Obracun tzv. "mafije" se nastavlja?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#101

Post by mIRCerka »

The Man wrote:
mIRCerka wrote:parking iza moje zgrade je poznat kao hebalishte...nedavno bio pozar, zovem vatrogasce i dajem adresu, i pride objasnjavam PA ZNATE SKRENETE DESNO TU VAKO NAKO i skontam GDJE ZIVIM i kazem MA TO VAM JE ONAJ PARKING KOD XXXXX, ONO JEBALISTE....i kaze dispecer AAAAAA ZNAM :roll: tu se inace narkotici valjaju u kutijama za cipele, vjezba se pravljenje djece i samo je jednom jedan les nadjen...

nista strashno...
kod mene je mačija perverzija....ja imam reflektore (na žalost) oko kuće...i ima jedan dio bašte koji je ono osvjetljen ko marakana...i vazda na toj "čistini" mačke grupno orgijaju...al ono ko zečevi (joj metafore :D )
blago tebi imas kucu... ja imam 12 macaka u stanu, 6-8 vani sto hranim...



SEMSO SAZNA LI TI KO JE UBIVEN NA CIGLANAMA????
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#102

Post by mIRCerka »

semso poplava wrote:sjebaste temu sa macjim veljacama.....

nego @latino pita te Šmrk hos' izac malo vani da te nesto pita :D
KO JE NASTRADAO?
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#103

Post by semso poplava »

mIRCerka wrote:


SEMSO SAZNA LI TI KO JE UBIVEN NA CIGLANAMA????

JEDAN PIRKE JE MORO BITI UBIVEN :) :) :)

jbg ja zaboravio dje sam poso pa svratio kod "otrova" na pljesku :-D

nista @stitch priprema clanak za "sjutra" u havazu pod naslovom "KAKO SE KALIO CELIK" reportaza sa sarajevskog asfalta :lol: :lol:
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#104

Post by The Man »

mIRCerka wrote:
The Man wrote:
mIRCerka wrote:parking iza moje zgrade je poznat kao hebalishte...nedavno bio pozar, zovem vatrogasce i dajem adresu, i pride objasnjavam PA ZNATE SKRENETE DESNO TU VAKO NAKO i skontam GDJE ZIVIM i kazem MA TO VAM JE ONAJ PARKING KOD XXXXX, ONO JEBALISTE....i kaze dispecer AAAAAA ZNAM :roll: tu se inace narkotici valjaju u kutijama za cipele, vjezba se pravljenje djece i samo je jednom jedan les nadjen...

nista strashno...
kod mene je mačija perverzija....ja imam reflektore (na žalost) oko kuće...i ima jedan dio bašte koji je ono osvjetljen ko marakana...i vazda na toj "čistini" mačke grupno orgijaju...al ono ko zečevi (joj metafore :D )
blago tebi imas kucu... ja imam 12 macaka u stanu, 6-8 vani sto hranim...



SEMSO SAZNA LI TI KO JE UBIVEN NA CIGLANAMA????
imam i ja mačka...Čočolo se zove...samo je pravi đon obraz...u kući je dok ima interesa (čitaj: klopa) kad se napuca...ispali se ko da je nešto ukro' ...i preko balkona...i onda oko kuće se mota..nešto njuši vazda
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#105

Post by semso poplava »

mIRCerka wrote:
KO JE NASTRADAO?[/quote]


Elvedin Zemanjic---skino tene i umro od smrada :lol: :lol: :lol:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#106

Post by mIRCerka »

semso poplava wrote:
mIRCerka wrote:


SEMSO SAZNA LI TI KO JE UBIVEN NA CIGLANAMA????

JEDAN PIRKE JE MORO BITI UBIVEN :) :) :)

jbg ja zaboravio dje sam poso pa svratio kod "otrova" na pljesku :-D

nista @stitch priprema clanak za "sjutra" u havazu pod naslovom "KAKO SE KALIO CELIK" reportaza sa sarajevskog asfalta :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ti ko dedo neki, ne znas jesi li pos'o il dos'o ....
i tako mi oostadosmo uskraceni za informacije o Ciglanama veceras....

jelt rebam ja redati imena svojih macaka?
User avatar
saviola
Posts: 517
Joined: 11/10/2005 10:50
Location: istocno sarajevo

#107

Post by saviola »

pa sinoc su poslije utakmice dinamo-arsenal javili da su se porokali neki cvjecari na ciglanama i da je jedan od njih osto na asfaltu izresetan automatskom puskom, a taj drugi cvjecar razgulio, pa su ga poslije zaustavili i uhapsili. jos jedan momcic je u toj pucnjavi teze ranjen.
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#108

Post by ahmed&nedzad »

saviola wrote:pa sinoc su poslije utakmice dinamo-arsenal javili da su se porokali neki cvjecari na ciglanama i da je jedan od njih osto na asfaltu izresetan automatskom puskom, a taj drugi cvjecar razgulio, pa su ga poslije zaustavili i uhapsili. jos jedan momcic je u toj pucnjavi teze ranjen.
Cvjećari?! :?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#109

Post by mIRCerka »

Image
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#110

Post by horns&drums »

Aha, posvadjali se oko mimoza :D

Ovaj sto je upucan rekao da su mimoze najjace, a ovaj sto je pucao je stari gladiola obozavatelj i... konflikt :D
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#111

Post by ahmed&nedzad »

horns&drums wrote:Aha, posvadjali se oko mimoza :D

Ovaj sto je upucan rekao da su mimoze najjace, a ovaj sto je pucao je stari gladiola obozavatelj i... konflikt :D
Što ti je reć' hortikultura. :D
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#112

Post by Eshek »

Prije pola sata se čula pravo jaka detonacija iz pravca Kovača ili Vratnika. Eto vam materijala za nagađanja :D :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#113

Post by mIRCerka »

Treća PU je obaviještena danas u 00.10 sati da je došlo do eksplozije ispred zgrade direkcije firme C.D.E.B. “Interex” DOO Sarajevo, u ulici Stupska, općina Novi Grad Sarajevo.
Izlaskom na mjesto događaja službenici policije su na navedenoj adresi zatekli putničko vozilo "subaru legasy", reg. broja 943-J-995, vlasništvo spomenute firme, na kojem je izbio požar, koji su u 00.45 sati lokalizovali pripadnici PVB Kantona Sarajevo. Povrijeđenih osoba nije bilo, a na vozilu je nastupila materijalna šteta.

O ovom događaju je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, a uviđaj su po nalogu tužioca obavili službenici policije MUP-a Kantona Sarajevo i sudski vještak za PPZ.

Izvršenim pregledom mjesta događaja i putničkog vozila konstatovano je da je do požara došlo usljed eksplozije nepoznatog eksplozivnog sredstva koje je eksplodiralo ispod zadnjeg lijevog dijela vozila, nakon čega se požar proširio na cijelo vozilo.

FENA
16/08/2006 17:23
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#114

Post by latinalover »

mIRCerka wrote:
Treća PU je obaviještena danas u 00.10 sati da je došlo do eksplozije ispred zgrade direkcije firme C.D.E.B. “Interex” DOO Sarajevo, u ulici Stupska, općina Novi Grad Sarajevo.
Izlaskom na mjesto događaja službenici policije su na navedenoj adresi zatekli putničko vozilo "subaru legasy", reg. broja 943-J-995, vlasništvo spomenute firme, na kojem je izbio požar, koji su u 00.45 sati lokalizovali pripadnici PVB Kantona Sarajevo. Povrijeđenih osoba nije bilo, a na vozilu je nastupila materijalna šteta.

O ovom događaju je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, a uviđaj su po nalogu tužioca obavili službenici policije MUP-a Kantona Sarajevo i sudski vještak za PPZ.

Izvršenim pregledom mjesta događaja i putničkog vozila konstatovano je da je do požara došlo usljed eksplozije nepoznatog eksplozivnog sredstva koje je eksplodiralo ispod zadnjeg lijevog dijela vozila, nakon čega se požar proširio na cijelo vozilo.

FENA
16/08/2006 17:23
dobro je da si prezivila
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#115

Post by mIRCerka »

evo u istocnom sarajevo u pucnajvi ranjen neki darko ili dalibor... :roll:
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#116

Post by semso poplava »

Dalibor Vaskovic iz I.Sarajeva sinoc "ispucan" ostatak slijedi ...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#117

Post by mIRCerka »

semso poplava wrote:Dalibor Vaskovic iz I.Sarajeva sinoc "ispucan" ostatak slijedi ...
ja nista spikerku skotnala nisam, tako je brzopotezno procitala viejst...kako god, citacu sutra...
pozz
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#118

Post by semso poplava »

mIRCerka wrote:
semso poplava wrote:Dalibor Vaskovic iz I.Sarajeva sinoc "ispucan" ostatak slijedi ...
ja nista spikerku skotnala nisam, tako je brzopotezno procitala viejst...kako god, citacu sutra...
pozz
no sikiriki dok nas cuva nasa milicija

Image
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#119

Post by latinalover »

semso poplava wrote:
mIRCerka wrote:
semso poplava wrote:Dalibor Vaskovic iz I.Sarajeva sinoc "ispucan" ostatak slijedi ...
ja nista spikerku skotnala nisam, tako je brzopotezno procitala viejst...kako god, citacu sutra...
pozz
no sikiriki dok nas cuva nasa milicija

Image
mozda kad nam bude murija kao u zabara.............
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#120

Post by JD »

Ma nije ni zabarima mahane, cim su nekoliko decenija lovili onog vodju cosa nostre, nisu znali ni kako izgleda covjek. :lol:
U svakoj drzavi je kriminal iznad policije, samo je kod nas razlika u tome sto su i obicni klosari sa markom u dzepu nekakvi mangupi i policija im nista ne moze, vani je kriminal rezervisan samo za najbolje, a ostali puse foru.
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#121

Post by BHG »

JD wrote:Ma nije ni zabarima mahane, cim su nekoliko decenija lovili onog vodju cosa nostre, nisu znali ni kako izgleda covjek. :lol:
U svakoj drzavi je kriminal iznad policije, samo je kod nas razlika u tome sto su i obicni klosari sa markom u dzepu nekakvi mangupi i policija im nista ne moze, vani je kriminal rezervisan samo za najbolje, a ostali puse foru.
ma kod nas ni mafija nije mafija...grupa ulicnih klosara i sanera, koji vozaju skupa auta, sjede povazdan na kafama i vodaju one fufe koje imaju mozga tek toliko da im odrzava osnovne zivotne funkcije (npr. rad srca i disanje)...to nije mafija...to su samo razuzdani i raspusteni kreteni kojim se moze stati u kraj sa jakim zakonim i sprovodjenjem istih, sto je kod nas, nazalost, daleko od realizacije
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#122

Post by semso poplava »

JD wrote:Ma nije ni zabarima mahane, cim su nekoliko decenija lovili onog vodju cosa nostre, nisu znali ni kako izgleda covjek. :lol:

:lol: :lol: :lol: i to je bila naka vanserijska zajebancija stvarno "love" onog "cikicu" 30 i kusur godina a ne znaju kako izgleda!?
da nije mozda gumiflex iz A.Forda :lol: :lol:

BHG wrote:vodaju one fufe koje imaju mozga tek toliko da im odrzava osnovne zivotne funkcije (npr. rad srca i disanje)
a i to "nesvijesno" obavljaju :lol: :lol: :lol:
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#123

Post by JD »

BHG wrote: ma kod nas ni mafija nije mafija...grupa ulicnih klosara i sanera, koji vozaju skupa auta, sjede povazdan na kafama i vodaju one fufe koje imaju mozga tek toliko da im odrzava osnovne zivotne funkcije (npr. rad srca i disanje)...to nije mafija...to su samo razuzdani i raspusteni kreteni kojim se moze stati u kraj sa jakim zakonim i sprovodjenjem istih, sto je kod nas, nazalost, daleko od realizacije
Cast izuzecima. ;)

To sto vidis na ulici je uglavnom tacno, ali prava mafija se ne eksponira tako ofirno da svako primjeti.
Onaj ko to zaista radi nema vremena sjediti po kafanama citav dan, izadje jednom sedmicno u najbolje slucaju, niti svi znaju za njega... Nemoj misliti da kod nas nema "mozgova" za taj posao...
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#124

Post by latinalover »

Ma nije ni zabarima mahane, cim su nekoliko decenija lovili onog vodju cosa nostre, nisu znali ni kako izgleda covjek.
U svakoj drzavi je kriminal iznad policije, samo je kod nas razlika u tome sto su i obicni klosari sa markom u dzepu nekakvi mangupi i policija im nista ne moze, vani je kriminal rezervisan samo za najbolje, a ostali puse foru.
uhvatili ga kad je Berluskoni smaknut sa vlasti :roll:


a kod nas "mafija",.............pola ih se potpisat ne zna :( :roll:

prava mafija su fakultetski obrazovani ljudi.........kao Berluskoni :D

ili mozda Mile Djukanovic 8-)

to je prava mafija
ma kod nas ni mafija nije mafija...grupa ulicnih klosara i sanera, koji vozaju skupa auta, sjede povazdan na kafama i vodaju one fufe koje imaju mozga tek toliko da im odrzava osnovne zivotne funkcije (npr. rad srca i disanje)...to nije mafija...to su samo razuzdani i raspusteni kreteni kojim se moze stati u kraj sa jakim zakonim i sprovodjenjem istih, sto je kod nas, nazalost, daleko od realizacije
dobro receno
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#125

Post by BHG »

JD wrote:
BHG wrote: ma kod nas ni mafija nije mafija...grupa ulicnih klosara i sanera, koji vozaju skupa auta, sjede povazdan na kafama i vodaju one fufe koje imaju mozga tek toliko da im odrzava osnovne zivotne funkcije (npr. rad srca i disanje)...to nije mafija...to su samo razuzdani i raspusteni kreteni kojim se moze stati u kraj sa jakim zakonim i sprovodjenjem istih, sto je kod nas, nazalost, daleko od realizacije
Cast izuzecima. ;)

To sto vidis na ulici je uglavnom tacno, ali prava mafija se ne eksponira tako ofirno da svako primjeti.
Onaj ko to zaista radi nema vremena sjediti po kafanama citav dan, izadje jednom sedmicno u najbolje slucaju, niti svi znaju za njega... Nemoj misliti da kod nas nema "mozgova" za taj posao...
ma znam ja to...ima bezbeli da ima..al ja pricam o ovim bombasima...fol baci bombu pod necije auto i odma mafijas...ma smjesno...
Post Reply