Novi selektor reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#976 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by shake69 »

Cim su oni iz Saveza formirali komisiju da sudi o Mehmedu a gdje je Ivica, Kajtaz, Bajevic i Misimovic, po meni je to isaret da se Bazdarevic ostavi na selektorskoj funkciji! Lisac je Begic i njegova skvadra. Sada pritisak stavljaju na Ivicu jer znaju da on nije konfliktan i ne rusi selektore.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#977 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Nadzorna_ploca »

Mislim mogu ostaviti koga hoce, svakako ne zelim da ucestvujem u ovom cirkusu ni prateci ga ali ovo je bas pljuska svima koji idu na tekme ako lik ostane na klupi. Znaci dovedi nekog propalicu opet nije problem ali da nas i dalje ova mediokritet vodi to je najgora opcija.

Uostalom nije bitno kad nam je savez kriminogen i nesposoban.
User avatar
Reuf-Refko
Posts: 330
Joined: 10/01/2014 10:14

#978 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Reuf-Refko »

stvarno nisam neka picajzla, da sad svaku gresku spocitavam...eto mogu razumit i da prokockas 2 0(desilo se i chelziju sinoc kuci), al imati prednost na poluvremenu 2:1 u odlucujucoj utakmici, po onakvom terenu i ne dobit ni jedan zuti, nego dobit tri gola meni ne ide u glavu nikako...ne mogu to svarit, jednostvano...sta je Mesa rekao njima, da su se onako povukli i stajali daleko od igraca, pustali Hazarda i De Brujnea na 20-30m to je meni za direktni crveni. Evo nek svako zamisli da na terenu u toj utakmici, i vodis...pa ima da gines za loptom, da lete belgijanci u nebesa...ne zanima me ni zuti ni crveni, neces proc i gotovo!!!
User avatar
spree
Posts: 7886
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#979 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by spree »

Nemoguce je koliki su ovo uhljupi i retardi. Hrvati smjene cacica sat nakon tekme, a ovi nasu retardosi ne mogu da odjebu covjeka bez ugovora nakon 10 dana od kraja katastrofalnih kvalifikacija, nego jos produze rok za 10 dana :-) . Mamu vam nesposobnu uhljebljenu, a i ovom gargamelu odbojnom :evil:
User avatar
Logovan
Posts: 94413
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#980 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Logovan »

User avatar
moa
Posts: 3631
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#981 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by moa »

Kazu da je mesa dobio nogu.
MokeQc
Posts: 429
Joined: 29/06/2007 18:17
Location: Quebec City / Rajvosa

#982 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by MokeQc »

mikogoago
Posts: 1182
Joined: 31/10/2009 17:33

#983 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by mikogoago »

spree wrote:Nemoguce je koliki su ovo uhljupi i retardi. Hrvati smjene cacica sat nakon tekme, a ovi nasu retardosi ne mogu da odjebu covjeka bez ugovora nakon 10 dana od kraja katastrofalnih kvalifikacija, nego jos produze rok za 10 dana :-) . Mamu vam nesposobnu uhljebljenu, a i ovom gargamelu odbojnom :evil:
:thumbup:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#984 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by mali_milojica »

Maloprije gledam snimak emisije na FTV.
Kakva je gnjida ovaj Bakovic. Pravi balija. Za sve ce naci objasnjenje da ove iz saveza opere. Crveni se,vidis da laze i petlja.
Jel dobra para Jasmine?
Koliko obraz?
dimitrov
Posts: 269
Joined: 09/05/2013 17:01

#985 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by dimitrov »

Melbourne_Australia wrote:
dimitrov wrote:
Svaka čast Ćiri.I Ćiro je provalio da su naše legende stale uz Mešu pa govori nešto kao pustite lične odnose i lične interese nego recite kako jeste. Pašić npr. jedan u nizu legendi govori kako ni Mourinho ni Ferguson ne bi ništa napravili,jer mi imamo samo 4 vrhunska igrača i limitirana smo ekipa.Te šuplje je stvarno više dosta.Mi jesmo limitirani,ali u odnosu na Belgiju,Francusku,Njemačku itd. Jeli neko od Meše tražio da bude ispred Belgije u grupi? Koliko vrhunskih igrača ima Irska,Grčka o Kipru da ne govorim.Koliko vrhunskih igrača imaju Island,Sjeverna Irska,Švicarska,Švedska?Poštujem sve naše legende(ma iz kojeg tabora bili) i shvatam da su oni kolege,ali treba reći otvoreno i iskreno,što Ćiro kaže radi se o nacionalnom interesu :D
Pratis li ti futbal i gledas li tekme?? jer izgleda da bubas....Cim si poredio Svicu i Irsku recimo....Komplet Irska reprez igra u premijer ligi, uglavnom su standardni....Isto tako Svicarci igraju u mnogo dobrim klubovima......Za nas je Irska u trkackom a i disciplini na terenu svemirski brod...Znaci niko ama bas niko nece Irsku dobiti tako lako...A nas hoce i malo jaca reprezrentacija...A svica cesto ali bas cesto igra i na sp i na euro..Sjecam se davne 94 godine na sp u Americi svicaraca.....I ti si nasao porediti nas i njih :-) Vrhunski igraci ne znace nista.....Koliko je to Grcka na euru 2004 kad su bili prvaci imala vrhunske igrace???? Koliko to Island ima vrhunski igraca???....
Pratim dovoljno da mi Amar Osim nije favorit u izboru novog selektora :run:
Što se Irske tiče,90% igrača im igra u ispodprosječnim EPL klubovima ili u nižim ligama.Osim toga mi smo protiv njih bili favoriti u baražu i ušli smo u baraž kao nositelji.Šta misliš što onako trče i taktički uvijek odigraju dobro?Šta misliš ko ih motiviše?Zašto nas svi pokušavaju ubijediti da smo ispodprosječna ekipa,da smo u rangu Kipra,Latvije i Moldavije,da nas Mourinho i Ferguson nebi mogli izvući?Ako vrhunski igrači ne znače ništa,šta onda znači?Možda dobar stručni štab i dobar sistem.A kada se to dvoje kombinuje možeš imati i redovnog učesnika na velikim prvenstvima.
mikogoago
Posts: 1182
Joined: 31/10/2009 17:33

#986 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by mikogoago »

Definitivno Mesha nije vise selektor,objavili na reprezentacija.ba i Oslobodjenje
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/spo ... selektorom
Koje olaksanje i radost
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#987 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by markomilanov »

Dajte anketu da glasamo,da čujemo glas naroda,na listi da bude i neki moj predlog,10 dana mi ostaše oči na ovoj temi. :D
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#988 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Korisničkoime »

Mislim da se prvo na odgovornost trebju pozvati modovi sa Klix foruma prije svih Charuga jer su oni skinuli Sušića i ubvalili nas u ovaj belaj, sad evo skidaju i Mešu još jednog velikana BH fudbala. Sve su to petokolonaši. Znači u uređenoj državi oni bi već bili u Zenici. :D

Ako naši imalo imaju pameti odriješit će kesu, dići kredit, prodati imovinu, posudit od kamatara i dovest Prosinečkog dok ga Slovenci nisu hapili.
dimitrov
Posts: 269
Joined: 09/05/2013 17:01

#989 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by dimitrov »

Korisničkoime wrote:Mislim da se prvo na odgovornost trebju pozvati modovi sa Klix foruma prije svih Charuga jer su oni skinuli Sušića i ubvalili nas u ovaj belaj, sad evo skidaju i Mešu još jednog velikana BH fudbala. Sve su to petokolonaši. Znači u uređenoj državi oni bi već bili u Zenici. :D

Ako naši imalo imaju pameti odriješit će kesu, dići kredit, prodati imovinu, posudit od kamatara i dovest Prosinečkog dok ga Slovenci nisu hapili.
:thumbup:
User avatar
Ludzak
Posts: 5505
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#990 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Ludzak »

mikogoago wrote:Definitivno Mesha nije vise selektor,objavili na reprezentacija.ba i Oslobodjenje
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/spo ... selektorom
Koje olaksanje i radost
Istekao mu rok, i normalno je da nije. Ali niko ne garantuje da mu ga neće produžiti.
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#991 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Itsoktobealone »

leškarenje wrote:Ejjj Hrvati pregovaraju sa Ancelotijem ,a kod nas dilema da li ostaviti Husiku ili dovesti nekog goreg :D e mati mila :-)
Link?
last mohicans
Posts: 11987
Joined: 09/08/2012 23:19

#992 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by last mohicans »

Melbourne_Australia wrote:
dimitrov wrote:
Svaka čast Ćiri.I Ćiro je provalio da su naše legende stale uz Mešu pa govori nešto kao pustite lične odnose i lične interese nego recite kako jeste. Pašić npr. jedan u nizu legendi govori kako ni Mourinho ni Ferguson ne bi ništa napravili,jer mi imamo samo 4 vrhunska igrača i limitirana smo ekipa.Te šuplje je stvarno više dosta.Mi jesmo limitirani,ali u odnosu na Belgiju,Francusku,Njemačku itd. Jeli neko od Meše tražio da bude ispred Belgije u grupi? Koliko vrhunskih igrača ima Irska,Grčka o Kipru da ne govorim.Koliko vrhunskih igrača imaju Island,Sjeverna Irska,Švicarska,Švedska?Poštujem sve naše legende(ma iz kojeg tabora bili) i shvatam da su oni kolege,ali treba reći otvoreno i iskreno,što Ćiro kaže radi se o nacionalnom interesu :D
Pratis li ti futbal i gledas li tekme?? jer izgleda da bubas....Cim si poredio Svicu i Irsku recimo....Komplet Irska reprez igra u premijer ligi, uglavnom su standardni....Isto tako Svicarci igraju u mnogo dobrim klubovima......Za nas je Irska u trkackom a i disciplini na terenu svemirski brod...Znaci niko ama bas niko nece Irsku dobiti tako lako...A nas hoce i malo jaca reprezrentacija...A svica cesto ali bas cesto igra i na sp i na euro..Sjecam se davne 94 godine na sp u Americi svicaraca.....I ti si nasao porediti nas i njih :-) Vrhunski igraci ne znace nista.....Koliko je to Grcka na euru 2004 kad su bili prvaci imala vrhunske igrace???? Koliko to Island ima vrhunski igraca???....
Samo da demantujem "stućnjaka" koji lupa kako stigne i hladno izjavi da kompletna ekipa Iraca igra u PL. Da, ali nije naglasio kojeg ranga. Sastav Iraca u zadnjoj utakmici protiv Norveške. Slovom i brojem 4 igrača iz PL.

Michael McGovern is a Northern Irish professional footballer who plays as a goalkeeper for English club Norwich City and the Northern Ireland national team.
Conor Gerard McLaughlin is a Northern Irish international footballer who plays for Millwall as a right back
Gareth Gerald McAuley is a Northern Irish professional footballer who plays as a centre back for Premier League club West Bromwich Albion and the Northern Ireland national team
Jonathan Grant Evans is a Northern Irish professional footballer who plays as a defender for and captains Premier League club West Bromwich Albion
Steven Davis is a Northern Irish professional footballer who plays as a midfielder and is the captain of both Premier League club Southampton and the Northern Ireland national team
Conor James Washington is a footballer who plays as a striker for Queens Park Rangers and the Northern Ireland national team
Christopher Brunt is a Northern Irish professional footballer who plays for Premier League club West Bromwich Albion
Corry John Evans is a Northern Irish footballer who plays as a midfielder or centre-back for Blackburn Rovers
Stuart Alan Dallas is a Northern Irish professional footballer who plays as a Winger for Championship club Leeds United
Oliver James Norwood is a professional footballer who plays as a midfielder for Fulham
Joshua Brendan David "Josh" Magennis is a Northern Irish footballer who plays as a striker for Charlton Athletic
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#993 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by leškarenje »

Itsoktobealone wrote:
leškarenje wrote:Ejjj Hrvati pregovaraju sa Ancelotijem ,a kod nas dilema da li ostaviti Husiku ili dovesti nekog goreg :D e mati mila :-)
Link?
https://www.google.ba/amp/s/www.klix.ba/amp/171019031
https://vijesti.rtl.hr/sport/nogomet/27 ... prvenstvu/
http://hr.n1info.com/a255558/Sport-Klub ... -SP-u.html


Ima jos koliko hoces :thumbup:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#994 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by mali_milojica »

@last mohicans
Rep Irska i Sjeverna Irska nisu ista zemlja :D
dimitrov
Posts: 269
Joined: 09/05/2013 17:01

#995 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by dimitrov »

mali_milojica wrote:@last mohicans
Rep Irska i Sjeverna Irska nisu ista zemlja :D
Ali su i oni dogurali do baraža i plasirali se na prošlo EP,a mi nismo.Usput,vjeruj da ni Republika Irska nije puno bolja po tom pitanju,kod njih ima dosta igrača iz Championshipa,a ovi iz EPL-a su iz ispodprosječnih ekipa(Newcatsle,Burnley,Brighton).
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#996 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by markomilanov »

moderatoru daj nam anketu,listu želja.
last mohicans
Posts: 11987
Joined: 09/08/2012 23:19

#997 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by last mohicans »

mali_milojica wrote:@last mohicans
Rep Irska i Sjeverna Irska nisu ista zemlja :D
O Sjevernoj Irskoj govorim, i njihove podatke sam iznio.
http://www.fifa.com/worldcup/teams/team ... fault.html
User avatar
Ludzak
Posts: 5505
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#998 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Ludzak »

markomilanov wrote:moderatoru daj nam anketu,listu želja.
1.Mehmed Baždarević
2.Mehmed Baždarević
3.Mehmed Baždarević
4.Mehmed Baždarevič
5. Mehmed Baždarević

Eto, glasaj ...
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#999 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by pirmin »

Riba smrdi od glave.
Prvo se savez mora smijeniti ako nije sposoban obezbjediti pare za kvalitetan strucni dtab.
User avatar
Batal
Posts: 137
Joined: 22/11/2012 19:14
Contact:

#1000 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Batal »

Koje je to uspjehe imao Prosinečki kao trener pa da ga pojedinci toliko guraju kao nekog "stručnjaka",opet uhljebljenje na selektorskoj klupi :-D
Po meni Amar je nekako najbolje riješenje od svih ovih što se spominju kao potencijalni selektori.
Ako ne može Amar onda Alija Braco Hadziosmanovic da ih posloži sve u stavu mirno :-D
Locked