One night stand

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#1 One night stand

Post by ćiribiribela »

Cinjenica je da u ovo vrijeme tindera, i ostalih klix aplikacija, nikad nije bilo lakse nekoga upoznati i imati taj one night stand. Mene zanimaju vasa iskustva i misljenja, da li sta za ili protiv? Jel obicno ispadne dobro ili...? da li kontaktirate osobu poslije?

Ja licno nikad nisam imala ons, nemam tinder i slicno (instagram se ne racuna). :mrgreen:

Halalite ako je bila tema, ubijam vrijeme dok mi ne pocne smjena. :run:
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#2 Re: One night stand

Post by hekaton »

instaliraj tinder ili sta vec i ubiji vrijeme i prije a ako imala srece i poslije smijene :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#3 Re: One night stand

Post by ćiribiribela »

hekaton wrote:instaliraj tinder ili sta vec i ubiji vrijeme i prije a ako imala srece i poslije smijene :D
Duhovito.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4 Re: One night stand

Post by Tomahawk11 »

Nekad je to bilo: izađeš vani, desi se situacija (nenadano) i poslije skontaš da ne znate jedno drugom ni ime, a ni broj telefona.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#5 Re: One night stand

Post by Ramzess Veliki »

Nekad se to desavalo po planinarskim domovima, ekskurzijama, seminarima i partijima po stanovima.
Sad ove nove fore ... ne pratim. Istina imam jarana koji je tu iskusan i nista drugo nije ni radio, samo po tim stranicama ganjao udate zene. Znao je potegnuti iz Sarajeva u Beograd kad je gazda na poslu da mu oprasi zenu i da se vrati isti dan.
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#6 Re: One night stand

Post by klaki »

Ramzess Veliki wrote:Nekad se to desavalo po planinarskim domovima, ekskurzijama, seminarima i partijima po stanovima.
Sad ove nove fore ... ne pratim. Istina imam jarana koji je tu iskusan i nista drugo nije ni radio, samo po tim stranicama ganjao udate zene. Znao je potegnuti iz Sarajeva u Beograd kad je gazda na poslu da mu oprasi zenu i da se vrati isti dan.
Taj bas neki pametan lik
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#7 Re: One night stand

Post by Billy The Pljuc »

Ma sve receno, kako je bilo nekad a kako je sad. Ovo SAD je daleko opasnije jer fakat nemres ni zamisliti na kakvog kretena/kretenusu mozes naletiti (ovo "upoznavanje" preko tih nekih servisa aplikacija ili sta ja vec znam fakat nije za zajebavanja). Oprasivanje gazdine zene ne spada u ONS, to je vise nek sve ostane u kolektivu :-D.
ONS u kojem naletis na nekoga negdje u datim okolnostima i potrosis se sa istom osobom nakon cega vise nemate nikakav kontakt (barem u seksualnom smislu) je najispravnija definicija a sve mimo toga je nesto drugo i ja kao ja ne vidim nista lose u tome, ljudi smo nismo kamenje.
"Glede" licnih iskustava a to je jelte nekad davno dok sam bio ziv :D, nisam imao definitivno losih iskustava, seks je uglavnom bio vrlo dobar/odlican a najbitnija stavka je da pri svakom narednom pokusaju (a bilo ih je nekoliko) ili vise nije bilo sjajno ili su kojekakva sranja pocela da isplivavaju.
Znaci, ONS bukvalno treba ostati u tom za jednu noc/dan i zdravo i zivjeli, i djeco, da ne zaboravim, koristite zastitu obavezno.
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#8 Re: One night stand

Post by irac300 »

Da mi je doživjeti taj ''One night stand'' pa da bar imam šta pametno napisati, ovako mogu samo palamuditi. :D
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#9 Re: One night stand

Post by Nastasia »

:hm:
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#10 Re: One night stand

Post by emko1234 »

Kod nas je nažalost mentalni sklop takav da ONS može, ali ženska prvo mora naći dobar razlog koji će servirat potencijalnom partneru zašto bi to uradila ili zašto to upravo radi.

Emocionalna kriza, raskid dugogodišnje veze, momak je prevario, previše stresa, pričale joj jaranice, nikad to nije probala, ovo joj je prvi put, obično to ne radi ovako, nikad ne bi pomislila da će to uraditi i tako dalje i tako bliže.

Činjenice su uvijek drugačije. Svi znaju da je Tinder konkretno servis koji je upravo i napravljen za tu vrstu zajebancije. Muški dođu da hajruju a Boga mi i žene. Razvedene starke pogotovo.

Probao, i kod nas i vani. Nikakvo loše iskustvo nisam imao. Svakako bih ga preporučio.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#11 Re: One night stand

Post by ćiribiribela »

Pa i ne znam bas koliko su u Bosni aktivne te klix aplikacije, poznajem samo djevojku koja se udala za lika kojeg je upoznala na Badoo, znaci nakon prvog dejta oboje obrisali app. :lol:
aminchev2
Posts: 1849
Joined: 17/07/2007 16:08
Location: London, Engleska

#12 Re: One night stand

Post by aminchev2 »

Lično, svaki prvi put je bez veze. Treba drugi, treći, itd da se u furaš i znaš šta hoćeš i šta partner hoće.
Tako da nisu za mene.
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#13 Re: One night stand

Post by klixoris »

ćiribiribela wrote:Pa i ne znam bas koliko su u Bosni aktivne te klix aplikacije, poznajem samo djevojku koja se udala za lika kojeg je upoznala na Badoo, znaci nakon prvog dejta oboje obrisali app. :lol:
Fercera to ovdje, i to prilicno dobro. Imam jarana koji zivi na zapadu, pregurao tezak razvod nakon cega se pomamio sa Tinderom. Jednom je dosao ovdje u kratku ljetnu posjetu, sjedimo na kafi i otvori on aplikaciju da vidi ima l' sta. Javi mu se neka strankinja koja je takodjer bila u turistickoj posjeti BiH, dogovorise se i odradise istu noc. Znaci bukvalno odes negdje, kazes "ja dosao(la), imal koja(i)", i neko ce ti se obavezno javiti. Za lokalne sheme je jos otvorenije
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#14 Re: One night stand

Post by Nastasia »

emko1234 wrote:Kod nas je nažalost mentalni sklop takav da ONS može, ali ženska prvo mora naći dobar razlog koji će servirat potencijalnom partneru zašto bi to uradila ili zašto to upravo radi.

Emocionalna kriza, raskid dugogodišnje veze, momak je prevario, previše stresa, pričale joj jaranice, nikad to nije probala, ovo joj je prvi put, obično to ne radi ovako, nikad ne bi pomislila da će to uraditi i tako dalje i tako bliže.

Činjenice su uvijek drugačije. Svi znaju da je Tinder konkretno servis koji je upravo i napravljen za tu vrstu zajebancije. Muški dođu da hajruju a Boga mi i žene. Razvedene starke pogotovo.

Probao, i kod nas i vani. Nikakvo loše iskustvo nisam imao. Svakako bih ga preporučio.
Pa neće je ženit, šta mu se ima pravdat.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#15 Re: One night stand

Post by MarlboroGold »

Kod nas malo teže i to je uglavnom do naših žena. U liberalnijim društvima možeš skoro svaku noć sa nekom/nekim završiti.
Zagovornik sam ONS-a... po potrebi :per:
Last edited by MarlboroGold on 03/07/2018 18:04, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72882
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#16 Re: One night stand

Post by Velkoski »

:hm:
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#17 Re: One night stand

Post by seoBIH »

Tinder i Sarajevo nula bodova. Recimo u Beogradu ne mozes doci do kraja koliko ima djevojaka. Probao sa ovim nasim bilo kakvu zajebanciju, nosom paraju oblake. Vani djevojke opustene uzivo, na tinderu jos vise.

Ne znam sta ove nase umisljaju, da im je kokica zlatna :bih:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#18 Re: One night stand

Post by S4mpion »

Možda se žele, kao ljudska bića, kao pripadnici civilizacije, malo distancirat' od životinjskog ponašanja?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#19 Re: One night stand

Post by _BataZiv_0809 »

Uzbudljivo ali seks rijetko bude dobar :D
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#20 Re: One night stand

Post by seoBIH »

Za nekih 80% registrovanih na Tinderu to je servis za pronalazak sex partnera. Ja sam putem tindera nasao ONS, ali isto tako nekoga s kim cu proci stari dio grada u LIsabonu, ili probati hranu u Ulici Gladnih u Beogradu. Sa ovim nasim skoro nista ne mozes. Nije to samo slucaj putem TIndera, uzivo su djevojke vani dosta opustenije, pristupacnije, a na kraju i ako nece nista biti, opet su kulturnije od vecine nasih djevojaka.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#21 Re: One night stand

Post by Dope_Man »

Nisam licno probao te aplikacije, al imam jarana koji ima badoo i koristi ga samo kad pijemo. Koliko sam vidio iz prikazanog mentalni sklop tih djevojaka, bar onih sa kojima je on u dopisu, je takav da ih ne bih ni stapom dirao. Istina, on takve i trazi pa je vjerujem prisutno i nekih koje bi meni bile zanimljive, al dok ne instaliram necu saznati :D

Nekad davno, ima tome 5-6 godina, smo se zahebavali na tom badoo, imala prijateljica lazni profil. Neki lik se nalozio iz dva razgovora da je zeni, hoce da je dovede u Sarajevo, da joj pokaze dzamije, da je uci dovama, da je pokrije... :-)

Inace nista protiv ONS, ljudi smo pobogu i zivimo u 21. a ne 11. vijeku. Sto kaze stara narodna: Snijeg pade na behar, na voce, neka :kiss: ko god koga hoce :izet:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#22 Re: One night stand

Post by MarlboroGold »

S4mpion wrote:Možda se žele, kao ljudska bića, kao pripadnici civilizacije, malo distancirat' od životinjskog ponašanja?
Ne jebu se na ulici...
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#23 Re: One night stand

Post by S4mpion »

MarlboroGold wrote:
S4mpion wrote:Možda se žele, kao ljudska bića, kao pripadnici civilizacije, malo distancirat' od životinjskog ponašanja?
Ne jebu se na ulici...
Mnoštvo je stvari koje se ne moraju desiti na ulici da bi se okarakterisale kao životinjsko ponašanje nedostojno civilizacije, a ova je baš jedna od takvih.
User avatar
medvjed23
Posts: 26836
Joined: 16/07/2010 13:49

#24 Re: One night stand

Post by medvjed23 »

ne vidim ništa lijepo u tome, al poštujem da neko drugi vidi
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72882
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#25 Re: One night stand

Post by Velkoski »

samo je problem ako bude dobro :hm:
Post Reply