Ocna klinika u Sarajevu?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 47238
Joined: 26/02/2004 00:00

#1 Ocna klinika u Sarajevu?

Post by karanana »

Cao.

Interesuje me zna li neko kakvu dobru privatnu ocnu kliniku u Sarajevu? Nije mi nista ali volio bih da vidim kakav sam s ocima posto mi dioptrija lagano raste, pa da se u buducnosti sta ne iskomplikuje.
Hierarchia
Posts: 3109
Joined: 29/10/2006 21:54

#2

Post by Hierarchia »

Ja idem u privatnu ordinaciju Dr. Sefić, iznad Yves Rochera. Imam povjerenje u njih, jer mislim da su vrlo stručni i znaju raditi svoj posao. Također su ljubazni i nisu puno skupi.
User avatar
karanana
Posts: 47238
Joined: 26/02/2004 00:00

#3

Post by karanana »

A reci mi jesu li oni specijalizovani samo za dioptriju ili i za druge ocne bolesti? Konkretno mislim na glaukomu. Mozda ti i ne znas. U svakom slucaju, hvala, zovnucu ih pa cu pitati.
Hierarchia
Posts: 3109
Joined: 29/10/2006 21:54

#4

Post by Hierarchia »

karanana wrote:A reci mi jesu li oni specijalizovani samo za dioptriju ili i za druge ocne bolesti? Konkretno mislim na glaukomu. Mozda ti i ne znas. U svakom slucaju, hvala, zovnucu ih pa cu pitati.

Za mnoge bolesti, mislim. Evo ti njihov sajt, pa tu sve pise.

http://www.sefic.ba/
water_color
Posts: 12
Joined: 24/03/2007 11:18

#5

Post by water_color »

dr karcic, najbolji oftalmolog u bih
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#6

Post by Pooll »

Sefici nisu skupi?! :?

:lol: :lol: :lol:
biram
Posts: 19
Joined: 23/06/2011 12:49

#7 Re:

Post by biram »

karanana wrote:A reci mi jesu li oni specijalizovani samo za dioptriju ili i za druge ocne bolesti? Konkretno mislim na glaukomu. Mozda ti i ne znas. U svakom slucaju, hvala, zovnucu ih pa cu pitati.
Daleko sam od namjere da hvalim Očnu kliniku ali kad je u pitanju glaukom zašto ne krenuto tamo , dugotrajni je to peocesd, kontrole, vidno polje, snimanje oka. Ja sam išla ranije kod Sefić Sanje ono jednom godišnje kao kontrola ali sad sam na klinici. Ali ukoliko čovjek ima toliko para da sve ukljucujuci i ljekove obavlja privatno onda je to bolje rješenje.
Post Reply