One night stand

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#76 Re: One night stand

Post by kiligonzales »

ma nije lose :)
bolje je kad si trijezan... :D
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#77 Re: One night stand

Post by kiligonzales »

Connaisseur Karlin wrote:
Billy The Pljuc wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
to nisam napisala, a napisala sam de ne mora postojati narocita fizicka privlacnost ;-)
Do mene je, pogresno interpretirah :kiss:.

Uplasih se jer se vec gledah ko u onom vicu, jeste li imali boginje, ma nisam doktore, sve naki grobovi i gabori.

U dobra stara vremena dok je insan bio mlad nije bilo ovih tehnikalija pa se u potrazi za seksom izlazilo medju svijet, desi ti se da te privuku necije lijepo uredjene ruke, osmijeh, pogled, dobro popunjene farmerice itd (jbte kako podjoh nabrajati skontah da sam fakat bio manijak :D).

U ove danasnje trendove se ne razumim, bice da si u pravu, skontas se sa nekim i potrosis al opet mora nesto prevagnuti da doneses odluku.
:thumbup:

eh ovo sa aplikacijama , ni meni nije jasno , ali to puno koriste homosi, jer ons kod homosa je u frekventnijoj upotrebi od hetero kombinacije :D :lol:
hahaha na aplikacijama svega, ali smokva je prvak za LGBT zajednicu haha
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#78 Re: One night stand

Post by missko »

Nastasia wrote:
missko wrote:
Nastasia wrote:Ljudi, dragi šampinjone, i jesu životinje.

Seks je sasvim prirodna i normalna pojava, ne znam zašto je tolika tabu tema upravo seks.
Ako dvije odrasle osobe, oboje pristaju na čin seksa, da li on bio radi emocija, da li on bio samo radi užitka, da li radi kombinacije, tu nema ništa loše, ružno, ni pogrdno.

A na temu, ako je definicija ONS upoznavanje i seks isti dan/noć, onda nemam iskustva sa tim.
Lično, ne privlače me ljudi nikad onako na prvu, samo pojavom. Da, može mi neko biti lijep, zgodan, simpatičan, ali ne osjećam tu seksualnu privlačnost ni prema kome koga ne upoznam u nekoj mjeri.

Ali isto tako lično, najbolji odnosi su bili upravo sa partnerom prema kojem nisam imala emocije, i nisam razmišljala ni o čemu osim o ispunjavanju fizičkog zadovoljstva, i mog i njegovog. Jednostavno kad se upetljaju emocije onda se previše opteretim nekim stvarima koje ujebu seks. Sve te stvari mi nisu bitne sa nekim prema kome nemam emocija, samim tim ne razmišljam o tome kakav ću dojam ostaviti i da li će iz toga izaći nešto ozbiljnije i u to uđem rasterećena. E sad ne znam da li se to može svesti pod ONS (ja ne bih rekla da može) ali ako može moja su iskustva :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Pa samo ponavljanje sexualnog cina izbacuje opciju ONS a ubacuje neke emocije jer poznajes osobu bolje i ne bude ti svejedno gdje je s kim je se semio sinoc sta radi kad nije s tobom
Zato je prestanem kad dođem do faze u kojoj se pitam gdje i s'kim je.
Volio sam sex bez obaveza pa sam se onda ozenio i dobio obaveze bez sexa
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#79 Re: One night stand

Post by Itsoktobealone »

missko wrote: Volio sam sex bez obaveza pa sam se onda ozenio i dobio obaveze bez sexa
:lol: :lol: :lol:
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#80 Re: One night stand

Post by PeppermintSA »

Meni je nenormalno čudno kad upoznam nekog od 25-30 godina koji nikad nije imao ONS. Jebemu, mora ti se nekad desiti taman u teoriji bio protiv.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#81 Re: One night stand

Post by annoy »

PeppermintSA wrote:Meni je nenormalno čudno kad upoznam nekog od 25-30 godina koji nikad nije imao ONS. Jebemu, mora ti se nekad desiti taman u teoriji bio protiv.
Zbog cega bi to trebalo biti obavezno? Ima ljudi koje to ne privlaci ni najmanje

Meni je nenormalno cudno da osoba koja ima vise od 15 godina ne shvaca da nemamo svi isti pogled na seks
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21577
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#82 Re: One night stand

Post by MarlboroGold »

annoy wrote: Meni je nenormalno cudno da osoba koja ima vise od 15 godina ne shvaca da nemamo svi isti pogled na seks
Ma to ti sve počinje sa tinejdžerima i malo starijim još od američkih filmova za njih i seksa prije mature u highschool ili za vrijeme mature.
Onda dolazi nešto slično na college, pa one night stand i ostalo... ako nešto od toga ne uradiš luzer si. To je taj mentalni sklop. Sve neki pritisci.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#83 Re: One night stand

Post by zipoo »

Bjezi ba, onaj tinder lopov zesci. Ili ljudi lazu ko pas. Meni nikad povratna informacija.
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#84 Re: One night stand

Post by PeppermintSA »

annoy wrote:
PeppermintSA wrote:Meni je nenormalno čudno kad upoznam nekog od 25-30 godina koji nikad nije imao ONS. Jebemu, mora ti se nekad desiti taman u teoriji bio protiv.
Zbog cega bi to trebalo biti obavezno? Ima ljudi koje to ne privlaci ni najmanje

Meni je nenormalno cudno da osoba koja ima vise od 15 godina ne shvaca da nemamo svi isti pogled na seks
Nisam rekao da treba biti obavezno, samo mi je čudno.

Nemoguće je da se osoba od 25-30 godina, ma koliko je ne privlačio neobavezan seks, nije našla u situaciji u kojoj je upoznala neku osobu u gradu/na večeri/na putovanju/derneku/pozorištu/koncertu...koja je strahovito seksualno privukla. Znači, naprosto je nemoguće.

Upravo mi je u tom kontekstu nenormalno čudno da neko svaki put postaviti blokadu, odnosno da potiskuje tu želju iz moralnih ili kakvih god drugih razloga, neovisno od količine alkohola koju je popila, napaljenosti, neke emotivne krize kroz koju svi mi prolazimo itd.

Hoću reći da naprosto ne vjerujem da postoje osobe kojima se ta želja do 30. godine makar jednom nije pojavila prilikom upoznavanja neke konkretne osobe. Čudno mi je da neko potiskuje tu želju.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21577
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#85 Re: One night stand

Post by MarlboroGold »

zipoo wrote:Bjezi ba, onaj tinder lopov zesci. Ili ljudi lazu ko pas. Meni nikad povratna informacija.
Na koju si stranu swipeao :D
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#86 Re: One night stand

Post by irac300 »

zipoo wrote:Bjezi ba, onaj tinder lopov zesci. Ili ljudi lazu ko pas. Meni nikad povratna informacija.
Meni je glavno kada mi dođe poruka ''imate spoj'', ja otvorim, ono neka Chiang Lee iz Pekinga, piše 23km od mene. :D
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#87 Re: One night stand

Post by PeppermintSA »

dupli
Last edited by PeppermintSA on 06/07/2018 12:46, edited 1 time in total.
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#88 Re: One night stand

Post by PeppermintSA »

MarlboroGold wrote:
annoy wrote: Meni je nenormalno cudno da osoba koja ima vise od 15 godina ne shvaca da nemamo svi isti pogled na seks
Ma to ti sve počinje sa tinejdžerima i malo starijim još od američkih filmova za njih i seksa prije mature u highschool ili za vrijeme mature.
Onda dolazi nešto slično na college, pa one night stand i ostalo... ako nešto od toga ne uradiš luzer si. To je taj mentalni sklop. Sve neki pritisci.
Analogno tome, u američkim filmova o srednjim školama i koledžima najveći lafci u školi su uvijek članovi nekih sportskih ekipa, nabildani isl, dok su najpoželjnije trebe uvijek neke zgodne cheerleaderice, pa opet nemaš pošast odlazaka u teretanu.

Možda normalizacija takvog stila življenja putem pop kulture samo oslobađa mlade ljudi, pa nemaju grižnju savjesti ili moralne okove? Ispade da su svi toliko isprazni i glupi da poput robota se doslovno tjeraju da rade ono što inače ne žele. Nije to baš tako.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55668
Joined: 15/12/2008 16:53

#89 Re: One night stand

Post by ultima_palabra »

PeppermintSA wrote:
Nemoguće je da se osoba od 25-30 godina, ma koliko je ne privlačio neobavezan seks, nije našla u situaciji u kojoj je upoznala neku osobu u gradu/na večeri/na putovanju/derneku/pozorištu/koncertu...koja je strahovito seksualno privukla. Znači, naprosto je nemoguće.
Pa sigurno se našla, ali možda ta osoba nije privukla drugu osobu :mrgreen: Ili kada jeste, onda druga osoba nije privukla nju. Ili okolnosti nisu bile povoljne, nešto se izjalovilo... puno je mogućih zajeba :D

A ako živiš u BiH, onda su te mogućnosti svakako rjeđe nego negdje drugo... tako da je sasvim moguće da neko nije to doživio čak i ako je htio.
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#90 Re: One night stand

Post by PeppermintSA »

ultima_palabra wrote:
PeppermintSA wrote:
Nemoguće je da se osoba od 25-30 godina, ma koliko je ne privlačio neobavezan seks, nije našla u situaciji u kojoj je upoznala neku osobu u gradu/na večeri/na putovanju/derneku/pozorištu/koncertu...koja je strahovito seksualno privukla. Znači, naprosto je nemoguće.
Pa sigurno se našla, ali možda ta osoba nije privukla drugu osobu :mrgreen: Ili kada jeste, onda druga osoba nije privukla nju. Ili okolnosti nisu bile povoljne, nešto se izjalovilo... puno je mogućih zajeba :D

A ako živiš u BiH, onda su te mogućnosti svakako rjeđe nego negdje drugo... tako da je sasvim moguće.
Naravno, ali prvenstveno mislio na situaciju gdje je privlačnost obostrana. Tipa, imaš curu koja se, lupam, 10 puta našla u situaciji na moru/putovanju/diskoteci da je upoznala nekog lika koji je strahovito seksualno privukao, a i da je ona njega strahovito seksualno privuklo. Bare se svu noć, ali se ona iz petnih žila trudi da ne ode s njim kući jer je to kao nemoralno, iako to uistinu želi. I tako svaki put u tih 10 situacija.

To mi je čudno.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#91 Re: One night stand

Post by ćiribiribela »

PeppermintSA wrote:
ultima_palabra wrote:
PeppermintSA wrote:
Nemoguće je da se osoba od 25-30 godina, ma koliko je ne privlačio neobavezan seks, nije našla u situaciji u kojoj je upoznala neku osobu u gradu/na večeri/na putovanju/derneku/pozorištu/koncertu...koja je strahovito seksualno privukla. Znači, naprosto je nemoguće.
Pa sigurno se našla, ali možda ta osoba nije privukla drugu osobu :mrgreen: Ili kada jeste, onda druga osoba nije privukla nju. Ili okolnosti nisu bile povoljne, nešto se izjalovilo... puno je mogućih zajeba :D

A ako živiš u BiH, onda su te mogućnosti svakako rjeđe nego negdje drugo... tako da je sasvim moguće.
Naravno, ali prvenstveno mislio na situaciju gdje je privlačnost obostrana. Tipa, imaš curu koja se, lupam, 10 puta našla u situaciji na moru/putovanju/diskoteci da je upoznala nekog lika koji je strahovito seksualno privukao, a i da je ona njega strahovito seksualno privuklo. Bare se svu noć, ali se ona iz petnih žila trudi da ne ode s njim kući jer je to kao nemoralno, iako to uistinu želi. I tako svaki put u tih 10 situacija.

To mi je čudno.
Jer je to "zivotinjsko ponasanje". :mrgreen:
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#92 Re: One night stand

Post by PeppermintSA »

:mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72866
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#93 Re: One night stand

Post by Velkoski »

Neko ko to stalno praktikuje je potencijalni hodajući STD, a ja ne volim gumu :hm:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#94 Re: One night stand

Post by Tomahawk11 »

Postoje ljudi koji su imali jednu djevojku i istom se oženili.
I ništa im ne fali.
Oni koji puno mijenjaju, pređe im u naviku, poslije belaj.
Najbolje neki balans pronaći.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#95 Re: One night stand

Post by annoy »

Koliko vidim obe strane imaju problem s prihvacanjem drugacijeg razmisljanja. Svatko za svoje misli da je ispravno i da druga strana u necemu grijesi
Srecom pa nikad nisam imala drustvo koje je gledalo sta tko radi sa svojim genitalijama, i nisam nikad osjecala nikakav pritisak ni na koju stranu. Mene boli briga jel tko imao ONS ili nije, svatko za sebe odlucuje s kim (ne)ce spavati i ne sudim prema tome jel netko "normalan" ili ne.
Vidim da je "progresivna" teza da bi zapravo svi htjeli neobavezan seks ali da se sputavamo i zatucani smo, dok su ONSovci slobodoumni i otvoreni, ali to uopce ne mora biti tako. Koliko ih ima sto probavaju ONS bas iz povodljivosti i zato sto je sad "normalno" da se to radi
Svatko ima pravo odluciti za sebe s kime ce podijeliti svoju intimu. Slazem se da ako netko ima zelju to probati da se ne bi trebao sputavati...ali jednostavno ima ljudi koji tu zelju nemaju. Ja sam veci dio svog mladog zivota :oops: bila totalno nereligiozna i prilicno liberalnog svjetonazora pa me to bas nikad nije ni najmanje privlacilo. A srecom nikad mi nije ni falilo "smislenog" seksa :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21577
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#96 Re: One night stand

Post by MarlboroGold »

PeppermintSA wrote:
MarlboroGold wrote:
annoy wrote: Meni je nenormalno cudno da osoba koja ima vise od 15 godina ne shvaca da nemamo svi isti pogled na seks
Ma to ti sve počinje sa tinejdžerima i malo starijim još od američkih filmova za njih i seksa prije mature u highschool ili za vrijeme mature.
Onda dolazi nešto slično na college, pa one night stand i ostalo... ako nešto od toga ne uradiš luzer si. To je taj mentalni sklop. Sve neki pritisci.
Analogno tome, u američkim filmova o srednjim školama i koledžima najveći lafci u školi su uvijek članovi nekih sportskih ekipa, nabildani isl, dok su najpoželjnije trebe uvijek neke zgodne cheerleaderice, pa opet nemaš pošast odlazaka u teretanu.

Možda normalizacija takvog stila življenja putem pop kulture samo oslobađa mlade ljudi, pa nemaju grižnju savjesti ili moralne okove? Ispade da su svi toliko isprazni i glupi da poput robota se doslovno tjeraju da rade ono što inače ne žele. Nije to baš tako.
Naravno da neće biti pošast odlaska u teretanu jer to nije u fokusu - barem direktnom kao što je sex u takvim filmovima. Samo kažem da ne trebaju postojati pritisci. Sve u svoje vrijeme. Ako se nekad i desi ONS onda super, a ako ne, svejedno super. Ne treba predstavljati jedinicu mjere za nešto.
User avatar
Pokusaj_sa
Posts: 137
Joined: 09/03/2011 12:35

#97 Re: One night stand

Post by Pokusaj_sa »

Da, imao sam takvih sastanaka i nije bilo neugodnih iskustava..
Obicno se zna sto ste se nasli i nema puno politike..
Al, sta znam, mozda mi muskarci ne razmisljamo puno i ne postvaljamo sebi po 300 pitanja prije i poslije susreta
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#98 Re: One night stand

Post by zipoo »

MarlboroGold wrote:
zipoo wrote:Bjezi ba, onaj tinder lopov zesci. Ili ljudi lazu ko pas. Meni nikad povratna informacija.
Na koju si stranu swipeao :D
Desno
irac300 wrote:
zipoo wrote:Bjezi ba, onaj tinder lopov zesci. Ili ljudi lazu ko pas. Meni nikad povratna informacija.
Meni je glavno kada mi dođe poruka ''imate spoj'', ja otvorim, ono neka Chiang Lee iz Pekinga, piše 23km od mene. :D
Meni ni to
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72866
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#99 Re: One night stand

Post by Velkoski »

moraš staviti sliku pločica i onda te matcha s nekom pokrivenom :mrgreen:
PeppermintSA
Posts: 1909
Joined: 05/08/2010 20:00

#100 Re: One night stand

Post by PeppermintSA »

Ovdje svi pričaju o Tinderu isl aplikacijama. Takvi susreti zapravo i nisu klasični ONS, jer su planirani.

Možda sam staromodan, ali klasični ONS je da odeš u diskoteku, upoznaš curu/lika za šankom, popričate, odete malo plesati i na kraju noći se kresnete. :skoljka: .
Post Reply