Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

User avatar
sagosen
Posts: 822
Joined: 24/08/2015 02:44

#26 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by sagosen »

mk ultra wrote:
IkaIJ wrote:
Dozer wrote:Ne pricajte ovdje kako ste rijesili problem. Rijesio sam ga i ja, jos lakse nego Skrill. ALi ne pricajte ovdje jer ce se odmah naci neki nas genijalac koji ce blokirati i sve te opcije s nasim karticama.

Ovo je nevidjen kriminal, gdje se neko "dosjetio" kako da ljudima onemoguci raspolaganje vlastitim novcem, a sve samo kako bi se ljudi natjerali na domace "usluge", i tako pune dzepove domacih kladionicara i vlasnika drugih igara na srecu.
Nevjerovatno, fakat...
Bas da vidim cega ce se to dojetiti majstori, uvijek će postojati VPN, proksiji i ostalo tako da ces uvijek biti korak ispred
nije ovdje u pitanju skrivanje po internetu već muka sa naplatom

meni je prvi put trebalo skoro mjesec da mi legnu pare na paypal pa na karticu, za posao koji sam radio... jer BiH, jer procedura...
Jbg, kako god, onaj ko je ozbiljan u klađenju, ko zna šta radi i kome je veoma bitno spreman je otići u drugu državu da otvori račun i karticu izvadi. :) Tako da ovi naši debili mogu radit šta hoće.
User avatar
Dozer
Posts: 28388
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#27 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by Dozer »

IkaIJ wrote:
Dozer wrote:Ne pricajte ovdje kako ste rijesili problem. Rijesio sam ga i ja, jos lakse nego Skrill. ALi ne pricajte ovdje jer ce se odmah naci neki nas genijalac koji ce blokirati i sve te opcije s nasim karticama.

Ovo je nevidjen kriminal, gdje se neko "dosjetio" kako da ljudima onemoguci raspolaganje vlastitim novcem, a sve samo kako bi se ljudi natjerali na domace "usluge", i tako pune dzepove domacih kladionicara i vlasnika drugih igara na srecu.
Nevjerovatno, fakat...
Bas da vidim cega ce se to dojetiti majstori, uvijek će postojati VPN, proksiji i ostalo tako da ces uvijek biti korak ispred
Bojim se da nisam najbolje ovo shvatio...
Kakve veze konekcija i kanal/nacin dolaska na neki website imaju s karticama...?
User avatar
Thorgerson
Posts: 8545
Joined: 15/04/2015 11:26

#28 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by Thorgerson »

Najsmjesnije od svega je sto obicni narod misli da su kao kladionice pobjedjene, ono uveo im se neki porez. :-)

Dok je s druge strane SVE URADJENO, u njihovu korist. Ja znam minimalno 10-ak ljudi koji su se kladili online, ono nisu neki kladoinicari, ali su imali racune bwin, expekt, bet365 i trosili su tu i tu se kladili...sada ne mogu. Pootovarali naloge na domacim kladionicama...

Isto tako sta bi sa onim da ce se zatvoriti kladionice blizu skola itd? Nijedna jedina nije zatvorena. Suplja.

Kladionicarski lobi je ovu bitku dobio.
User avatar
Dozer
Posts: 28388
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#29 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by Dozer »

Sve ovo s blokadama domacih kartica za placanja kadionica i kockarnica online, a koje su van BiH, i jeste uradjeno kako bi se ljudi okrenuli samo domacim kladionicama i kockarnicama.

Medjutim, to je totalno ilegalan potez, a koji je nametnula Agencija za bankarstvo, jer se time ljudi direktno onemogucavaju da koriste vlastiti novac onako kako sami zele.

Ali, kako je kod nas sve traljavo, tako i ovo. Ja se, recimo, sasvim uredno i dalje igram na 888.com s domacom karticom :D
Kladionice me ionako nikad nisu zanimale, pa su mi i nebitne, ali mogu i tamo bez problema ako pozelim ;)

Dakle, domaci mazlumi mi se mogu uredno napusiti :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72860
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#30 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by Velkoski »

kladim se i ja na bet365, pun mi kurac domaćih žohara :twisted:
User avatar
Dozer
Posts: 28388
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#31 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by Dozer »

Hmmmm....
Avatar i to sto ti je "puno" nikako ne idu zajendo. Mislim, idu...ali nije valjda tvoj? :lol:
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#32 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by MaksprotivMarksa »

Dabli neko koze da mi kaze da li se sada moze uplatiti na strane kladionice, planiram otvoriti visa electron karticu, sa master karyicom sam vec dugo imao probleme.
rolacity
Posts: 248
Joined: 30/04/2014 08:21

#33 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by rolacity »

MaksprotivMarksa wrote:Dabli neko koze da mi kaze da li se sada moze uplatiti na strane kladionice, planiram otvoriti visa electron karticu, sa master karyicom sam vec dugo imao probleme.
Ne može.
Giancarlo
Posts: 484
Joined: 26/12/2008 21:22

#34 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by Giancarlo »

Dozer wrote: 26/09/2017 10:40 Sve ovo s blokadama domacih kartica za placanja kadionica i kockarnica online, a koje su van BiH, i jeste uradjeno kako bi se ljudi okrenuli samo domacim kladionicama i kockarnicama.

Medjutim, to je totalno ilegalan potez, a koji je nametnula Agencija za bankarstvo, jer se time ljudi direktno onemogucavaju da koriste vlastiti novac onako kako sami zele.

Ali, kako je kod nas sve traljavo, tako i ovo. Ja se, recimo, sasvim uredno i dalje igram na 888.com s domacom karticom :D
Kladionice me ionako nikad nisu zanimale, pa su mi i nebitne, ali mogu i tamo bez problema ako pozelim ;)

Dakle, domaci mazlumi mi se mogu uredno napusiti :D
Mozes li mi na pm se javiti i objasniti kako to zaobici, ako je i dalje moguce ? Evo pokusao sam direktno sa kartice, pa onda i preko Skrilla i nisam mogao prebaciti novac :sad:
Giancarlo
Posts: 484
Joined: 26/12/2008 21:22

#35 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by Giancarlo »

I samo da dodam da su nasi uhljupi to uredno prepisali iz Hrvatske, tamo su i prije nego kod nas isto to napravili. Pokusavali su na svakakve nacine i nista nisu mogli i na kraju bukvalno to ilegalno napravili preko Ministarstva financija i raznih veza sa kladionicarima milionerima :twisted:
User avatar
Dozer
Posts: 28388
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#36 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by Dozer »

Zato se ja uredno obratim vlasnicima portala, tipa lottery.com, i oni za moj account ukinu 3D :D
doremifa
Posts: 713
Joined: 13/02/2020 23:09

#37 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by doremifa »

Zna li iko kako uraditi deposit na skrill? Ne moze kartica a ne daju mi opciju bankovnog transfera
User avatar
Umac
Posts: 84
Joined: 18/12/2008 14:22
Location: all over

#38 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by Umac »

doremifa wrote: 03/01/2021 21:53 Zna li iko kako uraditi deposit na skrill? Ne moze kartica a ne daju mi opciju bankovnog transfera
Napravis Skrill i Neteller racun.Uradis depozit na Neteller sa oznakom "non gambling" . Onda odes na svoj Skrill racun i uradis depozitit sa svog Neteller racuna i onda taj novac mozes koristiti za kladionicu.Imat ces provoziju duplu (uplata na netteler i onda uplata sa nettelera na skrill al to je nacin da ubacis novac na Skrill za kladjenje)

poz
sukis
Posts: 429
Joined: 11/02/2009 19:46
Location: Sarajevo

#39 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by sukis »

Umac wrote: 10/01/2021 17:38
doremifa wrote: 03/01/2021 21:53 Zna li iko kako uraditi deposit na skrill? Ne moze kartica a ne daju mi opciju bankovnog transfera
Napravis Skrill i Neteller racun.Uradis depozit na Neteller sa oznakom "non gambling" . Onda odes na svoj Skrill racun i uradis depozitit sa svog Neteller racuna i onda taj novac mozes koristiti za kladionicu.Imat ces provoziju duplu (uplata na netteler i onda uplata sa nettelera na skrill al to je nacin da ubacis novac na Skrill za kladjenje)

poz
Ne moze vise ni ova opcija. Samo pisite po internetu i klix-u sta moze pa ce to trajati jako dugo.
Zna li neko, ima li u Srbiji, Crnoj Gori ovakvo ogranicenje sto se tice kartica, i kakva je procedura dobiti Visa debitnu karticu, recimo u Srbiji?
Diverse
Posts: 476
Joined: 03/04/2021 12:20

#40 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by Diverse »

Ne bavim se kladjenjem, ali cisto citam ove forume jer me interesuje kako i vi sto se kladite imate iste probleme kao i oni koji hoce da ulazu u berzu i sl. Ova drzava nije normalna, gori smo od Sjeverne Koreje, neka ugase internet skroz. Kako moze biti rjesenje problema sto drzava ne moze da prati svjetski napredak u tehnologijama i globalizaciji to sto ce sve da zabrani? Suludo.
Nego, nisam zbog toga pisao, vec mi je palo na pamet, jer se tako rjesavaju mnogi slicni problemi - mozete li na kladionicama koristiti kripto valute, ima li ta mogucnost? Tako bi ste rijesili problem.
aimamovic3
Posts: 57
Joined: 27/09/2018 13:14

#41 Re: Onemoguceno karticno placanje igara na srecu izvan BiH

Post by aimamovic3 »

je li ima trenutno neki način na koji se lagano može uplaćivati i isplaćivati na online kladionice?

meni je intesina kartica funkcionisala poprilicno dugo i nakon što su se mnogi žalili da oni ne mogu uplatiti ali sad vidim da više ni s njom nije moguće pa ako neko zna neku alternativu, bio bih zahvalan. Može i na pp ako je rizično ovdje napisati :-D
Post Reply