Novi stadion

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#151 Re: Novi stadion

Post by SSemir »

Melbourne_Australia wrote:Kako ljudi ne kontaju jedno?? Mi smo drzava gdje 50% ljudi radi sve da je unisti...To bi trebao da bude projekat drzave a ne kantona ili grada.. Jebe se srbima i Hrvatima za novi stadion..Da
mogu srusili bi ove sto imamo :izet: Stadion u Bukurestu je bio projekat drzave, u Makedoniji isto tako. Mi smo jedina drzava na svijetu gdje pola ljudi u njoj koji zive ne navijaju za nju...Znaci to nema u pm!! Nije savez fudbalski samo Bosnjacki, pitaju se i ostali dusmani, a ostali dusmani nista nece da rade a da je dobro... I onda uz to stavis nase nesposobnjakovice i dobijes ovo sto imamo!!!
Dijasporac, zajebi sa svojom nacionalnom retorikom. Odi na podforum politika i tamo se koljite i dijelite u torove
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#152 Re: Novi stadion

Post by Melbourne_Australia »

SSemir wrote:
Melbourne_Australia wrote:Kako ljudi ne kontaju jedno?? Mi smo drzava gdje 50% ljudi radi sve da je unisti...To bi trebao da bude projekat drzave a ne kantona ili grada.. Jebe se srbima i Hrvatima za novi stadion..Da
mogu srusili bi ove sto imamo :izet: Stadion u Bukurestu je bio projekat drzave, u Makedoniji isto tako. Mi smo jedina drzava na svijetu gdje pola ljudi u njoj koji zive ne navijaju za nju...Znaci to nema u pm!! Nije savez fudbalski samo Bosnjacki, pitaju se i ostali dusmani, a ostali dusmani nista nece da rade a da je dobro... I onda uz to stavis nase nesposobnjakovice i dobijes ovo sto imamo!!!
Dijasporac, zajebi sa svojom nacionalnom retorikom. Odi na podforum politika i tamo se koljite i dijelite u torove
Kakva bolan dijaspora?? o cemu ti baljezgas?? Od kad je to Skenderija u diajspori?? A ti si zaostao ako mislis da nije ovako !!!
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#153 Re: Novi stadion

Post by dingosp0 »

koliko god hrvate i srbe bolila kara za rep i drzavu, toliko isto i bosnjake boli u savezu, politici, vladi itd..
ko nije do sada skontao da ova drzava funkcionise na principu "obogati se dok mozes" taj nema pojma gdje zivi.
pa dovoljno je ovo sto nakon svakih kvalifikacija dodju neki mahalci i propali tereneri da vode reprezenaciju..
onda kroje reprezentaciju na osnovu stela, jedan dzeko se pita ko ce igrati i ko nece..

garantujem da dodje Barbarez i da postavi svoju ekipu koja ce da vodi reprezentaciju mnogo bi drugacije bilo..
ali naravno to se nece nikad desiti, isto tako kao sto nece Vaha nikad doci da vodi rep.
jer takvi ljudi nece da se zamaraju glupostima, da govore Jes jes tako je .. i da neka seljadija iza paravana vodi reprezentaciju...
User avatar
Altsa
Posts: 7345
Joined: 19/03/2004 18:31

#154 Re: Novi stadion

Post by Altsa »

SSemir wrote:
Melbourne_Australia wrote:Kako ljudi ne kontaju jedno?? Mi smo drzava gdje 50% ljudi radi sve da je unisti...To bi trebao da bude projekat drzave a ne kantona ili grada.. Jebe se srbima i Hrvatima za novi stadion..Da
mogu srusili bi ove sto imamo :izet: Stadion u Bukurestu je bio projekat drzave, u Makedoniji isto tako. Mi smo jedina drzava na svijetu gdje pola ljudi u njoj koji zive ne navijaju za nju...Znaci to nema u pm!! Nije savez fudbalski samo Bosnjacki, pitaju se i ostali dusmani, a ostali dusmani nista nece da rade a da je dobro... I onda uz to stavis nase nesposobnjakovice i dobijes ovo sto imamo!!!
Dijasporac, zajebi sa svojom nacionalnom retorikom. Odi na podforum politika i tamo se koljite i dijelite u torove
Nista covjek nije rekao pogresno. sve sto je rekao stoji.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45273
Joined: 29/12/2005 01:20

#155 Re: Novi stadion

Post by jeza u ledja »

Sad gledam nesto komentare u vezi ispadanja Amerike i gledam kako se voditelj (Taylor Twellman dernja) u mikrofon 8 minuta i kaze suplji izgovori ovo ono, kao bio mokar teren u Trinidadu i tako i u jednom trenutku kaze: "If Belgium could beat Bosnia on a cow pasture..." :facepalm:
User avatar
Logovan
Posts: 94403
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#156 Re: Novi stadion

Post by Logovan »

jeza u ledja wrote:Sad gledam nesto komentare u vezi ispadanja Amerike i gledam kako se voditelj (Taylor Twellman dernja) u mikrofon 8 minuta i kaze suplji izgovori ovo ono, kao bio mokar teren u Trinidadu i tako i u jednom trenutku kaze: "If Belgium could beat Bosnia on a cow pasture..." :facepalm:
Joj sramote. :-?

Jebem ti majku, smiju nam se svi.
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#157 Re: Novi stadion

Post by NajdraziVodjaa »

Najgore od svega mi je kad vidim raju navijace Zelje kako na fb De Bruyneu postavljaju slike Grbavice u ratu nesto u fazonu vidi bijednice kakva je bila prije 22 godine a gledaj danas i postavi danasnju sliku kao ono gledaj koliko smo napravili :-) ej kontam skloni to debilu za 22 godine mogli smo Emirates napraviti a hvalimo se ovim. Ne kontamo koliko u ocima tih ljudi ispadamo smijesni a sto je najgoer ova danasnja Grbavica je nama veliki napredak pa raja misli da smo nesto puno postigli jer je ovo u nasim ocima ekstra kakvo je bilo a u ocima nekog Ceha ili Madjara a da ne pricam ovih najrazvijenijih ovo je jad i stracara pa nije ni cudo sto nam se rugaju.
lajkujMe
Posts: 12255
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#158 Re: Novi stadion

Post by lajkujMe »

SSemir wrote:
Melbourne_Australia wrote:Kako ljudi ne kontaju jedno?? Mi smo drzava gdje 50% ljudi radi sve da je unisti...To bi trebao da bude projekat drzave a ne kantona ili grada.. Jebe se srbima i Hrvatima za novi stadion..Da
mogu srusili bi ove sto imamo :izet: Stadion u Bukurestu je bio projekat drzave, u Makedoniji isto tako. Mi smo jedina drzava na svijetu gdje pola ljudi u njoj koji zive ne navijaju za nju...Znaci to nema u pm!! Nije savez fudbalski samo Bosnjacki, pitaju se i ostali dusmani, a ostali dusmani nista nece da rade a da je dobro... I onda uz to stavis nase nesposobnjakovice i dobijes ovo sto imamo!!!
Dijasporac, zajebi sa svojom nacionalnom retorikom. Odi na podforum politika i tamo se koljite i dijelite u torove


Sve sto je rekao stoji i potpuna je istina, ako trosis svoje vrijeme misleci nesto drugo e pa evo ti malo doze realnosti ova zemlja nema nikakvog napretka u bilo kojoj sferi zato sto 50% njene populacije ne priznaje drzavu i mrzi je i radi sve sto moze da je razmontira.
Mi smo unikat drzava jedina na svijetu u kojoj pola naroda zeli unistenje iste.
Iz tog razloga necemo nikada imati novi stadion, ulaganje u sport niti bilo kakvog drugog napretka.
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#159 Re: Novi stadion

Post by karanana »

Guglah guglah, kompjuter se zapusio. Dodjoh do kraja interneta. Ali fakat nidje nista o suspenziji bilinog poljs.
Ko zna sta se sve desava iza kulisa. Ako mislite da je kipar iz 0-2 u 3-2 nakon poluvremena normalno i ako ste se i poslije toga necemu nadali onda ste bas entuzijast
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#160 Re: Novi stadion

Post by Tomahawk11 »

karanana wrote:Guglah guglah, kompjuter se zapusio. Dodjoh do kraja interneta. Ali fakat nidje nista o suspenziji bilinog poljs.
Ko zna sta se sve desava iza kulisa. Ako mislite da je kipar iz 0-2 u 3-2 nakon poluvremena normalno i ako ste se i poslije toga necemu nadali onda ste bas entuzijast
A 1/2 s BelEgijom?
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#161 Re: Novi stadion

Post by Cossack »

Jbt. gori smo i od Kosova. Teren im je na ovoj slici kao tepih a rade i tribine...

NS nas je svukao na nulu u svemu!
User avatar
Logovan
Posts: 94403
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#162 Re: Novi stadion

Post by Logovan »

NajdraziVodjaa wrote:Najgore od svega mi je kad vidim raju navijace Zelje kako na fb De Bruyneu postavljaju slike Grbavice u ratu nesto u fazonu vidi bijednice kakva je bila prije 22 godine a gledaj danas i postavi danasnju sliku kao ono gledaj koliko smo napravili :-) ej kontam skloni to debilu za 22 godine mogli smo Emirates napraviti a hvalimo se ovim. Ne kontamo koliko u ocima tih ljudi ispadamo smijesni a sto je najgoer ova danasnja Grbavica je nama veliki napredak pa raja misli da smo nesto puno postigli jer je ovo u nasim ocima ekstra kakvo je bilo a u ocima nekog Ceha ili Madjara a da ne pricam ovih najrazvijenijih ovo je jad i stracara pa nije ni cudo sto nam se rugaju.
Takvi su totalno ograničeni, jebi ga. Preglupi ljudi.

Da se u narednih 20 godina na Grbavici ništa ne promijeni, pa čak ni korner zastavica, oni će reći ma hajde dobro je, vidi kakva je prije bila, imamo odličan stadion, bla, bla.

Gledaj Kosova i stadiona. Napreduju ljudi, logično.
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#163 Re: Novi stadion

Post by bersK »

Groupama Arena u Budimpešti (Ferencvarosov stadion) je izgrađen za 13,5 miliona eura. Neću dalje.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#164 Re: Novi stadion

Post by mali_milojica »

bersK wrote:Groupama Arena u Budimpešti (Ferencvarosov stadion) je izgrađen za 13,5 miliona eura. Neću dalje.
40mil €.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45273
Joined: 29/12/2005 01:20

#165 Re: Novi stadion

Post by jeza u ledja »

lajkujMe wrote:
SSemir wrote:
Melbourne_Australia wrote:Kako ljudi ne kontaju jedno?? Mi smo drzava gdje 50% ljudi radi sve da je unisti...To bi trebao da bude projekat drzave a ne kantona ili grada.. Jebe se srbima i Hrvatima za novi stadion..Da
mogu srusili bi ove sto imamo :izet: Stadion u Bukurestu je bio projekat drzave, u Makedoniji isto tako. Mi smo jedina drzava na svijetu gdje pola ljudi u njoj koji zive ne navijaju za nju...Znaci to nema u pm!! Nije savez fudbalski samo Bosnjacki, pitaju se i ostali dusmani, a ostali dusmani nista nece da rade a da je dobro... I onda uz to stavis nase nesposobnjakovice i dobijes ovo sto imamo!!!
Dijasporac, zajebi sa svojom nacionalnom retorikom. Odi na podforum politika i tamo se koljite i dijelite u torove


Sve sto je rekao stoji i potpuna je istina, ako trosis svoje vrijeme misleci nesto drugo e pa evo ti malo doze realnosti ova zemlja nema nikakvog napretka u bilo kojoj sferi zato sto 50% njene populacije ne priznaje drzavu i mrzi je i radi sve sto moze da je razmontira.
Mi smo unikat drzava jedina na svijetu u kojoj pola naroda zeli unistenje iste.
Iz tog razloga necemo nikada imati novi stadion, ulaganje u sport niti bilo kakvog drugog napretka.
Izvini ali to je strahovito glup izgovor, kao sto je glup izgovor iznad "bio je rat". Samo Sarajevo kao grad bi trebalo moci napraviti stadion. Da ne govorim Sarajevo+Zenica+Tuzla. Svi traze samo izgovore za nerad. To je prvi i osnovni problem.
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#166 Re: Novi stadion

Post by Melbourne_Australia »

jeza u ledja wrote:
lajkujMe wrote:
SSemir wrote:


Sve sto je rekao stoji i potpuna je istina, ako trosis svoje vrijeme misleci nesto drugo e pa evo ti malo doze realnosti ova zemlja nema nikakvog napretka u bilo kojoj sferi zato sto 50% njene populacije ne priznaje drzavu i mrzi je i radi sve sto moze da je razmontira.
Mi smo unikat drzava jedina na svijetu u kojoj pola naroda zeli unistenje iste.
Iz tog razloga necemo nikada imati novi stadion, ulaganje u sport niti bilo kakvog drugog napretka.
Izvini ali to je strahovito glup izgovor, kao sto je glup izgovor iznad "bio je rat". Samo Sarajevo kao grad bi trebalo moci napraviti stadion. Da ne govorim Sarajevo+Zenica+Tuzla. Svi traze samo izgovore za nerad. To je prvi i osnovni problem.
Izvini ali ti nemas pojma o zivotu ako mislis tako......Cuj Sarajevo ili Zenica da izdvoji 30-50 miliona eura za stadion :lol: :lol: da bi samo reprezentacija igrala na njemu i to par puta godisnje.. :lol: :lol: Znas li ti koliko kosta odrzavanje tog stadiona..Znas li ti koliko dvorana ili djecih igralista mozes napraviti za te pare?? za djeca imaju gdje da se igraju... Pa ja znam da ti zivis u USA ali da toliko si izvan toka nisam znao.. Da je to tako lako, zasto onda grad Zagreb ili grad Rijeka ili grad Beograd sami ne naprave nove stadione....Nije ti ovo USA haveru....I jos se neki vidim porede sa Poljskom vidim :lol: :lol:
Last edited by Melbourne_Australia on 11/10/2017 17:02, edited 2 times in total.
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#167 Re: Novi stadion

Post by bersK »

mali_milojica wrote:
bersK wrote:Groupama Arena u Budimpešti (Ferencvarosov stadion) je izgrađen za 13,5 miliona eura. Neću dalje.
40mil €.

Uff my fault. Cijena pisala u HUFovima.
Crvena Tifoza
Posts: 10630
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#168 Re: Novi stadion

Post by Crvena Tifoza »

Pustite te priče sa nacionalnom retorikom. Šta bi sad trebali tapkati u mjestu dok ovi ostali ne zavole BiH pa da zajedničkim naporima napravimo stadion?
Prvi klub u BiH koji uzme kredit za stadion i uradi modernu arenu, će biti i prvi klub koji će igrati grupnu fazu Lige Prvaka. Neće savez graditi stadion, oni će ga samo iznajmljivati kad repka bude igrala. Isto kao što neće niko sa strane doći i izgraditi nam stadion. To dok ne shvatimo i dalje ćemo igrati na oranicama.
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#169 Re: Novi stadion

Post by Melbourne_Australia »

Crvena Tifoza wrote:Pustite te priče sa nacionalnom retorikom. Šta bi sad trebali tapkati u mjestu dok ovi ostali ne zavole BiH pa da zajedničkim naporima napravimo stadion?
Prvi klub u BiH koji uzme kredit za stadion i uradi modernu arenu, će biti i prvi klub koji će igrati grupnu fazu Lige Prvaka. Neće savez graditi stadion, oni će ga samo iznajmljivati kad repka bude igrala. Isto kao što neće niko sa strane doći i izgraditi nam stadion. To dok ne shvatimo i dalje ćemo igrati na oranicama.
Koji ce to nas klub uzeti kredit od 30 miliona eura :lol: :lol: gdje zivite vi ljudi?? Kod nas igraci igraju za platu od 2milje maraka :lol: Na osnovu cega ce recimo neki klub uzeti kredit??? sta ce zaloziti?? ja fakat vas ne razumijem....Na kojoj vi planeti zivite :D Kakva bolan liga prvaka :D Sto kokuz moze zamisliti to niko ne moze :lol: Ovde ljudi postali gori od uprava Zelje i Mercedes arene i ovih komsija sa Bordo brodovima :lol:
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#170 Re: Novi stadion

Post by avenija »

Cossack wrote:Jbt. gori smo i od Kosova. Teren im je na ovoj slici kao tepih a rade i tribine...

NS nas je svukao na nulu u svemu!
Nismo gori, ovaj stadion je nula za Bilino Polje, ne mogu u istu recenicu.

Image

Image
Last edited by avenija on 11/10/2017 17:13, edited 1 time in total.
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#171 Re: Novi stadion

Post by karanana »

Melbourne_Australia wrote:
Izvini ali ti nemas pojma o zivotu ako mislis tako......Cuj Sarajevo ili Zenica da izdvoji 30-50 miliona eura za stadion :lol: :lol: da bi samo reprezentacija igrala na njemu i to par puta godisnje.. :lol: :lol: Znas li ti koliko kosta odrzavanje tog stadiona..Znas li ti koliko dvorana ili djecih igralista mozes napraviti za te pare?? za djeca imaju gdje da se igraju... Pa ja znam da ti zivis u USA ali da toliko si izvan toka nisam znao.. Da je to tako lako, zasto onda grad Zagreb ili grad Rijeka ili grad Beograd sami ne naprave nove stadione....Nije ti ovo USA haveru....I jos se neki vidim porede sa Poljskom vidim :lol: :lol:
A ti se vratio pa kontas sve znas i mozes podjebavat ove sto su vani bas ko sto su tebe podjebavali. Ne moras ovo porediti sa usa. Sto ne porediti sa albanijom, madjarskom, slovenijom? Prvo se nismo mogli porediti sa zapadom, pa se onda nismo mogli porediti sa ceskom, poljskom, rumunijom. Sad sa albanijom. S cim se mozemo porediti? Jad smo i jad je nas brand. Simpaticno je to sto smo takvi.
Crvena Tifoza
Posts: 10630
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#172 Re: Novi stadion

Post by Crvena Tifoza »

Jbg neće valjda čitav život od merhameta živjeti i akcija tipa kupi stolicu.

Treba samo vidjeti šta jedan klub kao Rijeka radi.
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#173 Re: Novi stadion

Post by Melbourne_Australia »

Crvena Tifoza wrote:Jbg neće valjda čitav život od merhameta živjeti i akcija tipa kupi stolicu.

Treba samo vidjeti šta jedan klub kao Rijeka radi.
Rijeka je privatni klub.....Znaci dosao covjek i ulozio veliku lovu.....Evo Sarajevo je privatni klub ali lik vratio dugovanja ni feninfa vise neda...Hocu da katem dok ne dodje neki lik sa velikom lovom nista od toga...Zvezdi drzava da 20 miliona eura, ili natjera sve drzavne kompanije da budu sponzori..Grad Zagreb da Dinamu za jednu godinu ko sto grad Sarajevo da Zelji i Sarajevu za 20 godina....I zvezda i partizan su drzavni projekti....U vardar je dosao rus sa lovom i kratko trajala epizoda..........Cuj da nas klub napravi stadion od 30 miliona eura :lol: :lol: na cemu ste vi?? daj te i nama malo :D
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#174 Re: Novi stadion

Post by Šibicar »

NajdraziVodjaa wrote:Najgore od svega mi je kad vidim raju navijace Zelje kako na fb De Bruyneu postavljaju slike Grbavice u ratu nesto u fazonu vidi bijednice kakva je bila prije 22 godine a gledaj danas i postavi danasnju sliku kao ono gledaj koliko smo napravili :-) ej kontam skloni to debilu za 22 godine mogli smo Emirates napraviti a hvalimo se ovim. Ne kontamo koliko u ocima tih ljudi ispadamo smijesni a sto je najgoer ova danasnja Grbavica je nama veliki napredak pa raja misli da smo nesto puno postigli jer je ovo u nasim ocima ekstra kakvo je bilo a u ocima nekog Ceha ili Madjara a da ne pricam ovih najrazvijenijih ovo je jad i stracara pa nije ni cudo sto nam se rugaju.
Sve je to zbog našeg "humanitarna" mentaliteta,pa mi još živimo i nadamo se donacijama nekakvim u svim sferama života,sve nam se svodi na doći će neko,uložiće,napraviće i daće nam guzovače,ipak je kod nas nedavno bio rat :-) ,jebeni Gras je od rata živio od donacija i evropskog i svjetskog otpada,a i dan danas se tome nadaju,mislim da nema države na svijetu gdje se više očekuju nekakve humanitarne donacije nego kod nas,zaista ne znam i nemam podatak,ali mislim da smo po humanitarnim donacijama uspjeli preteći i ove najjadnije afričke države....ljigavi mentalitet....
User avatar
Laertes
Posts: 4255
Joined: 08/01/2015 18:25

#175 Re: Novi stadion

Post by Laertes »

avenija wrote:
Cossack wrote:Jbt. gori smo i od Kosova. Teren im je na ovoj slici kao tepih a rade i tribine...

NS nas je svukao na nulu u svemu!
Nismo gori, ovaj stadion je nula za Bilino Polje, ne mogu u istu recenicu.

Image

Image
Realno, tu su negdje.
Post Reply