O čemu pričate po kafićima?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
medvjed23
Posts: 26806
Joined: 16/07/2010 13:49

#126 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by medvjed23 »

ima li šta smješnije od apsurda čovjeka smještenog na zrno prašine koje, u tami ravnodušnog kosmosa, juri oko beznačajne zvijezde u beznačajnoj galaksiji?
User avatar
dale cooper
Posts: 28463
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#127 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by dale cooper »

Bloo wrote:
dale cooper wrote:
medvjed23 wrote:vama je lako, imate zajednički interes - hranu :D a ja sam među drugim ljudima ponekad baš, ko marsovac :D
Barem po ovome što mogu vidjeti po forumu mislim da bi se i ti uklopio sa nama. :D Bez obzira da li si izjelica ili ne. :D
Imamo mi i drugih interesa. :D
Indeed.
Sve dok ti interesi ne uključuju razvlačenje mojih obraza....
Medo misli da sam ja Gumiflex. :|
medvjed23 wrote:ma dodži vamo, dodži

Image
Moraću i ja ovo probati! :D Izgleda zabavno. :D :run:
Last edited by dale cooper on 19/02/2018 19:54, edited 1 time in total.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#128 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Bloo »

medvjed23 wrote:ima li šta smješnije od apsurda čovjeka smještenog na zrno prašine koje, u tami ravnodušnog kosmosa, juri oko beznačajne zvijezde u beznačajnoj galaksiji?
dobro te je Marvine...

Image
User avatar
medvjed23
Posts: 26806
Joined: 16/07/2010 13:49

#129 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by medvjed23 »

a fakat, mene priča o priči :D uvijek podsjeti na ovu scenu:



tišina, koliko god bila banalizirana u stihovima merlina i sl, zna biti lijepa, u najmanju ruku jednako kao razgovor :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28463
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#130 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by dale cooper »

medvjed23 wrote:a fakat, mene priča o priči :D uvijek podsjeti na ovu scenu:



tišina, koliko god bila banalizirana u stihovima merlina i sl, zna biti lijepa, u najmanju ruku jednako kao razgovor :D
Da, i ja cijenim kad se kao i u dobrom razgovoru može jednako uživati i u tišini sa nekim, nebitno jel' u pitanju prijatelj(ica)
ili djevojka. Ali moraš doseći tu razinu komfora i zbližavanja da bi to bila ugodna tišina.
User avatar
medvjed23
Posts: 26806
Joined: 16/07/2010 13:49

#131 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by medvjed23 »

da, takav sentiment obično postoji između prijatelja ili ljubavnika, među poznanicima teško, bar bez pića :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#132 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Bloo »

medvjed23 wrote:da, takav sentiment obično postoji između prijatelja ili ljubavnika, među poznanicima teško, bar bez pića :D
Da, tišina zna biti jako neugodna. I onda ljudi nasilno je ispunjavaju riječima. Da sagrade neki prividni most i po mogućnosti se nađu na pola puta.
Jer ponekad tišina zna učiniti da se ljudi osjećaju ogoljenije i nezaštićenije od praznog prostora ispunjenog riječima ili manjka odjeće,
Rosso
Posts: 191
Joined: 23/06/2010 23:39

#133 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Rosso »

Najgore su one svakodnevne kafe sa manje-više istim ljudima, kolegama s faxa, posla i sl., tu se jako cesto i nema šta pricati, pa to odavno i ne praktikujem. Viđam se s dragim ljudima s vremena na vrijeme i uglavnom je ok. Ima ih cak koji i ne izvade telefon iz džepa osim ako im ne zazvoni ili eventualno samo nešto na brzinu provjere. I sam se trudim biti takav, a one koje u po kafe uhvate listati fb, instagram i slicno se trudim izbjegavati. baš ogroman stepen nepristojnosti.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21562
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#134 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by MarlboroGold »

Nema mi ništa gore od tog čačkanja po mobitelu tokom kafe ili pive. Neki dan od nas osmero šestero nešto čačkali po mobitelu više od pola sata. Jedan pratio rezultate, drugi kriptovalute, treći sa curom itd... fakat debilno. Ja mobitel znam i da ne diram po 6 sati ako me niko ne zove ili ne šalje poruku... zar je teško ostaviti ga u džepu ili na stolu makar sat vremena?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#135 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Ramzess Veliki »

medvjed23 wrote:ima li šta smješnije od apsurda čovjeka smještenog na zrno prašine koje, u tami ravnodušnog kosmosa, juri oko beznačajne zvijezde u beznačajnoj galaksiji?
Osim u Crnoj Gori gdje je paradoks protoka vremena i dimenzije statican za razliku od ostatka svemira. :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#136 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by moonca »

dale cooper wrote:
Da, i ja cijenim kad se kao i u dobrom razgovoru može jednako uživati i u tišini sa nekim, nebitno jel' u pitanju prijatelj(ica)
ili djevojka. Ali moraš doseći tu razinu komfora i zbližavanja da bi to bila ugodna tišina.

I meni se svidjaju moguci periodi tisine. Zavisi od drustva, ali mislim da mi cak i godi kada sagovorniku zazavoni telefon.
Ne volim da netko bez prestanka melje --a :roll: melje cesto. Ima osoba koje drze govore, nedaju se prekinuti ali isto tako bude momenata kada traze pogodnu rijec, pa pocnu listati mozak da je nadju :roll: oh to traje vjecnost.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#137 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by HAVANA »

E svasta smo se nasrali. :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#138 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Ramzess Veliki »

Jednom smo pricali o knjizevnosti, uistinu intelektualno ispunjavajuce iskustvo ... :babinsin:
Dotakli smo se Luna kralja ponoci, Whyat Earpa, Americkog ninje ... poslije presli na graficku umjetnost, Asterix I obelix, Assasin, Conan, Kapetan Mark ... :thumbup:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#139 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by zoomba »

Pametan momak

Kad sam imao dvanaest godina, nadao sam se da cu jednog dana imati devojku. Sa cetrnaest godina imao sam devojku, ali nije imala strasti, pa sam zakljucio da mi treba strastvena devojka sa zivotnim zarom. U srednjoj skoli sam se zabavljao sa strastvenom devojkom, ali je bila suvise emotivna. Sve je bilo dramaticno, bila je kraljica drame, sve vreme je plakala i pretila samoubistvom. Tada sam zakljucio da mi je potrebna stabilna licnost. Na faksu sam nasao veoma stabilnu devojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbudjivala ni oko cega. Zivot je postao toliko dosadan da sam zakljucio da mi treba malo uzbudljivija devojka. Sa 28 godina, nasao sam uzbudljiviju devojku, ali nisam mogao da drzim korak sa njom. Jurila je s jednog kraja na drugi, nikad se nigde nije zadrzavala. Bila je luda 100% - radila je stvari za koje nisam ni znao da postoje. U pocetku mi se sve to dopalo, ali kasnije je pocelo da mi smeta sto nema nikakav cilj. I tako sam odlucio da nadjem devojku koja ima jasne ciljeve.Kad sam napunio 31 godinu, nasao sam pametnu, ambicioznu devojku, koja je stajala cvrsto na zemlji i nju sam ozenio. Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve sto sam imao.

Sad sam stariji i mudriji i trazim devojku sa velikim sisama.
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#140 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Nastasia »

Bolje da ne govorim o čemu pričam po kafićima i kafama. :oops1:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#141 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by moonca »

Bilo bi zanimljivo- podijeli. :-D
User avatar
garankich2013
Posts: 325
Joined: 22/05/2013 12:09

#142 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by garankich2013 »

Izlazim ili sa prijateljicom

Ili sa tom istom prijateljicom i još par frendova koji budu tu

Vrtimo iz šupljeg u prazno , eto nekad se zalomi nešto korisno

pričamo od hadždža pa do sexa, vrlo smo fleksibilni po pitanju tema
User avatar
bleee_sa
Posts: 42310
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#143 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by bleee_sa »

Nastasia wrote:Bolje da ne govorim o čemu pričam po kafićima i kafama. :oops1:
Aj da čujemo :D
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#144 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by Cookie85 »

Ja kad prilazim djevojci u kaficu to ide ovako nekako,

Cao,

if(Ja && ti)
exit(0)
else
exit(1)

Ona kaze bas si seljak zaboravio si ( ; ) i okrene se i ode :(
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#145 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by zipoo »

:mrgreen:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#146 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by S4mpion »

Zavisi od društva, s muškima o svemu, ponajviše o hrani, filmovima i ničemu, sa ženskima o tome kako je "Kum" stvarno dobar film. :komi:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21562
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#147 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by MarlboroGold »

Cookie85 wrote:Ja kad prilazim djevojci u kaficu to ide ovako nekako,

Cao,

if(Ja && ti)
exit(0)
else
exit(1)

Ona kaze bas si seljak zaboravio si ( ; ) i okrene se i ode :(
:lol:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#148 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by kiligonzales »

o svemu :)

u muskom drustvu, teme su zene, fudbal, politika, ekonomija...
u zenskom, teme su tipicno musko-zenske :D
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#149 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by ovo_mi_je_nick »

O tome kako ima arogantnih konobara do onih sasvim regularnih.

Kad bi gazde znale da 80 % prometa zavisi od konobara dobro bi gledale i pratile ponašenje svojih radnika.

Nije njemu niko kriv što radi posao koji ne voli i iz poniženja mu praviti kafe a sanjao je npr u mjestu u nekom javnom preduzeću ili u najmanju ruku da bude šef u nekom odjelu općine.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#150 Re: O čemu pričate po kafićima?

Post by kiligonzales »

ovo_mi_je_nick wrote:O tome kako ima arogantnih konobara do onih sasvim regularnih.

Kad bi gazde znale da 80 % prometa zavisi od konobara dobro bi gledale i pratile ponašenje svojih radnika.

Nije njemu niko kriv što radi posao koji ne voli i iz poniženja mu praviti kafe a sanjao je npr u mjestu u nekom javnom preduzeću ili u najmanju ruku da bude šef u nekom odjelu općine.
e vala ste nasli o cemu pricati :D
Post Reply