Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#226 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Euridika »

Black swan wrote:
Euridika wrote: Image
kakvo je ovo sranje

jedina istina je ova

Image

naravno ima veza i Veza
Znači vi ne patite nikako. :bih:
User avatar
Truba
Posts: 81796
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#227 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Truba »

pati ko je planirao budućnost u relativno normalnoj vezi bez problema


i ne priznajem da neko pati nakon 20 veza
i da uopće može patiti

može možda 1 ili 2 puta
3-4

zato kažem veza i Veza
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#228 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Ramzess Veliki »

ovo_mi_je_nick wrote:Što prije shvatimo da je bilo koja veza iz interesa biće svima lakše.

Muškarcima je u interesu seks. Ženama je 50 % bitan seks a ostalo je u tome da ima nekoga da prošeta, popije piće, da bude viđena blago rečeno modni detalj. Vole da su na cijeni i da dižu prašinu pa naravno, sve u tu svrhu, ide igra na veću kartu.

Nemojte samo reći da je to ljubav, rezanje vena i miganje okicama i snivanje o tome kako su živjeli sretno do kraja života.
Ne slazem se sa ovim. Seks mi uopce nije bitan ako nije sa zenom do koje mi je stalo, i u trenutku kad oboje to zelimo. Nije zivot samo prcanje ... :roll:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#229 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by zoomba »

Ramzess Veliki wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Što prije shvatimo da je bilo koja veza iz interesa biće svima lakše.

Muškarcima je u interesu seks. Ženama je 50 % bitan seks a ostalo je u tome da ima nekoga da prošeta, popije piće, da bude viđena blago rečeno modni detalj. Vole da su na cijeni i da dižu prašinu pa naravno, sve u tu svrhu, ide igra na veću kartu.

Nemojte samo reći da je to ljubav, rezanje vena i miganje okicama i snivanje o tome kako su živjeli sretno do kraja života.
Ne slazem se sa ovim. Seks mi uopce nije bitan ako nije sa zenom do koje mi je stalo, i u trenutku kad oboje to zelimo. Nije zivot samo prcanje ... :roll:

Ostario si ramke :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#230 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by triconja »

Raja jestel vi culi za keyloggere? turis ga dok ne gleda i hadzo si :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#231 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Ommadawn »

Ramzess Veliki wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Što prije shvatimo da je bilo koja veza iz interesa biće svima lakše.

Muškarcima je u interesu seks. Ženama je 50 % bitan seks a ostalo je u tome da ima nekoga da prošeta, popije piće, da bude viđena blago rečeno modni detalj. Vole da su na cijeni i da dižu prašinu pa naravno, sve u tu svrhu, ide igra na veću kartu.

Nemojte samo reći da je to ljubav, rezanje vena i miganje okicama i snivanje o tome kako su živjeli sretno do kraja života.
Ne slazem se sa ovim. Seks mi uopce nije bitan ako nije sa zenom do koje mi je stalo, i u trenutku kad oboje to zelimo. Nije zivot samo prcanje ... :roll:
:thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#232 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Ramzess Veliki »

zoomba wrote:
Ramzess Veliki wrote:Ne slazem se sa ovim. Seks mi uopce nije bitan ako nije sa zenom do koje mi je stalo, i u trenutku kad oboje to zelimo. Nije zivot samo prcanje ... :roll:

Ostario si ramke :D
Nema to veze sa godinama. Tako sam razmisljao i sa dvadeset, kad odrastes sa sestrom vise cijenis druge zene.
Post Reply