Oblivion

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
japo-
Posts: 29468
Joined: 15/01/2009 16:43
Location: Banovići

#1 Oblivion

Post by japo- »

pretražih forum pa nema.. :roll:

zanima me jel ko igra ovo ,i zanima me ovaj zadnji dio: The Elder Scrolls IV Oblivion Knights of The Nine_ sta je ovo.......da nepričam bezveze... :lol: :lol: :lol: ako ko igra il je već javit će se..........



i za moderatore; nadam se bez ljutnje za otvaranje teme ako već postoji linkuj..ako ne onda ok :D ...igra je odlična steta da nerazmjenimo koju pametnu.......... :bih:



smoke........... :)
japo-
Posts: 29468
Joined: 15/01/2009 16:43
Location: Banovići

#2 Re: Oblivion

Post by japo- »

Image
User avatar
plemba
Posts: 13416
Joined: 16/01/2008 17:00
Location: iza ugla

#3 Re: Oblivion

Post by plemba »

smoke i tebi... valjda nece zamandaliti temu :D
User avatar
Maxwell2008
Posts: 22556
Joined: 15/08/2008 10:13

#4 Re: Oblivion

Post by Maxwell2008 »

Jos niko se nije udostojio da ti pomogne...zao mi drug ja bih ti pomogao... ali ne igram igrice... ne da mi cika ginis... :lol: :lol: :lol: :run: :run: :run:
japo-
Posts: 29468
Joined: 15/01/2009 16:43
Location: Banovići

#5 Re: Oblivion

Post by japo- »

:cry:
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#6 Re: Oblivion

Post by duboka_misao »

imam sve igralo se sve :D Knights of the nine dobra expanzija ali je meni bolja Shivering isle
User avatar
therrarrius
Posts: 1472
Joined: 25/01/2009 18:31
Location: Odovud do tamo

#7 Re: Oblivion

Post by therrarrius »

Uzmi morrowind sa bloodmoon-om i tribunalom i halali kalendarsku godinu :thumbup:
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#8 Re: Oblivion

Post by duboka_misao »

nadji prvi dio imas djaba download samo potrazi elder scrolls arena i treba ti emulator :D ja ovo uvijek mogu igrati
a jel ko naletio na ovog lika ? bude u svakom dijelu u Morrowindu ga nadjoh na nakon ostrvcetu nidje veze kako peca

Image
japo-
Posts: 29468
Joined: 15/01/2009 16:43
Location: Banovići

#9 Re: Oblivion

Post by japo- »

:bih: :bih:

prvi dio igro 6 mjeseci tek ide shivering... :D do kad neznam....al mi nije nesto ili sam tek počeo nekako mi je lagana nema rokanja... :lol: :lol: ili dok se zakuha....nemam pravi guest...
User avatar
therrarrius
Posts: 1472
Joined: 25/01/2009 18:31
Location: Odovud do tamo

#10 Re: Oblivion

Post by therrarrius »

duboka_misao wrote:nadji prvi dio imas djaba download samo potrazi elder scrolls arena i treba ti emulator :D ja ovo uvijek mogu igrati
a jel ko naletio na ovog lika ? bude u svakom dijelu u Morrowindu ga nadjoh na nakon ostrvcetu nidje veze kako peca

Image
Hahahaha gigant lik, laze ko pas, doduse kaze i neke istinite stvari. Kako se sjecam spomene ti neku krabu sa kojom mozes pricati i trgovati, kao i lokaciju nekog templea. U morrowindu je na sjeveru skroz.
User avatar
smurf
Posts: 70206
Joined: 01/08/2008 10:53
Location: vjerna ŽEKIPA

#11 Re: Oblivion

Post by smurf »

Vidi sto se japo zadao u pra-igrice :lol: Jesi li ovo iz sehare izvukao? :-)
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#12 Re: Oblivion

Post by duboka_misao »

japo- wrote::bih: :bih:

prvi dio igro 6 mjeseci tek ide shivering... :D do kad neznam....al mi nije nesto ili sam tek počeo nekako mi je lagana nema rokanja... :lol: :lol: ili dok se zakuha....nemam pravi guest...
a bice rokanja jesi dosao od Sheogoratha? eo ti overview svega http://www.uesp.net/wiki/Shivering:Shivering_Isles
User avatar
therrarrius
Posts: 1472
Joined: 25/01/2009 18:31
Location: Odovud do tamo

#13 Re: Oblivion

Post by therrarrius »

Kada smo vec na temu eldera, evo par screenshotova iz ''dana morrowinda''.

Stash
Image
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#14 Re: Oblivion

Post by duboka_misao »

therrarrius wrote:Kada smo vec na temu eldera, evo par screenshotova iz ''dana morrowinda''.

Stash
Image
aaa de pomozi mi koji je ovo guild i soba od onog kako mu ide sto ti daje questove, ili se zajepah?
svo oruzije od stakla i oklop je bilo dobro lagano ali se i brzo trosilo :S sjoj igra mi se opet morrowind
User avatar
therrarrius
Posts: 1472
Joined: 25/01/2009 18:31
Location: Odovud do tamo

#15 Re: Oblivion

Post by therrarrius »

Ovo je kuca od onoga sto ti daje questove pa nestane- Cosades-a. Ma morrowind je cudo, najzaraznija igra koju sam ikada igrao. Ludilo.
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#16 Re: Oblivion

Post by duboka_misao »

therrarrius wrote:Ovo je kuca od onoga sto ti daje questove pa nestane- Cosades-a. Ma morrowind je cudo, najzaraznija igra koju sam ikada igrao. Ludilo.
ma meni se svidja sto mozes hodati uzduz i poprijeko i unaprijed odraditi quest ako naletis na neku pecinu sa nekim itemom i nikada ti nece dosaditi i nikada neces istraziti 100 % u Oblivionu ima fazon da jases konja ali nije mi to nesto leglo nikako.
User avatar
therrarrius
Posts: 1472
Joined: 25/01/2009 18:31
Location: Odovud do tamo

#17 Re: Oblivion

Post by therrarrius »

duboka_misao wrote:
therrarrius wrote:Ovo je kuca od onoga sto ti daje questove pa nestane- Cosades-a. Ma morrowind je cudo, najzaraznija igra koju sam ikada igrao. Ludilo.
ma meni se svidja sto mozes hodati uzduz i poprijeko i unaprijed odraditi quest ako naletis na neku pecinu sa nekim itemom i nikada ti nece dosaditi i nikada neces istraziti 100 % u Oblivionu ima fazon da jases konja ali nije mi to nesto leglo nikako.
Oblivion je dobar, ali su napravili kiks sa onim teleporterima iz grada u grad i pojedinim questovima tako da igra izleda puno manja od morrowinda iako su podjednake velicine.
Da ne spominjem ekspanzije za morrowind koje su fakticki potpuno nove igre po obimnosti gameplaya.

Hahahaha ma bolest ziva.
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#18 Re: Oblivion

Post by duboka_misao »

yeah pogledaj velicinu mape bloodmoon ili tribunal ono bash fin komad morrowinda i treba ti vremena da zavrsis bar main quest,Oblivion sam isto zavrsila pjeske nekako mi cejf laganini ici od grada do grada onda naletis na ayelid ruins na kraju zaboravis djes poshao.Ali definitivno samo ime Elder scrolls nikada me nije razocaralo svaka valja na svoj nacin!
japo-
Posts: 29468
Joined: 15/01/2009 16:43
Location: Banovići

#19 Re: Oblivion

Post by japo- »

smurf wrote:Vidi sto se japo zadao u pra-igrice :lol: Jesi li ovo iz sehare izvukao? :-)

znaš već šta..........i nemoj da sta fali....... :D


i nije iz sehare pogledaj malo.......... :skoljka: progooglaj ako nista........
japo-
Posts: 29468
Joined: 15/01/2009 16:43
Location: Banovići

#20 Re: Oblivion

Post by japo- »

imam trenutno jedan guest malo je pegla al me pegla sto nemogu zavrsit...ko nekava zavjra za goaspođu iz palače..pa sam ko scherlok.......... :lol: :lol:

vazno da nebrinem znači ima igre.... :lol: :lol:

zaraza..... :lol: :lol:
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#21 Re: Oblivion

Post by duboka_misao »

japo- wrote:imam trenutno jedan guest malo je pegla al me pegla sto nemogu zavrsit...ko nekava zavjra za goaspođu iz palače..pa sam ko scherlok.......... :lol: :lol:

vazno da nebrinem znači ima igre.... :lol: :lol:

zaraza..... :lol: :lol:
a ona kraljica manije, hoce neko da je ubije mislim da je rijesenje da pritisnes sluzavku njenu ona ce priznati pod mucenjem
japo-
Posts: 29468
Joined: 15/01/2009 16:43
Location: Banovići

#22 Re: Oblivion

Post by japo- »

duboka_misao wrote:
japo- wrote:imam trenutno jedan guest malo je pegla al me pegla sto nemogu zavrsit...ko nekava zavjra za goaspođu iz palače..pa sam ko scherlok.......... :lol: :lol:

vazno da nebrinem znači ima igre.... :lol: :lol:

zaraza..... :lol: :lol:
a ona kraljica manije, hoce neko da je ubije mislim da je rijesenje da pritisnes sluzavku njenu ona ce priznati pod mucenjem

:lol: :lol: :lol: a mučio sam al opet ću :x :x

al ganjo sam ono dvoje čeko sam ih tri noći dok nisu neš progovrili i sad od one varalice trebam u kuću ući ima neki dokument...... :oops: pegla........


:bih: :bih:
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#23 Re: Oblivion

Post by duboka_misao »

Sa_dy wrote:hocu i ja da igram ovo.....help... :D....gdje da kliknem. :D
tu me.... tu me :D ma imas na pijaci
japo-
Posts: 29468
Joined: 15/01/2009 16:43
Location: Banovići

#24 Re: Oblivion

Post by japo- »

ev me.... :D

Image
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#25 Re: Oblivion

Post by duboka_misao »

sta se krijes tatrane da vidimo armor malo i to
Post Reply