Novi Robot Commerce Centar

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

focak
Posts: 90
Joined: 11/04/2004 03:00

#1 Novi Robot Commerce Centar

Post by focak »

Danas je u Rajlovcu u Sarajevu otvoren novi Robot Commerc Centar,

radi se o domacoj kompanije koja je ulozila 25 miliona km (koliko ja znam :) )u novi centar. Mislim da su ovo dobre vijesti kad domace kompanije otvaraju nove centre i pogone, a ne Merkator ili Agrokor(Velpro).

Slike moze te pogledati ovdje

http://www.visoko.co.ba/fotokorner.htm

:D
Sašenka
Posts: 5
Joined: 22/09/2004 13:20
Location: Sarajevo

#2 Re: Novi Robot Commerce Centar

Post by Sašenka »

focak wrote:Danas je u Rajlovcu u Sarajevu otvoren novi Robot Commerc Centar,

radi se o domacoj kompanije koja je ulozila 25 miliona km (koliko ja znam :) )u novi centar. Mislim da su ovo dobre vijesti kad domace kompanije otvaraju nove centre i pogone, a ne Merkator ili Agrokor(Velpro).

Slike moze te pogledati ovdje

http://www.visoko.co.ba/fotokorner.htm

:D
slazem se da domace kompanije trebaju biti ispred Slovenaca i Hrvata, ali da li im to daje za pravo da prodaju cisti šrot :x

Ima li logike da prodaju jeftine, a kvalitetne proizvode i zbog čega su otvorili svoj servis.... Da bi bili na usluzi kupcima svojih proizvoda ili.... da raja ne bi silne lampe, friđidere,sokovnike popravljala negdje drugo.

Sve u svemu jako loše iskustvo sa ROBOT proizvodima. Jeftino i kvarljivo sranje. Možda će se ipak neko moćan naći da im stane u kraj ili .... svim guzonjama ipak reket dobro dodje. FUJ :x
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#3

Post by Prenj »

Gledajuci fotografije na prilozenom linku, bice da je opet neki rodjak Tihiceve nane u pitanju.
Nista bez rodbine.
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#4

Post by debela »

da je firma ulozila 25 miliona u proizvodnju to bi bila vijest. ovako jos jedan od silnih centara za kupovinu mamipara uglavnom. kao da ovaj grad ima milionsku populaciju pa centri nicu ko gljive nakon kise.
User avatar
Ergot
Posts: 1019
Joined: 27/03/2004 23:00
Location: dislocation

#5

Post by Ergot »

Ha! Hvala za link, ovaj tip je najveca legenda ikad! Otkad ga nisam vidio!

Image
BigusDickus
Posts: 3832
Joined: 09/07/2004 09:49
Location: Sarajevo
Contact:

#6

Post by BigusDickus »

debela wrote:da je firma ulozila 25 miliona u proizvodnju to bi bila vijest. ovako jos jedan od silnih centara za kupovinu mamipara uglavnom. kao da ovaj grad ima milionsku populaciju pa centri nicu ko gljive nakon kise.
FIS je zakon, sto se tice ulaganja u proizvodnju i inace, poslovanja.
User avatar
NeKi_LiK
Posts: 946
Joined: 05/09/2002 00:00

#7

Post by NeKi_LiK »

Fina je zgrada ali je kriza ponuda. Put je dobar, za trenirat živce :D Skenderija za Rajlovčane i roba iz Turske :D Super ponuda digitalnih fotoaparata sa +100 KM cijenom u odnosu na cijene u drugim prodajnim mjestima :D A tek masa visokokvalitenih Roadstarovih proizvoda. Cijena : sitnica. Kvarova godišnje : masa :D . Savjet turističkih vodiča : sa malog ulaza svratiti do pola metra udaljene Samsonite radnje, nakon toga napraviti polukružni, sjesti u auto i otići kući. Ili doma, kak vam paše ili odgovara, ne ? :-)
winetou
Posts: 2030
Joined: 30/07/2003 00:00
Location: cyber prerije
Contact:

#8

Post by winetou »

Ulaže Robot u proizvodnju. Zar oni nisu kupili firmu Bira iz Bihaća :?
C Str
Posts: 5
Joined: 25/09/2004 03:07

#9

Post by C Str »

BigusDickus wrote:
debela wrote:da je firma ulozila 25 miliona u proizvodnju to bi bila vijest. ovako jos jedan od silnih centara za kupovinu mamipara uglavnom. kao da ovaj grad ima milionsku populaciju pa centri nicu ko gljive nakon kise.
FIS je zakon, sto se tice ulaganja u proizvodnju i inace, poslovanja.
Jasta :)
Kada se izgradi objekat na otetoj zemlji protjeranog Bosnjaka...
BigusDickus
Posts: 3832
Joined: 09/07/2004 09:49
Location: Sarajevo
Contact:

#10

Post by BigusDickus »

Koliko je meni poznato, prvo su nudili poveliku svotu covjeku cija je zemlja, a kada on nije prihvatio, pristali su da sve vrate u prvobitno stanje i premjeste objekat :?
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#11

Post by r_faruk »

hahha, pa jebes ga kad DVD kosta 49 maraka, a glava za video kosta 50KM jebes ti tu robu,
Pravda30
Posts: 519
Joined: 15/02/2004 00:00
Contact:

#12

Post by Pravda30 »

Odlicna vijest !


A ovi sto se preseravaju su samo iskompleksirane osobe kojima je tude govno bolje od domaceg kolaca. Uostalom ko ne zeli da kupuje kod njih i ne mora. Moze ici u Merkatori slati novac u Sloveniju(istu onu koja je otela ustedevinu; mozda i vasu) i onda se pitajte zasto kasne plate...
BigusDickus
Posts: 3832
Joined: 09/07/2004 09:49
Location: Sarajevo
Contact:

#13

Post by BigusDickus »

Ne znam i ne tvrdim nista, samo ja nisam siguran koliko je Robot domaca firma, jer sam vidio u Splitu njihovu veliku prodavnicu. Nije nemoguce da su nasi otvorili prodavnicu dole, zato sam u startu rekao da ne znam... :?
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#14

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Robot sufinansiraju Italijani, ne znam tacno imena tih ljudi ali je informacija tacna. Znaci dio dobiti ide u Italiju. Drugo, Robot u svom novom centru ne nudi nista novo sto vec nema u njihovim ostalim objektima - uglavnom roba lose kvalitete. Trece, javna je tajna da Robot zaposljava radnike na crno, rade po tri mjeseca pa ih otpuste, kako vec godinama izbjegava placanje doprinosa. Cetvrto, radnici su totalno neinformisani o robi koju prodaju. Konkretno ne poznaju tehnicke karakteristike TV aparata koje prodaju. A sto bi znali, kriv sam ja sto postavljam takva pitanja. Zar nije dovoljno da oni meni uvale TV sumnjive kvalitete. Jebiga TV je TV, nema se tu sta pametovati, je li tako ? Na kraju krajeva sta ce Bosancu plazma TV, njemu uvali kineski GoldStar sa 6 mjeseci upitne garancije za 800,00 KM. E takvim piljarskim nacinom pruzanja usluge i trgovine ce Robot biti progutan, ako bog da, od MediaMarkt-a i Saturna do 2006 godine. I ako me pitate, nakon niza katastrofalnih iskustava sa shit robom, uslugom i servisom Robot-a, isti zaobilazim u sirokom luku. Merkator zakon dok nasi, prijeratni pijacari i novopeceni biznismeni koji ne vide dalje od granapa i mesare, ne shvate da nije samo dovoljno "uvaliti" robu nego pruziti i adekvatnu uslugu i servis kupcu.
Pravda30
Posts: 519
Joined: 15/02/2004 00:00
Contact:

#15

Post by Pravda30 »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Robot sufinansiraju Italijani, ne znam tacno imena tih ljudi ali je informacija tacna. Znaci dio dobiti ide u Italiju. Drugo, Robot u svom novom centru ne nudi nista novo sto vec nema u njihovim ostalim objektima - uglavnom roba lose kvalitete. Trece, javna je tajna da Robot zaposljava radnike na crno, rade po tri mjeseca pa ih otpuste, kako vec godinama izbjegava placanje doprinosa. Cetvrto, radnici su totalno neinformisani o robi koju prodaju. Konkretno ne poznaju tehnicke karakteristike TV aparata koje prodaju. A sto bi znali, kriv sam ja sto postavljam takva pitanja. Zar nije dovoljno da oni meni uvale TV sumnjive kvalitete. Jebiga TV je TV, nema se tu sta pametovati, je li tako ? Na kraju krajeva sta ce Bosancu plazma TV, njemu uvali kineski GoldStar sa 6 mjeseci upitne garancije za 800,00 KM. E takvim piljarskim nacinom pruzanja usluge i trgovine ce Robot biti progutan, ako bog da, od MediaMarkt-a i Saturna do 2006 godine. I ako me pitate, nakon niza katastrofalnih iskustava sa shit robom, uslugom i servisom Robot-a, isti zaobilazim u sirokom luku. Merkator zakon dok nasi, prijeratni pijacari i novopeceni biznismeni koji ne vide dalje od granapa i mesare, ne shvate da nije samo dovoljno "uvaliti" robu nego pruziti i adekvatnu uslugu i servis kupcu.


A stas' drovjseca ko' drvosjeca
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#16

Post by Ivy »

Image
Divi shefici Robota glave i face majke ti :D [ova sa shiljcima u kosi btw]

Buaaaaaa :D :D :D :D :D
leeloo
Posts: 484
Joined: 23/05/2002 00:00

#17

Post by leeloo »

Ulaže Robot u proizvodnju. Zar oni nisu kupili firmu Bira iz Bihaća
Jesu, i sada cemo imati robot frizidere
Ne znam i ne tvrdim nista, samo ja nisam siguran koliko je Robot domaca firma, jer sam vidio u Splitu njihovu veliku prodavnicu.
Nema vise domacih firmi.... 100% domace su uglavnom drzavne. Sve su to dionicari, strana ulaganje... jebes ga takvo vrijeme doslo.
pa jebes ga kad DVD kosta 49 maraka, a glava za video kosta 50KM jebes ti tu robu,
Kupovna moc gradjana je ocajna... ne mogu svi kupovati u Sony-u. Ja sam kupila toster za 17 maraka prije 2-3, da kucnem u drvo jos uvijek radi ko prvi dan.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#18

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Pravda30 wrote: A stas' drovjseca ko' drvosjeca
Naravno, casno i posteno zanimanje za razliku od nekih. A hoces reci da nije onako kako sam rekao ?
LudoALudjiJA
Posts: 993
Joined: 09/08/2004 16:14
Location: Sarajevo

#19

Post by LudoALudjiJA »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Pravda30 wrote: A stas' drovjseca ko' drvosjeca
Naravno, casno i posteno zanimanje za razliku od nekih. A hoces reci da nije onako kako sam rekao ?
sahara jednoc bjese prasuma
a onda je dosao on...iz dejcica ;)

sala, ja sam ih haman pa prokleo...sat i po putovao kuci dionicu koja se pjeske predje za pola sata...da je udes, nije...kontam sta je...dodjem kuci, niko ne zna...u po frke, stara, nevezano za zastoj, kaze kako je njena sefica otisla na halidov koncert u rajlovac..."aaaaaaaaaaaa, iz tog grma zecu viri repic", pomislim...
User avatar
nostalgicar
Posts: 1150
Joined: 23/07/2003 00:00

#20

Post by nostalgicar »

Ivy wrote:Image
Divi shefici Robota glave i face majke ti :D [ova sa shiljcima u kosi btw]

Buaaaaaa :D :D :D :D :D
Joj Hamo vidi joj glave :D
solaris
Posts: 70
Joined: 16/05/2003 00:00

#21 Re: Novi Robot Commerce Centar

Post by solaris »

focak wrote:Danas je u Rajlovcu u Sarajevu otvoren novi Robot Commerc Centar,....

Slike moze te pogledati ovdje

http://www.visoko.co.ba/fotokorner.htm

:D
a ja na tom sajtu naso ovo :-?
Godina 1991... Shvatajući takvu situaciju patrioti, pojedinacno i organizovano preko SDA, vrše nabavku manjih količina oružja u vrlo teškim okolnostima, jer putevi i doturanja idu iz daleka. Visoko već tada, zahvaljujuci strukturi stanovništva ... bla, bla, bla ...


izgleda da visocani nisu bili "iznenadjeni i uvredjeni" :zzzz:

da ne zaboravim SDA :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#22

Post by manijak1 »

Vidiš Stella :D ja sam našao ovo :D
Godina 1991. je na ovom, kao i na drugim područjima, godina previranja i nespokojstva nastalog raspadom Jugoslavije. Dok vrijedni Visočani, ne sluteći koje im se zlo nadvija nad glavom, se pripremaju za zimu privodeći kraju ubiranje prispjele ljetine sa njiva, bivsa JNA organizovano i tajno naoruzava pristalice SDS-a. U to vrijeme kasarne u gradu se pretvaraju u četnicka “legla” iz kojih dolaze najveće prijetnje gradu i stanovništvu Visokog.
LudoALudjiJA
Posts: 993
Joined: 09/08/2004 16:14
Location: Sarajevo

#23 Re: Novi Robot Commerce Centar

Post by LudoALudjiJA »

solaris wrote:izgleda da visocani nisu bili "iznenadjeni i uvredjeni" :zzzz:
visocka vjestina trgovanja...opjevana..."imajuci u vidu strukturu stanovnstva" se odnosi na to da se u toj opstini manjinsko srpsko stanovnistvo osjecalo ugrozeno, pa narucilo oruzje...a za dobrog trgovca, musterija je uvijek u pravu :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#24

Post by pitt »

Ako su one dvije "ljevlje" od sefice njene cerke, Seha pita treba li gospodji sefici zet? :D :D :D
LudoALudjiJA
Posts: 993
Joined: 09/08/2004 16:14
Location: Sarajevo

#25

Post by LudoALudjiJA »

joj, manijak, sto to podrivas Stelline namjere?
moj jaran Meho poznat kao Prangija htio da joj se javi na mail :D ...plaho mu se dopala :D
jes' ti fazon rusiti tudju srecu :D
Post Reply