Obrada videa - AMD ili Intel

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

ake
Posts: 947
Joined: 23/05/2003 00:00

#51

Post by ake »

jel to direktno povezano na kameru s vitrine :D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#52

Post by Stari »

Eih vidi sta napravisesi od teme , muku mu ljutu, ...eto ne bih sad da i ja razaram ovu temu nego samo da pripomenem Livadicu da obznani o kome se radi u onom malopredjasnjom razgovoru u vezi visoko-proteinske piletine :D .


Sta se ceka?


:D
livadic
Posts: 1829
Joined: 17/03/2004 15:05
Location: danke dojcland

#53

Post by livadic »

ciciban ... :) :) :) ...

:D

Image

:D

restrikcija ... :( :( :( ...

:D

;)

ps

ipak iz mire ... :D ... sto sejtanica vire ... :oops:

;)

:D
Last edited by livadic on 10/11/2004 23:08, edited 1 time in total.
livadic
Posts: 1829
Joined: 17/03/2004 15:05
Location: danke dojcland

#54

Post by livadic »

druze stari ... :(

... treba li secera & vode ... :shock: ... ???

:D

a ... ;) ... kada dodjes sebi ... :roll:

priznaj da je visokoproteinska piletina ... :) :) :)

... prava slatkica ... :oops: ... ...

:D

;)
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#55

Post by Stari »

Svih mi dekreta CK KPJ u periodu 41-45 ...ovo se stvarno zove neocekivani preokret...nesto slicno onom kad je tito naredio da se srusi most kod Jablanice. Eh sad ce me banovati garant sto sam ovu temu ...nepopravljivo uhajratio....nego nesto mi ti zagonetno formulises svoje komentare ....pa ako nas je zamijenila ...nije vrag da je bila zainteresovana za jos sto-sto....ili je samo posrijedi grdni nasporazum.


A o tome otkud ti sa doticnim curetkom u privatnom kontaktu ovoga puta necemo....vizavi postivanja integriteta.
User avatar
CiCiban
Posts: 2075
Joined: 17/02/2002 00:00

#56

Post by CiCiban »

pa, vise Dr. Dzekil i Mr. Gručo.. ali ko bi onda shvatio srodstvo i pitanje

:x :x move piletina in smeCE!!!!!!!!!1 :x
livadic
Posts: 1829
Joined: 17/03/2004 15:05
Location: danke dojcland

#57

Post by livadic »

move piletina in smeCE!!!!!!!!!1

----------------------

zadovoljna ... :) ... ???

:D

Image

:D

;)
User avatar
CiCiban
Posts: 2075
Joined: 17/02/2002 00:00

#58

Post by CiCiban »

thatS beTTer! smatracu da je pticica amputirana :-?
livadic
Posts: 1829
Joined: 17/03/2004 15:05
Location: danke dojcland

#59

Post by livadic »

vidis da mr*hajd i nije tako los ... ;)

:D

;)
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#60

Post by Stari »

Eh :-) eh :-) eh :-) ...da mi je samo znati...sta sad ovo bi odjednom. Ciciban....evo upravo sam dodatno prostudirao moje predjasnje komentare ...sa posebnim osvrtom na one teme na kojima si ti ucestvovala....u primjetio sam slijedece: Ti li si ona sto je onako divno pokusala prevesti pjesmu od ABBE (the day before you came).....a ti si i ona kojoj se moj pokusaj da TIFI29 objasnim (uz pomoc koordinatnog sistema i broja nula)....to da postoje i drugi, alternativni nacini (osim strogo logickog) pogleda na neka religiozna pitanja,.... cini mi se nije bas dopao.

Sve je u redu ....ja nisam livadic.... kunem se svim i svacim u istinitost te izjave. A to da si nas pobrkala nije nista strasno, kao sto si mogla procitati u prvom dijelu ovog topica ...obojica to primamo kao kompliment. Ako ti to nesto moze znaciti .....ja koji nisam znao da se tvoja fotografija nalazi ovdje na forumu....sam sudeci po tvojim komentarima mislio da nick Ciciban iza sebe krije osobu muskog spola....u tome se sastoji moje iznenadjenje.
User avatar
CiCiban
Posts: 2075
Joined: 17/02/2002 00:00

#61

Post by CiCiban »

cemu tolika drama oko jednog jednostavnog pitanja??. nije mi bilo poznato da je neko vec imao slicnu ideju u vezi vasih identiteta..i da odmah napomenem :D nije u pitanju stil ..vec izvjesni ritam u recenici i nacinu na koji slazete misli(ak nesto takvo postoji :-) )then stepen zapazanja odredjenih poJava i oblaganje istih svilenom izolacijom :P, then nacin na koji je svaki od vas cini mi se izolovan
eto why :skoljka:

p.s. nula bjese odlicna, tu si promasio
a slika se vise nece petljati iN mmY piskaranje :-) :D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#62

Post by Stari »

Eh pa ...sad. Vidjel'ti ovo Livadicu? Kako Ciciban nadje zajednicki nazivnik izmedju tebe i mene...jupitera mi ....ovo me je ponukalo da dodatno razmislim. Schefe ...ti si ono bio zesci u matematici od mene ...jel ono bi da se kod komplexnih razlomaka preporucuje prvo uraditi racionalizacija imenitelja prije nego li se pokusavaju zbrojiti ili oduzeti?

Ili sam ja nesto pomijesao?
livadic
Posts: 1829
Joined: 17/03/2004 15:05
Location: danke dojcland

#63

Post by livadic »

druze stari ... :oops:

cini mi se da je cici odlicno zapazila slicnost u ritmici ... dinamici & izolaciji ... :shock:

a sto se razlomaka tice ... :roll:

kompletan galic mi je vec odavno ishlapio iz glave ... :shock:

pa ti prvenstvo u toj plemenitoj disciplini ... :)

... dragovoljno prepustam ... :(

:D

a i prvenstvo kod viskoproteinske cici ... :)

... isto tako ... ;)

:D

;)

ps

eeeeeeee ... :cry:

gdje je sad prijatelj horny ... :(

da vidi ... sta su pravi dzentlmeni ... :oops:

:D

;)
User avatar
CiCiban
Posts: 2075
Joined: 17/02/2002 00:00

#64

Post by CiCiban »

sii, izolovanost potice od samouvjerenosti i prezira prema okolini..prekrivenog ljubaznoscu ..ironijom i sarkazmom
spojene sa taKKvom duhovitoscu i ponekad sarmom, kakve se mogu vidjeti objedinjene samo kod visokoprocentnih baraba
tako rijetki oblici karaktera, da sam ih na zemlji vidjela jos jedino u stadiju embrija
razumjecete moje iznenadjene ..kada sam primjetila da su se, ne jedan, vec cak 2 takva dzentlmena pojavila na forumu .. i oprosticete sto sam :sad: birajuci izmedju procenta vjerovatnoce i dzekila & gruce .. :sad: pomislila ovo drugo
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#65

Post by Stari »

Ciciban:
izolovanost potice od samouvjerenosti i prezira prema okolini..prekrivenog ljubaznoscu ..ironijom i sarkazmom
Ako bih se za izolovanost jos uslovno mogao i sloziti....tesko to mogu uraditi slijedecom kvalifikacijom ....naime samouvjerenost je u mom slucaju vrlo upitna.....a teorija po kojoj sam pun prezira prema okolini je tacna samo u tolikoj mjeri da je mogu sa prezirom odbaciti. Ali zadrzim li se na izolovanosti ....to je naime toliko tacno da smo ja i Livadic totalno izolovani jedan od drugog ....ne znam kako si nas pored tolike izolovanisti onda mogla poistovjetiti ....no ti valjda znas...nadam se.
spojene sa taKKvom duhovitoscu i ponekad sarmom, kakve se mogu vidjeti objedinjene samo kod visokoprocentnih baraba
Hvala ti na ovom .... i da ti pravo kazem ....ne znam ni sta bih ti na ovo odgovorio. Pokusaj se zamisliti da te neko potpuno neocekivano i jos manje zasluzeno pocne zvati barabom....i kako bi mu ti na to uzvratila. Eh tako otprilike....
tako rijetki oblici karaktera, da sam ih na zemlji vidjela jos jedino u stadiju embrija razumjecete moje iznenadjene ..kada sam primjetila da su se, ne jedan, vec cak 2 takva dzentlmena pojavila na forumu .. i oprosticete sto sam birajuci izmedju procenta vjerovatnoce i dzekila & gruce .. pomislila ovo drugo
Bez trunka lazne skromnosti, htjedoh primjetiti da si ipak nedovoljno stara da bi si mogla priustiti takav prizor da vidis mene u stadijumu embriona....ali predomislih se (jer me je smib zarazila neosnovanim optimizmom) te primjecujem da si ipak dovoljno mlada da me vidis u stadijumu lesa....ili tako neceg slicnog.

Na kraju krajeva ....sto ono rece onaj mislilac onomad ....ako vec ne mozemo biti prijatelji ...nema potrebe da budemo neprijatelji. Imaj se dobro Ciciban.


A tebi schefe hvala ko najrodjenijem....da sam malo mladji bilo bi tu svasta...ovako ....heh sta da ti kazem.
Post Reply