Okupatorske zastave na Bobovcu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#1 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by jao_situacije »

vidi im nošnje :lol:
User avatar
KUZNETSOV
Posts: 1078
Joined: 04/07/2015 15:57
Location: nosač aviona

#2 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by KUZNETSOV »

to pitanje je malo dublje prirode... mnogi bošnjaci smatraju da historija krece onda kad fatih predje preko drine, dobro i to je rano... ako nama kao nasljednicima necega sto se zvalo Kraljevina Bosna ovo ne predstavlja problem i boli nas ona stvar, onda mi nemamo nikakav nacionalni ponos niti trebamo uopste da postojimo... i kakvo je ovo uopce okupljanje u prijestolnici?

Slava našem slavenskom narodu! Slava Kotromanićima!
Last edited by KUZNETSOV on 24/10/2015 20:00, edited 1 time in total.
LARVA
Posts: 361
Joined: 05/03/2014 02:35

#3 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by LARVA »

slobodna_teritorija wrote:http://antidayton.com/intelektualci-sta ... a-bobovcu/

šta rade zastave susjedne države koja je počinila agresiju na Bosnu, kao i zastave tvorevine udruženog zločinačkog poduhvata takozvane Herceg-Bosne na starom gradu Bobovac? kada će policija ove države, SIPA i OS BiH početi raditi svoj posao i braniti državni integritet i suverenitet BiH? kakve su to Oružane snage Bosne i Hercegovine sa hrvatskim zastavama?
koliko su Bošnjaci svjesni opasnosti u kojo se nalaze s obzirom na činjenicu da bi ove ''Oružane snage BiH '' sutra sigurno bile na strani agresora i izdajnički se ponijele prema svojoj zemlji kao i u periodu 92-95 ?!
šta je sljedeće? koncert Tompsona na Bobovcu i pjevanje Poglavniku ?
Što se ljutiš?
Pa za koji će dan u Sarajevu biti dani Kraljice Katarine kao i svake godine do sada. Sjećaš se.
Održe se govori velikih Bošnjaka, kako se ponosno na kraljicu, kralja Tvrtka. Nose se Turske zastave i tako.
:mrgreen:
User avatar
tututuuuu
Posts: 2600
Joined: 28/08/2015 22:58

#4 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by tututuuuu »

slobodna_teritorija wrote:
LARVA wrote:
slobodna_teritorija wrote:http://antidayton.com/intelektualci-sta ... a-bobovcu/

šta rade zastave susjedne države koja je počinila agresiju na Bosnu, kao i zastave tvorevine udruženog zločinačkog poduhvata takozvane Herceg-Bosne na starom gradu Bobovac? kada će policija ove države, SIPA i OS BiH početi raditi svoj posao i braniti državni integritet i suverenitet BiH? kakve su to Oružane snage Bosne i Hercegovine sa hrvatskim zastavama?
koliko su Bošnjaci svjesni opasnosti u kojo se nalaze s obzirom na činjenicu da bi ove ''Oružane snage BiH '' sutra sigurno bile na strani agresora i izdajnički se ponijele prema svojoj zemlji kao i u periodu 92-95 ?!
šta je sljedeće? koncert Tompsona na Bobovcu i pjevanje Poglavniku ?
Što se ljutiš?
Pa za koji će dan u Sarajevu biti dani Kraljice Katarine kao i svake godine do sada. Sjećaš se.
Održe se govori velikih Bošnjaka, kako se ponosno na kraljicu, kralja Tvrtka. Nose se Turske zastave i tako.
:mrgreen:
a kakve veze i dalje imaju agresorske zastave na Bobovcu?
ja se ne sjećam da sam ikad vidio Bošnjake da mašu turskim zastavama na tom mjestu
Ako mogu Bosnjaci mahati turskim zastavama po Sarajevu (a masu) po kojekakvim priredbama, hodati u turskoj nosnji po Sarajevu na razne obljetnice, ne vidim sto Hrvati ne bi nosali svoje nosnje, i svoje zastave?
User avatar
Truba
Posts: 81026
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#5 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by Truba »

svake godine isto


dosla delegacija katolickih vojnika iz hrvatske na celu s biskupom jezerincem
bilo je i nijemaca Slovaka austrijanaca i nekih skandinavskih jezika
sve vojnici eufora
User avatar
tututuuuu
Posts: 2600
Joined: 28/08/2015 22:58

#6 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by tututuuuu »

jao_situacije wrote:vidi im nošnje :lol:
Da, bolje su ove, prave bosanske. :D

Image
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#7 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by animals »

slobodna_teritorija wrote:
LARVA wrote:
slobodna_teritorija wrote:http://antidayton.com/intelektualci-sta ... a-bobovcu/

šta rade zastave susjedne države koja je počinila agresiju na Bosnu, kao i zastave tvorevine udruženog zločinačkog poduhvata takozvane Herceg-Bosne na starom gradu Bobovac? kada će policija ove države, SIPA i OS BiH početi raditi svoj posao i braniti državni integritet i suverenitet BiH? kakve su to Oružane snage Bosne i Hercegovine sa hrvatskim zastavama?
koliko su Bošnjaci svjesni opasnosti u kojo se nalaze s obzirom na činjenicu da bi ove ''Oružane snage BiH '' sutra sigurno bile na strani agresora i izdajnički se ponijele prema svojoj zemlji kao i u periodu 92-95 ?!
šta je sljedeće? koncert Tompsona na Bobovcu i pjevanje Poglavniku ?
Što se ljutiš?
Pa za koji će dan u Sarajevu biti dani Kraljice Katarine kao i svake godine do sada. Sjećaš se.
Održe se govori velikih Bošnjaka, kako se ponosno na kraljicu, kralja Tvrtka. Nose se Turske zastave i tako.
:mrgreen:
a kakve veze i dalje imaju agresorske zastave na Bobovcu?
ja se ne sjećam da sam ikad vidio Bošnjake da mašu turskim zastavama na tom mjestu
Jesu u Vitezu..okupatorske Turske zastave mahale..
zaboravio si..
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#8 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by bach »

Vjerujem da 99 posto Bošnjaka nama pojma gdje Bobovac, ni šta tamo ima ni kako se do njega može doći.

Btw, prije dvije i godine sam jednij osobi pomagao da napravi važan seminarski rad iu historije. Tema Kulin ban. Obišao važnije biblioteke, listao bibl. kataloge, tražio autore, rovio po internetu sve što ima o banu Kulinu. Našao sam jedno veliko raočarnje. Jedan veliki koorac. Naime, skoro sva literatura o tom važnom čovjek napisana je u Srbiji i Hrvatskoj. I neka je, baš me briga. Ali zašto do dana našnjeg, niti jedan bošnjački mudrac, publicita, historičar, filozof itd, nije napisao NEŠTO iole značajno o Kulinu. Kada sam krenuo u potragu za literaturom očekivao sam da ću naći makar jednu knjugu napisanu u ovj zemlju na temu Kulina, Kotromanića, Tvrtka, Bobovca. Osim onoga što je napisao M. Imamović i simpatičnih teorija luckastog Ibrahima Pašića. NIŠTA.


Šta rade silni odsjeci za historiju, filozofski fakulteti, institutu za historiju, profesori doktori iz područja historije????

NIšta.

Toliko Bošnjake zanima vlastita historija i prošlost zemlje u koju se kunu.
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#9 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by animals »

Pa po nekima pocinje im povijest sa Turcima..
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#10 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by jao_situacije »

tututuuuu wrote:
jao_situacije wrote:vidi im nošnje :lol:
Da, bolje su ove, prave bosanske. :D

Image
:-)
ne kontaš ti mene, odakle uskoci u sred srednje bosne u gradu bobovcu
jebem ga ja serete četama jer izmišljaju historiju a vi bi stavili uskoke u srednjovjekovnu bosnu i poturili to kao autohtonu nošnju srednjovjekovne bosanske države
User avatar
tututuuuu
Posts: 2600
Joined: 28/08/2015 22:58

#11 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by tututuuuu »

jao_situacije wrote:
tututuuuu wrote:
jao_situacije wrote:vidi im nošnje :lol:
Da, bolje su ove, prave bosanske. :D

Image
:-)
ne kontaš ti mene, odakle uskoci u sred srednje bosne u gradu bobovcu
jebem ga ja serete četama jer izmišljaju historiju a vi bi stavili uskoke u srednjovjekovnu bosnu i poturili to kao autohtonu nošnju srednjovjekovne bosanske države
Nisam ni rekao da je to autohtona nosnja bosanske drzave. Da iskreno kazem ne znam ni koja je to, kao sto mislim da debela vecina ne zna. Zelio sam istaci licemjerje posto je nekim to "agresorsko" i smijesno ocito, dok ne vide nista cudno u velicanju Turaka i mahanju turskim simbolima u drzavi koja je razorena upravo od Turaka. Koja je uopce autohtona nosnja iz tog vremena sto se tice Bosne?
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#12 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by jao_situacije »

tututuuuu wrote:
Nisam ni rekao da je to autohtona nosnja bosanske drzave. Da iskreno kazem ne znam ni koja je to, kao sto mislim da debela vecina ne zna. Zelio sam istaci licemjerje posto je nekim to "agresorsko" i smijesno ocito, dok ne vide nista cudno u velicanju Turaka i mahanju turskim simbolima u drzavi koja je razorena upravo od Turaka. Koja je uopce autohtona nosnja iz tog vremena sto se tice Bosne?
ja nisam mahao turskom zastavom niti mašem
samo kažem da ovoj nošnji nije mjesto na bobovcu
oduzmi fes ostavi one prsluke čakšire gajtane
žene one široke haljine izvezene raznim motivima i sl.
banovi i kraljevi su sigurno imali neku bolju odjeću sličnu evropskim vladarima
sigurno je tu bilo nekih ljiljana možda i poneki križ, ali uniforme poskoka nisu za bobovca i tačka

evo jedno ozbiljno pitanje da li bi ti ikad obukao odjevni predmet na kojem su ljiljani ?
npr majica koju prave oni momci bosnian kingdom clothing, sa grbom kotromanića
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#13 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by dalmatinka »

jao_situacije

ne kontaš ti mene, odakle uskoci u sred srednje bosne u gradu bobovcu
jebem ga ja serete četama jer izmišljaju historiju a vi bi stavili uskoke u srednjovjekovnu bosnu i poturili to kao autohtonu nošnju srednjovjekovne bosanske države
Gdje ti vidiš uskoke? Vidim da nemaš pojma tko su, osim tebe nitko ovdje ne izmišlja.
Black swan je nešto rekao o tome, možda da ponovo pročitaš njegov post. Ovi ti nemaju veze s Bosnom, nošnja je dizajnirana i regularni su na trgu Sv. Marka u Zagrebu. :-)
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#14 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by jao_situacije »

dalmatinka wrote:
jao_situacije

ne kontaš ti mene, odakle uskoci u sred srednje bosne u gradu bobovcu
jebem ga ja serete četama jer izmišljaju historiju a vi bi stavili uskoke u srednjovjekovnu bosnu i poturili to kao autohtonu nošnju srednjovjekovne bosanske države
Gdje ti vidiš uskoke? Vidim da nemaš pojma tko su, osim tebe nitko ovdje ne izmišlja.
Black swan je nešto rekao o tome, možda da ponovo pročitaš njegov post. Ovi ti nemaju veze s Bosnom, nošnja je dizajnirana i regularni su na trgu Sv. Marka u Zagrebu. :-)
trg sv. marka je kod sebilja pa druga desno ili šta ?
ima li kakvih ljiljana i grbova kotromanića na klisu ?
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#15 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by dalmatinka »

jao_situacije wrote:
dalmatinka wrote:
jao_situacije

ne kontaš ti mene, odakle uskoci u sred srednje bosne u gradu bobovcu
jebem ga ja serete četama jer izmišljaju historiju a vi bi stavili uskoke u srednjovjekovnu bosnu i poturili to kao autohtonu nošnju srednjovjekovne bosanske države
Gdje ti vidiš uskoke? Vidim da nemaš pojma tko su, osim tebe nitko ovdje ne izmišlja.
Black swan je nešto rekao o tome, možda da ponovo pročitaš njegov post. Ovi ti nemaju veze s Bosnom, nošnja je dizajnirana i regularni su na trgu Sv. Marka u Zagrebu. :-)
trg sv. marka je kod sebilja pa druga desno ili šta ?
ima li kakvih ljiljana i grbova kotromanića na klisu ?
Ima u Koprivnici, ljiljani Anžuvinaca.
pemanapemani
Posts: 5333
Joined: 09/09/2008 15:12

#16 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by pemanapemani »

Bobovac je trebao biti nešto kao Oltar domovine u Hrvatskoj.
Međutim, koga briga za državotvornost BiH.

Bošnjačka politička i religijska elita marginalizira predosmanski period zbog prisutnosti kršćanstva u vladajućim dinastijama.
Srbi podvode bosansko Kraljevstvo pod dio srpskog i boli ih ku.ac za Bosnu.
Hrvati na Bobovcu slave kraljicu Katarinu, jer je bila katolkinja, izbjegla u Vatikan i zadužila papu da brine o Bosni.
Pod parolom -svi katolici Hrvati- kraljica postade Hrvatica.

Kako nikog nije briga za BiH, njenu kulturu i nasljeđe, sasvim je legitimno da se na Bobovcu održavaju hrvatsko katoličke parade kiča.


Jednom sam na Bobovcu jeo janjetinu posluženu u novinama. Vjerovatno sam se otrovao olovom. :)
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#17 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by animals »

pemanapemani wrote:Bobovac je trebao biti nešto kao Oltar domovine u Hrvatskoj.
Međutim, koga briga za državotvornost BiH.

Bošnjačka politička i religijska elita marginalizira predosmanski period zbog prisutnosti kršćanstva u vladajućim dinastijama.
Srbi podvode bosansko Kraljevstvo pod dio srpskog i boli ih ku.ac za Bosnu.
Hrvati na Bobovcu slave kraljicu Katarinu, jer je bila katolkinja, izbjegla u Vatikan i zadužila papu da brine o Bosni.
Pod parolom -svi katolici Hrvati- kraljica postade Hrvatica.

Kako nikog nije briga za BiH, njenu kulturu i nasljeđe, sasvim je legitimno da se na Bobovcu održavaju hrvatsko katoličke parade kiča.


Jednom sam na Bobovcu jeo janjetinu posluženu u novinama. Vjerovatno sam se otrovao olovom. :)
Jel u Oslobodjenju :D
pemanapemani
Posts: 5333
Joined: 09/09/2008 15:12

#18 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by pemanapemani »

animals wrote:
pemanapemani wrote:Bobovac je trebao biti nešto kao Oltar domovine u Hrvatskoj.
Međutim, koga briga za državotvornost BiH.

Bošnjačka politička i religijska elita marginalizira predosmanski period zbog prisutnosti kršćanstva u vladajućim dinastijama.
Srbi podvode bosansko Kraljevstvo pod dio srpskog i boli ih ku.ac za Bosnu.
Hrvati na Bobovcu slave kraljicu Katarinu, jer je bila katolkinja, izbjegla u Vatikan i zadužila papu da brine o Bosni.
Pod parolom -svi katolici Hrvati- kraljica postade Hrvatica.

Kako nikog nije briga za BiH, njenu kulturu i nasljeđe, sasvim je legitimno da se na Bobovcu održavaju hrvatsko katoličke parade kiča.


Jednom sam na Bobovcu jeo janjetinu posluženu u novinama. Vjerovatno sam se otrovao olovom. :)
Jel u Oslobodjenju :D
:) U Večernjem listu, bez viljuški i bez zajebancije.
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#19 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by animals »

pemanapemani wrote:
animals wrote:
pemanapemani wrote:Bobovac je trebao biti nešto kao Oltar domovine u Hrvatskoj.
Međutim, koga briga za državotvornost BiH.

Bošnjačka politička i religijska elita marginalizira predosmanski period zbog prisutnosti kršćanstva u vladajućim dinastijama.
Srbi podvode bosansko Kraljevstvo pod dio srpskog i boli ih ku.ac za Bosnu.
Hrvati na Bobovcu slave kraljicu Katarinu, jer je bila katolkinja, izbjegla u Vatikan i zadužila papu da brine o Bosni.
Pod parolom -svi katolici Hrvati- kraljica postade Hrvatica.

Kako nikog nije briga za BiH, njenu kulturu i nasljeđe, sasvim je legitimno da se na Bobovcu održavaju hrvatsko katoličke parade kiča.


Jednom sam na Bobovcu jeo janjetinu posluženu u novinama. Vjerovatno sam se otrovao olovom. :)
Jel u Oslobodjenju :D
:) U Večernjem listu, bez viljuški i bez zajebancije.
A dobro mogo si i gore proci..
u Slobodnoj Dalmaciji :D
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#20 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by Rampage »

slobodna_teritorija wrote:http://antidayton.com/intelektualci-sta ... a-bobovcu/

šta rade zastave susjedne države koja je počinila agresiju na Bosnu, kao i zastave tvorevine udruženog zločinačkog poduhvata takozvane Herceg-Bosne na starom gradu Bobovac? kada će policija ove države, SIPA i OS BiH početi raditi svoj posao i braniti državni integritet i suverenitet BiH? kakve su to Oružane snage Bosne i Hercegovine sa hrvatskim zastavama?
koliko su Bošnjaci svjesni opasnosti u kojo se nalaze s obzirom na činjenicu da bi ove ''Oružane snage BiH '' sutra sigurno bile na strani agresora i izdajnički se ponijele prema svojoj zemlji kao i u periodu 92-95 ?!
šta je sljedeće? koncert Tompsona na Bobovcu i pjevanje Poglavniku ?

Image

Image

Image
Đikani, samo s druge strane.

Neka, nismo bolje ni zaslužili.
pemanapemani
Posts: 5333
Joined: 09/09/2008 15:12

#21 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by pemanapemani »

Rampage wrote:
slobodna_teritorija wrote:http://antidayton.com/intelektualci-sta ... a-bobovcu/

šta rade zastave susjedne države koja je počinila agresiju na Bosnu, kao i zastave tvorevine udruženog zločinačkog poduhvata takozvane Herceg-Bosne na starom gradu Bobovac? kada će policija ove države, SIPA i OS BiH početi raditi svoj posao i braniti državni integritet i suverenitet BiH? kakve su to Oružane snage Bosne i Hercegovine sa hrvatskim zastavama?
koliko su Bošnjaci svjesni opasnosti u kojo se nalaze s obzirom na činjenicu da bi ove ''Oružane snage BiH '' sutra sigurno bile na strani agresora i izdajnički se ponijele prema svojoj zemlji kao i u periodu 92-95 ?!
šta je sljedeće? koncert Tompsona na Bobovcu i pjevanje Poglavniku ?

Image

Image

Image
Đikani, samo s druge strane.

Neka, nismo bolje ni zaslužili.
Zašto đikani (po Jahiću)?

Ko brani svima onima koji nisu "đikani" da vise na Bobovcu, mašu ljiljanima i diče se Tvrtkom i Katarinom? Koliko znam, to je dosad uradila jedino Antidayton grupa,ili kako se već zovu.

Ko brani onima koji se bore za državotvornu ideju da svaki dan skaču po Bobovcu, Jajcu, Radimlji, Butmiru... Vjerovatno bi im branili da svakodnevno vise u Mrkonjić Gradu. Opet, kad bi se isforsirale sve navedene destinacije, mislim da bi se i ZAVNOBiH mogao obilježavati svaki dan.
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#22 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by mg »

A kad odes na utakmicu repke, zastava sa ljiljanima ko u prici. A BiH ima zastavu. Ljiljanima na stadionu nije mjesto. Po Sarajevu da ne pricam kakve i koje se zastave nosaju.

Hrvatska drzavna delegacija sa zastavom ne bi smejla biti problem.

Ali ko i sta su svi ti ljudi na slikama ne znamo, jer je autor teksta u subjektivnom nacionalistickom deliriju vidio izgleda samo mrske mu crveno bijele kockice.
Bodkin
Posts: 21490
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#23 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by Bodkin »

slobodna_teritorija wrote:
tututuuuu wrote:
Ako mogu Bosnjaci mahati turskim zastavama po Sarajevu (a masu) po kojekakvim priredbama, hodati u turskoj nosnji po Sarajevu na razne obljetnice, ne vidim sto Hrvati ne bi nosali svoje nosnje, i svoje zastave?
Bošnjaci mogu mahati zastavama Tanzanije, Burkine Faso ili Liberije po Sarajevu, ako hoće, ali ne po Bobovcu i ne u takvim prilikama, a kao što sam i napisao, i ne mašu ! kakve veze HRVATSKE ZASTAVE i zastave zločinačke Herceg-Bosne imaju na ovom obilježavanju i svečanosti koja je u vezi bosanske kraljice i bosanskog grada Bobovca? dakle, da ti ponovom, radi se o Bobovcu-gradu srednjovijekovne Bosanske države, ne o Bobanovom selu u Hercegovini
Znaci samo po bobovcu ne smiju a. Inace slvljenje turskog okupatora nije bitno. Samo da nema hrvata na bobovcu :mrgreen:
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#24 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by Rampage »

pemanapemani wrote:
Rampage wrote:
Đikani, samo s druge strane.

Neka, nismo bolje ni zaslužili.
Zašto đikani (po Jahiću)?

Ko brani svima onima koji nisu "đikani" da vise na Bobovcu, mašu ljiljanima i diče se Tvrtkom i Katarinom? Koliko znam, to je dosad uradila jedino Antidayton grupa,ili kako se već zovu.

Ko brani onima koji se bore za državotvornu ideju da svaki dan skaču po Bobovcu, Jajcu, Radimlji, Butmiru... Vjerovatno bi im branili da svakodnevno vise u Mrkonjić Gradu. Opet, kad bi se isforsirale sve navedene destinacije, mislim da bi se i ZAVNOBiH mogao obilježavati svaki dan.
Đikani 'nako, zato što su "đikani" pod tim istim zastavama nedaleko od Bobovca napravili jedan od najvećih zločina na tim prostorima '93. godine. Godišnjica tog zločina se takođe obilježava ovih dana.

Što se tiče samog ovog cirkusa koji je tema foruma - kakve veze imaju hrvati s bosanskom kraljicom Katarinom? Eno im, brate, čitava plejada austrijskih i ugarskih kraljeva i nek' ih obilježavaju do besvijesti.

Ovaj događaj je klasična podvala, pokušaj falsficiranja historije i, na kraju, klasična krađa historijskih ličnosti jedne države. Da, kao što ti kažeš, hoće im se - može im se.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#25 Re: Okupatorske zastave na Bobovcu

Post by fosna2014 »

:thumbup:

Image
Post Reply