Novogodisnji koncert u Becu

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#1 Novogodisnji koncert u Becu

Post by hananah »

Volim kad se probudim 1. januara pa odmah daljinski u ruke i uzivam u divnim zvucima tradicionalnog koncerta u Becu :) A vi?
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#2

Post by hananah »

Samo da osvjezim temu, sigurna sam da jos neko uziva u ovim Novogodisnjim koncertima :)
crniroko
Posts: 161
Joined: 18/08/2004 20:39

#3

Post by crniroko »

hananah wrote:Samo da osvjezim temu, sigurna sam da jos neko uziva u ovim Novogodisnjim koncertima :)
obicna imperijalna nostalgija. nisu iskoristili ogromnu prednost koju je uzivao bec sa kraja XlX vijeka. berlinu i londonu ni do koljena. becom sam, kao i johnny stulic uostalom, razocaran. u jednom se, doticni i ja ipak ne slazemo. zene su im prekrasne. plavke, brinete, zdrave, ciste i mirisljave i fit od reda. i promiskuitetne. probo. fantasticne. i reko: "ich liebe oesterreich". a ona se bas slatko zasmijala i rekla nesto u smislu, pa vi bosanci i niste bez sarma.
naravno bila je obilato nagradjena komplimentom, tako da je u jurto htijela sa mnom u BIH. drugi put, rekoh.
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#4

Post by hananah »

Jekic, sretna ti Nova. Procitala sam da si gledao filmove sa svojom dragom, sigurna sam da si uzivao i da ti je bilo lijepo :)
I nadam se, iskreno se nadam, da je Nova kalendarska godina neki novi pocetak, ako nista ono pocetak da budes manje zajedljiv :)
A sto se koncerta tice, sigurna sam da ce biti repriza, pa pogledaj i poslusaj. Zbilja vrijedi :)
Shoba
Posts: 1734
Joined: 24/11/2003 00:00

#5

Post by Shoba »

becki djecacici, skijaski skokovi, podgrijana sarma na mamurluk uvijek idu skupa..... :lol: :-) :lol:
Shoba
Posts: 1734
Joined: 24/11/2003 00:00

#6

Post by Shoba »

samo sad fali "DOZVOLITE DA SE OBRATIMO"... :lol: :lol:
Post Reply