obrezivanje-sunećenje u SA

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

User avatar
potpuni stranac
Posts: 807
Joined: 13/03/2008 09:54
Location: Lost at space and time

#51 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by potpuni stranac »

u fojnici doktor urolog radi sa laserskim nožem, lokalna anestezija, bez krvi, bez konaca, estetski savršeno već nakon 3-4 dana. procedura kod manje djece (2-4) mjeseca traje 10-ak minuta. pregled, sunećenje, kontrolni pregled i skidanje zavoja cijena 100 KM.
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#52 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by sodom »

Jes pa da kihne pa pola ćune odfikari, ko dart vejder :D
User avatar
potpuni stranac
Posts: 807
Joined: 13/03/2008 09:54
Location: Lost at space and time

#53 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by potpuni stranac »

sodom wrote:Jes pa da kihne pa pola ćune odfikari, ko dart vejder :D
pa ne suneti onim mačem iz ratova zvijezda, tehnika je to........
User avatar
van Basten
Posts: 7535
Joined: 21/09/2006 02:59

#54 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by van Basten »

mom malom prekjučer bila puna 3 mjeseca. Supruga i ja smo htjeli da ga osunetimo u idućih 15-30 dana, dok je još manji. Znam da na Koševu neće prije 6. mjeseca, pa sam otišao do sanase, računajući da privatnik je malo liberalniji sa tim granicama. Ali tamo mi rekoše da ni oni neće prije bar 5,5. mjeseca.
Helem, ima li ko u Sarajevu da suneti ovako malo dijete i da to radi dobro?
super_zena
Posts: 90
Joined: 13/10/2010 20:40

#55 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by super_zena »

sarajevomojgrad wrote:info:

prvo djete osunetili u sanasi..lose skroz uradjeno...lose estetski..
drugo dijete po preporuci radio covjek koji dolazi u sarajevo iz Travnika sa zenom (brat sa bradom sa zenom pod nikabom)...super uradili posao..extra usluga

cijena koliko das!

broj mobitela: 061 736751 begin_of_the_skype_highlighting              061 736751      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              061 736751      end_of_the_skype_highlighting - abdurahman


PREPORUCUJEM!!!

koji je doktor radio u Sanasi?
Mon_1
Posts: 1
Joined: 15/04/2011 14:19

#56 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by Mon_1 »

Doktor Skaka definitivno!!!! Ja sam sunetio tri sina. Dugogodisnja tradicija, odlicni uslovi, mogucnost odabira da li zelite raditi u ordinaciji ili u kucnoj atmosferi. Samo je problem termin, obicno se ceka malo duze na slobodan termin. Nekad imate srece da vas ubaci ako neko otkaze. Broj telefona je bio 537-869, pretpostavljam da je i sad. Mozete provjeriti na informacijama 1182, samo trazite najboljeg za sunecenje :-D
User avatar
Kuna
Posts: 167
Joined: 28/06/2012 09:20

#57 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by Kuna »

Mozda nekome zatreba, pa da kazem i ja koju :)
Prije tri dana sam sunetio malca(9mjeseci) Dr Gazic na C.Vili, prezadovoljan sam, covjek je sa iskustvom, a Boga mi i cijena je prihvatljiva 120 Km djeca do godinu dana. Pa eto mozda kome zatreba info ;)
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#58 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by Gray »

Da malo obnovimo temu, ima li neko iskustva u zadnje vrijeme?

Mi smo prvog sina sunetili sa 6 mjeseci, iz medicinskih razloga prvenstveno, jer je imao jako suženu kožu, pa po preporuci doktorice. Tada smo radili u Sanasi kod dr zvizdića u opštoj anesteziji, sve ok bilo.

Međutim on više ne radi valjda u Sanasi pa ne znamo gdje bi sada odveli drugog sina, koji je tek napunio 6 mjeseci.

Ima li neko ko radi sa tim laserskim nožem? Neko nam je spominjao dr. Rovčanina u Goraždu? Da li ima negdje drugo u BiH da neko radi s tim?
User avatar
shape of despair
Posts: 3105
Joined: 09/04/2008 18:41

#59 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by shape of despair »

Gray wrote:Da malo obnovimo temu, ima li neko iskustva u zadnje vrijeme?

Mi smo prvog sina sunetili sa 6 mjeseci, iz medicinskih razloga prvenstveno, jer je imao jako suženu kožu, pa po preporuci doktorice. Tada smo radili u Sanasi kod dr zvizdića u opštoj anesteziji, sve ok bilo.

Međutim on više ne radi valjda u Sanasi pa ne znamo gdje bi sada odveli drugog sina, koji je tek napunio 6 mjeseci.

Ima li neko ko radi sa tim laserskim nožem? Neko nam je spominjao dr. Rovčanina u Goraždu? Da li ima negdje drugo u BiH da neko radi s tim?
Mi smo nedavno našeg sunetili u Sanasi, tražili da bude Zvizdić, rekli OK, kad odjednom na putu.
Sunetio ga dr. Emir MIlušić pod opštom anestezijom.
Ako ćeš u Sanasi pod opštom to je 300KM, i spremi se na čekanje.
Mi bili ovako u 16.30 naručeni, došli nared u 17.00.
Kad smo otišli na kontrolu još više raje za sunećenje bilo i još su više kasnili sa terminima.
Roditelji opravdano ljuti, djeca gladna i žedna, ne smiju ništa jesti a ovi još kasne dobar sat.

Sa ovim mlađim smo bili i kod onog nekog majmuna Gazića. Naručio nas u 14.00, čekali 2 debela sata. Kasnije djete nervozno
, on ga stavio na sto da ga sunet, djete se zokocenulo, a on baš ko debilčina se ponašao, ja, ja i samo ja, ja sam najbolji,
ja sunetim puniju djecu i kad niko neće.... mi pokupili djete sa stola i razgulili. Vidim hvale ga, al ja kod njega nikad više ne bi otišao
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#60 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by Gray »

shape of despair wrote:
Gray wrote:Da malo obnovimo temu, ima li neko iskustva u zadnje vrijeme?

Mi smo prvog sina sunetili sa 6 mjeseci, iz medicinskih razloga prvenstveno, jer je imao jako suženu kožu, pa po preporuci doktorice. Tada smo radili u Sanasi kod dr zvizdića u opštoj anesteziji, sve ok bilo.

Međutim on više ne radi valjda u Sanasi pa ne znamo gdje bi sada odveli drugog sina, koji je tek napunio 6 mjeseci.

Ima li neko ko radi sa tim laserskim nožem? Neko nam je spominjao dr. Rovčanina u Goraždu? Da li ima negdje drugo u BiH da neko radi s tim?
Mi smo nedavno našeg sunetili u Sanasi, tražili da bude Zvizdić, rekli OK, kad odjednom na putu.
Sunetio ga dr. Emir MIlušić pod opštom anestezijom.
Ako ćeš u Sanasi pod opštom to je 300KM, i spremi se na čekanje.
Mi bili ovako u 16.30 naručeni, došli nared u 17.00.
Kad smo otišli na kontrolu još više raje za sunećenje bilo i još su više kasnili sa terminima.
Roditelji opravdano ljuti, djeca gladna i žedna, ne smiju ništa jesti a ovi još kasne dobar sat.

Sa ovim mlađim smo bili i kod onog nekog majmuna Gazića. Naručio nas u 14.00, čekali 2 debela sata. Kasnije djete nervozno
, on ga stavio na sto da ga sunet, djete se zokocenulo, a on baš ko debilčina se ponašao, ja, ja i samo ja, ja sam najbolji,
ja sunetim puniju djecu i kad niko neće.... mi pokupili djete sa stola i razgulili. Vidim hvale ga, al ja kod njega nikad više ne bi otišao

Da, upravo zato i neću da idem svakome, nego tražim nekoga ko je dobar. Prošli put su nam preporučili Zvizdića i bio je ok stvarno, ali sada ne radi u Sanasi a ne želimo da idemo na KC, pa zato gledamo ako ima neko drugi sa dobrim iskustvima, po mogućnosti sada da to radi sa laserskim nožem.
User avatar
shape of despair
Posts: 3105
Joined: 09/04/2008 18:41

#61 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by shape of despair »

Pa u Sanasi kod dr. Emira je sve bilo OK sasvim, samo je Sanasa kao Sanasa podbacila što se tiče kašnjenja
User avatar
mk ultra
Posts: 19479
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#62 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by mk ultra »

mi smo svog sunetili u junu, na ilidži kod doktora zlatka derviševića

ja sam bio prisutan, mali je plakao sve vrijeme, što je koliko sam skontao normalno (15 minuta pripreme, i sunećenje oko 20tak minuta)... oni su korektno obavili svoje, sve je stvarno prošlo poslije u najboljem redu
lokalna, imao tad 7mj
User avatar
nivla
Posts: 4282
Joined: 12/01/2008 23:44

#63 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by nivla »

Gray wrote:Da malo obnovimo temu, ima li neko iskustva u zadnje vrijeme?

Mi smo prvog sina sunetili sa 6 mjeseci, iz medicinskih razloga prvenstveno, jer je imao jako suženu kožu, pa po preporuci doktorice. Tada smo radili u Sanasi kod dr zvizdića u opštoj anesteziji, sve ok bilo.

Međutim on više ne radi valjda u Sanasi pa ne znamo gdje bi sada odveli drugog sina, koji je tek napunio 6 mjeseci.

Ima li neko ko radi sa tim laserskim nožem? Neko nam je spominjao dr. Rovčanina u Goraždu? Da li ima negdje drugo u BiH da neko radi s tim?
sunetio blizance prije mjesec dana kod gazica, jedan nije imao problema, drugom rana malo prokrvarila nakon 3 dana, javio se doktoru ali isti ne radi vikendom i nakon radnog vremena se nece javiti, zavrsili smo na kraju na djecijoj hirurgiji na jezeru gdje mu je doktorica morala malo spaliti ranu, kasnije nije bilo komplikacija
iako sam o svemu uredno javio doktoru gazicu supak nije ni nazvao da pita kako je dijete u toku naredne radne sedmice, cijena 120 km po djetetu u lokalnok anesteziji,
zahvat trajao citavih 7 minuta za prvog i 10 minuta za drugog
u toku procedure djeca su plakala sto ne mogu pomijerati noge, a licno sam gledao kako ne placu kad reze kozu vec kad hoce da se pomjere
ovo nisam napisao da ga blatim kao hirurga jer se ova krvarenja mogu desiti iz x razloga, problem je sto njega u tom alucaju apsolutno zaboli neka stvar sta ces ti sa djetetom, hirurg ok, doktor nula, covjek nula
na djecijoj hirurgiji kazu da ovo nije prvi slucaj sa doktorom gazicem da se ne javlja kad se desi problem
no_sikiriki
Posts: 17168
Joined: 11/12/2012 13:21

#64 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by no_sikiriki »

Jos jedno negativno iskustvo s Gazicem, iako u drugom kontekstu, malog sunetili sa 3 mjeseca, vrlo je cudno to poslije izgledalo, kao neke gute sa strane, on na kontroli poslije 2 sedmice pricao gluposti kao da smo to trebali "masirati"...otisli kod Zvizdica u Sanasu poslije par mjeseci jer se nije mijenjao izgled, on nam rekao da je u estetskom smislu loše urađeno, ali da je u funkcionalnom smislu sve ok i da ce se vremenom izgladiti. Malom je sad 20 mjeseci, puno bolje izgleda, ali trebace to jos da naraste da bi bilo skroz ok :D
User avatar
Dinostula
Posts: 3599
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#65 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by Dinostula »

Sta idete kod Gazica odete kod gradonacelnika i on to zavrsi u sekundi. :D
User avatar
nivla
Posts: 4282
Joined: 12/01/2008 23:44

#66 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by nivla »

Dinostula wrote:Sta idete kod Gazica odete kod gradonacelnika i on to zavrsi u sekundi. :D
pa za razliku od predaka isti nije doktor, a nije 1421 (poslije krista) pa da djecu obrezuju okruzni brice i travari
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#67 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by Gray »

A laserski noževi, folovi, ima li iko da s tim radi? Vidim bilo je prije 9 godina, valjda ima i danas negdje? :D
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#68 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by Euphoria »

Prvog smo sunetili kod Skake, starog... Patnja živa.

Drugog kod dr Gazica i stvarno super iskustvo smo imali, malac nije ni osjetio.
forumas19
Posts: 59
Joined: 27/11/2021 22:44

#69 Re: obrezivanje-sunećenje u SA

Post by forumas19 »

Mene je sunetio dr. Hadzir u Sanasi kad sam imao 8 mjeseci. Nakon ovoliko godina mogu samo reci da je u estetskom smislu jako lose uradjeno :sad:
Post Reply