Ode Salihamidzic...

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Igman
Posts: 38
Joined: 16/08/2006 10:45

#51

Post by Igman »

Hasan nije igrac, vec igracina i ljudina od covijeka. Trebao je davno otici iz reprezentacije. Zasto da sebi dozvoli da tamo neki totalni levati i kriminalci se poigravaju sa njegovim znojem i postenjem stecenim statusom. Ma zdravo....ma kidaj..... Gledaj od cega zivis.
Aferim i skidam kapu za ovaj potez Hasane.
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2766
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#52

Post by alphonse kauders »

Murat Sabanovic wrote:kako bi vi reagovali na salihovom mjestu?
dopusili bi da vas kriminalci iz saveza jebu?
ili bi vam mozda svejedno bilo ukoliko bi vam navijaci psovali mater?
na izmisljotine iz novina bi reagovali kao da to nije nista.?
da se vasi pojedini suigraci sprdaju i iza ledja pricaju viceve a nista u karijeri nisu postigli?
da li biste mozda sebi dozvolili da trcite za babine sinove koji nisu zasluzili
da igraju za bih????


HASAN JE KRALJ I NJEMU SVAKA CAST

REPKA BiH MOZE BITI SRETNA STO JE JEDAN OVAKAV FUDBASKI VELIKAN IGRAO ZA NJU
Murate, svaka ti je na mjestu!! :thumbup:

Hasan je bio žrtveno jare prljave kampanje koju je započeo Sport, a nastavio Baho, a objeručke podržala "javnost" koja je napokon mogla da se ponovo iskali na nekome ko je nešto uspio uraditi od života.

Ista ta "javnost" vjeruje da nam je Baka super selektor i da su ovi neodlasci prvenstva i statiranja u kvalifikacijama veliki uspjeh. Ja lično samo Hasanu zamjeram što nije rekao - ljudi, ja neću da igram dok se oko mene i ostalih igrača mota MAFIJA i dok nas trenira ublehaški kockar od "selektora"!
Ovo da je povrijeđen je samo podoban izgovor, jer on je toliko spreman da ako hoće može odigrati 50 utakmica po sezoni. Pa na zagrijavanju protiv Francuza se vidjelo koliko je on bolji igrač i spremniji igrač od svih naših (jedna scena koju uhvatih je kako napravi samo jedan korak i s dvije noge skoči čovjek jedno metar u zrak).

Ružno je nekome ko potiče iz Jablanice spočitavati da je "seljačić", jer momak koji 15-ak godina živi u svjetskim metropolama (mada to nema veze) sigurno je naučio kako se ponaša bilo gdje i ne trebaju mu neki domaći kreteni raditi o glavi i soliti mu pamet šta i kako treba da radi.
On to nije zaslužio i .
Teufik iz Los Angelesa
Posts: 903
Joined: 20/08/2006 01:36

#53

Post by Teufik iz Los Angelesa »

Nije mi sekunde zao. Naprotiv, drago mi je. Dabogda se nikad ne vratio.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#54

Post by Murat Sabanovic »

Teufik iz Los Angelesa wrote:Nije mi sekunde zao. Naprotiv, drago mi je. Dabogda se nikad ne vratio.
nemoj se niti iz amerike vracati, koji ces nam kurac
Teufik iz Los Angelesa
Posts: 903
Joined: 20/08/2006 01:36

#55

Post by Teufik iz Los Angelesa »

halo francuz :D ja sam u americi ko i ti na brani :D
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#56

Post by neupucena »

Murat Sabanovic wrote:
Teufik iz Los Angelesa wrote:Nije mi sekunde zao. Naprotiv, drago mi je. Dabogda se nikad ne vratio.
nemoj se niti iz amerike vracati, koji ces nam kurac
Huskaci se ignorisu. Ako se bolje potrudis neces osjetiti ni smrad koji se siri iz pelena.
User avatar
Edin H.
Posts: 46903
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#57

Post by Edin H. »

Nije do Hasana da odluci da li zeli da igra i do kada za nacionalni tim nego do selektora Sliskovica. Sliskovic ima pravo da pozove Hasana dok god Hasan ima dozvolu da igra fudbal i Bayern nema pravo da to odbije.

Nacionalni Tim ima prioritet u odnosu na klub.

Ko je pratio trenutni sukob izmedju Francuskog selektora Raymond Domenech-a i Chelsea-a u vezi Makalele-a koji se "oprostio" od reprezentacije znace o cemu govorim.

I pored Makalele-ove odluke da prestane igrati za nacionalni tim zbog poodmaklih godina Domenech ga je pozvao u tim za narednu kvalifikacionu utakmicu i Chelsea ce morati ispostavati tu odluku.

Prestanite sa velicanjem interesa pojedinaca u odnosu na interes nacionalnog tima.

Stoga Baka do tebe je.
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#58

Post by Any »

Hasan izgleda vuko noge kad je odlazio :?
Vidi sad sranja svi odlaze :x
mehopuzic
Posts: 419
Joined: 13/06/2004 16:55

#59

Post by mehopuzic »

Edin H. wrote:Nije do Hasana da odluci da li zeli da igra i do kada za nacionalni tim nego do selektora Sliskovica. Sliskovic ima pravo da pozove Hasana dok god Hasan ima dozvolu da igra fudbal i Bayern nema pravo da to odbije.

Nacionalni Tim ima prioritet u odnosu na klub.

Ko je pratio trenutni sukob izmedju Francuskog selektora Raymond Domenech-a i Chelsea-a u vezi Makalele-a koji se "oprostio" od reprezentacije znace o cemu govorim.

I pored Makalele-ove odluke da prestane igrati za nacionalni tim zbog poodmaklih godina Domenech ga je pozvao u tim za narednu kvalifikacionu utakmicu i Chelsea ce morati ispostavati tu odluku.

Prestanite sa velicanjem interesa pojedinaca u odnosu na interes nacionalnog tima.

Stoga Baka do tebe je.
kakve koristi imas da zovnes nekog kad on nece igrati kako treba jer igra na silu
User avatar
ArtefakT
Posts: 263
Joined: 23/02/2004 00:00
Location: EU

#60

Post by ArtefakT »

sad kad se Haso vrati... vicete vi...
Novi selektor nova nafaka....
b_girl
Posts: 1
Joined: 09/10/2005 00:44
Location: BiH

#61

Post by b_girl »

Nosferatu wrote:Ljudi ja samo kazem - od koga je dobro je.

Za mene Hasan Salihamidzic ce uvijek biti seljacic iz Jablanice koji je stvorio sam sebe iz nicega, na koji nacin god da je to uradi vrijedno je reshpekta - bio je u ekipi, sto rece covjek treba se dostojanstveno oprostiti od njega - kakva god da je njegova prosjecna tekma bila, ko se je u odjelima i sa kravatama setkao iza klupe i po lozama - mogu mu samo reci, Brazzo trebao si prije nego sto si otisao samo po jednom glavusom zavaliti sviju u "strucnom stabu" do predsjednika Saveza. Po cijenu neigranja 1 utakmice s Bayernom.
A odakle si ti seljacino....
Haso je igrao od pocetka osnivanja reprezentacije..kad su se
pojedinci stidjeli i izbjegavali samu rijec BiH... Sad odjednom puna
reprezentacija nekih "velikih" igraca koji se srcem bore za drzavni dres..
ma daj molim te...
bozur
Posts: 53
Joined: 08/08/2006 19:20

#62

Post by bozur »

Da su svi na Kosevu protiv Danske odigrali kao Salihamidzic, a ne onako ko zadnje picke ...
Post Reply