Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#201 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Ommadawn »

ovo_mi_je_nick wrote:Što prije shvatimo da je bilo koja veza iz interesa biće svima lakše.

Muškarcima je u interesu seks. Ženama je 50 % bitan seks a ostalo je u tome da ima nekoga da prošeta, popije piće, da bude viđena blago rečeno modni detalj. Vole da su na cijeni i da dižu prašinu pa naravno, sve u tu svrhu, ide igra na veću kartu.

Nemojte samo reći da je to ljubav, rezanje vena i miganje okicama i snivanje o tome kako su živjeli sretno do kraja života.
I nije bas 100%. Lijepo je kad imas s nekim i normalno razgovarati, druziti se, putovati, raditi zajedno neke druge stvari osim samo ciste jebacine.
To ja kao muskarac tvrdim.
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#202 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by ovo_mi_je_nick »

Pa eto neka je 99 % seks a ostalo je opet interes (razgovor, putovanje, druženje)
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#203 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Euridika »

Ommadawn wrote:
Euridika wrote:
supercali wrote:Suplja i stereotip
Nije šuplja. Jeste pomalo stereotip, ali samo zato što većinom situacija i jeste ovakva. Htio ti to priznati ili ne.
Ja to nikad nisam ovako dozivljavao. Ispocetka mi bude krivo, zao, "Bogu dusu - Bog je nece"...
Kasnije se uhvatim hodanja, bas ko kad psa pustis s lanca, cesto i sa alkoholom u kombinaciji (inace, meni alkohol udara direktno u jaja i samo gledam gdje da ga stavim), one-night-stand, sex bez obaveze i tako to.
Al onda dodjem kuci, legnem i skontam koliko sam zapravo sam i koliko bi bilo lijepo da se probudim kraj nekoga koga volim, ko mene voli, da na nekoga po cijeli dan mislim, da svako malo vadim mobitel i gledam da li mi je stigla kakva lijepa poruka od te drage osobe...

A bivse? Njih se i ne sjetim. Raskinu sa mnom, ostave me sjebanog, citav mi se svijet znao srusiti u momentu i taman kad me sav onaj jad i cemer prodje, kada se vise ne osjecam jadno kada cujem neku posebnu pjesmu - eto ih i kazu kako su se, eto, pokajale, kako nije niko kao ja, kako bi da probamo sve ispocetka... Jedna je cak pruzila ruku i sa osmjehom rekla "Cao, ja sam M*******" i nasmijesila se. Ja onako gledam i kontam bi li je poslao u pizdu materinu ali shvatim da je suvisno da ispadam nekulturan papak i kazem joj "Mrtav se konj ne moze jahati, jebiga".
Samo me dvije bivse nisu pitale da probamo opet ponovo ali su se sve i jedna interesovale (a i danas dan je, kako sam cuo, tako - i pored svojih sretnih brakova i familija, karijera, zivota, putovanja) gdje sam, sta sam, sta radim...

Pokajao sam se i ja zbog nekih stvari ali nisam nalazio smisla da se vracam na pocetak. Eventualno se nekome izvinuo ali nista ponovo.

Idi ba dalje, zivot je jedan a toliko osoba na svijetu.
Možda ti nisi doživljavao stvari ovako, ali iz tvog opisa na početku posta se može itekako povući paralela sa prikazom na slici (koji je maksimalno pojednostavljen). Poenta slike je da kod muškaraca period bolovanja/žala za prošlom ljubavi počinje tek poslije određenog vremena, a to je zbog toga što ne osjećaju fizički nedostatak veze odmah nakon njenog prekida. Potrebno je da prođe neki period (koji varira od muškarca do muškarca) da oni osjete tu "prazninu" u životu. Kod žena taj period žala počinje odmah, zato što žene doživljavaju vezu na emotivnom/duhovnom planu intenzivnije nego na fizičkom, pa im odmah počnu nedostajati ti segmenti veze (pozivi, poruke, dodiri, nježnosti...). Zbog toga je kod njih obratna situacija, pa su poslije nekog vremena uglavnom OK, jer su se dotad navikle na prestanak veze (izgubili su se oni emotivni pokazatelji veze).
Ovdje nije poenta u jačini bola kojeg osjećaju muškarac i žena zbog završene veze, već kad vremenski počnu osjećati tu bol. Intenzitet bola je srazmjeran uloženim emocijama u vezi i dužini veze, i može biti podjednak za oboje ili jedna strana može osjećati jaču bol.

Zanimljivo za tvoje bivše. Da li to znači da si uvijek ti bio ostavljan ili si ovo naveo samo za veze u kojima si ti bio ostavljen? Ili ti se isto desilo sa svim djevojkama, bez obzira ko je koga ostavio?
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#204 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Euridika »

supercali wrote:
Euridika wrote:
supercali wrote:Suplja i stereotip
Nije šuplja. Jeste pomalo stereotip, ali samo zato što većinom situacija i jeste ovakva. Htio ti to priznati ili ne.
Za muskarca jeste suplja za zenske mozda i nije mada i to je pitanje
Ovo se desava jedino ako nekoga pravo volis da tugujes nakon toliko vremena
A koliko toga ima?
Ja bih mogao garantovati da pravih ljubavi nema ni 20%
Slušaj Respo, ti nisi baš mjerodavan da daješ svoje ocjene o bolovanju poslije veze, kad ti otvoreno, javno za sebe kažeš da nikad nisi neku djevojku zavolio i bio u dužoj vezi od mjesec dana. Sve tvoje veze su bile površne i da ne kažem - bile su samo šeme. Ommadawn je dao mnogo kvalitetniju ocjenu, a nije sigurno jedini forumaš, općenito muškarac koji tako misli i kaže.

Ima itekako pravih ljubavi. I mnogo više od 20%. I nisu prave ljubavi samo one koje traju cijeli život. Zapravo, niko nikad ne zna koliko će neka ljubav trajati, dok voliš, voliš svim srcem.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#205 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by supercali »

Pa gdje sam rekao da sam mjerodavan?
Kao sto ni ti nisi mjerodavna da kazes ovu teoriju
Kao sto je receno muskarci vecinom ganjaju sex i zato i ne zale za djevojkama kasnije
Ako muskarac voli on zali odmah i zali to dugo
Ovaj zenski prikaz mi je vise za muskarca koji ne bude s djevojkom u krevetu nego za zensku
Ujutro mu krivo jer nije bio s njom a kasnije trazi drugu
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#206 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Ommadawn »

Euridika wrote: Ja to nikad nisam ovako dozivljavao. Ispocetka mi bude krivo, zao, "Bogu dusu - Bog je nece"...
Kasnije se uhvatim hodanja, bas ko kad psa pustis s lanca, cesto i sa alkoholom u kombinaciji (inace, meni alkohol udara direktno u jaja i samo gledam gdje da ga stavim), one-night-stand, sex bez obaveze i tako to.
Al onda dodjem kuci, legnem i skontam koliko sam zapravo sam i koliko bi bilo lijepo da se probudim kraj nekoga koga volim, ko mene voli, da na nekoga po cijeli dan mislim, da svako malo vadim mobitel i gledam da li mi je stigla kakva lijepa poruka od te drage osobe...

A bivse? Njih se i ne sjetim. Raskinu sa mnom, ostave me sjebanog, citav mi se svijet znao srusiti u momentu i taman kad me sav onaj jad i cemer prodje, kada se vise ne osjecam jadno kada cujem neku posebnu pjesmu - eto ih i kazu kako su se, eto, pokajale, kako nije niko kao ja, kako bi da probamo sve ispocetka... Jedna je cak pruzila ruku i sa osmjehom rekla "Cao, ja sam M*******" i nasmijesila se. Ja onako gledam i kontam bi li je poslao u pizdu materinu ali shvatim da je suvisno da ispadam nekulturan papak i kazem joj "Mrtav se konj ne moze jahati, jebiga".
Samo me dvije bivse nisu pitale da probamo opet ponovo ali su se sve i jedna interesovale (a i danas dan je, kako sam cuo, tako - i pored svojih sretnih brakova i familija, karijera, zivota, putovanja) gdje sam, sta sam, sta radim...

Pokajao sam se i ja zbog nekih stvari ali nisam nalazio smisla da se vracam na pocetak. Eventualno se nekome izvinuo ali nista ponovo.

Idi ba dalje, zivot je jedan a toliko osoba na svijetu.
Možda ti nisi doživljavao stvari ovako, ali iz tvog opisa na početku posta se može itekako povući paralela sa prikazom na slici (koji je maksimalno pojednostavljen). 1.) Poenta slike je da kod muškaraca period bolovanja/žala za prošlom ljubavi počinje tek poslije određenog vremena, a to je zbog toga što ne osjećaju fizički nedostatak veze odmah nakon njenog prekida. Potrebno je da prođe neki period (koji varira od muškarca do muškarca) da oni osjete tu "prazninu" u životu. Kod žena taj period žala počinje odmah, zato što žene doživljavaju vezu na emotivnom/duhovnom planu intenzivnije nego na fizičkom, pa im odmah počnu nedostajati ti segmenti veze (pozivi, poruke, dodiri, nježnosti...). Zbog toga je kod njih obratna situacija, pa su poslije nekog vremena uglavnom OK, jer su se dotad navikle na prestanak veze (izgubili su se oni emotivni pokazatelji veze).
Ovdje nije poenta u jačini bola kojeg osjećaju muškarac i žena zbog završene veze, već kad vremenski počnu osjećati tu bol. Intenzitet bola je srazmjeran uloženim emocijama u vezi i dužini veze, i može biti podjednak za oboje ili jedna strana može osjećati jaču bol.

2.) Zanimljivo za tvoje bivše. Da li to znači da si uvijek ti bio ostavljan ili si ovo naveo samo za veze u kojima si ti bio ostavljen? Ili ti se isto desilo sa svim djevojkama, bez obzira ko je koga ostavio?[/quote]

1.) Kod mene je to prisustvo usamljenosti bilo cijelo vrijeme s tim da je zal za ljubavlju nastupao odmah ispocetka - znaci prvih dana sam sjeban, ne pitaj me, ne prilazi, ne pricaj mi nista, ne jedem, ne pijem ukratko "Bogu dusu, Bog je nece". Eh onda nastupa period kada hoces da izadjes iz tog zacaranog kruga pa sebi nalazis razne zanimacije a izmedju ostalog je to dernecenje sa jaranima. Tad ti vise ne nedostaje bivsa ljubav nego neko u koga bi bio zaljubljen i zavolio. To cijelo vrijeme trazis a usput se zajebavas.

2.) Isto se desavalo sa gotovo svim djevojkama - bio sam ostavljan ili smo sporazumno raskidali. One djevojke koje sam ja ostavljao su vjerovatno patile ali sam gledao da nemamo nikakav kontakt. Doduse nije ih ni bilo puno, samo dvije-tri.
Zoya
Posts: 23151
Joined: 09/06/2008 14:54

#209 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Zoya »

Ma nije taj tip zbog kojeg bi trebala patiti. Slušaj Zejnep i u pohod.
On je sada u njenom zagrljaju a ti pati i čekaj ne bi li ti se vratio.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#210 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Ramzess Veliki »

cendlerbing wrote:
Leia_Organa wrote:
Mislim da je ipak bolje da malo venem, nego da nekome ovako nešto priuštim. Not cool.
Svaka ti čast.
Ja sam mislio da ga iskoristis ... cisto da dobijes malo samopouzdanja ... :oops:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#211 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Ramzess Veliki »

Zejnep wrote:
Euridika wrote: Men vs women :oops:
Kako muškarci boluju nakon prekida veze vs kako žene boluju poslije prekida veze. Bila je neka slika i gif na tu temu.
A muškarci su u pravu. Dok sam ja dolazila sebi moji bivši su se ženili, bjež ba, odmah drugog naći, ali odmah :mrgreen:
Eto, o cemu ja svo vrijeme pricam ??? :oops:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#212 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Euridika »

Ramzess Veliki wrote:
Zejnep wrote:
Euridika wrote: Men vs women :oops:
Kako muškarci boluju nakon prekida veze vs kako žene boluju poslije prekida veze. Bila je neka slika i gif na tu temu.
A muškarci su u pravu. Dok sam ja dolazila sebi moji bivši su se ženili, bjež ba, odmah drugog naći, ali odmah :mrgreen:
Eto, o cemu ja svo vrijeme pricam ??? :oops:
Možemo li se složiti da se ne slažemo?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#213 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Ramzess Veliki »

Euridika wrote:Možemo li se složiti da se ne slažemo?
Svakako ... vazno je da se slazemo ... :D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21559
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#214 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by MarlboroGold »

Euridika wrote: Na ovo sam mislila:

Image

S tim na ovoj konkretnoj slici nedostaje i da muški zaredaju po one-night-standovima (druga slika kod muških). Ali tu je to otprilike. :D
Ovo je tačno. Vjerovatno postoje izuzeci.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#215 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Euridika »

Ramzess Veliki wrote:
Euridika wrote:Možemo li se složiti da se ne slažemo?
Svakako ... vazno je da se slazemo ... :D
Jah, vidim... :D
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#216 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by garankich2013 »

Nisam pročitao uvodni post,ali dovoljan je naslov

Šta je problem u tome ako se vratio bivšoj? Pa možda će imati redovan sex , to je svakako dovoljan razlog
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#217 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Zejnep »

garankich2013 wrote:Nisam pročitao uvodni post,ali dovoljan je naslov

Šta je problem u tome ako se vratio bivšoj? Pa možda će imati redovan sex , to je svakako dovoljan razlog
jesovo ti svoju sliku stavio na avatar? :mrgreen:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#218 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by zoomba »

garankich2013 wrote:Nisam pročitao uvodni post,ali dovoljan je naslov

Šta je problem u tome ako se vratio bivšoj? Pa možda će imati redovan sex , to je svakako dovoljan razlog
Decko se malo zabavio , i vratio se bivsoj koja nece prije braka.. a ona jadna ulagala u njega i davala mu sve od sebe , ne kontajuci da je zelio samo malo zabave.. sad je ljuta na sebe vise nego sto ga voli.. klasika zenska vraca film i analizira gdje je pogrijesil ne svatajuci da muski ponekad zele malo zabave i nista vise.. najveca greska sto misle da mogu nesto promjeniti kod muska i navesti ga na neke stvari ako to sam ne zeli.. uvjek ocekuju nesto vise..
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#219 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by garankich2013 »

Zejnep wrote:
garankich2013 wrote:Nisam pročitao uvodni post,ali dovoljan je naslov

Šta je problem u tome ako se vratio bivšoj? Pa možda će imati redovan sex , to je svakako dovoljan razlog
jesovo ti svoju sliku stavio na avatar? :mrgreen:
Nije , ali me svjedno možeš pratiti na instagramu , poslat ću ti nick :mrgreen:
zoomba wrote:
Decko se malo zabavio , i vratio se bivsoj koja nece prije braka.. a ona jadna ulagala u njega i davala mu sve od sebe , ne kontajuci da je zelio samo malo zabave.. sad je ljuta na sebe vise nego sto ga voli.. klasika zenska vraca film i analizira gdje je pogrijesil ne svatajuci da muski ponekad zele malo zabave i nista vise.. najveca greska sto misle da mogu nesto promjeniti kod muska i navesti ga na neke stvari ako to sam ne zeli.. uvjek ocekuju nesto vise..
:lol: ne mogu vjerovat
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#220 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by cendlerbing »

garankich2013 wrote:[qu

:lol: ne mogu vjerovat
Ni ja. :lol:
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#221 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by garankich2013 »

Sreća pa mi ovaj brat opisa šta je suština , da ne moram čitat od prve stranice,a zvuči mi kao dobra tema, ima podlogu za sjajnu i konstruktivnu , kako da kažem ozbiljnu diskusiju
User avatar
lmo
Posts: 7810
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#222 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by lmo »

MarlboroGold wrote: Ovo je tačno. Vjerovatno postoje izuzeci.
da. dok se skonta, zakasni.
User avatar
krofnaa*
Posts: 190
Joined: 30/04/2013 00:50

#223 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by krofnaa* »

Leia_Organa wrote:Pozdrav forumaši i forumašice,
Veza koju je prije mene imao je trajala tri godine, i za vrijeme trajanja naše veze njegova bivša mu se stalno javljala. On je odgovorio prvi put, onda smo se složili da je možda najbolje da je ignoriše, ali svejedno je nekako bila prisutna.
Očigledno je da si bila svjesna da nešto nije u redu čim kažeš da si primjetila da je ona bila "nekako prisutna". Neko ko je još u kontaktu sa bivšom ili više bivših djevojaka, nije spreman za novu vezu i nije rasčistio s prošlošću. To je jedan ogroman "red flag" koji nisi smjela zanemariti.
Kada god sam mu dala priliku da bude iskren, da mi kaže ako još uvijek nešto osjeća prema njoj, bio je kategoričan da je to gotovo, da mu je lijepo sa mnom i da me voli.
Naravno da neće biti iskren bez obzira koliko mu prilika daješ. Te prilike ništa ne znače, jer on tebe čuva kao rezervu ukoliko mu se plan sa bivšom ne ostvari. Možda je imao čak i treću djevojku s kojom je bio u kontaktu... Opet jasna posljedica toga jer si ušla u vezu sa čovjekom koji je emotivno nestabilan i ima neraščišćenu prošlost za koju se još uvjek drži, a to ga je u startu kočilo da s tobom planira bilokakvu budućnost.
Nakon što smo prekinuli, saznala sam da je stupio u kontakt s njom i da planiraju kafu. Obzirom da sam se osjećala poniženom, javila sam mu se da mu kažem kako nije bio pošten što me lagao toliko vremena, jer to nisam zaslužila.


Velika greška. Još više si se ponizila što si ga dodatno provjeravala i tražila neka objašnjenja (a sve odgovore već znaš).
On se onda osjećao loše, izvinjavao se, molio da mu dam drugu priliku, rekao da nije siguran zašto se uopšte njoj javio, nije bio načisto s emocijama. Poslije mi je rekao da mu je trebao closure s njom i da je to imao kada su se čuli, da je siguran da mene voli.


Čuj trebo mu closure. Ne već nije imao muda u vezi da ti kaže šta želi, već te zavlačio. Ali nema veze, na greškama se uči i da znaš ubuduće prepoznati lažove i muškarce koji nemaju svoj stav. Zbog toga te još uvjek "volio" dok je ispipavo teren sa njom i "closure-ao", ti si tu bila backup plan, i da ga je ta bivša odbila, definitivno bi ti se vratio. Ali opet, ni to nebi dugo potrajalo, jer bi on uvjek žudio za nečim drugim. Za čim? To ni on sam ne zna.
I odlučim mu dati priliku da to izgladimo, međutim, on nakon nekog vremena shvati da to nije to, da mu smeta daljina (trenutno je u Njemačkoj) i da sa mnom ne vidi zajedničku budućnost. Razumijem, teško mi je, ali razumijem.
I čovjek dođe u Bosnu za vikend, javi se bivšoj, odu na kafu, vidim opet su se sprijateljili na Fejsu, lajkao joj je slike.
Opet, treba da ti bude jasno da je momak jako kontradiktoran i da se sapleće u svojim lažima. Ako mu smeta veza na daljinu zašto nije našao njemicu? Nego opet djevojku iz Bosne. Druga stvar, stalkanje profila po FB neće ti ništa pomoći. On je tebi reko ono što želiš da čuješ i nisi mu više ni na kraj pameti, štaviše jedva je čekao da te se riješi i počne da osvaja tu bivšu, jer ona je predmet njegove žudnje bila već mjesecima.
Boli me. Ne znam jesam tužna, ljuta, iznevjerena. Osjećam se kao da mc cijelo vrijeme neko vukao za nos.
Zanima me mišljenje muškaraca: je li vam ovo što ima s njom djeluje kao ono "pravo"?
Ovo treba da te ojača i da ideš dalje. Okreni novi list i uči na greškama. Iz moje tačke gledišta on ne zna šta je "ono pravo" niti će to ikada imati. Sada mu je ta bivša "ono pravo" sutra kad je oženi i kad dobiju djecu i slučajno vidi na FB da si krenula dalje sa svojim životom sjetiće te se i zvaće te na kafu da imate možda "closure".
To su ljudi bez stava i koji ne znaj tačno šta žele u životu. Dal bi piškio ili kakio.
Mislim, vraća joj se nakon svega. Njih dvoje su prekidali dva puta, oba puta je bila riječ o monotoniji u vezi i nedostatku seksa (ona se čuvala za brak :roll: ), što je njemu smetalo. Je li mislite da će ta veza na kraju završiti sretno? Je li ona njegova ljubav na koju će misliti čak i ako za životnu saputnicu izabere neku drugu?
Krajnje je neozbiljno vraćati se osobi sa kojom si već završio. To je gledanje filma a znaš mu unaprijed kraj. Njihova veza najvjerovatnije neće potrajati, sve i da uđu u brak, jer on je neodlučan, prelivoda i labilna ličnost. Ti uopšte ne treba da se zamaraš s tim da li će oni opstati ili ne, on je svoj izbor napravio na tebi je sada da kreneš dalje.
Što se nevinosti tiče, velikoj većini muškaraca sa balkana je to ponos da budu ženama prvi i posljednji. Možda je upravo zbog toga i bio sa tobom u vezi. Ti si bila djevojka za zabavu i seks, a ovu je čuvao po strani "poštenicu" za ženidbu.
Zaista se trudim da mislim pozitivno o tome, da im želim oboma vezu punu ljubavi i poštovanja, ali je tako teško, jer me tako boli. Znam da će proći, ali ni to ne pomaže da se osjećam bolje.
Zaboravi na njih i na njihov bolesni odnos. Ne treda da im želiš ništa ni dobro ni loše, već da ovo vidiš kao veliku lekciju u svom životu i da prekrižiš i ne dozvoliš sebi da nekoga stalkaš, gledaš slike i razmišljaš o tome šta bi bilo kad bi bilo, te analiziraš zbog čega ovo ili ono. Momak je izabrao sebi a tebe levatio i zavlačio. Po mom mišljenju čuvao te kao neki backup u slučaju da s ovom drugom ne uspje.
User avatar
Truba
Posts: 81614
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#225 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Truba »

Euridika wrote: Image
kakvo je ovo sranje

jedina istina je ova

Image

naravno ima veza i Veza
Post Reply