Novine "Novo vrijeme"

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
Gretta
Posts: 322
Joined: 08/12/2013 18:55

#101 Re: Novine "Novo vrijeme"

Post by Gretta »

Lokman wrote:Novina "Novo vrijeme" je potpuno prema mome ukusu. Redoviti sam kupac, jedino njih čitam od printanih medija. Definitivno se razlikuju od drugih bosanskih medija jer su im novinari jako obrazovani i imaju društvenu viziju, zatim nebave se tračom, pokrivaju ekonomske, političke i sportske teme na kvalitetan i analitički način, ali i imaju jednu religioznu dimenziju, što je za mene jako bitno. Šta više odlučio sam da uplatim i godišnju pretplatu. :thumbup:

Lokmane, samo uplati, oni jedva čekaju nekog takvog. Toliko čekaju da ponekad sami pretplate nekog (protiv volje čitaoca). I to na pola godine, ni manje ni više. Uglavnom, uživaj u Novom vremenu :thumbup:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25826
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#102 Re: Novine "Novo vrijeme"

Post by BHF_Manijak »

Ma jok ba, ovakvi likovi su zaduzeni za neofirnu propagandu, kako dosad niste upratili. Ima ih sirom foruma. :zzzz: :zzzz:
User avatar
Lokman
Posts: 885
Joined: 28/02/2014 13:00

#103 Re: Novine "Novo vrijeme"

Post by Lokman »

http://novovrijeme.ba/orhan-hadzagic-gl ... eneracija/

Evo jedne kvalitetne kontribucije tezi da je Novo Vrijeme jedna drugačija i kvalitetnija novina u odnosu na stereotipnu ponudu konkurencije. Jako dobro dijagnosticiraju razne društvene probleme i na njih daju odgovore koji predstavljaju sintezu nauke, religije i psihologije. :thumbup:
User avatar
Di Canio
Posts: 120
Joined: 07/10/2013 10:08

#104 Re: Novine "Novo vrijeme"

Post by Di Canio »

Lokman wrote:http://novovrijeme.ba/orhan-hadzagic-gl ... eneracija/

Evo jedne kvalitetne kontribucije tezi da je Novo Vrijeme jedna drugačija i kvalitetnija novina u odnosu na stereotipnu ponudu konkurencije. Jako dobro dijagnosticiraju razne društvene probleme i na njih daju odgovore koji predstavljaju sintezu nauke, religije i psihologije. :thumbup:
:D :D e svasta...
User avatar
mokra_carapa
Posts: 280
Joined: 15/12/2009 11:52
Location: Lociran!

#105 Re: Novine "Novo vrijeme"

Post by mokra_carapa »

Moram priznati kako ima dosta istine u prethodnim postovima a i sam znam par osoba koje su bile bliske tom modelu vođenja tzv "kulta". Samo je malo njih koji uspiju na vrijeme da otvore oči i da se udalje od toga. NV je produžena ruka navedene politike :!:
CrayOn
Posts: 132
Joined: 21/04/2013 21:17

#106 Re: Novine "Novo vrijeme"

Post by CrayOn »

Jučer, ovdje u Mostaru, ulazim u zgradu kad u sandučićima zabodeno nešto. Uzmem, kad ono Novo vrijeme, neko mini izdanje, besplatan primjerak. Dođem u stan, rekoh odoh da prelistam. Naslov tih mini novina ide "Novo vrijeme ČITANJA" , u njima se sve vrti oko promocije knjige kao izgubljene vrijednosti, te promovisanja sajma knjige koji je upravo u Sarajevu. Zanemarujući reklame u njima, bolju stvar nisam odavno vidio s obzirom da slabo ko radi na promociji knjige širim narodnim masama, gdje je ona skoro pa zaboravljena. Mislim, gdje ste vidjeli da neke novine nešto ovako urade??? Malo surfanja po netu o njima naletim i na ovu temu, vidim niste nešto zadovoljni i još pucate kojekakve zavjere, misija ovo misija ono. Ako im je misija "knjiga", onda imaju punu podršku od mene, i novine i taj hizmet što ga spominjete. Vala da neko maksuz napravi ovo i još uradi sve ove razgovore i to besplatno da ne može biti loše, jer ja nisam vidio takav aktivizam u BiH, samo sam vidio kukanje na sve strane. Nama ne može pomoći ni 100.000 fabrika ako nemamo odgojenih i načitanih ljudi koji će uzde države uzeti u svoje ruke. Toliko od mene, ako neko želi ja ih mogu skenirati pa da se i sami uvjerite.
User avatar
aedin007
Posts: 21
Joined: 25/01/2012 00:59
Location: Mostar/ Sarajevo

#107 Re: Novine "Novo vrijeme"

Post by aedin007 »

https://play.google.com/store/apps/deta ... ovovrijeme

Sent from my PAP5300DUO using Tapatalk
User avatar
onmark
Posts: 68
Joined: 06/08/2013 13:40

#108 Re: Novine "Novo vrijeme"

Post by onmark »

Vec neko vrijeme citam Novo vrijeme u elektronskom izdanju, od danas sam poceo kupovati i stampano nakon besplatnog priloga o kojem CrayOn iznad govori. Definitivno su na nasem prostoru bez konkurencije. Promovisanjem obrazovanja, pravih vrijednosti, filtriranjem vijesti i izostavljanjem šunda polako, ali sigurno grade čitalačku publiku.
Post Reply