Okrsaj u sinteraju

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
VeljaPas
Posts: 645
Joined: 19/04/2007 11:36

#1 Okrsaj u sinteraju

Post by VeljaPas »

Ovo sto slijedi je svjedocenje Adnana Kahrimanovica o njegovoj borbi za zivot udomljenog psa.

http://www.youtube.com/user/veljapas

Poštovani građani Sarajeva i BIH. Danas sam se zakleo da ovakav način "uređenja" naše lijepe države neće proći bez moje žestoke borbe protiv svega onoga što nema nikakvog zdravog razuma i logike!
Naime, moj posljednji problem sa "državom" je počeo jučer kada su šintori došli u vikend naselje gornje Vlakovo da pokupe 7 lutalica pasa, nakon što su ih sve pokupili vidjeli su moga psa Čarlija u MOM dvorištu kuće, (samo da napomenem Čarli ima dvije ogrlice na vratu i iz aviona se vidi da nije ulični pas) nažalost pošto je Čarli dresiran odazvao se na komandu "dođi" od strane radnika šintora te su ga zajedno sa ostalim psima odveli u šintoraj. Mojim riječima kazano UKRALI SU GA!!!!! Nakon što sam od komšije saznao za navedeni slučaj (koji je svjedok svemu gore navedenom), odletio sam u šintoraj što se kaže "BIJESAN KAO PAS". Kada sam gore došao primio me "Gospodin" Mustafa Maglajlija i pokazao mi je mog Čarlija svezanog u kavezu (vidno istraumiranog), o uslovima smještaja nemam hrabrosati niti da napišem jednu rečenicu, i rekao "eh evo tvog psa" kada sam zatražio da mi ga da rekao mi je da izađem napolje donesem dokaze da je pas moj te da mu dam 140KM ako hoću svog Čarlija. Nakon čega sam mu vidno potresen objasnio na koji način mi je pas ukraden iz PRIVATNOG dvorišta MOJE kuće nasmijao se i rekao "ti si 1000-diti koji mi je to rekao već haj ti meni daj pare ako hočeš svog psa"!. Nakon toga više nisam ništa rekao "gospodinu" već sam samoinicijativno otvorio kavez u kojem se nalazi i odnio sam ga do svog auta. Nakon toga dolazi par uposlenika od kojeg jedan kojeg zovu "šefe" mi je zavrnuo ruku i rekao nečeš ti nigdje sa njim! Nakon svega nije mi ostalo ništa drugo već da pozovem policiju koja je kad je došla ustanovila da sam nezakonito "ukrao" svog psa i da moram platiti. Pitao sam šta je sa usvajanjem pasa, ako čovjek hoče da ga izvede iz karantina i usvoji, na što se opet upetljao "gospodin" Maglajlija (direktor šintoraja) i rekao možeš usvojiti sve pse besplatno iz šintoraja ali samo njega ne možeš jer je on tvoj i moraš mi platiti"! Uglavnom nakon toga uz prisustvo policije opet su mi UKRALI Čarlija iz MOG auta i vratili su ga u šinteraj! Kao što vidite postoji i klip na adresi http://www.youtube.com/user/veljapas koji se zove "okršaj u šinteraju" na tom klipu se fino vidi druga krađa Čarlija od poštenog građanina Sarajeva uz prisustvo policije kako bi ŠINTORI mogli dobiti svojih 140 KM!
JA sam sam sebi obećao da me više niko NIKADA ucjenjivati neće te da pare iz principa ne dam jer me ovaj način "poslovanja" podsjeća na način kada Vam ukradu vozilo i kažu "ako 'očeš auto daj pare"! Ja ću se boriti do kraja tužit ću i Kanton i komunalno preduzeće i državu ako treba potrošit ću hiljade maraka ali ću dokazati "gospodi" ucjenjivaćima da "para nema, more bit bidne ali para nema".
Sve što od Vas molim je podrška u nastojanju uvođenja bar malo razuma i logike u "mozak" političara i svih "direktora" iz doba kada se sve moglo! za sve informacije o načinu podrške slobodno me nazovite na moj mob 061 916 380 Adnan
Adnan i njegov jaran Sejo u SOSu:
Image
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#2 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by mIRCerka »

mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#3 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by mIRCerka »

Adnane dragi odakle ti zivci ko konopci, pa ja bi ih nogama nasutala, to je ravno u kucu da ti udje, pa uzese psa sa dvije ogrlice covjeku pred nosom halooooooooooooooooo
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#4 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by ♥ Julianna ♥ »

Stvarno katastrofa!!! Pa dokle sve ovo ide???
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#5 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by mIRCerka »

Gdje je Carli sad?
iverson
Posts: 7
Joined: 06/08/2008 00:13

#6 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by iverson »

adnane svaka ti cast kad si uspio ostati pribran!!!
ja bi ih sve podavio majke mi moje!!!
ako ti bilo kako mogu pomoci javi mi se na pp
ove debile sve treba pobiti ili njih zatvoriti u kavezee da krepaju!!! :x :x :x
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#7 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by mIRCerka »

VELJA JE OTISAO NA RADIO CINI MI SE SAD SAM GA ZVALA I DOBILA SAM INFORMACIJU DA JE CARLI JOS UVIJEK U SINTORAJU
User avatar
Simply_Red
Posts: 756
Joined: 25/03/2007 16:55
Location: Sarajevo

#8 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by Simply_Red »

e majko moja... i onda kad se bune protiv Cern-a.. ma treba nas sve pobiti sutra
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#9 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by Pasiflora »

Adnane, molim te reci kako ti mozemo pomoci - sto neko rece - JA BI IH SVE VLASTITIM RUKAMA PODAVILA!!!!!!
User avatar
Big Boy
Posts: 1153
Joined: 16/02/2008 03:49
Location: Sve bitke u životu služe da nas nečemu nauče - uključujući i one koje gubimo.

#10 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by Big Boy »

Kabadahije jedne... ne trebalo im ! :x

Kako se boriti protiv ovakvih kretena !?
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#11 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by Pasiflora »

Jesi siguran da ti ga nece UBITI (jer oni upravo to rade) dok ga ne spasis?
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#12 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by luciferino »

mislim da su te ljudske djukele u stanju svasta nesto uraditi i prioritetno je sada izvuci cuku iz sinteraja, jebalo ih 140 maraka da ih jebalo, ponasaju se ko revizori. znam da je sve cista pljacka, ali manijaci su ga spremni i ubiti, jer zaboli njih ono cega nemaju hoce li neko tjerat inat i nece platiti, ide sve preko Charlijevih ledja. Plati im (dabogda im za citostatika trebalo), izvuci cuku i onda se obracunavaj kako hoces (mozes i hladnim oruzijem).
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#13 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by mIRCerka »

sitno wrote:Adnane, molim te reci kako ti mozemo pomoci - sto neko rece - JA BI IH SVE VLASTITIM RUKAMA PODAVILA!!!!!!
Ljudi moji, alarmirajte sve poznanika sto imate u medijima, dajte im ove linkove, pa dokle vise ovako, covjeku NJEGOVOG psa uzese...o majko mila... :(
ADnane, posamaraj ih sve brate mili, ako treba i iza resetaka, pa nisi repa bez korjena da te nema ko chupat iz zatvora.... :x
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#14 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by krava »

pa gdje mi zivimo??!?!??!
nevjerovatno!!!!!
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#15 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by vratnik »

Zakon o zastiti zivotinja. sad!!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#16 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by mIRCerka »

mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#17 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by mamica papucarka »

to su oni namjerno uzeli tvog Carlija samo da naplate. :roll:
Ko zna koliko puta su narod hvatali na tu foru :(
User avatar
Asana
Posts: 1456
Joined: 15/12/2004 11:40
Location: Sarajevo

#18 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by Asana »

Ima li neko telefone koje bi trebalo nazivati, pitati za propise, za Charlijevo zdravlje...?

Bojim se samo da ti ga iz inata ne uspavaju :(
User avatar
Asana
Posts: 1456
Joined: 15/12/2004 11:40
Location: Sarajevo

#19 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by Asana »

Moze li neko drugi otici da usvoji Charlija i preda ga Adnanu, samo da ga djubrad ne ubiju dok se pravda ganja ... :sad:
User avatar
ProbuseniDolar
Posts: 1007
Joined: 13/05/2008 00:18
Location: Rajvosa

#20 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by ProbuseniDolar »

Skupi sve raje sto imas i pravac u sintoraj uzmi Carlija, odvedi ga kuci, a zatim se vrati i nasutajte nogama kompletno osoblje sintoraja ... Od tuzbe nema nista, to ti je valjda jasno ... A i da presude u tvoju korist, to ce biti za jedno 27 godina ... Zato sila brate, ako hoces pravdu ... sretno ... :sax:
User avatar
Simply_Red
Posts: 756
Joined: 25/03/2007 16:55
Location: Sarajevo

#21 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by Simply_Red »

vidim niko se ne nudi Adnanu za fizicku pomoc... evo ja sam prvi
jasminasab
Posts: 704
Joined: 10/05/2006 16:51
Location: Sarajevo

#22 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by jasminasab »

Ja tuci nikoga ne mogu, ali ako ce se skupljat raja da ide gore, idem i ja. Kretenima treba pokazati zube.
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#23 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by Op3r4t0r »

Sta li je sljedece? Ovo je toliko nenormalno da ja jos tesko mogu da vjerujem, zlocinci!!!
neshto
Posts: 425
Joined: 14/03/2005 23:21
Location: sarajevo

#24 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by neshto »

Simply_Red wrote:vidim niko se ne nudi Adnanu za fizicku pomoc... evo ja sam prvi
ODLIČNO!!!
tu sam također!
uvjek sam za kada se pravda uzima u svoje ruke i samo tako se neke stvari jadovima mogu pojasniti!!!
jasminasab
Posts: 704
Joined: 10/05/2006 16:51
Location: Sarajevo

#25 Re: Okrsaj u sinteraju

Post by jasminasab »

Ovo nazalost nije usamljen slucaj, cula sam za mnoge, dovoljno je baciti oko na http://animalsos.forumotion.com/okrutno ... dajte-f11/ i ostale dijelove foruma Udruzenja za saztitu zivotinja SOS Sarajevo da covjek pobudali.

Jednom sam srela sintere, nisam mogla spavati nekoliko noci, izgledali su ko da su iz Dzehennema izasli tako mi Boga. :(
Post Reply