Obracun tzv. "mafije" se nastavlja?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#1 Obracun tzv. "mafije" se nastavlja?

Post by latinalover »

zna li iko ista detaljnije u vezi nedavnog dogadjaja..dizanja u zrak auta Denisa St. .......

pisite
Last edited by latinalover on 30/07/2006 10:37, edited 1 time in total.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#2

Post by PipiDugaDevetka »

mafija=organizovani kriminal....Nema teorije da u neorganizovanoj državi ima organizovanog kriminala! :D :(
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#3

Post by latinalover »

PipiDugaDevetka wrote:mafija=organizovani kriminal....Nema teorije da u neorganizovanoj državi ima organizovanog kriminala! :D :(

htio sam da rijec mafija stavim pod znake navoda,pa zaboravih............

ovo kod nas sto ima to su primitivne kriminalne grupe :-? , dodju sa brda u grad, pa se igraju mafijasa.......

pravi mafijasi su fakultetski obrazovani ljudi vecinom
prema tome,kod nas prave mafije nema :D


ako neko zeli da zna nesto o pravoj mafiji sa podrucja balkana neka upise u google sreten jocić ili joca amsterdam
sure_alma
Posts: 237
Joined: 25/07/2005 23:42
Location: USA

#4 Re: Obracun tzv. "mafije" se nastavlja?

Post by sure_alma »

latinalover wrote:zna li iko ista detaljnije u vezi nedavnog dogadjaja..dizanja u zrak auta Denisa St. .......

pisite
ne znam da li ste citali clanak u novinama ali fino pise da denis ceka da dobije americki pasos i da zivi u holandiji trenutno...mislim koja nebuloza...on onakav kreten sa masom misica i zrnom mozga ce da dobije americki pasos (ili nije vazno koji drugi)...on i njegov otac zoka su pokrali sto su mogli u ratu, zarili i palili...eh sad kad su raja se osvjestila i pocela da im traze ukradeno onda su se poceli buniti, ko sto to nas neko dira...dok je denis mariso nevinu omladinu po sarajevu, svi ostali su samo mirno gledali i nisu smjeli da progovore...eh sad kad je ta nevina omladina postala ko denis i pocela da ga trazi i da mu postavlja bombe pod auto, onda denis kaze kako je on sportista i kako je sramota da u olimpijskom gradu neko napada profesionalne sportiste kao sto je on...e vala narode svasta pa eto...ne znam odakle mu obraz da se ovako prosipa...jedino sto mi je zao je raje koja zive u zgradi gdje taj kreten zivi, i oni moraju sad da ispastaju njegove lopovluke...svi prozori na zgradi su popucali i taj jadni narod nema dovoljno para da pravi i staklira njihove stanove...a on i njegov tata zoka su svoje odma napravili...a jadni narod vjesa folije ko u ratu...
nego nama takvi "sportisti" ne trebaju...nek on ide tamo americkim govnima, svakako i treba im jos jedan vise bandit ko denis..

hvala
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#5 Re: Obracun tzv. "mafije" se nastavlja?

Post by karanana »

svaka internet konekcija, odnosno svaki kompjuter povezan na mrezu ima svoj "identifikacijski broj" ili ti IP adresu, pomocu koje se identitet i druge privatne informacije osobe prikljucene na mrezu mogu vrlo lako doznati. Jesam li na pravom forumu ili bih ovo trebao postirati na topicu kompjuteri i internet?

Pozdrav Almi.

Denis :D
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#6

Post by Eshek »

Denis je sigurno veoma perspektivan u svom sportu i mislim da je šteta i žalosno da se do te mjere zapetljao u sarajevske sukobe da nema pojma ko bi mu htio postaviti bombu pod auto.

Mislim da je i on toga postao svjestan i da je to razlog njegovog odlaska u inostranstvo
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#7

Post by latinalover »

Eshek wrote:Denis je sigurno veoma perspektivan u svom sportu i mislim da je šteta i žalosno da se do te mjere zapetljao u sarajevske sukobe da nema pojma ko bi mu htio postaviti bombu pod auto.

Mislim da je i on toga postao svjestan i da je to razlog njegovog odlaska u inostranstvo

do te mjere se zapetljao u ovaj nas primitivizam.............a jeli neko hoce da kaze da je on nevin?
winetou
Posts: 2030
Joined: 30/07/2003 00:00
Location: cyber prerije
Contact:

#8

Post by winetou »

Boks je plemenita vjestina. Naravno da nije upetljan :P
sure_alma
Posts: 237
Joined: 25/07/2005 23:42
Location: USA

#9 Re: Obracun tzv. "mafije" se nastavlja?

Post by sure_alma »

karanana wrote:svaka internet konekcija, odnosno svaki kompjuter povezan na mrezu ima svoj "identifikacijski broj" ili ti IP adresu, pomocu koje se identitet i druge privatne informacije osobe prikljucene na mrezu mogu vrlo lako doznati. Jesam li na pravom forumu ili bih ovo trebao postirati na topicu kompjuteri i internet?

Pozdrav Almi.

Denis :D
nisam znala da znas korisiti kompjuter a posebno naci ko pise.. :D ali eto, nikad ne reci nikad...
nas sportista zna da tipka... 8)
sarajevac
Posts: 99
Joined: 14/11/2003 00:00

#10

Post by sarajevac »

kako god, to kod nas prodaje novine. vise ljudi kupi kad na naslovnici vide Celu nego kad uslikaju Predsjednika. svejedno kojeg od njih trojice.

a u Danima, na naslovnici i Celo i Denis.

http://www.bhdani.com

a u graciji tihic...

http://www.gracija.ba

interesantno bi bilo vidjeti tiraze

:?
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#11

Post by Eshek »

latinalover wrote:do te mjere se zapetljao u ovaj nas primitivizam.............a jeli neko hoce da kaze da je on nevin?
Ne želim da kažem da je nevin, nego da je žalosno da neko sa takvom perspektivom i mogućnostima zaglibi. Kakvi su izgledi onim koji nisu te sreće...?
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#12

Post by JD »

latinalover wrote: ovo kod nas sto ima to su primitivne kriminalne grupe :-? , dodju sa brda u grad, pa se igraju mafijasa.......

pravi mafijasi su fakultetski obrazovani ljudi vecinom
prema tome,kod nas prave mafije nema :D


ako neko zeli da zna nesto o pravoj mafiji sa podrucja balkana neka upise u google sreten jocić ili joca amsterdam
Hehe vidi se da nisi upucen/a da li ima prave mafije ili ne. To sto ti vidis, tu neku "mafiju" su obicni mangupi koji se furaju po gradu. Prava mafija ne sjedi po citav dan po kaficima. Toliko o tome...

Druga stvar, zasto neko nekome stavlja bombe pod auto ne znaci da je mozda taj neko sada upetljan u mutne poslove, mozda je prije bio pa je izasao iz toga ali se to njegovom bivsem poslodavcu malo ne svidja...
to sto on izjavi u novinama nema veze sa istinom.
Pogledajte samo kakve nebuloze vojvoda prica po novinama kad god bude neki belaj u boemima, a pola grada zna sta se ustvari desava, ali glupi novinari i dalje drame kako je grad nesiguran kako ovo kako ono.
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#13

Post by latinalover »

JD wrote:
latinalover wrote: ovo kod nas sto ima to su primitivne kriminalne grupe :-? , dodju sa brda u grad, pa se igraju mafijasa.......

pravi mafijasi su fakultetski obrazovani ljudi vecinom
prema tome,kod nas prave mafije nema :D


ako neko zeli da zna nesto o pravoj mafiji sa podrucja balkana neka upise u google sreten jocić ili joca amsterdam
Hehe vidi se da nisi upucen/a da li ima prave mafije ili ne. To sto ti vidis, tu neku "mafiju" su obicni mangupi koji se furaju po gradu. Prava mafija ne sjedi po citav dan po kaficima. Toliko o tome...

prava mafija su ovit politicari koji sjede u foteljama...........ajgora vrsta kriminaca...............otkidaju od obicnog naroda :(
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#14

Post by The Man »

Jedini pravi gangster, ali onaj sa pedigreom je Gaši...ovo Ćelo Ramiz, Ismet? ma okreni ih naopačke nači ćeš u vrh glave po 100 000 i kapak...a Gaši fino u Ferrarija pa im po gradu krstari....da ne zaborave da je tu..
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#15

Post by latinalover »

The Man wrote:Jedini pravi gangster, ali onaj sa pedigreom je Gaši...ovo Ćelo Ramiz, Ismet? ma okreni ih naopačke nači ćeš u vrh glave po 100 000 i kapak...a Gaši fino u Ferrarija pa im po gradu krstari....da ne zaborave da je tu..

iskreno, Gaši je od njih sviju najpametniji i ......radi, a niko da ga uhvati..............Ramiz ima preko 40 godina , on ide tamo sa mladjima da se kači :roll: a..a pricalo se da je i bankrotirao jednom.............a Ismet dva Dodge-a ima...........nije ni on za odbaciti8-)
davis.ba
Posts: 1039
Joined: 26/04/2002 00:00

#16

Post by davis.ba »

Ne mogu da razumijem ove što se pale na ove debile. Čuj ovaj ima dva "dodge-a" ovaj ferari...


Ja žalosti. :shock:
latinalover
Posts: 961
Joined: 29/10/2004 22:01

#17

Post by latinalover »

davis.ba wrote:Ne mogu da razumijem ove što se pale na ove debile. Čuj ovaj ima dva "dodge-a" ovaj ferari...


Ja žalosti. :shock:
ne palim se ja na ta auta..jebi ih prodjem pored Ismeta ko da je najobicnija osoba...jebi i njih i njihova auta..............nego onaj spomenu ferari pa ja malo da "uporedim"..mada se sa ferarijem ne moze porediti bas
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#18

Post by Eshek »

Mislim da Gaši i nije tako opasan sam od sebe, ali je opasan jer ima novac i time i pokriće. Može platiti da mu se obavi bilo kakav posao.

Tu se razlikuje Gaši od Ramiza... Ramiz obavlja sam poslove, iako ne vjerujem da će moći još dugo.

Čuo sam za još jednu ekipu koja djeluje u Sarajevu i Zenici, ali drže low-profile. Obavljaju poslove po narudžbi, od pronalaženja ljudi/robe, do utjerivanja. Navodno uzimaju 50% vrijednosti, ili barem dnevnicu od 5000 Eura.

Znam za slučaj gdje su od nekog od tih sarajevskih "najjačih" utjerali dug samo jednom porukom na mobilni (valjda ih je već imao priliku susresti) :shock:
Last edited by Eshek on 02/08/2006 22:35, edited 1 time in total.
ding-dong
Posts: 548
Joined: 21/08/2004 01:05

#19

Post by ding-dong »

The Man wrote:Jedini pravi gangster, ali onaj sa pedigreom je Gaši...ovo Ćelo Ramiz, Ismet? ma okreni ih naopačke nači ćeš u vrh glave po 100 000 i kapak...a Gaši fino u Ferrarija pa im po gradu krstari....da ne zaborave da je tu..

hehehhe, ovo je legendarna glupost. porediti malog siptarskog kokosara sa kriminalcima. Gasi je krkan koji jedino to i zna-paradirati i presretati djevojke po gradu. a kad mu dodje prava ekipa ona se usere...
dok je Gashi sutao kupus po avliji, misleci da je lopta Celo Ramiz je bio u ekipi Ljube Zemunca...dok je Gashi bjezao od cetnika sjetivsi se da bi mogao biti strani drzavljanin Celo Ismet je imao muda da se bori...Gashi je mali mish, samo steta sto nije poginuo u nesreci kad mu i onaj brat.

jadnik kosovski glupi...vlasnik jedne pekare...dok Celo Ismet ima kazina, ubija ljude kad i kako hoce i jos su mu svi zahvalni...hehehehehe...cuj Gasi zaeban...hehehehehe...steta sto umjesto Ferarija ne moze kupiti mozak, Gashi bi sve za to dao :D :D


hehehhehe, cuj Gashi kriminalac sa pedigreom heheheheheheeh...on je samo siptarska sirovina glupa bez mozga heheheheeheheh
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#20

Post by Stitch__ »

joj sto bih vas volio cut da ovo govorite naglas u gradu :D :D :D :D :D
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#21

Post by The Man »

ding-dong wrote:
The Man wrote:Jedini pravi gangster, ali onaj sa pedigreom je Gaši...ovo Ćelo Ramiz, Ismet? ma okreni ih naopačke nači ćeš u vrh glave po 100 000 i kapak...a Gaši fino u Ferrarija pa im po gradu krstari....da ne zaborave da je tu..

hehehhe, ovo je legendarna glupost. porediti malog siptarskog kokosara sa kriminalcima. Gasi je krkan koji jedino to i zna-paradirati i presretati djevojke po gradu. a kad mu dodje prava ekipa ona se usere...
dok je Gashi sutao kupus po avliji, misleci da je lopta Celo Ramiz je bio u ekipi Ljube Zemunca...dok je Gashi bjezao od cetnika sjetivsi se da bi mogao biti strani drzavljanin Celo Ismet je imao muda da se bori...Gashi je mali mish, samo steta sto nije poginuo u nesreci kad mu i onaj brat.

jadnik kosovski glupi...vlasnik jedne pekare...dok Celo Ismet ima kazina, ubija ljude kad i kako hoce i jos su mu svi zahvalni...hehehehehe...cuj Gasi zaeban...hehehehehe...steta sto umjesto Ferarija ne moze kupiti mozak, Gashi bi sve za to dao :D :D


hehehhehe, cuj Gashi kriminalac sa pedigreom heheheheheheeh...on je samo siptarska sirovina glupa bez mozga heheheheeheheh
Ćelo u ekipi Ljube Zemunca?! hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha....

ko ti je to rekao....Ćelo?

nemoj da ti nabrajam ekipu od Ljube Zemunca...

Gaši je pametan gangster...dingospo za te klošare... vlastitim očima sam vidio kad je Ćelo Ramiz prijetio Samiru Landži iz Želje da je prodao tekmu protiv Leotara (jeste prodao, pa im nije tal proslijedio), to je bilo bijedno....
Maja17
Posts: 70
Joined: 16/05/2005 15:14
Location: Rajvosa

#22 Re: Obracun tzv. "mafije" se nastavlja?

Post by Maja17 »

karanana wrote:svaka internet konekcija, odnosno svaki kompjuter povezan na mrezu ima svoj "identifikacijski broj" ili ti IP adresu, pomocu koje se identitet i druge privatne informacije osobe prikljucene na mrezu mogu vrlo lako doznati. Jesam li na pravom forumu ili bih ovo trebao postirati na topicu kompjuteri i internet?

Pozdrav Almi.

Denis :D

Pravo ste zaebani ,zbog vas i razbijaju prozore nevinim ljudima jer dedin vam smekerluk i pehlivanstvo odista neda mira i vi naravno gaite tradicije gnjidizma kao i vasi preci koji lihvarskim njuhom traze zrtve u neduznom narodu postavljaju topice otkrivaju - ganjaju i proganjaju ovo malo sarajevske ljepote koje je ostalo medzu tom masom zagadzenom "" gledaj tudza posla"" ___ Jado jadni! ti znas necije IP adrese- Postavi topic kako maltretirati cure po internetu i proganjati ih po topicima. fuj fujjj ..
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#23

Post by JD »

latinalover wrote:
The Man wrote:Jedini pravi gangster, ali onaj sa pedigreom je Gaši...ovo Ćelo Ramiz, Ismet? ma okreni ih naopačke nači ćeš u vrh glave po 100 000 i kapak...a Gaši fino u Ferrarija pa im po gradu krstari....da ne zaborave da je tu..

iskreno, Gaši je od njih sviju najpametniji i ......radi, a niko da ga uhvati..............Ramiz ima preko 40 godina , on ide tamo sa mladjima da se kači :roll: a..a pricalo se da je i bankrotirao jednom.............a Ismet dva Dodge-a ima...........nije ni on za odbaciti8-)
I to su sva imena koja vi znate ?? Niste culi ni za kog osim njih ??

Ko sto sam i napisao, niste nimalo upuceni u to ko je ko i ko sta radi i ko kome duguje (cak i od tih navedenih, pa medjusobno...), zato bolje ne pricajte o tome sa tolikom sigurnoscu jer stvarno ne znate...

I ne potcjenjujte Gasija, od tih navedenih kojima se divite on je iznad njih, ali opet ne iznad SVIH... ali posto niste upuceni nije ni potrebno da se dalje prica o ovome.
Last edited by JD on 02/08/2006 23:20, edited 1 time in total.
Maja17
Posts: 70
Joined: 16/05/2005 15:14
Location: Rajvosa

#24

Post by Maja17 »

The Man wrote:
ding-dong wrote:
The Man wrote:Jedini pravi gangster, ali onaj sa pedigreom je Gaši...ovo Ćelo Ramiz, Ismet? ma okreni ih naopačke nači ćeš u vrh glave po 100 000 i kapak...a Gaši fino u Ferrarija pa im po gradu krstari....da ne zaborave da je tu..

hehehhe, ovo je legendarna glupost. porediti malog siptarskog kokosara sa kriminalcima. Gasi je krkan koji jedino to i zna-paradirati i presretati djevojke po gradu. a kad mu dodje prava ekipa ona se usere...
dok je Gashi sutao kupus po avliji, misleci da je lopta Celo Ramiz je bio u ekipi Ljube Zemunca...dok je Gashi bjezao od cetnika sjetivsi se da bi mogao biti strani drzavljanin Celo Ismet je imao muda da se bori...Gashi je mali mish, samo steta sto nije poginuo u nesreci kad mu i onaj brat.

jadnik kosovski glupi...vlasnik jedne pekare...dok Celo Ismet ima kazina, ubija ljude kad i kako hoce i jos su mu svi zahvalni...hehehehehe...cuj Gasi zaeban...hehehehehe...steta sto umjesto Ferarija ne moze kupiti mozak, Gashi bi sve za to dao :D :D


hehehhehe, cuj Gashi kriminalac sa pedigreom heheheheheheeh...on je samo siptarska sirovina glupa bez mozga heheheheeheheh
Ćelo u ekipi Ljube Zemunca?! hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha....

ko ti je to rekao....Ćelo?

nemoj da ti nabrajam ekipu od Ljube Zemunca...

Gaši je pametan gangster...dingospo za te klošare... vlastitim očima sam vidio kad je Ćelo Ramiz prijetio Samiru Landži iz Želje da je prodao tekmu protiv Leotara (jeste prodao, pa im nije tal proslijedio), to je bilo bijedno....

Ja jada golemog...Celo ima kockarnice ???.. Ti si garant iz Banja Luke hahahaha i sta kazu U Banja LUki hahahahhahaha .. Seres se ti goljo bilo koga od njih u novinama kad vidis, naravno kad novine neko iz sarajeva donese u B.L. fujj.
sure_alma
Posts: 237
Joined: 25/07/2005 23:42
Location: USA

#25 Re: Obracun tzv. "mafije" se nastavlja?

Post by sure_alma »

Maja17 wrote:
karanana wrote:svaka internet konekcija, odnosno svaki kompjuter povezan na mrezu ima svoj "identifikacijski broj" ili ti IP adresu, pomocu koje se identitet i druge privatne informacije osobe prikljucene na mrezu mogu vrlo lako doznati. Jesam li na pravom forumu ili bih ovo trebao postirati na topicu kompjuteri i internet?

Pozdrav Almi.

Denis :D

Pravo ste zaebani ,zbog vas i razbijaju prozore nevinim ljudima jer dedin vam smekerluk i pehlivanstvo odista neda mira i vi naravno gaite tradicije gnjidizma kao i vasi preci koji lihvarskim njuhom traze zrtve u neduznom narodu postavljaju topice otkrivaju - ganjaju i proganjaju ovo
malo sarajevske ljepote koje je ostalo medzu tom masom zagadzenom "" gledaj tudza posla"" ___ Jado jadni! ti znas necije IP adrese- Postavi topic kako maltretirati cure po internetu i proganjati ih po topicima. fuj fujjj ..

hvala...
Post Reply