Office food

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#26 Re: Office food

Post by Urban B. »

sabanss wrote:Sa obzirom da Minhen i Bec imaju slicnu ponudu za 5 do 6 eura, ovih 9 KM se cini cak i preskupo. Inace kvalitet hrane ce ovdje biti presudan faktor.
:lol: :lol:

klasika bosnjo!
User avatar
NeKi_LiK
Posts: 946
Joined: 05/09/2002 00:00

#27 Re: Office food

Post by NeKi_LiK »

Čisto sumnjam da će biti jedi i pij neograničeno za 9KM. Ne može sebi niti jedan restoran u BiH priuštiti takvu ponudu za 9 KM.

Znam da je uvažemo mišljenje "jarane, kila piletine košta 8 maraka on meni porciju prodaje za 7... a makarona kilama ocam' kupim za pare njegove porcije paste od 7 maraka što mi naplati i ostane mu šes i po"... ali ne znam onda što se svi ne bace u pos'o pa budu milioneri :)...

Ovdje predviđam, stroge restrikcije za piće i dezert... biće jedi glavnog jela i predjela koliko hoćeš za 9 KM i ne potroši ispod 15 za puni obrok sa pićem i dezertom, pa ako nam neki debeli i namlati kilu pljeska pokriće ga ostali...
sarajev_o
Posts: 525
Joined: 22/03/2011 23:20

#28 Re: Office food

Post by sarajev_o »

mozda ce fakat jadni penzioneri profitirati od ovoga??

ja cu otici da probam :D jedem u petak i onda u ponedjeljak lagano na rucak :D
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#29 Re: Office food

Post by JThomas »

pa to. u generalnom prosjeku malo ljudi može pojesti PUNO više od jedne standardne porcije, na to se sve svodi. i nije baš ni ugodno prejesti se k'o vo, naročito ako ostatak dana moraš nešto korisno raditi. upravo zato koncept jedi koliko možeš i funkcioniše svugdje u svijetu. a sigurno nije iz dobrotvornih pobuda.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#30 Re: Office food

Post by mrtva kokoš »

ma boli me briga odem, narucim pun hastal i sto mi ostane recu im da mi zapakuju da ponesem :oops:
User avatar
beautyfool
Posts: 2101
Joined: 04/09/2006 16:45
Location: Dunjaluk

#31 Re: Office food

Post by beautyfool »

Pa jeli isplatnije imati konstantno pun restoran ili polu prazan i prazan ?
S obzirom da je cijena fiksna i da ce morati nabavljati proizvode bas na veliko vjerovatno ce imati i privilegije prilikom nabavke tako da im nabavna cijena nece biti visoka a zagarantovana prodaja, nece se kvariti i bacati roba dakle nego sta nego je isplativo :-)
User avatar
Entropio
Posts: 7807
Joined: 21/11/2010 21:49

#32 Re: Office food

Post by Entropio »

Ma ne vjerujem ja da će stalno biti puno... ipak je 9KM puno para.
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#33 Re: Office food

Post by leo karan »

jeo sam dosta puta vani u ovakvim restoranima...jednom sam precerao, umalo umro nisam :D jedva kuci dosao, prisjelo mi sve...tako da bit ce padobranaca i ovdje, al 9 KM nije malo. isplatit ce se gazdi. a plus kad se prezderavas moras nesto i popit a pice se posebno placa
User avatar
dottore
Posts: 1349
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#34 Re: Office food

Post by dottore »

Entropio wrote:Ma ne vjerujem ja da će stalno biti puno... ipak je 9KM puno para.
ma kod nas ce petero jesti za 9 KM :mrgreen:
User avatar
Entropio
Posts: 7807
Joined: 21/11/2010 21:49

#35 Re: Office food

Post by Entropio »

dottore wrote:
Entropio wrote:Ma ne vjerujem ja da će stalno biti puno... ipak je 9KM puno para.
ma kod nas ce petero jesti za 9 KM :mrgreen:
Ne znam kako to funkcioniše... Kako će naplaćivati? Kad ulaziš, platiš 9KM/osoba i onda uđeš i jedeš?
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#36 Re: Office food

Post by because_of_you »

Splinter wrote:ma boli me briga odem, narucim pun hastal i sto mi ostane recu im da mi zapakuju da ponesem :oops:
:lol: :lol: :lol:

Bit će zanimljivo tamo navratiti :) Samo nek se nešto novo dešava 8-)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#37 Re: Office food

Post by StupskaBitanga »

Čudo niko iz VF komerca se nije maksuz registrovao da nam prospe koju marketinšku šuplju
Valjda neće u ovom Office kao u ex Koreja biti masovnog trovanja
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#38 Re: Office food

Post by MeanMachine »

Entropio wrote:
dottore wrote:
Entropio wrote:Ma ne vjerujem ja da će stalno biti puno... ipak je 9KM puno para.
ma kod nas ce petero jesti za 9 KM :mrgreen:
Ne znam kako to funkcioniše... Kako će naplaćivati? Kad ulaziš, platiš 9KM/osoba i onda uđeš i jedeš?
Jedino na ovaj način ovakva usluga ima nekog smisla jer bi se u suprotnom dešavalo baš ovo što je @dottore napisao: zamisli npr. ekipu studenata (njih oko 10 :D ) koja dolazi na pauzi sa predavanja da bi nešto "prezalogajili" :D A ima još pokoji "scenarij" koji bi se mogao iskombinovati na ovu temu :-D Zato mislim da je realno očekivati nešto poput "ulaznice" po cijeni od 9KM/osobi, s tim da nisam siguran da bi se isplatilo da u tih 9KM bude uračunato i neograničeno piće uz jelo (mada ne bih imao ništa protiv da nas vlasnik sve pozitivno iznenadi i sa neograničenim pićem uključenim u ovu cijenu) :D :bih:
sabanss
Posts: 4572
Joined: 13/08/2006 11:20

#39 Re: Office food

Post by sabanss »

Urban B. wrote:
sabanss wrote:Sa obzirom da Minhen i Bec imaju slicnu ponudu za 5 do 6 eura, ovih 9 KM se cini cak i preskupo. Inace kvalitet hrane ce ovdje biti presudan faktor.
:lol: :lol:

klasika bosnjo!
Dicim se tim :D

Inace pice ne ulazi u ove ponude. Kvalitet hrane je ispod nivoa vecine fast food restorana ali eto mozda nas VF pozitivno iznenadi.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#40 Re: Office food

Post by StupskaBitanga »

ako piće ne ulazi onda je bgm poskupo
Klodovik
Posts: 2727
Joined: 12/03/2007 00:39

#41 Re: Office food

Post by Klodovik »

Jesu li proširili parking?
Wind
Posts: 1429
Joined: 31/10/2008 22:28

#42 Re: Office food

Post by Wind »

Entropio wrote:
dottore wrote:
Entropio wrote:Ma ne vjerujem ja da će stalno biti puno... ipak je 9KM puno para.
ma kod nas ce petero jesti za 9 KM :mrgreen:
Ne znam kako to funkcioniše... Kako će naplaćivati? Kad ulaziš, platiš 9KM/osoba i onda uđeš i jedeš?

ma neee...bice vaga na ulazu. tu se izvagas, udjes, jedes koliko mozes a onda te na izlazu opet izvagaju i razliku u tezini ti naplate.....
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#43 Re: Office food

Post by atko »

ig78sa wrote:
ladyblue18 wrote:Koji ce to ciganluk biti. :roll:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Vala bas ... prosto mi neugodno i kad pomislim na sta ce to liciti :( :roll: :shock:

... mislim da ce na kraju morati podici cjene ako misle da opstanu ... da bi rentabilno poslovali pohovana piletina ce morati kostati jedno 45 KM :lol:
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#44 Re: Office food

Post by atko »

A s druge strane i te ideje koje promovisu bolesni potrosacki mentalitete ... neka im sve pojedu :D ... al sto neko rece gazdja je uvijek u plusu ... cijene hrane su precjenjene... na veliko se hrana moze nabaviti jeftino + ako uzmes ZNJ kvalitetu...


helem ... sve oslo u MP3
:-)
User avatar
mayab
Posts: 27121
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#45 Re: Office food

Post by mayab »

Realno, malo ko moze vise da potrosi(i pojede) od tih 9 KM, dakle jelo i jedno pice(ako je i pice u cijeni) i to je to, za vecinu !Ako je pice ekstra naplata, e onda je pogotovo skupo...
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#46 Re: Office food

Post by Urban B. »

A zasto prvo ne pricekat dok se otvori i provjeri usluga pa onda pocet kritikovat?!

I naravno da je gazda uvijek u plusu,pa nije merhamet majka mu stara.
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#47 Re: Office food

Post by Comrad »

Joj vas isto ko da neko tjera da idete tamo. Pa ko hoce neka ide. Nije se ni otvorilo a vi vec znate da ce to bit ciganluk i da ce bit njesra i da ce bit preskupo. A nije se jos ni otvorilo. :roll: Mozda i hoce tako biti, ali sacekajmo barem da se otvori pa onda kad odete dajte svoje misljenje. Mozda odete i bude super hrane za 9 KM pa vam bude jeftino onda, a mozda bude i obratno.

Gazda nece propasti to je sigurno. Taman ce neko uloziti tolike pare bez nekog prethodnog istrazivanja. Fakat su neki ljudi smijesni. Neko ce pojesti malo vise, neko malo manje...u prosjeku on nikako ne moze bit donji. To su samo oci gladne, a mi smo pogotovo poznati po tome, i zbog toga je ovdje zagarotovana zarada. Eto ko mi se prezderavamo, a ameri jedu na slamku...aha. :-)
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#48 Re: Office food

Post by cappy_tempo »

bude li hrana na nivou postat cu redovan gost :mrgreen: . niko vas ne tjera da svaki dan jedete.jednom sedmicno odete i pojedete za 2 dana i rahat budete
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#49 Re: Office food

Post by atko »

Comrad wrote:Joj vas isto ko da neko tjera da idete tamo. Pa ko hoce neka ide. Nije se ni otvorilo a vi vec znate da ce to bit ciganluk i da ce bit njesra i da ce bit preskupo. A nije se jos ni otvorilo. :roll: Mozda i hoce tako biti, ali sacekajmo barem da se otvori pa onda kad odete dajte svoje misljenje. Mozda odete i bude super hrane za 9 KM pa vam bude jeftino onda, a mozda bude i obratno.

Gazda nece propasti to je sigurno. Taman ce neko uloziti tolike pare bez nekog prethodnog istrazivanja. Fakat su neki ljudi smijesni. Neko ce pojesti malo vise, neko malo manje...u prosjeku on nikako ne moze bit donji. To su samo oci gladne, a mi smo pogotovo poznati po tome, i zbog toga je ovdje zagarotovana zarada. Eto ko mi se prezderavamo, a ameri jedu na slamku...aha. :-)
Iskirtikova nas i onda nam se pridruzi u komentarma :lol:

Mislim ovo je forum... sluzi da se diskutuje... ko o cemu voli... zaobidjes ako nemas interesa za ovu temu ha ja :roll:
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#50 Re: Office food

Post by Comrad »

@atko, ja sam kritikovao ove sto pisu da ce bit ciganluk, da ce hrana biti bljak i sta ja znam, a nije jos ni krenulo. Pa nek se barem otvori... Hebote, svaka nova ideja, nesto novo cim se pokrene odmah opleti pljuj. Nista nama ne valja, pa sta smo mi toliko posebni u odnosu na cijeli svijet. Ove stvari imaju svugdje, pa neka bude i kod nas, meni ni iz dzepa (jedino ako budem nekad otisao) ni u dzep. :)

Ma znam da je forum...al opet pretjerujemo u pljuvanju svega i svacega.
Post Reply