Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#126 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by SaraFina »

klaki wrote:
SaraFina wrote::skoljka:

Lika i ne drži ljubav uz tu prvu djevojku i vezu. Nego izazov da ne može dobiti. Platiti to brakom je ludilo. Ali postoji mogućnost da će ići dotle.
top 10 zamki modernog vremena
Stvarno to jesu zamke, ali ne modernog vremena, nego prapovijesnog u kontekstu sadašnjosti.
Mlad, zdrav, seksualno aktivan i k tomu siguran muškarac ne traži djevice za brak, dok okolo provodi se, nego iskompleksirana i nesigurna budala.

Valjda mu usporedba ni u glavi žene nije ugodna pomisao :D
User avatar
Leia_Organa
Posts: 136
Joined: 18/05/2015 01:03
Location: Alderaan

#127 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Leia_Organa »

Euridika wrote: On je nju mislio ženiti? Nakon svega...? Onda je u pravu onaj što je rekao - ženio bi nevinu, al' da okolo ubada dok može. :run:
Sestro draga, bježi od toga. A bježat će i on od nje poslije nekoliko godina braka, kad ona skonta da ništa od života nije vidjela prije braka. Eno ti sličan slučaj na temi o razvedenim.
Mislim da da. Kao što rekoh, već su razgovarali o braku. Ako sa mnom nije vidio budućnost, njoj se vratio, onda je to-to.
Ona mu je poznat teren, zna šta ga čega.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#128 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Zejnep »

Leia_Organa wrote:
Euridika wrote: On je nju mislio ženiti? Nakon svega...? Onda je u pravu onaj što je rekao - ženio bi nevinu, al' da okolo ubada dok može. :run:
Sestro draga, bježi od toga. A bježat će i on od nje poslije nekoliko godina braka, kad ona skonta da ništa od života nije vidjela prije braka. Eno ti sličan slučaj na temi o razvedenim.
Mislim da da. Kao što rekoh, već su razgovarali o braku. Ako sa mnom nije vidio budućnost, njoj se vratio, onda je to-to.
Ona mu je poznat teren, zna šta ga čega.
podhitno sebi nađi novog momka :mrgreen:
User avatar
klaki
Posts: 2303
Joined: 15/02/2013 17:49
Location: 榛名山峠

#129 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by klaki »

Euridika wrote: On je nju mislio ženiti? Nakon svega...? Onda je u pravu onaj što je rekao - ženio bi nevinu, al' da okolo ubada dok može. :run:
Sestro draga, bježi od toga. A bježat će i on od nje poslije nekoliko godina braka, kad ona skonta da ništa od života nije vidjela prije braka. Eno ti sličan slučaj na temi o razvedenim.

Ma sve su to neke jebene igre, igrice kojima su skloni gluplji clanovi nase ljuCke populacije. Ako se neko voli, ako neko hoce da zivi fino, skladno, uz dogovor tako ce i zivit bez obzira na sve...
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#130 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by zoomba »

annoy wrote:
zoomba wrote:Kako se zene ne znaju zabaviti, reci fino mi je bilo idemo dalje..
Pa gle, jedno je kad s nekim sporazumno uđeš u nekakvu avanturu, gdje oboje znate da se radi samo o zabavljanju, bez opterećenja, i onda ako i pukne nije kraj svijeta. Ako nekoga zanimaju takvi odnosi, to je lijepo. Međutim, nismo svi za to. Ima ljudi koje to ne zanima i gledaju dugoročno da se s nekim skrase, i na taj način onda stupaju u vezu. A kad stupiš s nekim u vezu s ozbiljnim namjerama i planovima za budućnost, kao naša autorica, onda naravno da ćeš biti povrijeđen ako te druga osoba ostavi. Nije baš da ona može odmahnut rukom i reći pa dobro šta sad. Međutim, slažem se da godina dana nije nekakvo jako dugačko vremensko razdoblje, i bit će ona ko nova za par mjeseci, samo da se hoće maknuti od njega. Slomljeno srce je sastavni dio odrastanja za većinu ljudi.

Isto tako, mislim da je nepotrebno momka toliko pljuvati. Da, ponio se nezrelo i čini se kao muškarac bez karaktera, ali i ona je sudjelovala u kuhanju te cijele kaše. Nakon što je uvjerena da joj je lagao ona njemu daje drugu šansu. Tako da, nadam se da je nešto naučila, a to je da treba bježat od ljudi koji imaju neriješene odnose s bivšima. A sad, kakav je točno njegov odnos s bivšom, to možemo nagađati samo i mislim da to za autoricu nije uopće bitno. On je na kraju ipak rekao da ne vidi s njom budućnosti i prekinuo. Mogao je sjediti na dvije stolice da je htio, ali nije, pa ono, dajmo mu kredita barem za to. Govoriti o bilo kakvoj osveti u ovoj situaciji je glupo. Oboje su na neki način krivi za to što se na kraju dogodilo, iako autorica je imala najbolje namjere, ali svejedno, treba preuzeti odgovornost za neke svoje loše poteze i biti pametnija u budućnosti. Nema mu se što osvećivati. Zbog čega uopće, zbog toga što ju ne voli? PA nije nas nitko dužan voljeti ili htjeti biti s nama. Pustiti momka na miru i biti sretna što se riješila takvog beskarakternog muškarca.

A to što bi ona htjela da im želi sve najbolje je lijepo od nje, ali ne treba se na to koncentrirati u ovom trenutku, jer to je jako teško. Ona treba apsolutno prestati misliti o njima, prestati pratiti na društvenim mrežama, jednostavno ih izbaciti iz glave i iz života i krenuti dalje. To je jedino što može biti dobro za nju.


Problem je idealiziranje i prevelika ocekivanja , sa nekim se poceti zabavljati i vec nesto odma ocekivati po meni bezveze, tesko je predvidjati stvari u reali a kamo li ovde.. ja vise volim pustiti pa neka ide svojim tokom, jer kad nesto planiras u vecini slucaje ne ispadne tako pa onda sebe covjek plus sa tim zamara ,kako,zasto..
User avatar
Leia_Organa
Posts: 136
Joined: 18/05/2015 01:03
Location: Alderaan

#131 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Leia_Organa »

Zejnep wrote: podhitno sebi nađi novog momka :mrgreen:
Mislim da ću ipak biti solo igračica neko vrijeme. :D
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#132 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Truba »

najbolje je zajebavati se
takvi najbolje i prođu
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#133 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Zejnep »

Leia_Organa wrote:
Zejnep wrote: podhitno sebi nađi novog momka :mrgreen:
Mislim da ću ipak biti solo igračica neko vrijeme. :D
greška :mrgreen:
poslušaj stariju, iskusniju :mrgreen:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#134 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by zoomba »

Leia_Organa wrote:
Euridika wrote:
A generalno mislim da je lik pogubljen, ali i bezobrazan, čim je i pokretačicu teme uvukao u svoju pogubljenost. Meni je od starta "zasmetalo" to da je razlog prekida trogodišnje veze nedostatak intimnih odnosa. Pa šta radiš s nekim 3 godine, a znaš da ti nešto nedostaje što ti je bitno?? Pošto ne znam okolnosti koje su prethodile kod momka prije te bivše (da li je imao cura prije i kakve su to veze bile), mogu samo zaključiti da je razlog prekida s bivšom bila njegova frustracija, što nikako nije dobar osnov za prekid. On je zapravo samo utekao od nje, ali nije raskrstio sam sa sobom to što ga je vezivalo za nju tako dugo. I onda takav nepospremljen uleti u novu vezu, u kojoj ima i odnose i emocije, ali njemu je tek onda nastao kuršlus u glavi.

Međutim, sve ovo je u suštini nebitno, bitno je da ti što prije zaboraviš na ovog lika i nastaviš dalje, i da ne dumaš šta mu se mota po glavi. To ti ništa neće značiti, taman i da saznaš (a mislim da se tačan odgovor krije sigurno u barem jednom od odgovora datih na ovoj temi). Ni osveta ti ne pružila neko veće zadovoljstvo, mada moram priznati da sam pročitala na temi par vrlo zanimljivih prijedloga. :evil:
Ni meni nije jasno. Po njegovoj priči, bilo je OK dok su isprobavali alternative.:ifyouknowwhatImean: Onda mu i nije predstavljalo problem što se ne seksaju. Međutim, kasnije nije ni toga bilo, pa mu je dosadilo. A razgovarali su o braku. Može bit' bio je voljan čekati još nekoliko godina, da je oženi, pa da se razrahati. Ništa ne znam. :D
Svati ovo kao jedno veliko iskustvo i nastavi dalje, ne odustaj jer nisu svi ljudi isti.. i ne ocekuj previse..
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#135 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by triconja »

SaraFina wrote:
triconja wrote: bas ju je profulo nakon godinu dana gadjanja :lol:
Mogla se odseliti i izgubiti posao, zapostaviti karijeru ili čak i dijete roditi.
Ovako, sva šteta je u tome da životnu školu platila godinom dana.
Naravno, u pravu si to :thumbup:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#136 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by triconja »

Zejnep wrote:Pogubila sam se, haj nek mi neko prepriča čitav slučaj :roll:
Hoce mu jajca zik.

Karo je lik godinu dana i vratio se bivsoj (koja se cuva za brak), ukratko :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#137 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by kmirsad »

Zejnep wrote:Pogubila sam se, haj nek mi neko prepriča čitav slučaj :roll:
Hoče da mu odgrize ćunu.
On se nešto buni.
User avatar
muha_sa
Posts: 128609
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#139 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by muha_sa »

kmirsad wrote:
Zejnep wrote:Pogubila sam se, haj nek mi neko prepriča čitav slučaj :roll:
Hoče da mu odgrize ćunu.
On se nešto buni.
vela havle :-) i to da cujem

pa kako misli to uradit :?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#140 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by triconja »

muha_sa wrote:
kmirsad wrote:
Zejnep wrote:Pogubila sam se, haj nek mi neko prepriča čitav slučaj :roll:
Hoče da mu odgrize ćunu.
On se nešto buni.
vela havle :-) i to da cujem

pa kako misli to uradit :?
Pa kad bude spavo na hinjaka :lol: :lol: :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128609
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#141 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by muha_sa »

ustima :?

fuj, kako joj se ne gadi to u usta turit :-)
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#142 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Zejnep »

muha_sa wrote:ustima :?

fuj, kako joj se ne gadi to u usta turit :-)

:lol: :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#143 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by kmirsad »

Nabavila kobaltne noževe od armaturnih klješta... doće kod tebe da joj navariš u desni... onda će ga pozvat na oproštajno pušenje... kad se napuše... CVIK.... pšššššššššššš...:D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#144 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by triconja »

Zejnep wrote:
muha_sa wrote:ustima :?

fuj, kako joj se ne gadi to u usta turit :-)

:lol: :lol:
Ponese bagremovog meda i malo namaze :lol: :lol: :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128609
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#145 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by muha_sa »

kmirsad wrote:Nabavila kobaltne noževe od armaturnih klješta... doće kod tebe da joj navariš u desni... onda će ga pozvat na oproštajno pušenje... :D
:-) :-)

dragi kmirso pokvarit ce nas ova omladina :( hajd da je rekla da ce ga nožem, sjekirom il nekom drugom alatkom cepnut--al ono turit u usta ne kontam :-) pih
da sam prije sahatak umro ne bih znao da to more
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#146 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by kmirsad »

ni ja ne mogu vjerovati... možda i nisam najbolje razumio... moćda hoče da joj noževe od klješta ugradiš u jedan drugi otvor... kako se ono zvaše, ne mogu da se sjetim... :roll: ...jel no uši...
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#148 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by klixoris »

Leia_Organa wrote:
Zejnep wrote: podhitno sebi nađi novog momka :mrgreen:
Mislim da ću ipak biti solo igračica neko vrijeme. :D
Ne namjeravam komentarisati tvoj "slucaj", samo mi je zapela za oko tvoja lokacija - "intervencijom" gospodina Tarkin-a ona odavno ne postoji, pa je potrebno da je azuriras :oops: :mrgreen:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#149 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Connaisseur Karlin »

Leia_Organa wrote:
Dakle, s momkom sam bila godinu dana i uložila sam 100 % sebe u vezu. Mislim da je oboma bilo lijepo, i zaista sam se trudila da tako bude, jer mi je bilo stalo. Veza koju je prije mene imao je trajala tri godine, i za vrijeme trajanja naše veze njegova bivša mu se stalno javljala. On je odgovorio prvi put, onda smo se složili da je možda najbolje da je ignoriše, ali svejedno je nekako bila prisutna. Kada god sam mu dala priliku da bude iskren, da mi kaže ako još uvijek nešto osjeća prema njoj, bio je kategoričan da je to gotovo, da mu je lijepo sa mnom i da me voli.
odlucila si bi u vezi koja nijenikad ni bila veza, vec ambivalentni ménage à trois
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#150 Re: Odmah nakon prekida sa mnom, vratio se bivšoj - muška perspektiva

Post by Zejnep »

Motaj kablove, gasi internet...
Post Reply