Novi selektor reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
luckylaka
Posts: 22514
Joined: 15/01/2010 06:28

#5176 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by luckylaka »

Melbourne_Australia wrote:Nemam vise zivaca da pisem ovde, jer vecina ljudi ovde je zalutalo ....Ali bicu kratak, moze i Murinjo doci da vodi reprez ali ako nemas kvalitet mozes plakati....Znaci od vece je vaznosti kvalitet igraca nego kvalitet selektora....Pape nije neki strucnjak ali je imao dobar kostur igraca i laksu grupu....Znaci, sad da Gvardiola nama dodje, to nece znaciti da cemo mi otici na euro ako Dzeko i Pjanic ne budu oni najbolji....Ovde se prica o selektoru kao da sve zavisi od njega....Tu dolazi ona teorija :D Daj Gvardioli Stoke pa cemo vidjeti hoce li sta uraditi.....Naravno da je trener bitan ali igraci su ti od kojih najvise zavisi....Mi imamo puno vecih problema od trenera...A to je forma igraca i kako ce igrati...A ni Robi ni Amar nisu toliko veliki da ce sad biti ogroman napredak...
Al onako realno,de procitaj se :D
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#5177 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Point. »

Isto sto se Amar odlicno nosio sa Makabijem, Mariborom i Plzenom kad im je izlazio na megdan pa dobio po usima u svih sest utakmica sa impresiornom gol razlikom 6-30. Jedno je kad sa najjacim timom u drzavi tamburas propale Celike, Leotar, Modricu i slicno a sasvim druga je stvar kad izadjes na megdan ozbiljnim, cistokrvnim profesionalcima. Amarovi rezultati pokazuju da cim predje granicu BiH, onda kurko. Obecavajuce, zaista. :thumbup:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#5178 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by BarbaDue »

Interesuje me dokle bi stigao sa Čelikom?
User avatar
haubica_i_to_teshka
Posts: 1298
Joined: 09/10/2009 14:24

#5179 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by haubica_i_to_teshka »

hrasno,mani se Amara...naspavaj se malo.
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5180 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by hrasno38 »

haubica_i_to_teshka wrote:hrasno,mani se Amara...naspavaj se malo.
hahahaha ja sigurno nemam problema sa spavanjem ali za vas par nisam bas siguran!
User avatar
haubica_i_to_teshka
Posts: 1298
Joined: 09/10/2009 14:24

#5181 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by haubica_i_to_teshka »

hrasno38 wrote:
haubica_i_to_teshka wrote:hrasno,mani se Amara...naspavaj se malo.
hahahaha ja sigurno nemam problema sa spavanjem ali za vas par nisam bas siguran!
vidim :D

nije lijepo... pripisivati drugim :sad:
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#5182 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by cyprus »

hrasno38 wrote:
cyprus wrote:
hrasno38 wrote:Odlican je cim favorizuje Prosineckog!!!!! Cuj preporodio nogomet u Azarbejdzanu! Pa uzmu li ti novineri zaista laptope pa pogledaju rezultate tih reprezentacije, klubova ili ti bilo cega! Koji je to napredak ostavrio Azarbejdzan u odnosu na kvalifikacije koje su odigrali prije Zutog!? Fakat mi mrsko ali ima negdje gdje sam postavio detaljno da tu nema istinskog napretka u rezultatskom smislu.
Pa ko je gledao Azerbejdžan u ovim kvalifikacijama, zaista je mogao vidjeti napredak... Čak su se i sa Švabama solidno nosili, iako možda rezultati ne govore tako... Realno, Prosinečki je napravio solidan posao u Azerbejdžanu... Naravno, daleko od spektakularnog, ali puno više se i nije moglo iscjediti...
Odlicno su se nosili sa Svabama u Njemackoj izgubili 5:1 a kuci 4:1 Njihov jedini uspjeh je taj sto su kuci dobili Norvesku sa 1:0 koja je usput receno pala kurcu za usi.
Taj isti Azarbejdzan je u kvalifikacijama za SP2014 uzeo samo bod manje nego u ovim ali je imao remi sa Izraelom, Rusijom i dobio Sjevernu Irsku. Tako da jednostavno rezultati govore da je taj napredak minoran, FIFA ljestvica je neka sasvim druga prica ali i tu bi vam bilo pametnije da malo surfate a ne da slusate sta vam drugi govore. Azarbejdzan je 2014 u Julu bio 73 na FIFA rang listi a Zuti ga je preuzeo u Decembru 2014. U Decembru 2013 nakon zavrsenih kvalifikacija Azarbejdzan je bio 94 a u Decembru 2017 nakon kvalifikacija za SP 2018 u Rusiji je bio na 114 mjestu. Toliko o Robijevom pomaku reprezentacije Azerbejdzana!!! To si mogao i sam provjeriti!
Joj što ti ponekad znaš biti težak :D Kažem ti, da si GLEDAO Azerbejdžan u proteklim kvalifikacijama, znao bi da im je igra bila solidna... Imali su start praktično iz snova - 7 boba iz prva tri kola... Pobijedili Norvešku i vratili se neporaženi iz Češke... To mi je privuklo pažnju da ih malo češće pogledam... Naravno, ostatak kvalifikacija nije bio tako dobar, ali nisu igrali tako loše... U ranijim kvalifikacijama, Azeri su bili tipična bunkeraška ekipa, a sa Robijem su znali napraviti poneku akciju i stvoriti šansu... U oba prva poluvremena protiv Nijemaca su se u prvom poluvremenu dosta dobro držali... Zabili golove za izjednačenje... Na gostovanju čak i na poluvremenu imali 1-1... Naravno, u drugom poluvremenu su Švabe ubacile u brzinu više i slijedio je raspad, ali to je zaista maksimum koji je Prosinečki mogao izvući... Protiv Sjeverne Irske su kod kuće izgubili u sudijskom produžetku, a stajali su dosta dobro na terenu...

Uglavnom, golemo pretjerujete i jedni i drugi...
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#5183 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by hekaton »

Sve nesto kontam da ni danas necemo dobiti selektora :evil:
User avatar
soccerfan88
Posts: 802
Joined: 04/08/2011 00:37

#5184 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by soccerfan88 »

hekaton wrote:Sve nesto kontam da ni danas necemo dobiti selektora :evil:
Ako ne dobijemo eto mi savrsene prilike da vidim Mesu kad bude u Kaliforniji :D :D Jes da ne zelim da ga gledam al Boze moj.
User avatar
luckylaka
Posts: 22514
Joined: 15/01/2010 06:28

#5185 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by luckylaka »

hekaton wrote:Sve nesto kontam da ni danas necemo dobiti selektora :evil:
koliko onih zohara novinara ima ovdje na forumu ,oni imaju info.
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#5186 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by hekaton »

luckylaka wrote:
hekaton wrote:Sve nesto kontam da ni danas necemo dobiti selektora :evil:
koliko onih zohara novinara ima ovdje na forumu ,oni imaju info.
ako je onaj beganovic ovdje sa 2xsport.ba nadam se da se samoBanovo i zakopo u misiju rupu
User avatar
Logovan
Posts: 94404
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5187 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Logovan »

Evo kladionice izbacile kvote.

Nećemo ni danas dobiti selektora - kvota 1.20
Selektor Amar Osim - kvota 2.60
Selektor Robert Prosinečki - kvota 4.15
:D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#5188 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by manijak1 »

Image
:thumbup: :thumbup: Amar Amar Osim Osim :thumbup: :thumbup:
Bazinga1234
Posts: 7623
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#5189 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Bazinga1234 »

hekaton wrote:Sve nesto kontam da ni danas necemo dobiti selektora :evil:
Tako ce i biti
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3028
Joined: 25/06/2014 14:16

#5190 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by kakotakonikako »

manijak1 wrote:Image
:thumbup: :thumbup: Amar Amar Osim Osim :thumbup: :thumbup:
Kakve dvije legende. :thumbup:
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#5191 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Point. »

Ne mogu u istu recenicu.
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5192 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by hrasno38 »

Point. wrote:Ne mogu u istu recenicu.
Mozda ne mogu u istu recenicu ali zato mogu u istu rijec......ZELJO :D
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#5193 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Point. »

hrasno38 wrote:
Point. wrote:Ne mogu u istu recenicu.
Mozda ne mogu u istu recenicu ali zato mogu u istu rijec......ZELJO :D
To ne sporim. :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40836
Joined: 21/05/2012 22:46

#5194 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by AmiĐa_Idriz »

U kolko ce se zadimiti?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55679
Joined: 15/12/2008 16:53

#5195 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by ultima_palabra »

BarbaDue wrote:Interesuje me dokle bi stigao sa Čelikom?
Dokle bi Guardiola stigao sa Alavesom?
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#5196 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by JoseMujica »

ko god da bude to je haman u pet deka :roll:

mogu samo reći nek mu je sa srećom :bih:
User avatar
hrasno38
Posts: 31473
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5197 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by hrasno38 »

hrasno38 wrote:Odlicno su se nosili sa Svabama u Njemackoj izgubili 5:1 a kuci 4:1 Njihov jedini uspjeh je taj sto su kuci dobili Norvesku sa 1:0 koja je usput receno pala kurcu za usi.
Taj isti Azarbejdzan je u kvalifikacijama za SP2014 uzeo samo bod manje nego u ovim ali je imao remi sa Izraelom, Rusijom i dobio Sjevernu Irsku. Tako da jednostavno rezultati govore da je taj napredak minoran, FIFA ljestvica je neka sasvim druga prica ali i tu bi vam bilo pametnije da malo surfate a ne da slusate sta vam drugi govore. Azarbejdzan je 2014 u Julu bio 73 na FIFA rang listi a Zuti ga je preuzeo u Decembru 2014. U Decembru 2013 nakon zavrsenih kvalifikacija Azarbejdzan je bio 94 a u Decembru 2017 nakon kvalifikacija za SP 2018 u Rusiji je bio na 114 mjestu. Toliko o Robijevom pomaku reprezentacije Azerbejdzana!!! To si mogao i sam provjeriti!
cyprus wrote:Joj što ti ponekad znaš biti težak :D Kažem ti, da si GLEDAO Azerbejdžan u proteklim kvalifikacijama, znao bi da im je igra bila solidna... Imali su start praktično iz snova - 7 boba iz prva tri kola... Pobijedili Norvešku i vratili se neporaženi iz Češke... To mi je privuklo pažnju da ih malo češće pogledam... Naravno, ostatak kvalifikacija nije bio tako dobar, ali nisu igrali tako loše... U ranijim kvalifikacijama, Azeri su bili tipična bunkeraška ekipa, a sa Robijem su znali napraviti poneku akciju i stvoriti šansu... U oba prva poluvremena protiv Nijemaca su se u prvom poluvremenu dosta dobro držali... Zabili golove za izjednačenje... Na gostovanju čak i na poluvremenu imali 1-1... Naravno, u drugom poluvremenu su Švabe ubacile u brzinu više i slijedio je raspad, ali to je zaista maksimum koji je Prosinečki mogao izvući... Protiv Sjeverne Irske su kod kuće izgubili u sudijskom produžetku, a stajali su dosta dobro na terenu...

Uglavnom, golemo pretjerujete i jedni i drugi...
Vidi za razliku od mnogih ti masu svojih pisanja pokusavas da potkrijepis cinjenicama i argumentima. Ja sam upravo to uradio mozda malo nepsretno odgovarajuci tebi sa FIFA pozicijama ali jebaji ga....naletio si. Ovdje se stalno mota prica kako je Prosinecki sa Azarbejdzanom napravio skok na FIFA ljestvici i to se uzima kao argument....s tim.....da ta j argument kako sam i napisao nije tacan, naprotiv, bolje su stajali prije Prosineckog. Nema danas vise nikoga ko igra lose i ti stop ih zovemo autsajderima sve vise i vise prave iznenadjenja u raznim kvalifikacijama. Ne sporim ja da je mozda njima Robi udahnuo neki novi nacin igre nego sporim da su napravili nekakav napredak o kojem bi se trebalo da prica.
Danas nigdje u svijetu nije vise cilj lijepa igra nego je cilj pobjeda. Neke ekipe pobjedjuju igrajuci leprsavo i efikasno a neke mrtvim bunkerima i iznenadnim kontrama. U biti ovo sam gore trebao odgovoriti onima sto pricaju o nekom 90-tom FIFA mjestu koje je Robi napravio sa Azarbejdzanom a ne tebi :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#5198 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by manijak1 »

AmiĐa_Idriz wrote:U kolko ce se zadimiti?
Pa naložiće se tačno u podne :D pa onda zame ćepi talovi ti meni ja tebi .......neđe oko 16 sati kontam :D ako se šta nije promijenilo pa bude i sat prije .
Uglavnom radna atmosfera , Miske ozbiljan :D Begić traži izjašnjavanje Boro otišao po žestu Kajtaz crta trasu puta u Ameriku Amar već piše elaborat rada i priprema :oops: 14 Amaru 1 Deliji i ........počinje kontinuitet igara i rezultata i plasmana i zaljepljenih usta 8) 8) i nezrelih komentara tipa dokle bi stigao sa Pofalićkim, ne mogu u istu rečenicu , ne mogu u Azerbajdžan :lol: ? Image
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#5199 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by JoseMujica »

ps
Siniša Mihajlović dobio otkaz u Torinu
evo i Singe slobodan :D

nek im svima jebe mater što ne pjevaju himnu :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#5200 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by phillie »

JoseMujica wrote:ps
Siniša Mihajlović dobio otkaz u Torinu
evo i Singe slobodan :D

nek im svima jebe mater što ne pjevaju himnu :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
odlaganje odluke u najavi :D :D :D
Locked