odnosno ona od tebe tako da nije više sigurna ima li brak smisla, nevezano za chat sa gospodinom englezom.
Tako da, moje misljenje je čak iako se pomirite, brak ide ka kraju, kad-tad, samo produžavas agoniju...
Možda previše direktno ali oprosti. To je samo moje misljenje.
Sretno u svakom slučaju :run: :vozdra:
Post Reply