O čemu pričate po kafićima?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
she+
Posts: 477
Joined: 08/12/2017 18:31

#26 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by she+ »

užas :chmoljava:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#27 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by moonca »

Pa da, vidis ..... :lol: samo suplju pricaju... :-)
User avatar
muha_sa
Posts: 128607
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#28 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by muha_sa »

pratim
User avatar
SmokingMan
Posts: 18640
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#29 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by SmokingMan »

Rijetko izlazim,nije da nemam vremena nego jednostavno ne želim da višak slobodnog vremena provodim u zapušenoj prostoriji u kojoj se pušta loša i preglasna muzika,i gdje niko nikoga doslovno ne sluša tokom konverzacije,što je meni jako bitno.Ne podnosim nadvikivanje i egoistične tipove,koji uvijek žele da su u centru pažnje,zvjeranje u smartfone.Nemam vremena za ljude čija se priča uvijek,ali baš uvijek svodi na zajebancju.Jednostavno to više moja duša već duže vremena ne toleriše.Jednostavno nisam osoba koja će sjediti na jednome mjestu samo kako bi ubijala nečije vrijeme.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#30 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by moonca »

SmokingMan wrote:Rijetko izlazim,nije da nemam vremena nego jednostavno ne želim da višak slobodnog vremena provodim u zapušenoj prostoriji u kojoj se pušta loša i preglasna muzika,i gdje niko nikoga doslovno ne sluša tokom konverzacije,što je meni jako bitno.Ne podnosim nadvikivanje i egoistične tipove,koji uvijek žele da su u centru pažnje,zvjeranje u smartfone.Nemam vremena za ljude čija se priča uvijek,ali baš uvijek svodi na zajebancju.Jednostavno to više moja duša već duže vremena ne toleriše.Jednostavno nisam osoba koja će sjediti na jednome mjestu samo kako bi ubijala nečije vrijeme.
Izlazis li u setnju, restorane, kino??
mali_balon
Posts: 11366
Joined: 12/09/2012 09:57

#31 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by mali_balon »

Ne pricam nemam zivaca za suplju mlatim glavom uz muziku i cugam dok se ne userem........tako je nekad bilo....vise ne izlazim.....nedavno sam izasao i pobudalio sam....bolovao sam 15 dana
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#32 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by radiša »

she+ wrote:Bez zajebancije, ispala sam iz fazona, ako sam ikad i bila.

Neku noć izađem nakon dugo vremena, neki lik zvjera naokolo i uzvjera mi jaranicu. Ja stojim sa strane, cugam, gledam svirku, završilo i šta ću, gledam njih. On spomenu da radi kao na nekom projektu. I ja se svezala, koji projekat, šta, kako, gdje. Vidi on koliko je sati, zovne jarana - veze nemam kako se zove. Rekoh a šta ti radiš? Advokat. Koja specijalnost - pravo interneta, medija i zaboravih čega. Napeto mi pravo interneta, i priča ti on meni o domenama, online kockanju, google mapsu, kad vele fajront. I ajd u taksi, i šta ću, nemam koga drugog osim taksiste. Kaže treba ti 100 hiljada za licencu. 35 jedna, 35 druga, 10ak taksi udruženju, ali sve što zaradim to je moje. Pokazuje neki taksi ispred, kaže on ti radi na procenat, samo 25%. I još mi objasni da je dobar samo 25 ako zaradi stoju :D I pitam ja isplati li se, kaže ima i biznis sa strane, neki kafić drži. Radi koliko hoće, eto zadnjih mjesec nije nikako. Mjesečno ga oko dvije stoje poreza dođe. I vjerovatno bih ga pitala za kafić da me nije već dobacio do ulaza.

Sutra ujutro kad sam vratila film, nešto mi bi neugodno.
Zivotne teme,mahalanje i pricanje ko je koga jebo,ciji je veci,ko je vise izguro u teretani i slicno izbjegavam.
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#33 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Anestezija »

o cem god niko me ne cuje od muzike,zvucnici ko lavabo
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#34 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Anestezija »

jednom mi cura prisla nismo se vidili 2 godine i prica nesto,ja samo usta otvar'o nisam nista pric'o :lol: :lol:
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#35 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Vidal89 »

Dodaj anketu, jedno 10tak izbora.

Sport, politika, auta, posao, zene, problemi to je kod mene
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#36 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Ramzess Veliki »

Fudo387 wrote:Ni o cemu, pijem pivu i gledam televizor.
Ako neko nesta progovori, pita, kazem ok, aha, no, nekad klimnem glavom...
Sta's pricat'?
Isto k'o Fudo ... eventualno ako mi neka pridje pitam "das - ne das?" ... ako ne da super, ne moram mrdat' od sanka. :thumbup:
Eventualno ako progovorim to je o motorima i autima, ali to zenama I tako k'o svedski. :sad:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#37 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by seln »

Ah, sto ne gumo na rende koraaaaaa....
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#38 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Euridika »

Zavisi s kim sam (nema veze gdje se nalazim). Trudim se naći zajedničku temu sa sagovornikom, i to mi uglavnom polazi za rukom. Nije problem ni ako je šutljiv sagovornik, ja volim pričati. A natjeram i sagovornika da melje. :D

Od nekih sagovornika ni ja ne mogu doći do riječi. :shock: :lol:
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#39 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by lijepa u dusi »

Anestezija wrote:jednom mi cura prisla nismo se vidili 2 godine i prica nesto,ja samo usta otvar'o nisam nista pric'o :lol: :lol:
:lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#40 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by spreca »

O cemu pricamo?..ni ocemu...zabavljamo se mobilnim
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#41 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Ramzess Veliki »

Obicno sutim dok se ne napijem ... onda pricam svasta ali se poslije ne sjecam sta ... moraces snimati. :cuga:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#42 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by MarlboroGold »

SmokingMan wrote:Rijetko izlazim,nije da nemam vremena nego jednostavno ne želim da višak slobodnog vremena provodim u zapušenoj prostoriji u kojoj se pušta loša i preglasna muzika,i gdje niko nikoga doslovno ne sluša tokom konverzacije,što je meni jako bitno.Ne podnosim nadvikivanje i egoistične tipove,koji uvijek žele da su u centru pažnje,zvjeranje u smartfone.Nemam vremena za ljude čija se priča uvijek,ali baš uvijek svodi na zajebancju.Jednostavno to više moja duša već duže vremena ne toleriše.Jednostavno nisam osoba koja će sjediti na jednome mjestu samo kako bi ubijala nečije vrijeme.
Suosjećam. Meni je to sve više počelo smetati. Pogotovo preglasna muzika gdje sebe ne čujem, a kamo li ostale. Svirke i koncerti na otvorenom su izuzetak. Zajebancija je ok dok nisu nekakve dječije furke koje ne priliče godinama... a smaraju i one zajebancije koje se ponavljaju godinama, jer ljudi žive u prošlosti. A onima koji žele biti u centru pažnje samo poštenski šukneš 2-3 puta i odmah se smire.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#43 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by zipoo »

promijenite drustvo, jednotavno
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#44 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by moonca »

Salu na stranu, ja koje sam srece s kim god izadjem , samo sam slusac.
Cesto nas je troje na ispijanju popodnevne kafe- samo uspijem reci -kako si. :-) Ovo dvoje raspale :suplja: -- u neka doba uzmem phone i listam forum sta se pise. :shock: Odjednom cujem e, u drustvu si --- jel' zbilja :wink: :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#45 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by triconja »

moonca wrote:Salu na stranu, ja koje sam srece s kim god izadjem , samo sam slusac.
Cesto nas je troje na ispijanju popodnevne kafe- samo uspijem reci -kako si. :-) Ovo dvoje raspale :suplja: -- u neka doba uzmem phone i listam forum sta se pise. :shock: Odjednom cujem e, u drustvu si --- jel' zbilja :wink: :lol:
Kad jiha puscas da torokaju onda i sutis.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#46 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by moonca »

triconja wrote:
moonca wrote:Salu na stranu, ja koje sam srece s kim god izadjem , samo sam slusac.
Cesto nas je troje na ispijanju popodnevne kafe- samo uspijem reci -kako si. :-) Ovo dvoje raspale :suplja: -- u neka doba uzmem phone i listam forum sta se pise. :shock: Odjednom cujem e, u drustvu si --- jel' zbilja :wink: :lol:
Kad jiha puscas da torokaju onda i sutis.
:roll:

Sta da radim,pocnu i nikada zavrsiti misao. Zbog jednog tipa ne idem u jedan Starbucks, ako vidim nj. auto ispred parkiran.On je tamo ko lampa svaki dan- isti slucaj -nakon hi, gotov si :roll: i uvijek iste price----
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#47 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by ExNihilo »

she+ wrote:Bez zajebancije, ispala sam iz fazona, ako sam ikad i bila.

Neku noć izađem nakon dugo vremena, neki lik zvjera naokolo i uzvjera mi jaranicu. Ja stojim sa strane, cugam, gledam svirku, završilo i šta ću, gledam njih. On spomenu da radi kao na nekom projektu. I ja se svezala, koji projekat, šta, kako, gdje. Vidi on koliko je sati, zovne jarana - veze nemam kako se zove. Rekoh a šta ti radiš? Advokat. Koja specijalnost - pravo interneta, medija i zaboravih čega. Napeto mi pravo interneta, i priča ti on meni o domenama, online kockanju, google mapsu, kad vele fajront. I ajd u taksi, i šta ću, nemam koga drugog osim taksiste. Kaže treba ti 100 hiljada za licencu. 35 jedna, 35 druga, 10ak taksi udruženju, ali sve što zaradim to je moje. Pokazuje neki taksi ispred, kaže on ti radi na procenat, samo 25%. I još mi objasni da je dobar samo 25 ako zaradi stoju :D I pitam ja isplati li se, kaže ima i biznis sa strane, neki kafić drži. Radi koliko hoće, eto zadnjih mjesec nije nikako. Mjesečno ga oko dvije stoje poreza dođe. I vjerovatno bih ga pitala za kafić da me nije već dobacio do ulaza.

Sutra ujutro kad sam vratila film, nešto mi bi neugodno.
Je li nelagoda inducirana time što taksista ubi keš ili što je prijateljica fasovala? :D
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#48 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Ljakan »

Ne trosim pare i vrijeme po kaficima.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#49 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Zejnep »

zipoo wrote:promijenite drustvo, jednotavno
Pa nije cako jednotavno :shmizla:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#50 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by O'zone »

Ne izlazim, društvo me zaboravilo, porodica lagano počinje....Nemam ja pojma o ovoj temi...
Post Reply