OC & TREE HILL

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#1 OC & TREE HILL

Post by pinkzelena »

OC & TREE HILL, da li neko gleda ove serije na HRT-u 2 :) ??

Image


Image
User avatar
Babsy
Posts: 1294
Joined: 21/02/2002 00:00
Location: Sarajevo

#2

Post by Babsy »

Pogledam.. uz jutarnju kafu.. ako kisa prekine meceve u Londonu..
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3

Post by Neelix »

joj koji je onaj lukas debil, pa to je nevjerovatno :D iritantnijeg lika na tv odavno nisam vidio :roll:
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#4

Post by sulesavic »

A je li to ne¹to humoristièno ili je sapunièasto?
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#5

Post by Tesssa »

sulesavic wrote:A je li to nešto humoristično ili je sapuničasto?
Ala Beverly Hills kad smo bili maji :-D

btw, bez uvrede, meni su serije tog tipa debilne pravo. Svakako me iritira zivot americkih teenegera sa poremecenim sistemima vrijednosti, jos ih trebam pratiti u nekoj seriji.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11039
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#6

Post by Prpa.ba »

dinchy84 wrote:btw, bez uvrede, meni su serije tog tipa debilne pravo. Svakako me iritira zivot americkih teenegera sa poremecenim sistemima vrijednosti

Meni jedino valja prvih 5-6 epizoda Tree Hilla, upravo zato jer se onog malog, Lucasa, jel', prikazuje kao pravog outsidera u tom drustvu sa poremecenim sistemima. Kasnije i on zastrani pa sam prestao gledati :D
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#7

Post by pinkzelena »

ma super su serije,opustaju.. :D
saga
Posts: 1174
Joined: 14/05/2007 22:23

#8

Post by saga »

joj, ja kak sam zavrsila sa svim obavezama
u 2 se nacrtam ispred tv-a i do pola 7, ko kreten...

nikad nisam gledala previse tv
al sad kak dobih nazad hrt2, uhh
User avatar
jasko_ba
Posts: 7808
Joined: 13/11/2006 17:47

#9

Post by jasko_ba »

gledam obavezno
sasvim solidno
Gea
Posts: 4
Joined: 28/11/2006 22:10

#10

Post by Gea »

Najgluplje dvije serije ikad snimljene :D
Phobius
Posts: 334
Joined: 09/05/2004 22:00

#11

Post by Phobius »

o.c nije los. u stvari cijela serija moze proci zbog onog setha, lik nije normalan.

tree hill je bezveze. svako sa svakim. majko draga.

ps

poslusajte soundtrack iz serije o.c. zaista je dobar, inace, izaslo je 6 albuma i mislim da ima link negdje na forumu, tacnije u topicu http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=38421
Phobius
Posts: 334
Joined: 09/05/2004 22:00

#12

Post by Phobius »

Gea wrote:Najgluplje dvije serije ikad snimljene :D
Znam ja da ti vise volis LOST :D
User avatar
JohnnyS
Posts: 13660
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#13

Post by JohnnyS »

O.C. gledam redovno :D s time da bih Marissu degenečio, a ne bih joj dao plakat, a Ryan mi isto ide na živce, iako se popravio u zadnje vrijeme.

Tree hill rjeđe gledam, premračna mi je serija za opuštajuće godišnje doba
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#14

Post by pici »

ma dobre serije skroz na skroz,svako svakoga tandrči ko u dinastiji ima i lezbejki(hu nema pederluka mada ni to nije isključeno) i svi su nekako američki depresivci osim one Brook e ona je maj tajpe :D one stare kokare su dobre imaju potencijala da zadovolje mušku požudu :D sve u svemu može se gledat a ponekad i preskočit koja epizoda,neuporedivo bolje serije od onih latino-meksičkih nebuloza 8)
misha
Posts: 107
Joined: 13/06/2005 13:32

#15

Post by misha »

ma zakon, za mozak na pasu, dobro producirane serije sa ocajnim zapletima al prosto mi pomogne da se osjecam bolje, kad vidim sta se onoj marisi desava, od srece ljubim sebi ruke...:)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#16

Post by anais_nin »

a se navukla na One Tree Hill zbog muzike :D serija definitivno ima najbolju muziku u TV svijetu, malo su ispred Grey's anatomy....otkrila tonu bendova kroz site (jer odmah na websitu stave naslov benda i pjesme uz epizodu)...serija ko serija kao i ostale "tinejdzerske", naravno s glumcima koji odavno nisu tinejdzeri, pa se ne osjecam toliko pedofilski....

THE O.C. je ovde zavrsio prosle godine, serija je gotova tako da to ne gledam, a ionako bih samo sporadicno bacila pogled....ima tona serija koje radije pratim :D
Krašotica
Posts: 5
Joined: 09/06/2007 22:26

#17

Post by Krašotica »

'tree hill je definitivno bolja :D :-)
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#18

Post by pinkzelena »

..
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#19

Post by Neelix »

ma debili ba :D gledam ja onaj tree hill :D :D i sad onaj "njezni" kofol-nisam-peshko lafo hoce da guzi :D :D i upada mu amidza :oops: u sobu :D i kaze mojne ti mali, cuvaj se za braka :oops: i ovaj ga poslusa :D :D :D how ofirno :lol: :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#20

Post by anais_nin »

Neelix wrote:ma debili ba :D gledam ja onaj tree hill :D :D i sad onaj "njezni" kofol-nisam-peshko lafo hoce da guzi :D :D i upada mu amidza :oops: u sobu :D i kaze mojne ti mali, cuvaj se za braka :oops: i ovaj ga poslusa :D :D :D how ofirno :lol: :D
sto je neko ljubomoran :oops: :D ja Chad Michael Murray-u ne bih ruka naplatila :oops: :D :lol:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#21

Post by Neelix »

zasto bi bio ljubomoran? :oops: zaista nemam razloga biti :P
_gOtHiC_vAmPiRe_
Posts: 76
Joined: 21/06/2007 11:51
Location: ale,ao,Sara-je-vo :-P

#22

Post by _gOtHiC_vAmPiRe_ »

Phobius wrote:o.c nije los. u stvari cijela serija moze proci zbog onog setha, lik nije normalan.

tree hill je bezveze. svako sa svakim. majko draga.

ps

poslusajte soundtrack iz serije o.c. zaista je dobar, inace, izaslo je 6 albuma i mislim da ima link negdje na forumu, tacnije u topicu http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=38421
ma,najbolje serije ikad...nego...da te pitam,fobijo,koji je broj stranice na kjoj su te pjesme.Nikako ne mogu da nadjem...
sorrry,upitnik mi nesto ne radi,pa...
lampard
Posts: 477
Joined: 13/04/2006 22:20

#23

Post by lampard »

uh majko mila gledam kad god stignem,i sve se pitam kad ce se vise onaj natan pomiriti s hejli jebo ga otac, to me sekira poprilicno, inace su dobri za predahnut poslije dobrog rucka. :D
fildjan
Posts: 89
Joined: 13/11/2006 11:38

#24

Post by fildjan »

ma haos je serija :D sad kako su pomjerili termin i mama gleda sa mnom :D a dok sam joj objasnila umrla sam :D ali posto sam ja svestrana djevojcica :D marrisa ce nam biti ubijena :shock: a haley ce se u cetvrtoj sezoni porodit :shock: a umjesto čeda ce nam doci kevin bivsi od britney :shock: :shock: :shock: gore od esmeralde :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#25

Post by anais_nin »

fildjan wrote:ma haos je serija :D sad kako su pomjerili termin i mama gleda sa mnom :D a dok sam joj objasnila umrla sam :D ali posto sam ja svestrana djevojcica :D marrisa ce nam biti ubijena :shock: a haley ce se u cetvrtoj sezoni porodit :shock: a umjesto čeda ce nam doci kevin bivsi od britney :shock: :shock: :shock: gore od esmeralde :D
odakle ti ova informacija? :shock: :D ako se ovo desi ja prestajem gledati seriju :lol: :lol: :lol: samo mi jos onaj debil treba u zivotu :lol: :lol: :lol: i kakvog ce ono tinejdzera glumiti? :? :D
Post Reply