Ogledalo Gradjanina Pokornog

Post Reply
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#1 Ogledalo Gradjanina Pokornog

Post by Fair Life »

Image
newone
Posts: 630
Joined: 31/07/2006 19:02

#2

Post by newone »

Ma drustvo koje je korumpirano do samih temelja. Mislim da je u toj zemlji i onaj obicni covjek korumpiran i da je svako, bukvalno svako, nasao neki svoj interes i lovi pomalo u mutnom. Moral potpuno izbrisan. Eticnost takodje.
A vidi ba i Bicakcic efendija postao!!! Lopov i licemjer.Ceric i Radoncic price za sebe. Ma Bosna ce se na kraju balade sa svim tim silnim ublehama samo onako rastociti, rastaliti, desice se meltdown.
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#3

Post by rashid »

newone wrote:Ma drustvo koje je korumpirano do samih temelja. Mislim da je u toj zemlji i onaj obicni covjek korumpiran i da je svako, bukvalno svako, nasao neki svoj interes i lovi pomalo u mutnom. Moral potpuno izbrisan. Eticnost takodje.
A vidi ba i Bicakcic efendija postao!!! Lopov i licemjer.Ceric i Radoncic price za sebe. Ma Bosna ce se na kraju balade sa svim tim silnim ublehama samo onako rastociti, rastaliti, desice se meltdown.
:bih:
User avatar
pike
Posts: 921
Joined: 02/12/2004 05:21
Location: Canada

#4

Post by pike »

newone wrote:Ma drustvo koje je korumpirano do samih temelja. Mislim da je u toj zemlji i onaj obicni covjek korumpiran i da je svako, bukvalno svako, nasao neki svoj interes i lovi pomalo u mutnom. Moral potpuno izbrisan. Eticnost takodje.
A vidi ba i Bicakcic efendija postao!!! Lopov i licemjer.Ceric i Radoncic price za sebe. Ma Bosna ce se na kraju balade sa svim tim silnim ublehama samo onako rastociti, rastaliti, desice se meltdown.
Pa sta je sad sa tim lopovom Bicakcicem? Hocel' to biti The Return of The Bicakcic ili nece...mislim znam da je bilo neke price.


Sjeca li se ko kada je on bio premijer i kada je rezo vrpcu za pocetk radova na Auto putu Sarajevo-Zenica :-) :oops: Dje li su pare od tog projekta da mi je znati :oops:
zrikavac48
Posts: 596
Joined: 24/10/2007 23:32

#5

Post by zrikavac48 »

Forumasi komentiraju pisanje dnevnih i nedjeljnih novina o dijelima ili bolje reci nedijelima (kriminalu): Fahrudina Radoncica, Senada Šahinpašića Šaje, Bakira Izetbegovica, Hasana Cengica, E. Bicakcica, Harisa Siladjica i jos polijep spisak ostalih. Na zalost sve se zavrsava na pisanju medija i komentarima forumasa. Covjece ucini nesto za Bosnu i Hercegovinu i njenog jadnog stanovnika koji moze samo da sanja o racunaru i internetu.
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#6

Post by edinbug »

NAROD JE KRIV ZA SEBE, KO GA H..., STO JE TRAZIO TO JE I DOBIO !!!
Post Reply