OGLASI LIČNE PRIRODE - preko oglasa do partnera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Hierarchia

OGLASI LIČNE PRIRODE - preko oglasa do partnera

Post by Hierarchia » 15/04/2007 14:58

Image

Image

Šta mislite o ovakvim oglasima? Da li biste se vi ikad prijavili na jedan od njih. Znam da necete biti iskreni, ali potrudite se makar. :D

_BosanaC

Post by _BosanaC » 15/04/2007 15:04

Ljepota nije bitna? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Skyfox

Post by Skyfox » 15/04/2007 15:29

Cini mi se da su sanse da se nades sa osobom koja ti odgovara i kojoj ti ogdovaras bas male ovim putem... Mada su casopisi puni prica o uspjelim vezama, ja nesto ne bih...

Hierarchia

Post by Hierarchia » 15/04/2007 15:33

Skyfox wrote:Cini mi se da su sanse da se nades sa osobom koja ti odgovara i kojoj ti ogdovaras bas male ovim putem... Mada su casopisi puni prica o uspjelim vezama, ja nesto ne bih...

Ocigledno ima nesto, dok su oglasi puni. Sudeci prema uzorku koji sam ja vidjela maloprije, vise je starijih (30-50 godina) - pa nesto ne vjerujem da oni jos uvijek sanjaju o "srodnoj dusi". :-)

_BosanaC

Post by _BosanaC » 15/04/2007 15:39

Hierarchia wrote:
Skyfox wrote:Cini mi se da su sanse da se nades sa osobom koja ti odgovara i kojoj ti ogdovaras bas male ovim putem... Mada su casopisi puni prica o uspjelim vezama, ja nesto ne bih...

Ocigledno ima nesto, dok su oglasi puni. Sudeci prema uzorku koji sam ja vidjela maloprije, vise je starijih (30-50 godina) - pa nesto ne vjerujem da oni jos uvijek sanjaju o "srodnoj dusi". :-)

Pocinjem peci kokice :D 8)

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 15/04/2007 15:40

samoca ljude natjera na sve i svasta
ne vidim koja je razlika izmedju oglasa postavljenog u novinama i onog na nekoj veb stranici? :?
a kolko znam mnogi dezurci na ovom forumu imaju razne oglase ili vam profile po raznim veb stranicama
bolje i tako da neko seb lovi nekog gdje fino napise sta hoce neg da rastura neciju porodicu iz komsiluka ili sa posla :-?

Dirty Harry

Post by Dirty Harry » 15/04/2007 15:50

Objavljeno prije 1 dan 2 sata
-----" S E X " -------

Momak 22g u Sarajevu trazi za sex bez obaveza uz strogu diskreciju i higijenu u vasem prostoru:
Parovi (mladi , stari) ; Djevojke (godine nebitne) , nevine (moze mazenje i obostrani oral bez gubitka nevinosti) ,Djevojke sa autom (oral , anal , vaginal u autu) , Udate zene (bez znanja njihovog supruga) ; Studentice ; Skolarke ; Incest parovi ,
U obzir dolazi : Fetishi , Anal ,oral , vaginal , Dominacija , Djevojke , Sex ( u autu , liftu , u prirodi ....) , lesbo .... ---!!!! " G A Y S T O P " !!!!! -----(gay zaobidji ovaj oglas)
Svi zainteresirani saljite prijave na mail uz obaveznu sliku i opis.
Ja vas spremno i "ukruceno" cekam .....
Kontakt podaci

E-mail:
Username: Zigolo
Mobitel: 061/???-???
Telefon: 033/***-***
Ime i prezime: Mirza
Firma: Stand Alone c.o.o
Adresa: Soba vrhunske pozude u pozi 69
Grad: Sarajevo
Regija: Bosna i Hercegovina

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oplakah...

Hierarchia

Post by Hierarchia » 15/04/2007 15:50

_BosanaC wrote:
Hierarchia wrote:

Pocinjem peci kokice :D 8)

Prerano je, uostalom - jos je nedjelja, morat ces cekati do sutra. :D

danas

Post by danas » 15/04/2007 15:50

Bosanac sa dna kace wrote:samoca ljude natjera na sve i svasta
ne vidim koja je razlika izmedju oglasa postavljenog u novinama i onog na nekoj veb stranici? :?
a kolko znam mnogi dezurci na ovom forumu imaju razne oglase ili vam profile po raznim veb stranicama

upravo tako yavrum...

a sve sami jebaci i jebacice :D :D :D
Last edited by danas on 15/04/2007 15:52, edited 1 time in total.

Hierarchia

Post by Hierarchia » 15/04/2007 15:52

bolje i tako da neko seb lovi nekog gdje fino napise sta hoce neg da rastura neciju porodicu iz komsiluka ili sa posla :-?

Pa i ti koji fino napisu sta hoce, mogu rasturiti neciju porodicu... :roll: Ako se, recimo, javi clan porodice.

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 15/04/2007 15:55

Hierarchia wrote:

Pa i ti koji fino napisu sta hoce, mogu rasturiti neciju porodicu... :roll: Ako se, recimo, javi clan porodice.

da ali vecina ljudi napise sta traže, većina zaobiđe prazane oglase, onaj kome je stalo da vara partenra vara će ga i s oglasima i bez oglasa.

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 15/04/2007 15:58

danas wrote:

upravo tako yavrum...

:lol: :lol: a vidim i tetka ima iskustva sa oglasima "lične prirode" :lol: :lol:

Hierarchia

Post by Hierarchia » 15/04/2007 16:00

Bosanac sa dna kace wrote:
Hierarchia wrote:

da ali vecina ljudi napise sta traže, većina zaobiđe prazane oglase, onaj kome je stalo da vara partenra vara će ga i s oglasima i bez oglasa.

I ja sam to upravo rekla, samo na drugi nacin. :-)
Oglasi su, doduse, malo drugaciji jer tu nemas mogucnost pokazivanja fotografije. Mislim, ti zoves neki broj "lijepe, zgodne, zelenooke 35-godisnje dame", a pojma nemas kako ona izgleda i da li bi ti se u stvarnosti svidjela. Na netu mozes uz oglas okaciti sliku, valjda.

Hierarchia

Post by Hierarchia » 15/04/2007 16:03

Dirty Harry wrote:
Objavljeno prije 1 dan 2 sata
-----" S E X " -------

Momak 22g u Sarajevu trazi za sex bez obaveza uz strogu diskreciju i higijenu u vasem prostoru:
Parovi (mladi , stari) ; Djevojke (godine nebitne) , nevine (moze mazenje i obostrani oral bez gubitka nevinosti) ,Djevojke sa autom (oral , anal , vaginal u autu) , Udate zene (bez znanja njihovog supruga) ; Studentice ; Skolarke ; Incest parovi ,
U obzir dolazi : Fetishi , Anal ,oral , vaginal , Dominacija , Djevojke , Sex ( u autu , liftu , u prirodi ....) , lesbo .... ---!!!! " G A Y S T O P " !!!!! -----(gay zaobidji ovaj oglas)
Svi zainteresirani saljite prijave na mail uz obaveznu sliku i opis.
Ja vas spremno i "ukruceno" cekam .....
Kontakt podaci

E-mail:
Username: Zigolo
Mobitel: 061/???-???
Telefon: 033/***-***
Ime i prezime: Mirza
Firma: Stand Alone c.o.o
Adresa: Soba vrhunske pozude u pozi 69
Grad: Sarajevo
Regija: Bosna i Hercegovina

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oplakah...

Ovo GAYSTOP zvuci isto kao neko sredstvo za unistavanje insekata. :D Uzas...

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 15/04/2007 16:04

Hierarchia wrote:
Oglasi su, doduse, malo drugaciji jer tu nemas mogucnost pokazivanja fotografije. Mislim, ti zoves neki broj "lijepe, zgodne, zelenooke 35-godisnje dame", a pojma nemas kako ona izgleda i da li bi ti se u stvarnosti svidjela. Na netu mozes uz oglas okaciti sliku, valjda.

pa dobro to su sad stavri tehničke prirode, zavisi jel ti se dize na sve, danas u doba tehnologije vala mozes i preko ovih oglasa tražit msn, fotgrafiju,a preko neta može i slika i video i kamera.... sve je do tvojih tehničkih mogućnosti :-)

danas

Post by danas » 15/04/2007 16:05

danas wrote:

upravo tako yavrum...

:lol: :lol: a vidim i tetka ima iskustva sa oglasima :lol: :lol:

a jebiga, sta da ti kazem :D teyze je ono birvaktile, znas i sam da u moj vakat nije bilo ovih modernih zerzevata. pa se teyze udala po 'starinski' za lika kojeg je nasla na faksu :D bezze skroz :D

a znas da teyze toliko mlada i glupa bas i nije, pa da se izruguje i podsmjehuje nekome zbog nekih oglasa... svako sebi zna najbolje, ko sam ja da ikome sudim... :)

a pun forum jebaca i jebacica, a svi znaju da je ovo -- kad se sve sabere i oduzme -- samo jedan veliki kitolov i pickolov; svi imaju neke profile, stranice, facebooks, a ko ce ga znati vise... a sad se kao trebamo smijati nekom drugom... jer taj ne zna sebe da oglasi na webu vec preko 'papirnih' oglasa...

svasta... :-?
Last edited by danas on 15/04/2007 16:06, edited 1 time in total.

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 15/04/2007 16:05

Hierarchia wrote:Ovo GAYSTOP zvuci isto kao neko sredstvo za unistavanje insekata. :D Uzas...

naime još uvijek smo homofobična sredina :D

danas

Post by danas » 15/04/2007 16:07

Hierarchia wrote:Ovo GAYSTOP zvuci isto kao neko sredstvo za unistavanje insekata. :D Uzas...

naime još uvijek smo homofobična sredina :D

ti i murat to najbolje znate :D :D :P

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 15/04/2007 16:09

danas wrote:a jebiga, sta da ti kazem :D teyze je ono birvaktile, znad da u moj vakat nije bilo ovih modernih zerzevata. pa se teyze udala po 'starinski' za lika kojeg je nasla na faksu :D bezze skroz :D

jao tetka nije valjda da si se popišmanila, gluho i daleko bilo! :-?
pa dje tu romantika...pa folovi golovi...
ovo priko neta nema nikakve romanitke bezze...ma znam da si probala al haj.... :lol:
za ostalo si kao i uvijek upravu :)

Hierarchia

Post by Hierarchia » 15/04/2007 16:09

Hierarchia wrote:

pa dobro to su sad stavri tehničke prirode, zavisi jel ti se dize na sve, danas u doba tehnologije vala mozes i preko ovih oglasa tražit msn, fotgrafiju,a preko neta može i slika i video i kamera.... sve je do tvojih tehničkih mogućnosti :-)

Da. Onda ti oni novinski oglasi dodju kao klasika. Vjerovatno taj prosjek godista ima veze sa tom opremljenoscu. :D

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 15/04/2007 16:12

danas wrote:ti i murat to najbolje znate :D :D :P

jao pa ovo se odnosilo na BiH ne na TR, ti kao vrsni turkofil trebala bi znat da je Stambol jedna od najpoželjnijih gej destinacija u svijetu, a za Legato na Boazu sigurno znaš već odavno :lol:

danas

Post by danas » 15/04/2007 16:12

danas wrote:a jebiga, sta da ti kazem :D teyze je ono birvaktile, znad da u moj vakat nije bilo ovih modernih zerzevata. pa se teyze udala po 'starinski' za lika kojeg je nasla na faksu :D bezze skroz :D

jao tetka nije valjda da si se popišmanila, gluho i daleko bilo! :-?
pa dje tu romantika...pa folovi golovi...
ovo priko neta nema nikakve romanitke bezze...ma znam da si probala al haj.... :lol:
za ostalo si kao i uvijek upravu :)

teyze ne zna da otvori sebi msn account :oops: al' cim ga nabacim okusam srecu :D :D :lol: :lol: :lol:

danas

Post by danas » 15/04/2007 16:14

jao pa ovo se odnosilo na BiH ne na TR, ti kao vrsni turkofil trebala bi znat da je Stambol jedna od najpoželjnijih gej destinacija u svijetu, a za Legato na Boazu sigurno znaš već odavno :lol:

pa to i kazem :D lako vam je sad paradirati po stambolu al' haj' murata dovedi majKi u banovice :D :D :oops:

PS sreca pa je murat, mozda se ne dosjete da je kaurin :D :D :lol:

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 15/04/2007 16:15

Hierarchia wrote:
Da. Onda ti oni novinski oglasi dodju kao klasika. Vjerovatno taj prosjek godista ima veze sa tom opremljenoscu. :D

@tetka je već napisla gor o stvarima lične prirode

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 15/04/2007 16:21

danas wrote:

pa to i kazem :D lako vam je sad paradirati po stambolu al' haj' murata dovedi majKi u banovice :D :D :oops:

PS sreca pa je murat, mozda se ne dosjete da je kaurin :D :D :lol:

jao tetka zazireš u stvari lične prirode, šta koga briga ko je Murat, ni mene nije briga seb je peder, samo mi je žao njegove matere što se žena džabe pojde...

Post Reply