Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#1126 Re: Olimpijske igre Tokyo 20/21

Post by Iker C »

Evo Pezer je u kvalifikacijama bacio duzinu koja je bila dovoljna za trece mjesto u tom trenutku, npr sutra u finalu nece biti ni priblizno dobar jer nemamo srece.

Post by Control panel »

Malo mi je ovo presere. U kolicima ga izveli zbog malog udarca.
Neki dan gledao skejt i ona mala od 13 godina pade, razbi se, zguli lakat, uze neki papir obrisa krv koja je fino tekla, nastavi dalje i pobijedi.

Tuka mislim da si dao maksimum. Nema potrebe da se za nesto vadis. I mani se patetike tipa “ovo je za sve bosance i hercegovce”.

House wrote: 04/08/2021 17:23 peza može do bronze
Ne moze, Pezer nije toliko kvalitetan da u dva dana baci kuglu oba puta preko 21 m. Cak mislim da ce za medalju biti potrebno minimalno 21,60 m
Baba Jefimija
Posts: 279
Joined: 10/02/2021 12:51

#1130 Re: Olimpijske igre Tokyo 20/21

Post by Baba Jefimija »

Treba priželjkivat da bude kišovito i usrano vrijeme. Onda će svi bacat kraće. Ako vremenski uslovi budu idealni one zvijeri :lol: će bacat preko 22 metra i tu Pezer nema šanse. Znači samo da bude hladno i krug da bude klizav :lol:
Posts: 279

#1131 Re: Olimpijske igre Tokyo 20/21

Iker C wrote: 04/08/2021 17:04 Za Tuku ili Husica 6. i 5. mjesto na OI je uspjeh ali za BiH kao drzavu koja jos nema medalju to je neuspjeh. Nazalost moracemo kao i u fudbalu cekati par neuspjesnih baraza da bi osvojili medalju, dakle bice nam potrebno da 5,6 nasih takmicara osvoji na OI mjesta od 4 do 6. mjesta da bi nekad neko osvojio medalju. Kod drugih drzava to ide jednostavno, npr Kolak u bacanju koplja dodje na OI kao anonimus i baci jedan hitac kojim osvoji zlato za Hrvatsku. Poslije toga je npr nema nigdje.
:lol: :lol: :lol:
Iker C
Posts: 3006

#1132 Re: Olimpijske igre Tokyo 20/21

U prenesenom znacenju medalju tj plasman na jedno veliko takmicenje, ne budi bukvalac.

Post by drndalo »

turbofolk wrote: 04/08/2021 14:50 Imao je snage za još 50-tak metara i tad bi sigurno bio prvi :D Zadnjih 100 m je vjerovatno bio najbrži. Pitanje je i zašto završi u kolicima na kraju. Napisao sam već da je bilo kontakta sa Francuzom, pa možda je i to uticalo na brzinu i na povredu.

Post by cyprus »

Ništa, ja sam i dalje u stoičkom fazonu - ovo su nam dosad definitivno i daleko najbolje OI, tako da u neku ruku možemo biti zadovoljni :)
konami666
Posts: 2423
Joined: 11/05/2015 21:57

#1137 Re: Olimpijske igre Tokyo 20/21

Post by konami666 »

Gli invincibili wrote: 04/08/2021 15:06 Tuka na ovoj slici predstavlja citavu historiju BiH an olimpijadama :D :

Post by sinuhe »

Finale u atletici je dobar rezultat. Nije njegov problem sto BiH nema medalju kojoj se on sam najvise nadao.
suspect_zero
Posts: 25655
Joined: 11/10/2008 21:45

#1139 Re: Olimpijske igre Tokyo 20/21

Post by suspect_zero »

Jesu vama dobre reklame i najavne špice koje idu uz prenos OI?

Da, i voditeljica u studiju mi je baš simpa.
User avatar
Micah
Posts: 873
Joined: 09/03/2021 17:43

#1140 Re: Olimpijske igre Tokyo 20/21

Post by Micah »

Ipak, ja bih rekao da ulazak u finale 2 atletska takmičenja vrijedi više od tog njihovog 4. mjesta.
Posts: 279

#1141 Re: Olimpijske igre Tokyo 20/21

Micah wrote: 04/08/2021 19:44 Ironija je da je naša bratska antitalent nacija Albanija imala 4. mjesto u dizanju tegova a naš Husić imade 5. kao dosad najbolje što nas stavlja na začelje ne računajući mikrodržave.

Post by spinel_ »

Jbg, tako je to kad nastupas u 10 disciplina a u svakoj si skoro levat.

Post by denimb »

A moze li se ova trka na 800m organizovati tako da trci svako u svojoj traci, ne pratim nesto specijalno atletiku, ali ovo guranje, i udaranje mi ko na koridi kad se pijani potrkaju :skoljka: :lol:

Mađari bolji za klasu. Zasluženo.
Hrvatska nije ni trebala igrat na Olimpijadi tako da je ovo vrh rezultat. Trenutno su u vaterpolu prva liga Srbija, Mađarska, Španjolska i Italija. Druga liga što ni se reklo u pet deka su Grčka, Hrvatska, Australija, SAD, Rusija.

Post by vjeshalica »

spinel_ wrote: 04/08/2021 20:05 Jbg, tako je to kad nastupas u 10 disciplina a u svakoj si skoro levat.