Obama i SAD (2008-2016)

Post Reply
convict
Posts: 2946
Joined: 10/02/2008 01:20

#6926 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by convict »

Nakon super utorka sve bitne države pripadoše (očeivano) Santorumu. Šta se sad priča, kakve su mu šanse u ostatku kampanje, koja je vjerovatnoća da se Ginrič povuče i tako olakša Santorumu.
Ja bih ga lično volio gledati o okršaju sa Obamom, još ako Palin bude VP...
User avatar
ahuseino
Posts: 2183
Joined: 19/10/2004 05:44
Location: singularity

#6927 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by ahuseino »

nOrMaLaC wrote:Zapravo očekivano je bilo da će Rick Santorum odnijeti pobjedu u Alabami i Luizijani jer su zapravo ovo ako i ne najkonzervativnije savezne države u SAD..Predsjednička trka se nastavlja dalje ali, ipak mislim da će Mitt Romney odnijeti pobjedu u ovim ostalim "blažim" saveznim državama koje su na redu....
Po mom mišljenju Texas će biti presudna država :D
Zapravo republikanci nemaju sense (pogotovo sa AssJuice kao kandidatom). S obzirom na ekonomiju to se sad moze sa (skoro) sigurnoscu reci. Zapravo im je ovo Historijska utrka jer se osjecaju da je to zapravo sad ili nikad da povrate Ameriku na 'pravi' put.

Zapravo su u pravu glede ove motivacije...
nemoguce vruce
Posts: 748
Joined: 13/03/2012 15:41

#6928 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by nemoguce vruce »

svi kandidati i aktualni predsjednik su samo portparoli AIPAC-a...
User avatar
ahuseino
Posts: 2183
Joined: 19/10/2004 05:44
Location: singularity

#6929 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by ahuseino »

nemoguce vruce wrote:svi kandidati i aktualni predsjednik su samo portparoli AIPAC-a...
Bra'o... odlican 8-mi post na forumu. Cestitam. Ovo zasigurno jos nismo culi.
:thumbup:
User avatar
ahuseino
Posts: 2183
Joined: 19/10/2004 05:44
Location: singularity

#6930 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by ahuseino »

gilbert wrote:Ahuseino DD214 u kojem pise "necastan otpus " iz vojne sluzbe zatvara svaka vrata u firmam koje u to gledaju , mislim u Wal-Marta and Micky D's se sa time nezamaraju . Svaki posao koji zahtjeva da nosis oruzije na poslu je za one sa necasnim otpustom iz vojske van domasaja.

A to su generalno governemt contractors jer moraju... ostalo manje-vise. Mislis li da recimo postane roofing contractor ili framer, ili frizer, ili private sercurity etc... da bi bilo kakve veze...

Pa i za kriminalno gonjenje si samo duzan staviti na aplikaciju do 5 godina od isteka, poslije ne.

Nikako nije gore nego smrtna kazna, kako god da ga na glavu okrenes.

Meni je zivot i zdravlje, sucur Allahu - 'najbolje' :wink: .

Nego ce ovoga sigurno takodjer otpustiti iz vojske i dat mu dva i po mjeseca u nekom vojnom odmaralistu... jer sigurno 'imaju' neke mitigating circumstances. Ako jos ne odglumi da je puko, pa ne dobije nista neg' se navali na drzavnu zdravstvenu jaslu.

Samo me interesuje oce li se ti ostali saucesnici izvuci.
nemoguce vruce
Posts: 748
Joined: 13/03/2012 15:41

#6931 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by nemoguce vruce »

ahuseino wrote:
gilbert wrote:Ahuseino DD214 u kojem pise "necastan otpus " iz vojne sluzbe zatvara svaka vrata u firmam koje u to gledaju , mislim u Wal-Marta and Micky D's se sa time nezamaraju . Svaki posao koji zahtjeva da nosis oruzije na poslu je za one sa necasnim otpustom iz vojske van domasaja.

A to su generalno governemt contractors jer moraju... ostalo manje-vise. Mislis li da recimo postane roofing contractor ili framer, ili frizer, ili private sercurity etc... da bi bilo kakve veze...

Pa i za kriminalno gonjenje si samo duzan staviti na aplikaciju do 5 godina od isteka, poslije ne.

Nikako nije gore nego smrtna kazna, kako god da ga na glavu okrenes.

Meni je zivot i zdravlje, sucur Allahu - 'najbolje' :wink: .

Nego ce ovoga sigurno takodjer otpustiti iz vojske i dat mu dva i po mjeseca u nekom vojnom odmaralistu... jer sigurno 'imaju' neke mitigating circumstances. Ako jos ne odglumi da je puko, pa ne dobije nista neg' se navali na drzavnu zdravstvenu jaslu.

Samo me interesuje oce li se ti ostali saucesnici izvuci.
naravno da ce se izvuci na zivce i na tome se vidi sva hipokrizija i licemjerstvo "demokratskih" zemalja. kad bi sutra onaj avganistanac kojem je americki zlocinac pobio pola familije, uzvratio istom mjerom i poroko par amera u avganistanu, odmah bi fasovo epitet teroriste...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44883
Joined: 29/12/2005 01:20

#6932 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by jeza u ledja »

ahuseino wrote:
nOrMaLaC wrote:Zapravo očekivano je bilo da će Rick Santorum odnijeti pobjedu u Alabami i Luizijani jer su zapravo ovo ako i ne najkonzervativnije savezne države u SAD..Predsjednička trka se nastavlja dalje ali, ipak mislim da će Mitt Romney odnijeti pobjedu u ovim ostalim "blažim" saveznim državama koje su na redu....
Po mom mišljenju Texas će biti presudna država :D
Zapravo republikanci nemaju sense (pogotovo sa AssJuice kao kandidatom). S obzirom na ekonomiju to se sad moze sa (skoro) sigurnoscu reci. Zapravo im je ovo Historijska utrka jer se osjecaju da je to zapravo sad ili nikad da povrate Ameriku na 'pravi' put.

Zapravo su u pravu glede ove motivacije...
Zapravo ako benzin nastavi ovako poskupljivat mozda Republikanci i budu imali sanse. Zapravo to vazi samo za Romneyja, ne za ove ostale. Zapravo rano je jos govoriti , jer je ostalo jos jako puno vremena da se nesto drasticno promjeni, mozda Izrael napadne Iran, ko zna?

Ma zapravo, ko ce mu ga znati. :D
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1151
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#6933 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by nOrMaLaC »

Htio bih raju koja prati ove izbore nešto pitati... :)
Svi smo svjesni da od ponuđenih Republikanaca Rick Santorum je najkonzervativniji političar od njih..sjetimo se izjave da bi se Muslimani trebali pregledati prilikom specijalno prilikom ulaska u SAD---...

Sad bih vas pitao, kakva mišljenja imate ka Mitt Romney-u? Djelujemo nekako da je prilično liberalan prema muslimanima i ostalima, ili ne?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44883
Joined: 29/12/2005 01:20

#6934 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by jeza u ledja »

nOrMaLaC wrote: Po mom mišljenju Texas će biti presudna država :D
U TX Romney nema nikakvih sansi.
gilbert
Posts: 627
Joined: 26/01/2012 04:27

#6935 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by gilbert »

ahuseino wrote:
gilbert wrote:Ahuseino DD214 u kojem pise "necastan otpus " iz vojne sluzbe zatvara svaka vrata u firmam koje u to gledaju , mislim u Wal-Marta and Micky D's se sa time nezamaraju . Svaki posao koji zahtjeva da nosis oruzije na poslu je za one sa necasnim otpustom iz vojske van domasaja.

A to su generalno governemt contractors jer moraju... ostalo manje-vise. Mislis li da recimo postane roofing contractor ili framer, ili frizer, ili private sercurity etc... da bi bilo kakve veze...

Pa i za kriminalno gonjenje si samo duzan staviti na aplikaciju do 5 godina od isteka, poslije ne.

Nikako nije gore nego smrtna kazna, kako god da ga na glavu okrenes.

Meni je zivot i zdravlje, sucur Allahu - 'najbolje' :wink: .

Nego ce ovoga sigurno takodjer otpustiti iz vojske i dat mu dva i po mjeseca u nekom vojnom odmaralistu... jer sigurno 'imaju' neke mitigating circumstances. Ako jos ne odglumi da je puko, pa ne dobije nista neg' se navali na drzavnu zdravstvenu jaslu.

Samo me interesuje oce li se ti ostali saucesnici izvuci.
ahuseino i za contractor licence i private security moras navesti DD214 ako si sluzio .
Manje vise svaka aplikacija ima to da li si bio u vojsci i DD214 i on nema zastaru isto kao i ako si bio krivicno gonjen uvijek moras navesti bez obzira na pravilo od 7 godina u stvarnosti je 10 godina ali zato uvijek ima ona rubrika na svakoj aplikacija da li si bio osudjivan ili krivicno gonjen za djela izuzev prestupa . Ko i da li ti je oduzeta bila vozacka . Sada vecina nas nije na to obracala paznju jer nismo imali DD214 .
Dobro nije isto ko da su ga pogubli ali mu zesce sjebaju zivot i moze sam da potrosi 20 centi na metak.
Moj bivsi komsija se u vojsci potukao sa porucnikom. On dobio zatvor i DD214 necastan otpust iz vojske ,po zanimanju skolovani avio mehanicara/uza specijalnost elektronika radi kod svog zeta u kompaniji kao sef cistaca. :-)
User avatar
ahuseino
Posts: 2183
Joined: 19/10/2004 05:44
Location: singularity

#6936 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by ahuseino »

nOrMaLaC wrote:Htio bih raju koja prati ove izbore nešto pitati... :)
Svi smo svjesni da od ponuđenih Republikanaca Rick Santorum je najkonzervativniji političar od njih..sjetimo se izjave da bi se Muslimani trebali pregledati prilikom specijalno prilikom ulaska u SAD---...

Sad bih vas pitao, kakva mišljenja imate ka Mitt Romney-u? Djelujemo nekako da je prilično liberalan prema muslimanima i ostalima, ili ne?
Sto, bil' to glaso za njega? :D
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1151
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#6937 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by nOrMaLaC »

ahuseino wrote:
nOrMaLaC wrote:Htio bih raju koja prati ove izbore nešto pitati... :)
Svi smo svjesni da od ponuđenih Republikanaca Rick Santorum je najkonzervativniji političar od njih..sjetimo se izjave da bi se Muslimani trebali pregledati prilikom specijalno prilikom ulaska u SAD---...

Sad bih vas pitao, kakva mišljenja imate ka Mitt Romney-u? Djelujemo nekako da je prilično liberalan prema muslimanima i ostalima, ili ne?
Sto, bil' to glaso za njega? :D
More bidnit a more i ne bidnit... :D
User avatar
ahuseino
Posts: 2183
Joined: 19/10/2004 05:44
Location: singularity

#6938 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by ahuseino »

Ma yoook ba ni slucajno.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11060
Joined: 15/01/2010 18:31

#6939 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by Jack Be Nimble »

Ja bi glasao za Ricka samo kada bi stavio Palin za VP.
simpozijum delirijum
Posts: 2102
Joined: 02/07/2008 07:45
Location: USA

#6940 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by simpozijum delirijum »

uz velike mjere bezbjednosti , ratni zlocinac je prebacen preko Kuvajta do vojne baze u Kentakiju
'normalan tip" istreniran da ubija ljude po drzavama trecega svijeta , i jos ga opravdaju ;
" jadnicak je bio tri puta na borbenim misijama , ranjen je bio u borbi i u saobracajnoj nesreci ( pijan valjda ) :x
http://news.yahoo.com/blogs/lookout/mil ... 53357.html
pa znate sta moji Hiper Amerikanci ?; i seselj i karadzic i mladic su imali "teska iskustva" trebamo ih razumjeti zar ne ?, nisu oni to namjerno uradili genocid , omaklo im se ?????"
USA ministar odbrane Paneta , zamalo nije glavom platio , prije neki dan , kada je Afganistanski patriota , inace prevodilac za USA trupe , fakultetski obrazovan na zapadu , se zaletio svojim vozilom u njegov C-17 avion na stajanci Kabulskoga aerodroma , narodna pobuna iskrvljavenoga naroda Afganistana pocinje protiv krvoloka i agresora :thumbup:
pregazio je jednoga agresora i zarobili su ga zivoga
Afganistanski narod je napokon krenuo u ocajnu bitku za opstanak , neka im je sa srecom :thumbup:
simpozijum delirijum
Posts: 2102
Joined: 02/07/2008 07:45
Location: USA

#6941 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by simpozijum delirijum »

Nikada necu zaboraviti kada sam se provozala na motoru sa afganistancem jednim u Kabulu, silazi Ona sa majicom kratkih rukava,u bermudama i japankama s motora u srcu grada(sto se ne smije ni pod razno!!!), muskarci mi se smjese,djeca se sja...tila oko mene, ja im po dolar dajem ko hljeb golubovima u Sarajevu, popijem kafu s lokalcima, da bi mi se uniformisani stranci u bazi kad sam se vratila nasrali pokusavajuci da mi objasne kako je opasno i glupo bilo to sto sam uradila O_o ..e hajd sad poznavajuci mene probaj zamisliti kakav je sarkazam izasao iz mene i koji je rezultat te utakmice bio ? ;-)...znas,neopisiv je osjecaj kada te u tim zemljama lokalno stanovnistvo gleda sa ljubavlju u ocima i osmjehom na usnama :-)
ovo ne bih smjeo postati jer je intimna poruka ( iz 2010 !) i od jedne hrabre Bosanke i Hercegovke koju volim i Sarajke
i dosta ...samo da vam oci otvorim , glupani zaslijepljeni , :x , rat je prezivila u Sarajevu , cijelu opsadu ...
svih preko hiljadu i kusur dana ( i ranjena dva puta )
tako normalni ljudi vide druge ljude ..normalno a ne CNN ili BBC ili Fox News
User avatar
ahuseino
Posts: 2183
Joined: 19/10/2004 05:44
Location: singularity

#6942 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by ahuseino »

simpozijum delirijum wrote:
Nikada necu zaboraviti kada sam se provozala na motoru sa afganistancem jednim u Kabulu, silazi Ona sa majicom kratkih rukava,u bermudama i japankama s motora u srcu grada(sto se ne smije ni pod razno!!!), muskarci mi se smjese,djeca se sja...tila oko mene, ja im po dolar dajem ko hljeb golubovima u Sarajevu, popijem kafu s lokalcima, da bi mi se uniformisani stranci u bazi kad sam se vratila nasrali pokusavajuci da mi objasne kako je opasno i glupo bilo to sto sam uradila O_o ..e hajd sad poznavajuci mene probaj zamisliti kakav je sarkazam izasao iz mene i koji je rezultat te utakmice bio ? ;-)...znas,neopisiv je osjecaj kada te u tim zemljama lokalno stanovnistvo gleda sa ljubavlju u ocima i osmjehom na usnama :-)
ovo ne bih smjeo postati jer je intimna poruka ( iz 2010 !) i od jedne hrabre Bosanke i Hercegovke koju volim i Sarajke
i dosta ...samo da vam oci otvorim , glupani zaslijepljeni , :x , rat je prezivila u Sarajevu , cijelu opsadu ...
svih preko hiljadu i kusur dana ( i ranjena dva puta )
tako normalni ljudi vide druge ljude ..normalno a ne CNN ili BBC ili Fox News
Kome da oci otvaras? Koga zoves glupanima?
Mene su jednom banovali zbog tebe, a kad vako bacis poruku u vazduh pa se poseres i ostanes ziv, mene jako iznervira, jer se osjetim prozvanim.

Ti ces mozda reci ko ti spada ko ne spada u tu zasljepljenu kategoriju, ali to uradi u istom postu. Ovako mi samo provrijes krv, jer moze se reci da i sebi trebas otvoriti oci, jer i ti si nekakav Amerikancina, samo jos i umisljeni heroj iza tastature.

Meni ne treba tamo nekakav forumas nacitani kojecega i naguglani da mi "otvara oci" o Americi, isti koji sjedi u svojoj udobnoj stolici dok foruma ovuda, i koji je nas'o svrhu u zivotu da mene izmedju ostalih, salje na guilt trip i na prosvjetu.

Na internetu smo svi Navy Seals.

Bez obzira na tvoje ideale i ubjedjenja, pazi tu jezicinu...
User avatar
ahuseino
Posts: 2183
Joined: 19/10/2004 05:44
Location: singularity

#6943 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by ahuseino »

dupli
simpozijum delirijum
Posts: 2102
Joined: 02/07/2008 07:45
Location: USA

#6944 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by simpozijum delirijum »

kao prvo , izvinjavam se na rjecniku ali svako ko ima imalo mozga i malo analizira situaciju mora da pobjesni jer su zlocini Americke vojske protiv civila u drzavama trecega svijeta su sistemski i nisu slucajnost
poslije 9/11 histericnom propagandom usadjena je mrznja i zelja za osvetom
i ponavljaju se zlocini protiv covjecnosti non-stop; od logora Guantanama pa do Abu Graiba , i Bagrama ,
do napada bespilotnih letelica po Pakistanu Jemenu Somaliji , i dalje , torture , zlostavljanje zatvorenika
nocne racije i hapsenja i ubijanja , ubistva na kontrolnim punktovima i mnogo toga
i evo skoro svake sedmice se neko sranje desi , pa dokle vise jebemu mater !
masovni mediji sve to pakuju perfidnom propagandom ;"cin poludjeloga pojedinca", "shit happens" i slicno
armija USA trenira svoje regrute na takav nacin , rasisticki i sistematski ih "programiraju " za takve zlocine , dovoljan je samo klik u glavi i malo alkohola i narkotika , i imamo sta imamo
mrtve civile
u masakru u selu pored Kandahara , i sto izaziva bijes svakom razumnom covjeku je ucestvovalo po izjavama svjedoka cak oko 20 USA vojnika i sve se zataskava
da ima neke pravde i ballansa na ovome svijetu i Obama i njegov sekretar za odbranu i Hilari Klinton bi trebali praviti drustvo Ratku Mladicu i Karadzicu u Den Hagu...
ali ? zrtveni jarac je nadjen , "poludjeli narednik " i sve ce se stisati do novoga zlocina ;
http://www.darkmoon.me/2012/our-noble-w ... a-pushkin/
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44883
Joined: 29/12/2005 01:20

#6945 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by jeza u ledja »

simpozijum delirijum wrote:
Nikada necu zaboraviti kada sam se provozala na motoru sa afganistancem jednim u Kabulu, silazi Ona sa majicom kratkih rukava,u bermudama i japankama s motora u srcu grada(sto se ne smije ni pod razno!!!), muskarci mi se smjese,djeca se sja...tila oko mene, ja im po dolar dajem ko hljeb golubovima u Sarajevu, popijem kafu s lokalcima, da bi mi se uniformisani stranci u bazi kad sam se vratila nasrali pokusavajuci da mi objasne kako je opasno i glupo bilo to sto sam uradila O_o ..e hajd sad poznavajuci mene probaj zamisliti kakav je sarkazam izasao iz mene i koji je rezultat te utakmice bio ? ;-)...znas,neopisiv je osjecaj kada te u tim zemljama lokalno stanovnistvo gleda sa ljubavlju u ocima i osmjehom na usnama :-)
ovo ne bih smjeo postati jer je intimna poruka ( iz 2010 !) i od jedne hrabre Bosanke i Hercegovke koju volim i Sarajke
i dosta ...samo da vam oci otvorim , glupani zaslijepljeni , :x , rat je prezivila u Sarajevu , cijelu opsadu ...
svih preko hiljadu i kusur dana ( i ranjena dva puta )
tako normalni ljudi vide druge ljude ..normalno a ne CNN ili BBC ili Fox News

Wtf?? Kakve veze ovo ima i sa cim?
I koji je ovo djavo sa bermudama u Afganistanu? Daje im dolar ko hljeb golubovima u SA?? Gledaju je s ljubavlju u ocima i osmjehom na usnama?? Sarkazam izasao iz nje??? :lol: Mislim wtf fakat???
simpozijum delirijum
Posts: 2102
Joined: 02/07/2008 07:45
Location: USA

#6946 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by simpozijum delirijum »

evo opet fenomenalni Kris Hedzis , u vezi zadnjega masakra civila u Afganistanu prisjeca se i svojih ratnih izvjestavanja iz Sarajeva , Gaze i ostalih ratista , i njegovih prijatelja novinara koji su mentalno pukli ili poginuli kao i Sarajevskih i Palestinskih prijatelja koje je stekao .
i uzase rata koje nas osakate zauvijek , kao sto sada emocionalni i fizicki obogaljuju i hiljade Americkih veterana uz Afganistance i ostale takodjer ...
(procenat samoubistava Americkih vojnika dostiga je nivo iz rata u Vijetnamu )
po naucnim istrazivanjima ; biti u konstatnoj borbi 60 dana 98 % vojnika ostaje sa traumama ostalih 2 % postanu masovne ubojice
edukativan text i sirite dalje , tako normalan i obrazovan covjek govori , svaki komentar suvisan .. ;
http://www.informationclearinghouse.inf ... e30857.htm
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#6947 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by jefferson »

simpozijum delirijum wrote:evo opet fenomenalni Kris Hedzis , u vezi zadnjega masakra civila u Afganistanu prisjeca se i svojih ratnih izvjestavanja iz Sarajeva , Gaze i ostalih ratista , i njegovih prijatelja novinara koji su mentalno pukli ili poginuli kao i Sarajevskih i Palestinskih prijatelja koje je stekao .
i uzase rata koje nas osakate zauvijek , kao sto sada emocionalni i fizicki obogaljuju i hiljade Americkih veterana uz Afganistance i ostale takodjer ...
(procenat samoubistava Americkih vojnika dostiga je nivo iz rata u Vijetnamu )
po naucnim istrazivanjima ; biti u konstatnoj borbi 60 dana 98 % vojnika ostaje sa traumama ostalih 2 % postanu masovne ubojice
edukativan text i sirite dalje , tako normalan i obrazovan covjek govori , svaki komentar suvisan .. ;
http://www.informationclearinghouse.inf ... e30857.htm
Pa koliko onda BiH ima masovnih ubica ako nakon 60 dana 2% postanu masovne ubice?
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11060
Joined: 15/01/2010 18:31

#6948 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by Jack Be Nimble »






I onda se takvi uhvate glasanja....isto kao nasi nacionalsti :D
simpozijum delirijum
Posts: 2102
Joined: 02/07/2008 07:45
Location: USA

#6949 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by simpozijum delirijum »

mislim , stvarno bi trebali OWS kandidovati za Nobelovu nagradu za mir , u ovim trenutcima na hiljade ljudi su u Njujorku na ulicama , povodom ubistva tinejdzera Afro-Amerikanca na Floridi prije neki dan
znam da vam zvuci smijesno i ja kao serem ,i pretjerujem ali u prijasnjim incidentima u USA kada je ukljucen rasizam i ubistva Crnaca od strane rasistickoga bijelca ili policije ? izbijali su zestoki neredi
OWS Njujork drzi emocije pod kontrolom , majstorski , kako su to hrabri i pametni ljudi :thumbup:
a predsjednik Obama i dalje suti , a svi Afro-Amerikanci su glasali za njega u rekordnome broju , sram ga bilo :x
uzivo iz Njujorka i samo pametno narode , bez nasilja ... u petak sljedeci je opet akcija
proljece u USA !
http://globalrevolution.tv/
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1151
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#6950 Re: Obama i americki predsjednicki izbori 2012!!

Post by nOrMaLaC »

Jack Be Nimble wrote:




I onda se takvi uhvate glasanja....isto kao nasi nacionalsti :D
Ma ovo su teški Redneksi :D
Pomalo su i simpatičn sa ovim zavijanim govorom :D
Post Reply