Olimpijski Košarkaški Turnir - RIO 2016

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#1576 Re: Olimpijski Košarkaški Turnir - RIO 2016

Post by Dr Baltazar »

hrasno38 wrote:heheheheh izasao iz banovica te se grohotom smijem na strucnjake i njihove procjene oko reprezentacije Australije :lol: :lol: :lol: :lol: heheeh covjek misli zivi u Australiji i sve zna o sportu :lol:
I mi ovdje 7 dana grohotom se smijali kakav je otpor pružio Miloš Teodosić i velika Srbija nejakoj reprezentaciji USA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jedini koji su se pokazačli kvazi stručnjakom ovdje ste ti i Bodkin, koji ste prognozirali ispadanje Amera već u polufinalu. Ljudi na kraju bez kapi znoja do nove zlatne medalje.
Last edited by Dr Baltazar on 26/08/2016 11:52, edited 1 time in total.
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#1577 Re: Olimpijski Košarkaški Turnir - RIO 2016

Post by Itsoktobealone »

Preludi hrasno38 tek izašao iz ban zone, i evo ga opet po istom :D :D A ja druga prejakog :izet: :izet:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#1578 Re: Olimpijski Košarkaški Turnir - RIO 2016

Post by KB9 »

amerika zali jer nema igracinu ko sto je milos :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1579 Re: Olimpijski Košarkaški Turnir - RIO 2016

Post by Tomahawk11 »

Na sta se grohotom smijes?
Pa ljudima je oteta bronza izmisljenim faulom Millsa.
Da bi bio arogantan, trebas iznositi cinjenice koje niko ne moze pobiti, a ne lupati kako ti odgovara.
Ne znam sta je problem sa Australijom, procjene su bile da ce se boriti za medalju, sto je na kraju i bilo.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1580 Re: Olimpijski Košarkaški Turnir - RIO 2016

Post by hrasno38 »

Dr Baltazar wrote:
hrasno38 wrote:heheheheh izasao iz banovica te se grohotom smijem na strucnjake i njihove procjene oko reprezentacije Australije :lol: :lol: :lol: :lol: heheeh covjek misli zivi u Australiji i sve zna o sportu :lol:
I mi ovdje 7 dana grohotom se smijali kakav je otpor pružio Miloš Teodosić i velika Srbija nejakoj reprezentaciji USA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jedini koji su se pokazačli kvazi stručnjakom ovdje ste ti i Bodkin, koji ste prognozirali ispadanje Amera već u polufinalu. Ljudi na kraju bez kapi znoja do nove zlatne medalje.
Jebi ga jednom im je zavrnuo usi tesko da je mogao dva puta......ali ako nista ja nisam aposlutno nigdje napisao da ce Srbija pobjediti USA nego da bi mogla pruziti dostojan otpor i OK eto razvalili su ih i super. Medjutim kompletno razigravanje sam bio u pravu kao i kalkulisanje sa pustanjem utakmica. I nemoj da lazes ajde nadji mi gdje sam ja napisao da ce USA ispasti?????? A ni @Bodkin to nije nigdje napisao osim u tvom naopakom umu.
Zato me se okani sa lazima a sve drugo nema nikakvih problema od podjebavanja sa argumentaima do normalne rasprave.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1581 Re: Olimpijski Košarkaški Turnir - RIO 2016

Post by hrasno38 »

Itsoktobealone wrote:Preludi hrasno38 tek izašao iz ban zone, i evo ga opet po istom :D :D A ja druga prejakog :izet: :izet:
Posto sam ja zbog vrlo slicnog rijecnika dobio ban molio bih primjenu istih kriterijuma za doticnog forumasa!!!
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#1582 Re: Olimpijski Košarkaški Turnir - RIO 2016

Post by KB9 »

hrasno38 wrote:
Dr Baltazar wrote:
hrasno38 wrote:heheheheh izasao iz banovica te se grohotom smijem na strucnjake i njihove procjene oko reprezentacije Australije :lol: :lol: :lol: :lol: heheeh covjek misli zivi u Australiji i sve zna o sportu :lol:
I mi ovdje 7 dana grohotom se smijali kakav je otpor pružio Miloš Teodosić i velika Srbija nejakoj reprezentaciji USA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jedini koji su se pokazačli kvazi stručnjakom ovdje ste ti i Bodkin, koji ste prognozirali ispadanje Amera već u polufinalu. Ljudi na kraju bez kapi znoja do nove zlatne medalje.
Jebi ga jednom im je zavrnuo usi tesko da je mogao dva puta......ali ako nista ja nisam aposlutno nigdje napisao da ce Srbija pobjediti USA nego da bi mogla pruziti dostojan otpor i OK eto razvalili su ih i super. Medjutim kompletno razigravanje sam bio u pravu kao i kalkulisanje sa pustanjem utakmica. I nemoj da lazes ajde nadji mi gdje sam ja napisao da ce USA ispasti?????? A ni @Bodkin to nije nigdje napisao osim u tvom naopakom umu.
Zato me se okani sa lazima a sve drugo nema nikakvih problema od podjebavanja sa argumentaima do normalne rasprave.
znamo mi veoma dobro sta si piso za milosa i linkove kakvih utakmica si postavljo :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1583 Re: Olimpijski Košarkaški Turnir - RIO 2016

Post by nema me tamo »

Melburn nije izgurao cini mi se.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58428
Joined: 03/08/2010 19:04

#1584 Re: Olimpijski Košarkaški Turnir - RIO 2016

Post by kakavdanakneiskustvu »

malo podsjecanje na jedan nesto stariji olimpijski kosarkaski turnir


http://kosmagazin.com/istorija-argentin ... 4-u-atini/
Locked