Once Upon a Time

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
dinozzoM6
Posts: 320
Joined: 28/12/2011 16:00

#1 Once Upon a Time

Post by dinozzoM6 »

Gleda li iko ovu seriju? :D

Ja sam poludio xD
Čekam season finale sad u nedjelju, pa onda odmor do oktobra :)

Ajmo raja, valjda nisam jedini :roll:
Šta mislite o seriji?

Meni je serija super, pogotovo to što su isprepleli sve bajke i likove zajedno, veoma zanimljivo, onda je tu i ta neizvjesnost, kada će Emma početi da vjeruje...
User avatar
am0niman
Posts: 1337
Joined: 04/06/2012 11:48
Location: Beyond the Wall

#2 Re: Once Upon a Time

Post by am0niman »

Sad ce ispasti da sam sovinista ali ne volim gledati serije/filmove gdje su zene u glavnoj ulozi :D .
dinozzoM6
Posts: 320
Joined: 28/12/2011 16:00

#3 Re: Once Upon a Time

Post by dinozzoM6 »

heheh, pokušaj, mislim da je Jennifer ovdje odradila vraški dobar posao :D
User avatar
am0niman
Posts: 1337
Joined: 04/06/2012 11:48
Location: Beyond the Wall

#4 Re: Once Upon a Time

Post by am0niman »

Dok je bila u House-u nisam je nesta gotivio, valjda mi je zato i serija antipaticna. :-)
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#5 Re: Once Upon a Time

Post by maybelline »

Serija mi je super, redovno je pratim - sinoc sam gledala kraj sezone i bas me zanima zna li iko koliok cemo morati cekati do nove sezone?
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#6 Re: Once Upon a Time

Post by zamzija »

maybelline wrote:Serija mi je super, redovno je pratim - sinoc sam gledala kraj sezone i bas me zanima zna li iko koliok cemo morati cekati do nove sezone?
ako si gledala na fox life-u,. nisu ono bile zadnje epizode, imaju još dvije epizode ove sezone - pogledaj na oficijelnoj stranici ABC tv kuće
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#7 Re: Once Upon a Time

Post by neo7 »

serija je otkazana.. :cry:

EDIT: moja greska, nije otkazana once upona time vec the secret circle XD
User avatar
am0niman
Posts: 1337
Joined: 04/06/2012 11:48
Location: Beyond the Wall

#8 Re: Once Upon a Time

Post by am0niman »

Kao i svaka serija sa oko 20 epizoda, sep ili okt :D
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#9 Re: Once Upon a Time

Post by maybelline »

zamzija wrote:
maybelline wrote:Serija mi je super, redovno je pratim - sinoc sam gledala kraj sezone i bas me zanima zna li iko koliok cemo morati cekati do nove sezone?
ako si gledala na fox life-u,. nisu ono bile zadnje epizode, imaju još dvije epizode ove sezone - pogledaj na oficijelnoj stranici ABC tv kuće
User avatar
maybelline
Posts: 970
Joined: 26/01/2008 17:41
Location: Sarajevo

#10 Re: Once Upon a Time

Post by maybelline »

zamzija wrote:
maybelline wrote:Serija mi je super, redovno je pratim - sinoc sam gledala kraj sezone i bas me zanima zna li iko koliok cemo morati cekati do nove sezone?
ako si gledala na fox life-u,. nisu ono bile zadnje epizode, imaju još dvije epizode ove sezone - pogledaj na oficijelnoj stranici ABC tv kuće

Da,na Foxu gledam.pa kako onda nece prikazivati i te dvije ako imaju,ne kontam?Jel sa ABC mogu skinuti cijelu sezonu?
dinozzoM6
Posts: 320
Joined: 28/12/2011 16:00

#11 Re: Once Upon a Time

Post by dinozzoM6 »

http://foxlife.foxchannels.rs/programme/

Ovaj sad ponedjeljak su pustili e19 i e20 :)
Slijedeći ponedjeljak, tj. 18.06. će pustiti e21 i e22 i to je to, to je kraj prve sezone :)

Druga sezona bi trebala početi na ABC-u 23.09. ili 21.10. još nisu zvanično odlučili, kako god, sumnjam da će odmah i na Fox Life-u...
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#12 Re: Once Upon a Time

Post by zamzija »

maybelline wrote: Da,na Foxu gledam.pa kako onda nece prikazivati i te dvije ako imaju,ne kontam?Jel sa ABC mogu skinuti cijelu sezonu?
Ja ne znam gdje si ti pročitala da su to zadnje epizode, ove sad koje si gledala, ako još po oficijelnoj stranici imaju još dvije logično je da će ih prikazati

Doduše ne objavljuju uvijek tačan raspored serija na portalima i u novinama, pa možda su pogrešno stavili da su to dvije zadnje :)

Ali uglavnom imaš još dvije epizode u naredni ponedjeljak i to je to do septembra. vjerovatno će ih nastaviti prikazivati na fox life-u, samo neće odmah u isto vrijeme kao i u Americi jer oni imaju pravo prvenstva, možda dođe tek nakon nove godine kod nas na foks life, a možeš uvijek na internetu skinuti pa gledati :)
Post Reply