Obrazovanje i veze

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Perspektiva
Posts: 64
Joined: 26/01/2013 00:32
Location: Trenutno na Klixu

#101 Re: Obrazovanje i veze

Post by Perspektiva »

Sto rece moj nastavnik iz osnovne, izgleda roditelji poslali djecu u skolu, da ne smetaju kod kuce :D
generacija77
Posts: 117
Joined: 13/08/2010 15:04

#102 Re: Obrazovanje i veze

Post by generacija77 »

Jah... sve djevojke i zene koje imaju diplomu su ruzne! :lol:
To je utjeha za ove sto nemaju ni ljepotu, ni diplomu i sarmantne su poput mrtvih kokoski. :skoljka:
drugacetvrtina
Posts: 44
Joined: 12/01/2013 22:44

#103 Re: Obrazovanje i veze

Post by drugacetvrtina »

generacija77 wrote:Jah... sve djevojke i zene koje imaju diplomu su ruzne! :lol:
To je utjeha za ove sto nemaju ni ljepotu, ni diplomu i sarmantne su poput mrtvih kokoski. :skoljka:


:thumbup:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#104 Re: Obrazovanje i veze

Post by mrtva kokoš »

nisam rekao sve, samo vas dvije, tri sto piskarate gluposti :lol: :lol:

a i upitna vam je ta diploma, kucna :mrgreen: ona je muskarcima najvaznija 8-) :dance:
User avatar
Perspektiva
Posts: 64
Joined: 26/01/2013 00:32
Location: Trenutno na Klixu

#105 Re: Obrazovanje i veze

Post by Perspektiva »

Za ovu ladyblue ce se otimati. Uz diplomu se dobro snalazi i u kuhinji.

@generacija77 tebi je to strani pojam izgleda, nemas postova u "Sta ste danas, vi licno, kuhali (s fotografijama)?" :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#106 Re: Obrazovanje i veze

Post by insomnia78 »

Vas nekoliko ste dokaz da diploma nema veze sa privlacnoscu.
Stavoci su vam toliko mizerni, prepotentni, jadni je najbolja rjec.
Koji snobovi boze dragi

s' moje sokocalo
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#107 Re: Obrazovanje i veze

Post by krater »

insomnia78 wrote:Vas nekoliko ste dokaz da diploma nema veze sa privlacnoscu.
Stavoci su vam toliko mizerni, prepotentni, jadni je najbolja rjec.
Koji snobovi boze dragi

s' moje sokocalo
:thumbup:
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#108 Re: Obrazovanje i veze

Post by Mr.Penguin »

generacija77 wrote:Bas kao sto rece bluegirl, ovdje su se uvrijedjenim nasli SSS forumasi. :roll:
No, to nije moj problem. Tema je da li nam nivo obrazovanja kod potencijalnog partnera igra presudnu ulogu i
svako ima pravo na svoje misljenje, pa tako i ja. Da bi me privukla osoba suprotnog spola, mora biti pribliznih
godina, normalna, kulturna, fakultetski obrazovana, urbana, sarmantna i duhovita. Dzaba mu i doktorat iz
nuklearne fizike
ako nije moj tip i slusa turbo-folk. :D
Ima jedan problem u ovom sto si rekla.

Zamislimo da postoje dvije verzije tebe u stvarnom vremenu, jedno musko sa doktoratom, drugo zensko sa VSS i oboje imate iste kriterije o obrazovanju u vezi.

Ti kao musko sa VIII stepenom obrazovanja ne bi ni ostao dovoljno dugo da ženska verzije tebe sazna koju vrstu muzike slusa.
User avatar
Perspektiva
Posts: 64
Joined: 26/01/2013 00:32
Location: Trenutno na Klixu

#109 Re: Obrazovanje i veze

Post by Perspektiva »

insomnia78 wrote:Vas nekoliko ste dokaz da diploma nema veze sa privlacnoscu.
Stavoci su vam toliko mizerni, prepotentni, jadni je najbolja rjec.
Koji snobovi boze dragi

s' moje sokocalo
Promjenice se kad osjete malo stvarnosti...znam po sebi i vecini drugih muskaraca sta vole kod zena. Diploma tj. obrazovanje je na zadnjem mjestu :dance: Da neko pogresno ne shvati npr. nemanje diplome ne znaci da nece ili ne moze zaradjivati za lebac :)

Vidite da ovi bogati i uspjesni muskarci zene uglavnom samo lijepe zene. :thumbup:
generacija77
Posts: 117
Joined: 13/08/2010 15:04

#110 Re: Obrazovanje i veze

Post by generacija77 »

@Perspektiva
U biti nemam puno vremena za forume i slicne stvari jer u slobodno vrijeme radije citam, a sve i da nije tako, ne vidim zasto bi nekoga zanimalo moje kulinarsko (ne)umijece?! Bitno je da zna onaj do koga mi je stalo.
Naravno da se podrazumijeva da danasnja, savremena (mlada) zena zna i kuhati. Dzaba muskarcu Bosancu sto njegova draga ima diplomu, ako ne zna napraviti dobar burek. :zzzz: :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72882
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#111 Re: Obrazovanje i veze

Post by Velkoski »

generacija77 wrote:U biti nemam puno vremena za forume i slicne stvari jer u slobodno vrijeme radije citam

:lol: :lol: :lol:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#112 Re: Obrazovanje i veze

Post by mrtva kokoš »

leet wrote:
generacija77 wrote:U biti nemam puno vremena za forume i slicne stvari jer u slobodno vrijeme radije citam

:lol: :lol: :lol:
`bem ti

:lol: :lol: :lol: :lol:

ali samo procitaj citavu recenicu, mislim da ovo samo moze sastaviti neka koja ima diplomu :lol: :lol:
Last edited by mrtva kokoš on 26/01/2013 22:27, edited 1 time in total.
drugacetvrtina
Posts: 44
Joined: 12/01/2013 22:44

#113 Re: Obrazovanje i veze

Post by drugacetvrtina »

Perspektiva wrote:
insomnia78 wrote:Vas nekoliko ste dokaz da diploma nema veze sa privlacnoscu.
Stavoci su vam toliko mizerni, prepotentni, jadni je najbolja rjec.
Koji snobovi boze dragi

s' moje sokocalo
Promjenice se kad osjete malo stvarnosti...znam po sebi i vecini drugih muskaraca sta vole kod zena. Diploma tj. obrazovanje je na zadnjem mjestu :dance: Da neko pogresno ne shvati npr. nemanje diplome ne znaci da nece ili ne moze zaradjivati za lebac :)

Vidite da ovi bogati i uspjesni muskarci zene uglavnom samo lijepe zene. :thumbup:

Znaci bitna je ljepota? :)
User avatar
Perspektiva
Posts: 64
Joined: 26/01/2013 00:32
Location: Trenutno na Klixu

#114 Re: Obrazovanje i veze

Post by Perspektiva »

drugacetvrtina wrote: Znaci bitna je ljepota? :)
Pa naravno, to je nesto sto filtrira djevojke u startu. Ljepota, sarmantnost, simpaticnost, smirenost :) :D Znam neke uspjesne djevojke u poslu i "obrazovane" u svojoj oblasti, ali nisu privlacne ni malo i ne zude momci za njima. :-) Nije ni to neka satisfakcija. :)
User avatar
ProS
Posts: 675
Joined: 19/09/2004 23:23

#115 Re: Obrazovanje i veze

Post by ProS »

koliko ljudi cijene sebe.. :roll:
diploma je tu da djeluje erga omnes, da popuni rubriku na fejsu i da puknu dusmani, cesto covjek koji cita - osjeti se i licno stvaraocem :-) al zalud, plemenitost je nesto drugo :roll:
drugacetvrtina
Posts: 44
Joined: 12/01/2013 22:44

#116 Re: Obrazovanje i veze

Post by drugacetvrtina »

Perspektiva wrote:
drugacetvrtina wrote: Znaci bitna je ljepota? :)
Pa naravno, to je nesto sto filtrira djevojke u startu. Ljepota, sarmantnost, simpaticnost, smirenost :) :D Znam neke uspjesne djevojke u poslu i "obrazovane" u svojoj oblasti, ali nisu privlacne ni malo i ne zude momci za njima. :-) Nije ni to neka satisfakcija. :)


Slazem se :) To je ono sto pobudi interesovanje za dalje upoznavanje. A sada, i ta ljepota je relativna, evo meni su npr. plave oci predivne :D
User avatar
Perspektiva
Posts: 64
Joined: 26/01/2013 00:32
Location: Trenutno na Klixu

#117 Re: Obrazovanje i veze

Post by Perspektiva »

Ma nije ljepota u bojama. Ljepota je u skladu i dimenzijama :) :thumbup:
generacija77
Posts: 117
Joined: 13/08/2010 15:04

#118 Re: Obrazovanje i veze

Post by generacija77 »

Svako zna sta je za njega najbolje, pa tako i nasi dragi forumasi. Ako imaju "dubok" dzep, neka pored sebe imaju i
kopiju Heidi Klum, nek' im je sa srecom! :D Zena je lijepa ako uz dozu stida i decentnosti zna da nosi tu ljepotu.
Ili mi, mozda, zelite reci da vas privlace "ljepotice" u tigrastim haljinicama, namazane ratnickim bojama?!?
Za mene, u XXI stoljecu, kompletan je samo onaj muskarac koji pored ostalih kvaliteta ima i diplomu priznate
visokoskolske institucije. Laku noc!
User avatar
Perspektiva
Posts: 64
Joined: 26/01/2013 00:32
Location: Trenutno na Klixu

#119 Re: Obrazovanje i veze

Post by Perspektiva »

generacija77 wrote:Svako zna sta je za njega najbolje, pa tako i nasi dragi forumasi. Ako imaju "dubok" dzep, neka pored sebe imaju i
kopiju Heidi Klum, nek' im je sa srecom! :D Zena je lijepa ako uz dozu stida i decentnosti zna da nosi tu ljepotu.
Ili mi, mozda, zelite reci da vas privlace "ljepotice" u tigrastim haljinicama, namazane ratnickim bojama?!?
Za mene, u XXI stoljecu, kompletan je samo onaj muskarac koji pored ostalih kvaliteta ima i diplomu priznate
visokoskolske institucije. Laku noc!
A sta ako mu je nepriznata VS institucija, a on neki direktor sa platom od 3 milje maraka i dusa od covjeka sa svim ostalim kvalitetima, nema sanse kod tebe :-D :D
Last edited by Perspektiva on 26/01/2013 23:04, edited 1 time in total.
User avatar
žuta lala
Posts: 4015
Joined: 23/01/2013 13:45

#120 Re: Obrazovanje i veze

Post by žuta lala »

Bitno je, ali nije presudno. :)
drugacetvrtina
Posts: 44
Joined: 12/01/2013 22:44

#121 Re: Obrazovanje i veze

Post by drugacetvrtina »

Perspektiva wrote:Ma nije ljepota u bojama. Ljepota je u skladu i dimenzijama :) :thumbup:


:D vjerujem da je u skladu i dimenzijama, sigurno :D :thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72882
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#122 Re: Obrazovanje i veze

Post by Velkoski »

mrtva kokoš wrote:
leet wrote:
generacija77 wrote:U biti nemam puno vremena za forume i slicne stvari jer u slobodno vrijeme radije citam

:lol: :lol: :lol:
`bem ti

:lol: :lol: :lol: :lol:

ali samo procitaj citavu recenicu, mislim da ovo samo moze sastaviti neka koja ima diplomu :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

plač materem'.. :D
generacija77
Posts: 117
Joined: 13/08/2010 15:04

#123 Re: Obrazovanje i veze

Post by generacija77 »

@Perspektiva

Ne treba mi ni taj sa nekom "fus" diplomom, nit' "direktor" bez diplome! Mislim da sam vec naglasila da mi nije bitna
materijalna strana, vec duhovna. Jednostavno, moram pored sebe imati osobu sa kojom mogu razgovarati o razlicitim temama, u dijapazonu od slikarstva iz doba renesanse do americke vanjske politike. I ne znam zasto si se "zakacio" za mene?! Ja sam ionako gabor koji ne zna kuhati. :zzzz:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#124 Re: Obrazovanje i veze

Post by insomnia78 »

generacija77 wrote:@Perspektiva

Ne treba mi ni taj sa nekom "fus" diplomom, nit' "direktor" bez diplome! Mislim da sam vec naglasila da mi nije bitna
materijalna strana, vec duhovna. Jednostavno, moram pored sebe imati osobu sa kojom mogu razgovarati o razlicitim temama, u dijapazonu od slikarstva iz doba renesanse do americke vanjske politike. I ne znam zasto si se "zakacio" za mene?! Ja sam ionako gabor koji ne zna kuhati. :zzzz:
Samo cu ti reci dvije rjeci
@Respo, kafa

s' moje sokocalo
User avatar
Perspektiva
Posts: 64
Joined: 26/01/2013 00:32
Location: Trenutno na Klixu

#125 Re: Obrazovanje i veze

Post by Perspektiva »

Dobro. Skontao sam neke stvari. Nije ni muzu lako :D
Post Reply