Odnosi nakon razvoda?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#101 Re: Odnosi nakon razvoda?

Post by prog321 »

Muz 9 mjeseci nece da zajase ?
Ne mora znaciti da je do njega
Mozda mu se partnerica naglo udebljala ? :-D
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#102 Re: Odnosi nakon razvoda?

Post by Billy The Pljuc »

@Velkoski, jednom neko rece da se muskarci zene samo da bi rjesavali probleme koje nisu imali dok su bili momci. Helem samo ti zazmiri i reci DA, treba i ostariti s nekim.

Evo vic koji se donekle reflektuje na zezanja o braku.

Ozenio se lik al mlada sa sela, iskustva u seksu nidje. Kad su se povukli nakon derneka u sobu ona njemu to i veli. Ma nije problem kaze on, shvati to kao igru, eto nek to kod tebe bude zatvor a ovo kod mene zatvorenik. I smjestise oni "zatvorenika u zatvor" prvi put uspjesno. Nakon nekog vremena ona ce njemu da je zatvorenik pobjegao a on sav sretan veli da ga odmah vraca nazad u zatvor. I bi tako i ponovi se jos jednom poslije toga. Negdje u neka doba mlada ce opet njemu da je zatvorenik pobjegao, bezbeli joj se dopalo a muz ce: E jbga, nije dobio dozivotnu!
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#103 Re: Odnosi nakon razvoda?

Post by eluna »

Billy The Pljuc wrote:@Velkoski, jednom neko rece da se muskarci zene samo da bi rjesavali probleme koje nisu imali dok su bili momci. Helem samo ti zazmiri i reci DA, treba i ostariti s nekim.

Evo vic koji se donekle reflektuje na zezanja o braku.

Ozenio se lik al mlada sa sela, iskustva u seksu nidje. Kad su se povukli nakon derneka u sobu ona njemu to i veli. Ma nije problem kaze on, shvati to kao igru, eto nek to kod tebe bude zatvor a ovo kod mene zatvorenik. I smjestise oni "zatvorenika u zatvor" prvi put uspjesno. Nakon nekog vremena ona ce njemu da je zatvorenik pobjegao a on sav sretan veli da ga odmah vraca nazad u zatvor. I bi tako i ponovi se jos jednom poslije toga. Negdje u neka doba mlada ce opet njemu da je zatvorenik pobjegao, bezbeli joj se dopalo a muz ce: E jbga, nije dobio dozivotnu!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply