Novi selektor reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3226 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by shake69 »

Muhamed Đakmić wrote:
shake69 wrote:Bas se pitam na osnovu cega je Robi pristao na razgovore kad je od Azera imao osam puta vecu platu!? :? Niko nece s konja na magarca a covjek tesko da ce pristati ispod miliona, ali ne KM.
Da smo sponzorski atraktivni i tako podebljamo ponudu s platom eventualno kao sto nismo pa hajde, ovako samo gubljenje vremena i dalje uvlacenje u zivo blato.
Zato što čovjek nije međed kojeg u životu zanima hoće li imati 10 ili 15 miliona na računu. Para svakako ima.
Eh sad, da je razlika u 100 000 necega za godisnji ugovor pa hajde. Ovdje je bas prevelika u poredjenju Azera i BiH i nema tih motiva da covjek pristane, osim ako nasi ne prodaju onu poslovnu zgradu s kojom se ionako pate. 8-)
solo2
Posts: 1259
Joined: 22/03/2011 19:49

#3227 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by solo2 »

shake69 wrote:Bas se pitam na osnovu cega je Robi pristao na razgovore kad je od Azera imao osam puta vecu platu!? :? Niko nece s konja na magarca a covjek tesko da ce pristati ispod miliona, ali ne KM.
Da smo sponzorski atraktivni i tako podebljamo ponudu s platom eventualno kao sto nismo pa hajde, ovako samo gubljenje vremena i dalje uvlacenje u zivo blato.
Mislis da ide na pregovore na slijepo?
Mislis da ne zna sta i s' kim ima posla?
Mislis da ne zna koji je novac u opticaju?
Evo kaze sumnja da se nece uspjeti dogovoriti - mislis da je slucajno?
Mislis da ovi uhljupi iz saveza nece uciniti sve da ga dovedu jer znaju da su sa Amarom u startu popusili?
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3228 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Muhamed Đakmić »

Ma ima motiva, što ne bi bilo.

Voditi BiH je puno bolje nego voditi Sloveniju i šanse za plasman na Euro i Svjetsko prvenstvo su svakako puno veće, kao i za ostvarenje rezultata na istim. Ovako Prosinečki ne može dobiti vođenje nekog ozbiljnijeg kluba, tek kad odradi tu stepenicu može se nadati da potkači neki Celtic, West Ham, Besiktas ili šta ti ja znam.

Može on klepati milione u arapskim zemljama, ali neće nikad privući pažnju ozbiljnijeg kluba.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#3229 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Jimmy McNulty »

Zanimljivo je da je priča ovih što navijaju za Amara, kad naiđe bolji kandidat, uvijek nemamo para za njega i neće sa konja na magarca. Pa siguran sam da postoji mali milion boljih stručnjaka koji bi za neku simboličnu cifru pristali trenirati reprezentaciju jer su svjesni da bi im uspjeh sa njom otvorio vrata za mnogo veće stvari.

Toga je očito svjestan i Prosinečki čim je pristao na razgovor sa Misketom. Zna da bi ga uspjeh sa bh. repkom prodao dobro i da bi to moglo biti obostrano. Prihvatiš 200.000 eura danas da bi uskoro mogao klepit 2 miliona eura u respektabilnom klubu. Uostalom, vjerujem da Prosinečkom novac uopšte ne predstavlja problem nego vjerovatno neke druge stvari, tipa da će htjeti svoja 2-3 pomoćnika i da neće dati nikome da mu se miješa u posao.
User avatar
Point.
Posts: 27799
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3230 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Point. »

I onaj delegat Kovacevic je rekao da javnost bezveze lupa cifre za platu, rekao je da se sa sponzorom ta cifra moze znatno povecati.
Bazinga1234
Posts: 7624
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#3231 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Bazinga1234 »

Hajde Robi! :thumbup: :bih:
10 puta bolji od Amara i Mehe zajedno.


Hrasno i Australac na aparatima. :oops:
Crvena Tifoza
Posts: 10631
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3232 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Crvena Tifoza »

Point. wrote:I onaj delegat Kovacevic je rekao da javnost bezveze lupa cifre za platu, rekao je da se sa sponzorom ta cifra moze znatno povecati.
Ćiro je od sponzora klepio 700 hiljada.
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#3233 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by kudrilo »

Kao i obično, iz krajnosti u krajnost. Jedni ubiše s tim da je Amar amater, drugi da im ponudiš Pepa Gvardiolu bi rekli da se neće snaći jer ne pozna mentalitet, a Amar time vlada.
Crvena Tifoza
Posts: 10631
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3234 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Crvena Tifoza »

kudrilo wrote:Kao i obično, iz krajnosti u krajnost. Jedni ubiše s tim da je Amar amater, drugi da im ponudiš Pepa Gvardiolu bi rekli da se neće snaći jer ne pozna mentalitet, a Amar time vlada.

:lol: :thumbup:
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#3235 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Melbourne_Australia »

A cuj ovu izbjeglicu koji je iz kalosa stao na beton 92 godine :D Nece biti Amar trener i tacka :lol: :lol: :lol: Joj kralju kako bi ja tebe uzivo volio sresti negdjE :lol: :lol: samo da ti vidim tu facu..Ono nesto pise po forumu :D :D ...I ono pise " nece biti i tacka" :lol: :lol: :lol:
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#3236 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Radio Sarajevo »

Point. wrote:
Radio Sarajevo wrote:
Pa naravno, Bošnji je srpska liga nedostižna, vazda je tako i bilo.

Priznaj da si bio Zvezdaš do pred rat, ako uopšte toliko imaš i godina :lol:
Opet ponavljam, ubjedljivo najvece gluposti pises iz posta u post. Stvarno se nadam da lose trollas. Htio ti to priznati ili ne, CZ je veca ekipa od Zelje po svim parametrima. I tu se sva prica izmedju Robija i Amara zavrsava.

I ne, nisam Zvezdas bio. Amar dobio jaku konkurenciju na spram koje ispada amater kakav i jeste, znam da ti je vokri al jebiga pomiri se sa cinjenicom da ce Amar jos zadugo biti na birou.
Da, da, bolje gubiti sezone u Zvezdi nego osvajati titule u Želji :).

Srbija majka!
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#3237 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Melbourne_Australia »

A cuj ovu izbjeglicu koji je iz kalosa stao na beton 92 godine :D Nece biti Amar trener i tacka :lol: :lol: :lol: Joj kralju kako bi ja tebe uzivo volio sresti negdje :lol: :lol: samo da ti vidim tu facu..Ono nesto pise po forumu :D :D ...I ono pise " nece biti i tacka" :lol: :lol:
A prepostavljam da ti je ovaj sa nickom crvena tifoza decko? :D jer ti njemu i on tebi podrsku pruzate bas u svemu :lol:

Mislim jebo Amara vise, ali pisati da neko nece biti i tacka je komedija :lol: A ono tipka iz dijaspore , kao on se nesto pita u zivotu..
Crvena Tifoza
Posts: 10631
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3238 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Crvena Tifoza »

Radio Sarajevo wrote:
Point. wrote:
Radio Sarajevo wrote:
Pa naravno, Bošnji je srpska liga nedostižna, vazda je tako i bilo.

Priznaj da si bio Zvezdaš do pred rat, ako uopšte toliko imaš i godina :lol:
Opet ponavljam, ubjedljivo najvece gluposti pises iz posta u post. Stvarno se nadam da lose trollas. Htio ti to priznati ili ne, CZ je veca ekipa od Zelje po svim parametrima. I tu se sva prica izmedju Robija i Amara zavrsava.

I ne, nisam Zvezdas bio. Amar dobio jaku konkurenciju na spram koje ispada amater kakav i jeste, znam da ti je vokri al jebiga pomiri se sa cinjenicom da ce Amar jos zadugo biti na birou.
Da, da, bolje gubiti sezone u Zvezdi nego osvajati titule u Želji :).

Srbija majka!
Zaboravljaš da je Amar je kandidat ovih iz RS.
Bazinga1234
Posts: 7624
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#3239 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Bazinga1234 »

Melbourne_Australia wrote:A cuj ovu izbjeglicu koji je iz kalosa stao na beton 92 godine :D Nece biti Amar trener i tacka :lol: :lol: :lol: Joj kralju kako bi ja tebe uzivo volio sresti negdje :lol: :lol: samo da ti vidim tu facu..Ono nesto pise po forumu :D :D ...I ono pise " nece biti i tacka" :lol: :lol:
A prepostavljam da ti je ovaj sa nickom crvena tifoza decko? :D jer ti njemu i on tebi podrsku pruzate bas u svemu :lol:

Mislim jebo Amara vise, ali pisati da neko nece biti i tacka je komedija :lol: A ono tipka iz dijaspore , kao on se nesto pita u zivotu..
Jok eto ti se iz Australije pitas. Aj sad napisi jedan dubokouman odgovor sa 78 smajlija.
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#3240 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Melbourne_Australia »

Bazinga1234 wrote:
Melbourne_Australia wrote:A cuj ovu izbjeglicu koji je iz kalosa stao na beton 92 godine :D Nece biti Amar trener i tacka :lol: :lol: :lol: Joj kralju kako bi ja tebe uzivo volio sresti negdje :lol: :lol: samo da ti vidim tu facu..Ono nesto pise po forumu :D :D ...I ono pise " nece biti i tacka" :lol: :lol:
A prepostavljam da ti je ovaj sa nickom crvena tifoza decko? :D jer ti njemu i on tebi podrsku pruzate bas u svemu :lol:

Mislim jebo Amara vise, ali pisati da neko nece biti i tacka je komedija :lol: A ono tipka iz dijaspore , kao on se nesto pita u zivotu..
Jok eto ti se iz Australije pitas. Aj sad napisi jedan dubokouman odgovor sa 78 smajlija.
A ko je iz Australije?? znaci nick stavis London i to znaci da si iz Londona :lol: Pa djeco draga jeste li vi ikad iz puberteta izasli...Kamo srece da sam u Australiji :D Jeste u 5 ujutru tipkam na forumu, jer sad je 5 ujutru u Melbourne...
Last edited by Melbourne_Australia on 23/11/2017 18:57, edited 1 time in total.
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#3241 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by markomilanov »

Dobro je da ima više kandidata,raduje me što je Robi pristao da razgovara,sav je pozitivan,već ima solidno iskustvo,rad sa repkom,i on bi bio pod velikim pritiskom,može bih damu bude nagazna mina ,što se tiče dalje karijere,ipak čini mi se da bi oko Okuke bio najmanji pritisak oko repke.
User avatar
luckylaka
Posts: 22518
Joined: 15/01/2010 06:28

#3242 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by luckylaka »

Melbourne_Australia wrote:A cuj ovu izbjeglicu koji je iz kalosa stao na beton 92 godine :D Nece biti Amar trener i tacka :lol: :lol: :lol: Joj kralju kako bi ja tebe uzivo volio sresti negdje :lol: :lol: samo da ti vidim tu facu..Ono nesto pise po forumu :D :D ...I ono pise " nece biti i tacka" :lol: :lol:
A prepostavljam da ti je ovaj sa nickom crvena tifoza decko? :D jer ti njemu i on tebi podrsku pruzate bas u svemu :lol:

Mislim jebo Amara vise, ali pisati da neko nece biti i tacka je komedija :lol: A ono tipka iz dijaspore , kao on se nesto pita u zivotu..
Kazu psiholozi(ne znam da li je tacno,ali vjerujem da jeste)da se obicno iza ekrana kriju mishevi kada prijete preko tastature.Kazu jos da su u stvarnom zivotu ko bebe :D Al nije teme osim kod vas par kojima je dijaspora za sve kriva plus Vedo,Medo,Bega,Mire( a u p.m. sve dijasporci).Imate sve u svojim rukama..savez vam pred nosom,Ivica je jos tu,vecina novinara pa hajde brate pokrenite se malo i izlobirajte za Amara a nemojte ovdje prodavati muda pod bubrege.Evo jedan podatak kako dijaspora radi.Desetine i desetine poruka se salju svaki dan Misketu da ne lobira za Amara,Sta ste vi uradili ZA Amara.P.S. POZ iz USA za Australiju :D :-D
Bazinga1234
Posts: 7624
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#3243 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Bazinga1234 »

markomilanov wrote:Dobro je da ima više kandidata,raduje me što je Robi pristao da razgovara,sav je pozitivan,već ima solidno iskustvo,rad sa repkom,i on bi bio pod velikim pritiskom,može bih damu bude nagazna mina ,što se tiče dalje karijere,ipak čini mi se da bi oko Okuke bio najmanji pritisak oko repke.
Robi ima veliku manu... Nije Srbin. Zato bi trebalo Okuku angažovati.
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#3244 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Melbourne_Australia »

luckylaka wrote:
Melbourne_Australia wrote:A cuj ovu izbjeglicu koji je iz kalosa stao na beton 92 godine :D Nece biti Amar trener i tacka :lol: :lol: :lol: Joj kralju kako bi ja tebe uzivo volio sresti negdje :lol: :lol: samo da ti vidim tu facu..Ono nesto pise po forumu :D :D ...I ono pise " nece biti i tacka" :lol: :lol:
A prepostavljam da ti je ovaj sa nickom crvena tifoza decko? :D jer ti njemu i on tebi podrsku pruzate bas u svemu :lol:

Mislim jebo Amara vise, ali pisati da neko nece biti i tacka je komedija :lol: A ono tipka iz dijaspore , kao on se nesto pita u zivotu..
Kazu psiholozi(ne znam da li je tacno,ali vjerujem da jeste)da se obicno iza ekrana kriju mishevi kada prijete preko tastature.Kazu jos da su u stvarnom zivotu ko bebe :D Al nije teme osim kod vas par kojima je dijaspora za sve kriva plus Vedo,Medo,Bega,Mire( a u p.m. sve dijasporci).Imate sve u svojim rukama..savez vam pred nosom,Ivica je jos tu,vecina novinara pa hajde brate pokrenite se malo i izlobirajte za Amara a nemojte ovdje prodavati muda pod bubrege.Evo jedan podatak kako dijaspora radi.Desetine i desetine poruka se salju svaki dan Misketu da ne lobira za Amara,Sta ste vi uradili ZA Amara.P.S. POZ iz USA za Australiju :D :-D
Pa vas ima vise, znaci volite grupno da radite :D Pozdrav tebi sa Skenderije....Kakva crna Australija...
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3245 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by zlajapravaraja »

Prsti su mi otpali zadnjih mjeseci i godina lobirajući za Prosinečkog !!!

Ako je čovjek stvarno voljan da nas preuzme, treba mu iskeširati koliko hoće!

Sa Azerbejdžanom je ostvario nevjerovatan napredak u najkraćem mogućem roku, to je njegova najjača referenca.

Ovaj čovjek će odvesti BiH na svako takmičenje, samo ga kaparišite! :-D
User avatar
luckylaka
Posts: 22518
Joined: 15/01/2010 06:28

#3246 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by luckylaka »

Melbourne_Australia wrote:
luckylaka wrote:
Melbourne_Australia wrote:A cuj ovu izbjeglicu koji je iz kalosa stao na beton 92 godine :D Nece biti Amar trener i tacka :lol: :lol: :lol: Joj kralju kako bi ja tebe uzivo volio sresti negdje :lol: :lol: samo da ti vidim tu facu..Ono nesto pise po forumu :D :D ...I ono pise " nece biti i tacka" :lol: :lol:
A prepostavljam da ti je ovaj sa nickom crvena tifoza decko? :D jer ti njemu i on tebi podrsku pruzate bas u svemu :lol:

Mislim jebo Amara vise, ali pisati da neko nece biti i tacka je komedija :lol: A ono tipka iz dijaspore , kao on se nesto pita u zivotu..
Kazu psiholozi(ne znam da li je tacno,ali vjerujem da jeste)da se obicno iza ekrana kriju mishevi kada prijete preko tastature.Kazu jos da su u stvarnom zivotu ko bebe :D Al nije teme osim kod vas par kojima je dijaspora za sve kriva plus Vedo,Medo,Bega,Mire( a u p.m. sve dijasporci).Imate sve u svojim rukama..savez vam pred nosom,Ivica je jos tu,vecina novinara pa hajde brate pokrenite se malo i izlobirajte za Amara a nemojte ovdje prodavati muda pod bubrege.Evo jedan podatak kako dijaspora radi.Desetine i desetine poruka se salju svaki dan Misketu da ne lobira za Amara,Sta ste vi uradili ZA Amara.P.S. POZ iz USA za Australiju :D :-D
Pa vas ima vise, znaci volite grupno da radite :D Pozdrav tebi sa Skenderije....Kakva crna Australija...
Jbga covjek ne zna kako bi sa tobom.Prvo skoci ...Dakle pokrenite se i i izlobirajte za Amara.Meni licno nije drag ali od mene kao selektor ima podrsku.Sta treba jos.Volio bi neko vece ime ali...
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#3247 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by palermo »

ehheejjjj...čuj Okuč kandidat......kad ga se sjetim iz vremena Veleža, vjerovatno igrač kome je najviše mater spomenuta u historiji Veleža....igrao desno krilo, nije mnogo lopte znao, ali je imao neki čudan osjećaj za gol...uvijek bi lopta nekim čudom dolazila do njega i on bi bio u mrtvj šansi (znao je i pogoditi, mada je uglavnom promašivao)......stariji navijači Želje ga se mogu sjetiti po tome što je dao treći gol u onom legendarnom finalu kupa Velež-Željo 3:2......dao gol ali nikada nije dobio zasluge za njega (Vaha mu oteo zasluge, skočio do neba, opucao glavom, a Okuč sa gol linije samo glavom potvrdio...ugalvnom svi misle da je to Vahin gol)

On vjerovatno nije loš trener, imao je te neke uspjehe, mislim da je i pravo završio pa pretpostavljam da je od onih koji svoj trenerski uspjeh više temelje na radu nego na samome talentu........

eleneis, ne vjerujem da je on uopšte ozbiljan kandidat...nego me ovo njegovo pominjanje samo vrati u stara vremena.....
markomilanov
Posts: 696
Joined: 01/03/2015 15:56

#3248 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by markomilanov »

Bazinga1234 wrote:
markomilanov wrote:Dobro je da ima više kandidata,raduje me što je Robi pristao da razgovara,sav je pozitivan,već ima solidno iskustvo,rad sa repkom,i on bi bio pod velikim pritiskom,može bih damu bude nagazna mina ,što se tiče dalje karijere,ipak čini mi se da bi oko Okuke bio najmanji pritisak oko repke.
Robi ima veliku manu... Nije Srbin. Zato bi trebalo Okuku angažovati.
Robi ima vrlinu,mama mu je iz Čačka,letnje raspuste provodio u Srbiji,nogomet zavoleo u Srbiji :D
Lomim se izmedju Robija i Okuke,malo se i Robi kurva,propale mu neke šeme,sad želi razgovor,Okuka kandidat bio 2014,razgovaralo se tada i sada sa nijm,mislim da će ga ovi iz fsrs opet prodati,za funkcije i privilegije u savezu.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3249 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Fudo387 »

Prosinecki bi bio osvjezenje, mada bih ja i njega nogom nabio i doveo Barbareza.
Sto se tice naseg Amara, forumski manijaci su mi omrzli cojeka, a mozda i ne bi bio los.
Ma qrac ne bi, dje nije los...bizi.
User avatar
Point.
Posts: 27799
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3250 Re: Novi selektor reprezentacije BiH...

Post by Point. »

Melbourne_Australia wrote:A cuj ovu izbjeglicu koji je iz kalosa stao na beton 92 godine :D Nece biti Amar trener i tacka :lol: :lol: :lol: Joj kralju kako bi ja tebe uzivo volio sresti negdjE :lol: :lol: samo da ti vidim tu facu..Ono nesto pise po forumu :D :D ...I ono pise " nece biti i tacka" :lol: :lol: :lol:
Australac nece biti Amar i tacka, nasadi se na glOvu, dzaba ti. Nece malogradjani odredjivati kako i sta. Ono iz Australije naslo supljirati.
Locked