One night stand

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#26 Re: One night stand

Post by ćiribiribela »

Velkoski wrote:samo je problem ako bude dobro :hm:
Pa onda two night stand. :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72890
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#27 Re: One night stand

Post by Velkoski »

ćiribiribela wrote:
Velkoski wrote:samo je problem ako bude dobro :hm:
Pa onda two night stand. :mrgreen:
no bueno :lol:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#28 Re: One night stand

Post by ćiribiribela »

S4mpion wrote:
MarlboroGold wrote:
S4mpion wrote:Možda se žele, kao ljudska bića, kao pripadnici civilizacije, malo distancirat' od životinjskog ponašanja?
Ne jebu se na ulici...
Mnoštvo je stvari koje se ne moraju desiti na ulici da bi se okarakterisale kao životinjsko ponašanje nedostojno civilizacije, a ova je baš jedna od takvih.
Zivotinjsko ponasanje zato sto neko hoce sex i evo doslo vrijeme kad mu/joj je to bukvalno na dlanu? Ili si zagovornik "sex samo za reprodukciju" pa onda mogu i razumjeti ovu izjavu.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#29 Re: One night stand

Post by annoy »

Nisam nikad i ne bih :D
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#30 Re: One night stand

Post by S4mpion »

ćiribiribela wrote:
S4mpion wrote: Mnoštvo je stvari koje se ne moraju desiti na ulici da bi se okarakterisale kao životinjsko ponašanje nedostojno civilizacije, a ova je baš jedna od takvih.
Zivotinjsko ponasanje zato sto neko hoce sex i evo doslo vrijeme kad mu/joj je to bukvalno na dlanu? Ili si zagovornik "sex samo za reprodukciju" pa onda mogu i razumjeti ovu izjavu.
Slobodno navedi po čemu to nije životinjsko ponašanje. Znam ja slušat'.
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#31 Re: One night stand

Post by BajramBarecula »

cuj sex, tobejarabi gluho bilo
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#32 Re: One night stand

Post by ćiribiribela »

A po cemu je zivotinjsko ponasanje? Ja stvarno ne razumijem, nije da zajebavam. Ljudi hoce sex,mislim zar ti to nije prvi cilj kad upoznas neku djevojku koja te fizicki privlaci?
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#33 Re: One night stand

Post by seoBIH »

Aman jarabi, kako ce biti sex na prvom mjestu. Pa prvo gledas mozes li je voditi kuci, sta ce reci roditelji, sta ce mahala da prica. Sex se kod takvih ni na TV-u ne cuje.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#34 Re: One night stand

Post by triconja »

ćiribiribela wrote:A po cemu je zivotinjsko ponasanje? Ja stvarno ne razumijem, nije da zajebavam. Ljudi hoce sex,mislim zar ti to nije prvi cilj kad upoznas neku djevojku koja te fizicki privlaci?
Zavaravanje samog sebe moja ti, nije da se falim ali ja bih :izet: 90% zena koje sretnem, ko i svaki covjek ili zena, ljudi smo, jelte. Zavaravanje samog sebe treba bit olimpijska disciplina :lol: .
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#35 Re: One night stand

Post by BajramBarecula »

triconja wrote:
ćiribiribela wrote:A po cemu je zivotinjsko ponasanje? Ja stvarno ne razumijem, nije da zajebavam. Ljudi hoce sex,mislim zar ti to nije prvi cilj kad upoznas neku djevojku koja te fizicki privlaci?
Zavaravanje samog sebe moja ti, nije da se falim ali ja bih :izet: 90% zena koje sretnem, ko i svaki covjek ili zena, ljudi smo, jelte. Zavaravanje samog sebe treba bit olimpijska disciplina :lol: .
zavaravanje u dalj :run:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#36 Re: One night stand

Post by Connaisseur Karlin »

ćiribiribela wrote:Ja stvarno ne razumijem, nije da zajebavam. Ljudi hoce sex,mislim zar ti to nije prvi cilj kad upoznas neku djevojku koja te fizicki privlaci?
eh , bas je cilj upoznavanje :D :lol:

a tko ti je rekao da za ONS moras biti doticnoj osobi narocito fizicki privlacna , svrha ONS nije potraga za fizicki privlacnim osobama , vec zadovoljenje vlastitih potreba za uzbudjenjem i usputnog seksa, koji , najcesce nije ni kvalitetan ( fino ti to spomenuse foorumashi) :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#37 Re: One night stand

Post by triconja »

BajramBarecula wrote:
triconja wrote:
ćiribiribela wrote:A po cemu je zivotinjsko ponasanje? Ja stvarno ne razumijem, nije da zajebavam. Ljudi hoce sex,mislim zar ti to nije prvi cilj kad upoznas neku djevojku koja te fizicki privlaci?
Zavaravanje samog sebe moja ti, nije da se falim ali ja bih :izet: 90% zena koje sretnem, ko i svaki covjek ili zena, ljudi smo, jelte. Zavaravanje samog sebe treba bit olimpijska disciplina :lol: .
zavaravanje u dalj :run:
Pa šae, reproduktivni sistem u punoj snazi a oni hormoni se luce ko u prici :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#38 Re: One night stand

Post by ćiribiribela »

Connaisseur Karlin wrote:
ćiribiribela wrote:Ja stvarno ne razumijem, nije da zajebavam. Ljudi hoce sex,mislim zar ti to nije prvi cilj kad upoznas neku djevojku koja te fizicki privlaci?
eh , bas je cilj upoznavanje :D :lol:

a tko ti je rekao da za ONS moras biti doticnoj osobi narocito fizicki privlacna , svrha ONS nije potraga za fizicki privlacnim osobama , vec zadovoljenje vlastitih potreba za uzbudjenjem i usputnog seksa, koji , najcesce nije ni kvalitetan ( fino ti to spomenuse foorumashi) :D

Hajd bgt jos jednom pazljivo procitaj sta sam ja napisala.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#39 Re: One night stand

Post by Connaisseur Karlin »

ćiribiribela wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
ćiribiribela wrote:Ja stvarno ne razumijem, nije da zajebavam. Ljudi hoce sex,mislim zar ti to nije prvi cilj kad upoznas neku djevojku koja te fizicki privlaci?
eh , bas je cilj upoznavanje :D :lol:

a tko ti je rekao da za ONS moras biti doticnoj osobi narocito fizicki privlacna , svrha ONS nije potraga za fizicki privlacnim osobama , vec zadovoljenje vlastitih potreba za uzbudjenjem i usputnog seksa, koji , najcesce nije ni kvalitetan ( fino ti to spomenuse foorumashi) :D

Hajd bgt jos jednom pazljivo procitaj sta sam ja napisala.
procitala sam :) gdje sam zabrljala?
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#40 Re: One night stand

Post by ćiribiribela »

Pa sta sam ja pogresno napisala. Govorim o mladim ljudima sad, upoznas nekog privlacnog i garant ti je prva pomisao "o kako bih te vodio kuci roditeljima".
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#41 Re: One night stand

Post by triconja »

ćiribiribela wrote:Pa sta sam ja pogresno napisala. Govorim o mladim ljudima sad, upoznas nekog privlacnog i garant ti je prva pomisao "o kako bih te vodio kuci roditeljima".
Kakvi roditelji, prva misao hajmo gledat partiju saha skupa pa onda hajmo na burek pa tek onda pred mamu i babu bona :lol: :thumbup:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#42 Re: One night stand

Post by Connaisseur Karlin »

ćiribiribela wrote:Pa sta sam ja pogresno napisala. Govorim o mladim ljudima sad, upoznas nekog privlacnog i garant ti je prva pomisao "o kako bih te vodio kuci roditeljima".
ali to nije tema , jer oosbe doslovno izlaze sa ciljem da imaju ONS, a ne da nekoga upoznaju jer ih privlaci :-) shvati, osobe imaju ONS sa osobama koje ih ne moraju naocito privlaciti :)
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#43 Re: One night stand

Post by S4mpion »

ćiribiribela wrote:A po cemu je zivotinjsko ponasanje? Ja stvarno ne razumijem, nije da zajebavam. Ljudi hoce sex,mislim zar ti to nije prvi cilj kad upoznas neku djevojku koja te fizicki privlaci?
Aha, dobro si pitanje postavila.

Za ONS prvi cilj ti je seks, a šta je drugi ili treći cilj? Da nije ovaj prvi možda i jedini? Eh vidiš, to je ono životinjsko, čast onom nemalom broju životinja koje se ni u takve odnose ne upuštaju samo sa jednim ciljem.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#44 Re: One night stand

Post by triconja »

Connaisseur Karlin wrote:
ćiribiribela wrote:Pa sta sam ja pogresno napisala. Govorim o mladim ljudima sad, upoznas nekog privlacnog i garant ti je prva pomisao "o kako bih te vodio kuci roditeljima".
ali to nije tema , jer oosbe doslovno izlaze sa ciljem da imaju ONS, a ne da nekoga upoznaju jer ih privlaci :-) shvati, osobe imaju ONS sa osobama koje ih ne moraju naocito privlaciti :)
Pa neces pitat zensku jel bona sta ti mislis jesmo li mi danas svi stranci i jel ono u prokletoj avliji tacno da ne postoji covjek koji nije kriv? Eee... :-)
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#45 Re: One night stand

Post by triconja »

S4mpion wrote:
ćiribiribela wrote:A po cemu je zivotinjsko ponasanje? Ja stvarno ne razumijem, nije da zajebavam. Ljudi hoce sex,mislim zar ti to nije prvi cilj kad upoznas neku djevojku koja te fizicki privlaci?
Aha, dobro si pitanje postavila.

Za ONS prvi cilj ti je seks, a šta je drugi ili treći cilj? Da nije ovaj prvi možda i jedini? Eh vidiš, to je ono životinjsko, čast onom nemalom broju životinja koje se ni u takve odnose ne upuštaju samo sa jednim ciljem.
Pa i za brak ti je prvi cilj seks, da nije tako onda bi se ljudi mnozili medicinski, odes i das sjeme i bez seksa ti zena zatrudni.

Djeca su nusprodukt seksa, mislim da je to svima jasno.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#46 Re: One night stand

Post by moonca »

Nije bas triconja :-)
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#47 Re: One night stand

Post by BajramBarecula »

sad se svi ovdje fini prave a bacaju ga u 16 redovno... cuj to je ono zivotinjsko, nemoj srat... pa ljudi smo, nismo roboti, valja se ispuhat nekako
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#48 Re: One night stand

Post by Dope_Man »

Jasno je da ce ljudi sa ekstremnijim stavovima poteklim iz religija, gdje se sex ne smije ni spomenuti osim u kontekstu reprodukcije, imati negativne stavove prema ONS i bilo cemu drugom sto je sasvim normalno ponasanje za odrasle osobe koje nisu opterecene vrijednostima iz spomenutih religija.

Nema se tu potrebe uvjeravati, za njih su dvije odrasle i razumne osobe koje zele svojom voljom da se zabave ''zivotinje''... sta fali, eto nek' smo. Uostalom, biologija je jasna - imas biljke i zivotinje, ljudi su u ovoj drugoj skupini kako god okrenes :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#49 Re: One night stand

Post by MarlboroGold »

Baš tako... ONS podrazumijeva sex bez emocija i nakon kojeg neće biti budućih odnosa. Nema tu šta dalje, kako dalje... tu je kraj. Ako dvije osobe to žele na takav način, zašto da ne? I onda to ispade životinjski... niĐe veze.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#50 Re: One night stand

Post by triconja »

Dope_Man wrote:Jasno je da ce ljudi sa ekstremnijim stavovima poteklim iz religija, gdje se sex ne smije ni spomenuti osim u kontekstu reprodukcije, imati negativne stavove prema ONS i bilo cemu drugom sto je sasvim normalno ponasanje za odrasle osobe koje nisu opterecene vrijednostima iz spomenutih religija.

Nema se tu potrebe uvjeravati, za njih su dvije odrasle i razumne osobe koje zele svojom voljom da se zabave ''zivotinje''... sta fali, eto nek' smo. Uostalom, biologija je jasna - imas biljke i zivotinje, ljudi su u ovoj drugoj skupini kako god okrenes :lol:
Takoe, da nema potrebe za stalnim seksom otpadali bi reproduktivni organi sami, jelte :lol: :thumbup:
Post Reply