Office food

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#101 Re: Office food

Post by StupskaBitanga »

Da li je ko bio?
Šta je uključeno u tih 9KM?
Samo jelo ili i jelo piće desert?
Isplati ili se otici
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#102 Re: Office food

Post by Mariella »

Pa procitaj stranicu prije :D
Autobus
Posts: 338
Joined: 07/09/2008 02:30

#103 Re: Office food

Post by Autobus »

Kakvi su sokovi? Da pogodim, Miranda i 7Up? :-)

Koja je najskuplja hrana koja se nudi, ako može neko napisati ko je bio tamo?

I nema dezert?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#104 Re: Office food

Post by StupskaBitanga »

Ako mi ko ože rezimirati
i potvrditi
Za 9KM mogu izabrati npr:
Makarone Bolognese, salatu, pallačinke i sok??
User avatar
igorailwayman
Posts: 90
Joined: 27/02/2010 19:56

#105 Re: Office food

Post by igorailwayman »

Skontao sam da se može jesti šta hoćeš i koliko hoćeš za 9 KM, ali me zanima da li mogu doći npr. 2 osobe u restoran i uzeti meni za tih 9 KM s malo većom porcijom da se mogu dvije osobe najesti a proći kao jedna osoba odnosno za 9 KM...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#106 Re: Office food

Post by StupskaBitanga »

igorailwayman wrote:Skontao sam da se može jesti šta hoćeš i koliko hoćeš za 9 KM, ali me zanima da li mogu doći npr. 2 osobe u restoran i uzeti meni za tih 9 KM s malo većom porcijom da se mogu dvije osobe najesti a proći kao jedna osoba odnosno za 9 KM...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
da vidiš može li ovo?
2 osobe po cijeni jedne
thandorina
Posts: 65
Joined: 30/03/2009 16:11

#107 Re: Office food

Post by thandorina »

StupskaBitanga wrote:Ako mi ko ože rezimirati
i potvrditi
Za 9KM mogu izabrati npr:
Makarone Bolognese, salatu, pallačinke i sok??
Znaci mozes izabrati jednu od aktuelnih tjestenina u ponudi (danas je to konkretno bilo tjestenina s lososom, tjestenina s povrcem i jos jedna vrsta), salatu (pileca, sopska, s tunom) i sok....pored ovoga imas piletinu na razne nacine, neke snicle, sosove, pizze, priloge, pekarski krompir sa raznim nadjevima i slicno...
Deserti uopce nisu u ponudi, ni na meniju...
thandorina
Posts: 65
Joined: 30/03/2009 16:11

#108 Re: Office food

Post by thandorina »

StupskaBitanga wrote:
igorailwayman wrote:Skontao sam da se može jesti šta hoćeš i koliko hoćeš za 9 KM, ali me zanima da li mogu doći npr. 2 osobe u restoran i uzeti meni za tih 9 KM s malo većom porcijom da se mogu dvije osobe najesti a proći kao jedna osoba odnosno za 9 KM...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
da vidiš može li ovo?
2 osobe po cijeni jedne
ne moze, koliko se meni cini, jer svaka osoba na ulazu pojedinacno placa 9 KM
User avatar
Toto
Posts: 8097
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#109 Re: Office food

Post by Toto »

jel serviraju samo u tanjir ili moze i u papir
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#110 Re: Office food

Post by atko »

do koliko se smije uzeSt u ceker ?
lilica011
Posts: 57
Joined: 31/08/2010 17:39

#111 Re: Office food

Post by lilica011 »

Vidim niko nije pitao za djecu,da li i oni placaju na ulazu? :D Ili ima opcija do 3 god gratis,do 12 pola cijene ili po debljini djece mjerkaju :-) koliko ce moci pojesti? :D
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#112 Re: Office food

Post by because_of_you »

atko wrote:do koliko se smije uzeSt u ceker ?
Kol'ko moReš ponijeti :D
Autobus
Posts: 338
Joined: 07/09/2008 02:30

#113 Re: Office food

Post by Autobus »

thandorina wrote: Znaci mozes izabrati jednu od aktuelnih tjestenina u ponudi (danas je to konkretno bilo tjestenina s lososom, tjestenina s povrcem i jos jedna vrsta), salatu (pileca, sopska, s tunom) i sok....pored ovoga imas piletinu na razne nacine, neke snicle, sosove, pizze, priloge, pekarski krompir sa raznim nadjevima i slicno...
Deserti uopce nisu u ponudi, ni na meniju...
U biti,
naprave za 3 KM, ti platiš 9 KM.
thandorina
Posts: 65
Joined: 30/03/2009 16:11

#114 Re: Office food

Post by thandorina »

Autobus wrote:
thandorina wrote: Znaci mozes izabrati jednu od aktuelnih tjestenina u ponudi (danas je to konkretno bilo tjestenina s lososom, tjestenina s povrcem i jos jedna vrsta), salatu (pileca, sopska, s tunom) i sok....pored ovoga imas piletinu na razne nacine, neke snicle, sosove, pizze, priloge, pekarski krompir sa raznim nadjevima i slicno...
Deserti uopce nisu u ponudi, ni na meniju...
U biti,
naprave za 3 KM, ti platiš 9 KM.
ja ne znam gdje mozes jesti i piti sve ovo za tri KM...ako ima javi.... :)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#115 Re: Office food

Post by StupskaBitanga »

thandorina wrote:
StupskaBitanga wrote:Ako mi ko ože rezimirati
i potvrditi
Za 9KM mogu izabrati npr:
Makarone Bolognese, salatu, pallačinke i sok??
Znaci mozes izabrati jednu od aktuelnih tjestenina u ponudi (danas je to konkretno bilo tjestenina s lososom, tjestenina s povrcem i jos jedna vrsta), salatu (pileca, sopska, s tunom) i sok....pored ovoga imas piletinu na razne nacine, neke snicle, sosove, pizze, priloge, pekarski krompir sa raznim nadjevima i slicno...
Deserti uopce nisu u ponudi, ni na meniju...
Ovo je onda poskupo
9KM je puno
User avatar
Entropio
Posts: 7799
Joined: 21/11/2010 21:49

#116 Re: Office food

Post by Entropio »

thandorina wrote:
StupskaBitanga wrote:Ako mi ko ože rezimirati
i potvrditi
Za 9KM mogu izabrati npr:
Makarone Bolognese, salatu, pallačinke i sok??
Znaci mozes izabrati jednu od aktuelnih tjestenina u ponudi (danas je to konkretno bilo tjestenina s lososom, tjestenina s povrcem i jos jedna vrsta), salatu (pileca, sopska, s tunom) i sok....pored ovoga imas piletinu na razne nacine, neke snicle, sosove, pizze, priloge, pekarski krompir sa raznim nadjevima i slicno...
Deserti uopce nisu u ponudi, ni na meniju...
A da li ja mogu uzeti sve to što si nabrojala zajedno? Mogu li uzeti 4 soka? Mogu li uzeti 3 salate i onda se vratiti kasnije po jos 2?
kakaljin
Posts: 11581
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#117 Re: Office food

Post by kakaljin »

Entropio wrote:
thandorina wrote:
StupskaBitanga wrote:Ako mi ko ože rezimirati
i potvrditi
Za 9KM mogu izabrati npr:
Makarone Bolognese, salatu, pallačinke i sok??
Znaci mozes izabrati jednu od aktuelnih tjestenina u ponudi (danas je to konkretno bilo tjestenina s lososom, tjestenina s povrcem i jos jedna vrsta), salatu (pileca, sopska, s tunom) i sok....pored ovoga imas piletinu na razne nacine, neke snicle, sosove, pizze, priloge, pekarski krompir sa raznim nadjevima i slicno...
Deserti uopce nisu u ponudi, ni na meniju...
A da li ja mogu uzeti sve to što si nabrojala zajedno? Mogu li uzeti 4 soka? Mogu li uzeti 3 salate i onda se vratiti kasnije po jos 2?

Po normlnom pravilu svugdje vani je tako,da je sve u vidu " svedskog stola" i ti jedes koliko hoces i uzimas repete, ali nema nosenja i svaka osoba na ulazu placa ulaz
User avatar
Toto
Posts: 8097
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#118 Re: Office food

Post by Toto »

kakaljin wrote:

Po normlnom pravilu svugdje vani je tako,da je sve u vidu " svedskog stola" i ti jedes koliko hoces i uzimas repete, ali nema nosenja i svaka osoba na ulazu placa ulaz
a daju ti tanjir ko tacnu za fildzan :mrgreen:
kakaljin
Posts: 11581
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#119 Re: Office food

Post by kakaljin »

Toto wrote:
kakaljin wrote:

Po normlnom pravilu svugdje vani je tako,da je sve u vidu " svedskog stola" i ti jedes koliko hoces i uzimas repete, ali nema nosenja i svaka osoba na ulazu placa ulaz
a daju ti tanjir ko tacnu za fildzan :mrgreen:
ali bar mozes ponovo napuniti tanjir koliko hoces puta :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#120 Re: Office food

Post by StupskaBitanga »

E onda ovo čudo zaboilazim u širokom luku
Ja sam prije nekoliko dana u jednoj piceriji pojeo pizzu popio colu i palačinke za 8KM i meni odlično
a ovo za 9KM ni desert ne dobijeđ
Ma zdravo
thandorina
Posts: 65
Joined: 30/03/2009 16:11

#121 Re: Office food

Post by thandorina »

Entropio wrote:
thandorina wrote:
StupskaBitanga wrote:Ako mi ko ože rezimirati
i potvrditi
Za 9KM mogu izabrati npr:
Makarone Bolognese, salatu, pallačinke i sok??
Znaci mozes izabrati jednu od aktuelnih tjestenina u ponudi (danas je to konkretno bilo tjestenina s lososom, tjestenina s povrcem i jos jedna vrsta), salatu (pileca, sopska, s tunom) i sok....pored ovoga imas piletinu na razne nacine, neke snicle, sosove, pizze, priloge, pekarski krompir sa raznim nadjevima i slicno...
Deserti uopce nisu u ponudi, ni na meniju...
A da li ja mogu uzeti sve to što si nabrojala zajedno? Mogu li uzeti 4 soka? Mogu li uzeti 3 salate i onda se vratiti kasnije po jos 2?
mozes, naravno..cega hoces, koliko hoces i tako pet puta ako zelis i mozes pojesti....:)
thandorina
Posts: 65
Joined: 30/03/2009 16:11

#122 Re: Office food

Post by thandorina »

StupskaBitanga wrote:E onda ovo čudo zaboilazim u širokom luku
Ja sam prije nekoliko dana u jednoj piceriji pojeo pizzu popio colu i palačinke za 8KM i meni odlično
a ovo za 9KM ni desert ne dobijeđ
Ma zdravo
ma ne znam, moze i za 2 KM u pekari 4 kifle s virslom i dosta, ali je meni koncept zanimljiv, novo je, lijepo izgleda i ko voli, nek'izvoli...
mimsy
Posts: 389
Joined: 01/03/2010 11:08

#123 Re: Office food

Post by mimsy »

vukojebina wrote:
*mima* wrote:
Tea lana wrote:Pica Hot u Londonu platis 5 funti i imas da jedes i pijes koliko hoces,nisu samo pice nego i paste salate,i pice su vecinom rezane na komad.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Better man:

Nisam bio niti namjeravam ici u te klasicne kapitalisticke restorane, koji serviraju cisto smece od hrane!!
Inace, jednom sam bio u Londonu u jednom takvom restoranu koji je puno bolje osmisljen i napravljen nego kod nas... platis 2.5 funte i jedes i pijes u neogranicenim kolicinama. restoran je ogroman i proteze se na dva sprata, a odma do njeg se nalazi i cd-shop u kojem mozes naci najnovija izdanja whitesnake-a i black sabbath-a te naravno gace i pantola u svim velicinama!
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :sax:
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#124 Re: Office food

Post by because_of_you »

...hoće li u pozadini biti ona dječija pjesma "Jedi, jedi, jedi još, uzmi, uzmi, uzmi još!" :D :D



User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#125 Re: Office food

Post by Lakat Jebić »

ukratko, jel sve sto ima tamo u ponudi, ja mogu uzimat koliko hocu puta? :D
Post Reply