O čemu pričate po kafićima?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 81614
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#51 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Truba »

iskoči mi slika na fejsu otprije 10 godina iz delikatesne radnje pa me podsjeti...

puno jedni na drugima :D

i obično pričaš s ekipom s kojom si izašao :D jer se skupovi ne miješaju :D
iste priče kao i na drugim mjestima
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#52 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by zipoo »

Zejnep wrote:
zipoo wrote:promijenite drustvo, jednotavno
Pa nije cako jednotavno :shmizla:
jete :nosic:
User avatar
Logovan
Posts: 94329
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#53 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Logovan »

O svemu, počevši od stola na kojem je kafa, preko standardnih tema (žene, sport, itd.), pa sve do teorije velikog praska i sličnog.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#54 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by triconja »

moonca wrote:
triconja wrote:
moonca wrote:Salu na stranu, ja koje sam srece s kim god izadjem , samo sam slusac.
Cesto nas je troje na ispijanju popodnevne kafe- samo uspijem reci -kako si. :-) Ovo dvoje raspale :suplja: -- u neka doba uzmem phone i listam forum sta se pise. :shock: Odjednom cujem e, u drustvu si --- jel' zbilja :wink: :lol:
Kad jiha puscas da torokaju onda i sutis.
:roll:

Sta da radim,pocnu i nikada zavrsiti misao. Zbog jednog tipa ne idem u jedan Starbucks, ako vidim nj. auto ispred parkiran.On je tamo ko lampa svaki dan- isti slucaj -nakon hi, gotov si :roll: i uvijek iste price----
More bit da se druze sa tobom jedino zbog toga sto imaju neke koristi cim te ne sljive ni 2% :izet:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#55 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by moonca »

triconja wrote:
moonca wrote:
triconja wrote: Kad jiha puscas da torokaju onda i sutis.
:roll:

Sta da radim,pocnu i nikada zavrsiti misao. Zbog jednog tipa ne idem u jedan Starbucks, ako vidim nj. auto ispred parkiran.On je tamo ko lampa svaki dan- isti slucaj -nakon hi, gotov si :roll: i uvijek iste price----
More bit da se druze sa tobom jedino zbog toga sto imaju neke koristi cim te ne sljive ni 2% :izet:
Nije korist u pitanju, a nije da me ne sljive :oops: :-D

Odgovara i meni . :wink:
jes' ti ozdravio? :)
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#56 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by triconja »

moonca wrote:
triconja wrote:More bit da se druze sa tobom jedino zbog toga sto imaju neke koristi cim te ne sljive ni 2% :izet:
Nije korist u pitanju, a nije da me ne sljive :oops: :-D

Odgovara i meni . :wink:
jes' ti ozdravio? :)
Jesam, evo jos mi ostalo 5 inekcija b12 vitamin nake. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#57 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by moonca »

triconja wrote:
moonca wrote:
triconja wrote:More bit da se druze sa tobom jedino zbog toga sto imaju neke koristi cim te ne sljive ni 2% :izet:
Nije korist u pitanju, a nije da me ne sljive :oops: :-D

Odgovara i meni . :wink:
jes' ti ozdravio? :)
Jesam, evo jos mi ostalo 5 inekcija b12 vitamin nake. :D
Uh, ozbiljno.
Biti ces ko nov. :-D
Nadji nesto za jacanje imuniteta. :roll:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#58 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by triconja »

moonca wrote:
triconja wrote: Jesam, evo jos mi ostalo 5 inekcija b12 vitamin nake. :D
Uh, ozbiljno.
Biti ces ko nov. :-D
Nadji nesto za jacanje imuniteta. :roll:
:lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#59 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by moonca »

triconja wrote:
moonca wrote:
triconja wrote: Jesam, evo jos mi ostalo 5 inekcija b12 vitamin nake. :D
Uh, ozbiljno.
Biti ces ko nov. :-D
Nadji nesto za jacanje imuniteta. :roll:
:lol:
Sta je smijesno u mom prijedlogu ?

:-D :-)
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#60 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by triconja »

moonca wrote:
triconja wrote: :lol:
Sta je smijesno u mom prijedlogu ?

:-D :-)
Ma svi nesta o imunitetu pricaju ko da je to nesto kao uzet pit b kompleks i udri brigu na veselje. Jacanje imuniteta znaci mijenjanje nivoa aktivnosti i ishrane :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#61 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by moonca »

triconja wrote:
moonca wrote:
triconja wrote: :lol:
Sta je smijesno u mom prijedlogu ?

:-D :-)
Ma svi nesta o imunitetu pricaju ko da je to nesto kao uzet pit b kompleks i udri brigu na veselje. Jacanje imuniteta znaci mijenjanje nivoa aktivnosti i ishrane :D
Tacno, ali nije moguce sve hranom nadomjestiti, Setanje nije veliki problem,i dovoljno je ako par km predjes, uz put neki papiric podignes, dakle saginjes se , vjezbas misice.Postanes ko' momak od gume. :lol:

Dodatnih vitamina je neophodno zimi- uz kijesli kupus naravno. :-D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#62 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Ramzess Veliki »

Suho meso, rakija i bijeli luk, I ima da budete k'o novi. :thumbup:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#63 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by ovo_mi_je_nick »

Šutimo gledamo u telefon i onda upitamo "i šta ima kod tebe još" pa opet gledamo telefon pa opet "i šta ima kod tebe još).

Ovo vrijedi ako uopšte dogovoriš kafu jer su svi u nevidljivim obavezama a niko ne radi, online 18 sati, uče non stop a ostalo im još dva ispita do uslova za drugu a govori samo polako sa 23 godine, važnije je zdravlje.

Zadnji put sam " pričao " na kafi 2011.

A više se i ne piše. Hajd što se ne razgovara.

To je tegoba napisat par riječi umjesto lajka, smajlija i "ok" kao odgovor na jednu rečenicu na viberu ili msg.

A zadnje godine nije više popularan seen nego nakon seen-a ponovo iz opcije uzeti "označi kao nepročitano" i glumiti zauzetu osobu ili sebi pridavati važnosti, punjenje ega i bitnosti.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#64 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by anchor85 »

Ovisi o društvu, raspoloženju, glasnoći muzike, ....

Sa prijateljicama obično prvo odem negdje gdje je tiše i gdje možemo pričati i to traje cca 2 sata. Nakon toga zahvalim Bogu što idemo negdje gdje je previše glasno i gdje ne moram pričati :mrgreen:
User avatar
joske
Posts: 2277
Joined: 13/07/2016 11:09

#65 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by joske »

o akcizama :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#66 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by triconja »

joske wrote:o akcizama :lol: :lol: :lol: :lol:
To su ti pravi jarani cim mozes pricat o akcizama sa njima, odnosno voditi konstruktivnu raspravu o akcizama :lol: :lol: :lol:
User avatar
Dilibus
Posts: 131
Joined: 15/01/2018 08:36

#67 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Dilibus »

Vecinom o problemima.Bude izmedju prstiju neke pozitive.Kad se zacuga onda ide ovim redoslijedom:
-zene
-rat
-vjera

:run:
User avatar
Logovan
Posts: 94329
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#68 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Logovan »

Redovna tema: odlazak iz BiH. :oops:
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#69 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by L u c i f e r »

O sebi brate
O cemu bi drugom
Tema mi vrlo poznata
I srcu mila
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#70 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Ramzess Veliki »

Imam jednog jarana ... nekad bih ga parmakom odalamio koliko me zna nanervirati. Lik je sav u Badoo, Twoo, Smokvica, Facebook ... pozove me na kafu i samo tipka poruke nekim stotinama djevojaka i zena koje salijece na tim stranicama. Ja u neka doba popizdim, koji si me vrag zvao, mogli smo od kuce kahvenisati i razmjenjivati poruke. A njegova prica ... joj evo mi odgovorila ... :zid:
Svakako imam i normalne raje koji pricaju o svemu I svacemu. :lol:
Posebno mi je draga forumska kafa, kako smo svi razliciti vise je tema, a svi su pricalice. :D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#71 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Euridika »

Logovan wrote:Redovna tema: odlazak iz BiH. :oops:
Ja o ovom pričam na poslu, s kolegama. O bježanju iz BiH, promjeni posla, karijere, životne sredine i sl.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#72 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Euridika »

ovo_mi_je_nick wrote:Šutimo gledamo u telefon i onda upitamo "i šta ima kod tebe još" pa opet gledamo telefon pa opet "i šta ima kod tebe još).

Ovo vrijedi ako uopšte dogovoriš kafu jer su svi u nevidljivim obavezama a niko ne radi, online 18 sati, uče non stop a ostalo im još dva ispita do uslova za drugu a govori samo polako sa 23 godine, važnije je zdravlje.

Zadnji put sam " pričao " na kafi 2011.

A više se i ne piše. Hajd što se ne razgovara.

To je tegoba napisat par riječi umjesto lajka, smajlija i "ok" kao odgovor na jednu rečenicu na viberu ili msg.

A zadnje godine nije više popularan seen nego nakon seen-a ponovo iz opcije uzeti "označi kao nepročitano" i glumiti zauzetu osobu ili sebi pridavati važnosti, punjenje ega i bitnosti.
Zar i ovo može? Mislim na ovim messengerima i sl. :shock:

Inače mi je ovo fuj. Nikad ne ostavljam Seen-ove osim ako sam zaista u tom trenutku zauzeta i ne mogu da odgovorim. Ali da ignoriram nečiju poruku samo 'nako, jer mi je to ćejf ili se pravim važna ili smatram da ta neka osoba koja mi piše mi nije toliko interesantna, pa je namjerno ostavim da čeka - to ne radim ni u ludilu. To mi je baš ponižavanje druge osobe, ko god da je. Možeš uvijek zadržati barem osnovnu pristojnost pa odgovoriti, makar kratko. Niko nije toliko zauzet da ne može otipkati jednu rečenicu u danu. To je samo čisti bezobrazluk (isključujem situacije kad su vanredne okolnosti, tipa bolesti, smrti ili nešto slično). ;-)
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#73 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Jimmy McNulty »

Euridika wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:
A zadnje godine nije više popularan seen nego nakon seen-a ponovo iz opcije uzeti "označi kao nepročitano" i glumiti zauzetu osobu ili sebi pridavati važnosti, punjenje ega i bitnosti.
Zar i ovo može? Mislim na ovim messengerima i sl. :shock:
Može. Ovo mi se dogodilo ovako zadnjih 10-ak puta prije nego što sam shvatio da preko FB-a i ovih vhat zafrkancija definitivno neću naći neku djevojku da izađem sa njom. Bukvalno je došlo vrijeme kad mi bude drago što mi je ostavila seen :D jer znam da je makar pročitala moj vjerovatno patetični ulet. Ali u većini slučajeva pročita se i "mark as unread"... tako sebi diže ego, cijenu, šta li već... slobodno, ali bez mene više.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#74 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by zipoo »

Euridika wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Šutimo gledamo u telefon i onda upitamo "i šta ima kod tebe još" pa opet gledamo telefon pa opet "i šta ima kod tebe još).

Ovo vrijedi ako uopšte dogovoriš kafu jer su svi u nevidljivim obavezama a niko ne radi, online 18 sati, uče non stop a ostalo im još dva ispita do uslova za drugu a govori samo polako sa 23 godine, važnije je zdravlje.

Zadnji put sam " pričao " na kafi 2011.

A više se i ne piše. Hajd što se ne razgovara.

To je tegoba napisat par riječi umjesto lajka, smajlija i "ok" kao odgovor na jednu rečenicu na viberu ili msg.

A zadnje godine nije više popularan seen nego nakon seen-a ponovo iz opcije uzeti "označi kao nepročitano" i glumiti zauzetu osobu ili sebi pridavati važnosti, punjenje ega i bitnosti.
Zar i ovo može? Mislim na ovim messengerima i sl. :shock:

Inače mi je ovo fuj. Nikad ne ostavljam Seen-ove osim ako sam zaista u tom trenutku zauzeta i ne mogu da odgovorim. Ali da ignoriram nečiju poruku samo 'nako, jer mi je to ćejf ili se pravim važna ili smatram da ta neka osoba koja mi piše mi nije toliko interesantna, pa je namjerno ostavim da čeka - to ne radim ni u ludilu. To mi je baš ponižavanje druge osobe, ko god da je. Možeš uvijek zadržati barem osnovnu pristojnost pa odgovoriti, makar kratko. Niko nije toliko zauzet da ne može otipkati jednu rečenicu u danu. To je samo čisti bezobrazluk (isključujem situacije kad su vanredne okolnosti, tipa bolesti, smrti ili nešto slično). ;-)

Moze, samo se spusti poruka sa vrha telefona. Procitas i ne moras otvarati.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#75 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Euridika »

Znam za to kad samo spustiš notifikaciju s vrha ekrana i pročitaš poruku. Ali tad poruka nije zvanično ni pročitana, ona je u statusu Delivered. A i ovo pali samo ako je jedna poruka, ako ih dobiješ 2-3, messengeri ti agregiraju to u jednu notifikaciju u kojoj samo piše broj primljenih poruka.

Ali mene interesuje možeš li zaista pročitati poruku, tako da dobije status Seen, a da onda poništiš taj status Seen, tj. da vratiš u Delivered. Mislim da ovo zasad ne može, a ne bi bilo dobro da se kreatori messenger aplikacija ovoga dosjete da naprave, tek tad bi ljudi pokazali svoja najpoganija izdanja. :(

P.S. Ovo može kod email-ova, ali kod njih svakako druga strana ni ne zna da li si pročitao email (ima ona opcija da Sender zatraži da dobije notifikaciju da si pročitao email, ali da bi to radilo, mora Receiver prihvatiti, tj. potvrditi da je mail pročitao, a ja prva to uvijek ukinem :lol: :lol:).
Post Reply