o zakonu atrakcije

Rasprave o filozofskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#676 Re: o zakonu atrakcije

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

AmirEmira oformi grupu na FB da se mozemo prikljuciti ili nam javi koja je ukoliko već ima. A onda u zavisnoti koliko nas bude moglo bi se nesto i organizovati. :D Ako postavimo cilj rjesenje će doći samo po sebi :oops:
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#677 Re: o zakonu atrakcije

Post by Emi_Nevermind »

:thumbup: ee bas tako, aj lav ju za ovaj post :kiss: Napravit cu grupu veceras,i poslati link!
Orgasmatron
Posts: 704
Joined: 04/03/2014 22:19
Location: Fifth Dimension

#678 Re: o zakonu atrakcije

Post by Orgasmatron »

Ljuska_u_BaklaFi wrote:AmirEmira oformi grupu na FB da se mozemo prikljuciti ili nam javi koja je ukoliko već ima. A onda u zavisnoti koliko nas bude moglo bi se nesto i organizovati. :D Ako postavimo cilj rjesenje će doći samo po sebi :oops:
VORTEX - Kreatori vlastite stvarnosti.


Za više informacija, PM me. :D
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#679 Re: o zakonu atrakcije

Post by Sofija89 »

^^ vortex je grupa Ane Bucevic
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#680 Re: o zakonu atrakcije

Post by Emi_Nevermind »

ta ce nam ona :D
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#682 Re: o zakonu atrakcije

Post by Sofija89 »

Koje su cijene lifecoachinga u BiH, u hrvatskoj su preko 200eura mjesec dana dva termina sedmicno :)
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#683 Re: o zakonu atrakcije

Post by Emi_Nevermind »

Ja sam u Svedskoj za privatne sesije uzimala daleko vise od toga, oko 100 eura po sesiji. Kod nas naravno imam druga mjerila, pa sam planirala postaviti neku normu od 40 KM za sesiju life coachinga. Ako radim iskljucivo Faster EFT, prvu sesiju Faster EFT-a uzimam 100KM, za drugu 80KM i trecu 20 KM, (ne dajem ispod 3 sesije, jer ljudi se obicno prepadnu nakon prve i ne zele da dodju opet, a nekad je potrebno vise od jedne. Ako je neko potpuno zdrav nakon prve, onda niej potrebno placati druge dvije, pa to i kazem). U lifecoachingu obicno podrazumijevam oko sat vremena razgovora, i email kontakt koji je uvijek dostupan mimo sesija, a koristim EFT onako, uzgredno. Onaj ko vec dobija coaching, dobija i 60% popusta na Faster EFT sesije. Eto, tako sam planirala, kad se to pokrene..
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#684 Re: o zakonu atrakcije

Post by Emi_Nevermind »

p.s. ovo je sto ja razmisljam, ne znam da li postoji jos neki life coach kod nas, ali nisam nailazila ni na sto slicno..
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#685 Re: o zakonu atrakcije

Post by ema_ »

I ja sam prije par godina bila u tome svemu, ono prvo knjiga pa onda testiranje radi li to, onda sam se uvjerila da radi na nekim velikim stvarima, i na znam što odavno ne koristim Zakon privlačnosti, zaboravila na to :zoka:

Taman sad imam jednu stvar da priželjkujem , trebala bih se potruditi :thumbup:
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#686 Re: o zakonu atrakcije

Post by Emi_Nevermind »

Podijeli s nama, pa cemo te energetski podrzati :)
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#687 Re: o zakonu atrakcije

Post by ema_ »

Jedan jaaako bitan konkurs , hjoj, to kad bi me odabrali bi zaista bilo ono :eh: . Uglavnom, danas su valjda stigli moji dokumenti, a rezlutati su za nekih desetak dana.

:thumbup:
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#688 Re: o zakonu atrakcije

Post by Emi_Nevermind »

Super :) Sad samo napisi pricicu, kao u sadasnjem vremenu, kako radis tamo i kako ti je. Ako ti je usput slobodno prosetaj do novog posla, i onda se vracaj kuci kako bi se vracala da radis tamo.. Napisi listu stvari koje bi se promjenile da tamo radis, pa ih vizualiziraj. To radi par dana, a onda pusti pomisao na to, i koncentrisi se na sve sto volis SADA,pisi zahvalnosti za svoj zivot kakav jeste, i bez tog posla.. Pisi i zahvalnost na tome sto radis na tom mjestu, kao da je to sada, i na svim lijepim stvarima koje ti to mjesto donosi. Znaj da koji god ishod bude, da ce sve biti onako kako treba da bude, tako da pustis otpor prema toj zelji, da ne bude da "MORAS" da imas taj posao, ali da osjetis srecu koju bi osjecala da ga dobijes. Kad postanes svjesna da t srecu mozes osjecati i bez tog posla, onda ti pada otpor, i dolazis na istu frekvenciu na kojoj je i novi posao :) Nadam se da te bar malo poguralo u pravom pravcu :D
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#689 Re: o zakonu atrakcije

Post by ema_ »

Jel moram zapisati ili je dovoljno "u glavi" kao što sam i prije nekad? :)

A da, vezano za Zakon atrakcije, ono što se meni svidjelo je to što mnoooogo principa i pravila zapravo se mogu naći u vjeri, nekad čak i konkretno rečeno, npr. ajeti o zahvalnosti, ajeti o povećavanju dobrog koje nam se dešava ako budemo zahvalni na onome što imamo i slično tome. Mislim, kome je vjera nešto u životu, onda baš se sve nekako uklopi Zakon atrakcije sa njom :thumbup: .
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#690 Re: o zakonu atrakcije

Post by Emi_Nevermind »

ema_ wrote:Jel moram zapisati ili je dovoljno "u glavi" kao što sam i prije nekad? :)

A da, vezano za Zakon atrakcije, ono što se meni svidjelo je to što mnoooogo principa i pravila zapravo se mogu naći u vjeri, nekad čak i konkretno rečeno, npr. ajeti o zahvalnosti, ajeti o povećavanju dobrog koje nam se dešava ako budemo zahvalni na onome što imamo i slično tome. Mislim, kome je vjera nešto u životu, onda baš se sve nekako uklopi Zakon atrakcije sa njom :thumbup: .
Jeste, to za vjeru sam cula od vise ljudi, kako im je nekako lakse to sve prihvatiti, jer imaju osjecaj da je to dokaz da ima nesto u vjeri- jer su to sve univerzalne istine. Da, mislim da trebas da zapises. Misli je jako tesko kontrolisati, niti trebamo da to radimo jer je nemoguce, ali je moguce kontrolisati osjecaj i radnju - kad pisemo, fokus nam je na zahvalnosti, pa i ona postaje veca, i lakse se maniferstiraju dobre stvari. Kad samo razmisljamo, lako je da bude ono: hvala ti Boze/univerzume ili tako sam zahvalna na ovom divnom danu, jer sam vidjela puno ljudi koje dugo nisam srela. Doduse, sta bi sa onom budalom, sto me onako napade pred svima, stvarno joj nije fazon, i sta je ono obukla, a meni nesto prica, pila je onaj odvratni sok, joj naplatise sok 6 maraka, sta cu sa racunima.. Jel me kontas, lako je zaglibiti i ne ostati fokusiran na samu zahvalnost, pa zato preporucujem da se pise.. :)
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#691 Re: o zakonu atrakcije

Post by fatamorgana »

AmirEmira wrote:
ema_ wrote:Jel moram zapisati ili je dovoljno "u glavi" kao što sam i prije nekad? :)

A da, vezano za Zakon atrakcije, ono što se meni svidjelo je to što mnoooogo principa i pravila zapravo se mogu naći u vjeri, nekad čak i konkretno rečeno, npr. ajeti o zahvalnosti, ajeti o povećavanju dobrog koje nam se dešava ako budemo zahvalni na onome što imamo i slično tome. Mislim, kome je vjera nešto u životu, onda baš se sve nekako uklopi Zakon atrakcije sa njom :thumbup: .
Jeste, to za vjeru sam cula od vise ljudi, kako im je nekako lakse to sve prihvatiti, jer imaju osjecaj da je to dokaz da ima nesto u vjeri- jer su to sve univerzalne istine. Da, mislim da trebas da zapises. Misli je jako tesko kontrolisati, niti trebamo da to radimo jer je nemoguce, ali je moguce kontrolisati osjecaj i radnju - kad pisemo, fokus nam je na zahvalnosti, pa i ona postaje veca, i lakse se maniferstiraju dobre stvari. Kad samo razmisljamo, lako je da bude ono: hvala ti Boze/univerzume ili tako sam zahvalna na ovom divnom danu, jer sam vidjela puno ljudi koje dugo nisam srela. Doduse, sta bi sa onom budalom, sto me onako napade pred svima, stvarno joj nije fazon, i sta je ono obukla, a meni nesto prica, pila je onaj odvratni sok, joj naplatise sok 6 maraka, sta cu sa racunima.. Jel me kontas, lako je zaglibiti i ne ostati fokusiran na samu zahvalnost, pa zato preporucujem da se pise.. :)
Slažem se vama dvjema, mislim da nema ništa loše u tome probati sa zakonom atrakcija ako molitve bogu slučajno ne daju željeni rezultat, nije nikad zgoreg zaigrati na više od jedne karte kad su u pitanju važne stvari kao posao, konkursi i sl.
I ja mislim da su vjera i zakon atrakcije na nekin način u savršenom skladu!
Last edited by fatamorgana on 09/07/2014 03:04, edited 1 time in total.
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#692 Re: o zakonu atrakcije

Post by Emi_Nevermind »

Pitala sam se kad ces se ti pojaviti! Partypoooper, kako za tebe dosad radi pesimizam kao nacin da postignes svoje ciljeve ?
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#693 Re: o zakonu atrakcije

Post by ema_ »

Koji stalker, Bože sačuvaj.

Get a life :-? !
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#694 Re: o zakonu atrakcije

Post by fatamorgana »

AmirEmira wrote:Pitala sam se kad ces se ti pojaviti! Partypoooper, kako za tebe dosad radi pesimizam kao nacin da postignes svoje ciljeve ?
Pa biće da si me privukla zakonom atrakcije, :kiss:
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#695 Re: o zakonu atrakcije

Post by Russki »

AmirEmira wrote:ta ce nam ona :D
Šta joj fali?

Zakon žena!
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#696 Re: o zakonu atrakcije

Post by Emi_Nevermind »

fatamorgana wrote:
AmirEmira wrote:Pitala sam se kad ces se ti pojaviti! Partypoooper, kako za tebe dosad radi pesimizam kao nacin da postignes svoje ciljeve ?
Pa biće da si me privukla zakonom atrakcije, :kiss:
Bice :lol:
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#697 Re: o zakonu atrakcije

Post by Emi_Nevermind »

Russki, salim se malo :)
User avatar
alkalna_baterija
Posts: 10707
Joined: 23/02/2013 20:36
Location: na metli

#698 Re: o zakonu atrakcije

Post by alkalna_baterija »

.
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#699 Re: o zakonu atrakcije

Post by Sofija89 »

Jel moze neko da mi objasni fenomen Ester i Jerry Hicksa, znam da su se pojavili u filmu Tajna pa su potom izrezani a danas sam ih gledala i u filmu Louise Hay, oni zagovaraju taj zakon privlacnosti a Jerry je koliko sam upucena umro od raka.

Zanima me kako su objasnili tu situaciju,kako vi na to gledate, ja nisam bas dobro upucena u njihov rad jer sam ih tek nedavno otkrila, i ne shvatljivo mi je to sto im se desilo znaci da on Jerry oboli i ne uspije se iscjeliti a ovamo citav zivot pricaju o isjcjeljivanju ,kako je Abraham to objasnio, ??
Emi_Nevermind
Posts: 900
Joined: 25/05/2010 22:34

#700 Re: o zakonu atrakcije

Post by Emi_Nevermind »

Sofija89 wrote:Jel moze neko da mi objasni fenomen Ester i Jerry Hicksa, znam da su se pojavili u filmu Tajna pa su potom izrezani a danas sam ih gledala i u filmu Louise Hay, oni zagovaraju taj zakon privlacnosti a Jerry je koliko sam upucena umro od raka.

Zanima me kako su objasnili tu situaciju,kako vi na to gledate, ja nisam bas dobro upucena u njihov rad jer sam ih tek nedavno otkrila, i ne shvatljivo mi je to sto im se desilo znaci da on Jerry oboli i ne uspije se iscjeliti a ovamo citav zivot pricaju o isjcjeljivanju ,kako je Abraham to objasnio, ??
Moze, ali veceras :-D Sad je prevruce :oops:
Post Reply