O kanal

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#51 Re: O kanal

Post by daky585 »

chakany wrote: 05/09/2023 11:51 Ma tu Mrežu bi trebalo ugasiti, ali očito tim lokalnim televizijama dobro dođe za popunjavanje programa :lol:
Mreža više nema poentu, ali je dobra stvar za te lokalce da podijele troškove i kupe nešto što ne bi mogli samostalno, a opet i popune program.
Ranije je Mreža Plus imala smisla dok kablovska još nije bila toliko raširena u prvoj deceniji 2000ih.
User avatar
chakany
Posts: 2919
Joined: 05/09/2010 14:05

#52 Re: O kanal

Post by chakany »

Šteta za ove kablovske kanale da ih nisu malo bolje upakovali. Pogotovo ovaj O KANAL PLUS. Mislio sam da će biti malo više serijskog i filmskog programa, pa i reciklaže sadržaja sa emitiranog sa O KANALA, ali koliko sam upratio uglavnom idu neke emisije i muzički program.
Kada su pokretali dva kablovska kanala, baš su O KANAL PLUS bili izreklamirali kao filmski i serijski kanal; a ovo danas što se emituje je veoma loše.
Ma dobro i glavni O KANAL nije ništa bolji sa sadržajem :lol:
User avatar
fusion_ba
Posts: 4408
Joined: 02/12/2017 20:10

#53 Re: O kanal

Post by fusion_ba »

I O Kanal Music, sve pjesme istim redom uvijek. :lol:
User avatar
chakany
Posts: 2919
Joined: 05/09/2010 14:05

#54 Re: O kanal

Post by chakany »

fusion_ba wrote: 07/09/2023 19:57 I O Kanal Music, sve pjesme istim redom uvijek. :lol:
Kao NTV Studio 99 :lol:
Kad sam bio mlađi sa bratom sam se uvijek zezao za njihove spotove i emitovanje. Sad će Koktel Band, pa Funky G. Kaže on meni, pa kako znaš. Kako rekoh neću znati, svaki dan iste spotove puštaju :lol:
To je bilo već pred samo gašenje. Ujutro išla kamera koja je prikazivala Skenderiju, a naveče spotovi :lol:
A kod O KANAL MUSIC se zna desiti da u pola nekog spota nešto se zaledi, pa onda puste drugi spot :lol: :lol:
nermin_t
Posts: 279
Joined: 25/01/2022 22:39

#55 Re: O kanal

Post by nermin_t »

O Kanal Music dobro zamišljen MTV koncept tih različitih muzičkih blokova, top liste itd ali ako i sve kod nas amaterski odrađeno.
Prvo je glupo na jedan kanal staviti turbo folk, sevdah, rok, strani pop rok, latino, muzika za djecu itd.
Treba tu zaposliti nekog da se bavi time a kod njih vjerovatno neko svakih pola godine osvježi listu i to je to.

Tako je i Hayat Music propao.
User avatar
chakany
Posts: 2919
Joined: 05/09/2010 14:05

#56 Re: O kanal

Post by chakany »

Je li to nema Lake na O KANAL-u sa onom emisijom Opet Laka? Joj ono je meni bio show pravi, volio sam pogledati. Šteta što su ukinuli tu emisiju. :(
Post Reply