Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#60801 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by salik79 »

Vaxx-nacisti ne zaziru ni od cega:

User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#60802 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by salik79 »

gamer4ever wrote: 29/01/2022 10:14
salik79 wrote: 28/01/2022 17:16 Upravo ono o cemu mi pricamo od samog pocetka ovog cirkusa:



Teorije zavjere 8-)
Ne razumijem kakve to veze ima sa bilo cime. Ako slomijes nogu i dodjes u bolnicu, neces umrijeti od upala pluca zbog koje ne mozes disati.
Da li si ti procitao sta pise i poslusao o cemu je rijec, posto mi nepovezano djeluje tvoja konstatacija?
gamer4ever
Posts: 684
Joined: 11/12/2012 12:52

#60803 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by gamer4ever »

salik79 wrote: 29/01/2022 18:02 Da li si ti procitao sta pise i poslusao o cemu je rijec, posto mi nepovezano djeluje tvoja konstatacija?
Da pogledao sam, spominje povredu nastalu voznjom na biciklu. Nije mi jasno, eto ti mi objasni kakve to veze ima sa covidom ? Simptomi ozbiljnog covida nisu modrice niti slomljene kosti, nego teska upala pluca...
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#60804 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by salik79 »

gamer4ever wrote: 29/01/2022 18:05
salik79 wrote: 29/01/2022 18:02 Da li si ti procitao sta pise i poslusao o cemu je rijec, posto mi nepovezano djeluje tvoja konstatacija?
Da pogledao sam, spominje povredu nastalu voznjom na biciklu. Nije mi jasno, eto ti mi objasni kakve to veze ima sa covidom ? Simptomi ozbiljnog covida nisu modrice niti slomljene kosti, nego teska upala pluca...
Ocito ne kontas poentu - lani, dok nije bilo vakcina i vakcinacije, bar ne u nekom ozbiljnom procentu, svako ko bi umro u bolnicama, a testiran pozitivan, bez obzira na prethodnu dijagnozu i historiju bolesti, upisivan je u zrtve korone. Sada, kada su skoro svi vakcinisani, a i dalje umiru, opravdavaju situaciju upravo ovim argumentima.
gamer4ever
Posts: 684
Joined: 11/12/2012 12:52

#60805 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by gamer4ever »

hladan.preminger wrote: 29/01/2022 13:07 Prestani nas ostale ovdje tretirati kao morone i obraćati se s visoka.
Vecina antivaksera i "truth-denier"-a i slicnih i jesu moroni, to je cinjenica. Film "Don't look up" dobro opisuje te debile koji su isplivali tokom pandemije, iako film uopste nije o virusu ni pandemiji
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#60806 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Edin H. »

gamer4ever wrote: 29/01/2022 18:05
salik79 wrote: 29/01/2022 18:02 Da li si ti procitao sta pise i poslusao o cemu je rijec, posto mi nepovezano djeluje tvoja konstatacija?
Da pogledao sam, spominje povredu nastalu voznjom na biciklu. Nije mi jasno, eto ti mi objasni kakve to veze ima sa covidom ? Simptomi ozbiljnog covida nisu modrice niti slomljene kosti, nego teska upala pluca...
Na pluća može ostaviti trajnije posljedice, može i dovesti do zatajenja funkcije bubrega, moždanog ili srčanog udara, gubljenja kognitivnih funkcija Itd.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#60807 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by salik79 »

gamer4ever wrote: 29/01/2022 18:11
hladan.preminger wrote: 29/01/2022 13:07 Prestani nas ostale ovdje tretirati kao morone i obraćati se s visoka.
Vecina antivaksera i "truth-denier"-a i slicnih i jesu moroni, to je cinjenica. Film "Don't look up" dobro opisuje te debile koji su isplivali tokom pandemije, iako film uopste nije o virusu ni pandemiji
Da, bas onaj high tech lik, koji upravlja kompletnim americkim rezimom, te ostala oligarhija me podsjecaju na te "debile", samo mozes li mi pomoci da se sjetim koje? :oops:
gamer4ever
Posts: 684
Joined: 11/12/2012 12:52

#60808 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by gamer4ever »

salik79 wrote: 29/01/2022 18:10 Ocito ne kontas poentu - lani, dok nije bilo vakcina i vakcinacije, bar ne u nekom ozbiljnom procentu, svako ko bi umro u bolnicama, a testiran pozitivan, bez obzira na prethodnu dijagnozu i historiju bolesti, upisivan je u zrtve korone. Sada, kada su skoro svi vakcinisani, a i dalje umiru, opravdavaju situaciju upravo ovim argumentima.
Ja stvarno ne znam sta se radilo u bolnicama, ali jasno je ko je zrtva korone. Onaj ko umre od komplikacije korone, uglavnom vrlo ocigledno, kao teska virusna upala pluca koja se jasno vidi na najobicnijem rtg snimku. I simptomima koji su jasni i malom djetetu kao nizak nivo oksigena u krvi i tolike poteskoce sa disanjem da je potrebno vjestacko disanje. Vjerovao ili ne, cak ni obdukcije u takvim slucajevim niu potrebne. Ako ti tvrdis da neko dodje u bolnicu i umre od raka ili srcanog udara, sa normlanom saturacijom oksigena, bez upale pluca, a budu zapisani kao zrtve korone, gdje su ti dokazi za to ? Necemo valjda vjerovati tebi na rijec ?
A sad tvrdis da kada vakcinisan umre od niske saturacije i sa teskom upalom pluca, oni ga vode kao biciklisticka nesreca ? Opet te pitam, gdje su dokazi ? Necemo ti valjda vjerovati na rijec ?
gamer4ever
Posts: 684
Joined: 11/12/2012 12:52

#60809 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by gamer4ever »

Naslovnica wrote: 29/01/2022 13:28 Kolegin otac je dobio covid-19, stariji čovjek ali skroz vitalan, aktivan, u sportu.
Simptomi takvi da nije bilo potrebe za hospitalizacijom.
Dobije jak srčani (svi simptomi srčanog), i odmah umre.
Razlog smrti - covid-19.
To se desilo u Zenici, prošle godine.
Sin mu moj kolega, nikakve teorije zavjere, vakcinisani, maska, sve po PS. Vratio se čovjek na posao, tako nam priča i sliježe ramenima, koluta očima, ono, ništa mu nije jasno otkud covid-19 kao uzrok smrti.
U takvim slucajevim jedino obdukcija je mogla utvrdit uzrok smrti, iako je vrlo vjerovatno da nije covid
gamer4ever
Posts: 684
Joined: 11/12/2012 12:52

#60810 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by gamer4ever »

salik79 wrote: 29/01/2022 18:16 Da, bas onaj high tech lik, koji upravlja kompletnim americkim rezimom, te ostala oligarhija me podsjecaju na te "debile", samo mozes li mi pomoci da se sjetim koje? :oops:
Koji ne vjeruju naucnim dokazima, nego se oni nesto prave pametni.
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#60811 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by hladan.preminger »

gamer4ever wrote: 29/01/2022 18:11
hladan.preminger wrote: 29/01/2022 13:07 Prestani nas ostale ovdje tretirati kao morone i obraćati se s visoka.
Vecina antivaksera i "truth-denier"-a i slicnih i jesu moroni, to je cinjenica. Film "Don't look up" dobro opisuje te debile koji su isplivali tokom pandemije, iako film uopste nije o virusu ni pandemiji
Ti i ja smo malo drugačije shvatili film.
Po meni više govori o tome da ljudi se pomire kada vide da su u naočigled bezizlaznoj situaciji, a koja to možda i nije.
Jebi ga i leo kad ga je metno Cate, zaboravio i planetu i familiju.

U filmu imaš hi tech kompaniju koja zbog profita uništi planet. Povuci paralelu sa big pharma kompanijama koje su već doslovno ubijale ljude radi profita i za to osuđene. Hint oxycontin. Imaš i za Pfizea.

Jel' sam li ja antivaxer ako sam primio dvije doze, a ne vidim razlog za treću jer sam dva puta bio pozitivan sa nikakvim simptomima?
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#60812 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by hladan.preminger »

Point. wrote: 29/01/2022 14:34
hladan.preminger wrote: 29/01/2022 12:35

Elon musk itekako ima znanja o upravljanju ljudima i mišljenjima.
Bill gates nema nikakvo znanje o medicini, tako da ti jr poređenje retardirano kao i ti sam.
Što si nam nešto neurozan od jutros. Ko diro, loša klipača, mlaka nikakva ha?
Haj peri suđe ili miješaj beton. Teška je ovo tema za tebe.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#60813 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by salik79 »

gamer4ever wrote: 29/01/2022 18:19
salik79 wrote: 29/01/2022 18:10 Ocito ne kontas poentu - lani, dok nije bilo vakcina i vakcinacije, bar ne u nekom ozbiljnom procentu, svako ko bi umro u bolnicama, a testiran pozitivan, bez obzira na prethodnu dijagnozu i historiju bolesti, upisivan je u zrtve korone. Sada, kada su skoro svi vakcinisani, a i dalje umiru, opravdavaju situaciju upravo ovim argumentima.
Ja stvarno ne znam sta se radilo u bolnicama, ali jasno je ko je zrtva korone. Onaj ko umre od komplikacije korone, uglavnom vrlo ocigledno, kao teska virusna upala pluca koja se jasno vidi na najobicnijem rtg snimku. I simptomima koji su jasni i malom djetetu kao nizak nivo oksigena u krvi i tolike poteskoce sa disanjem da je potrebno vjestacko disanje. Vjerovao ili ne, cak ni obdukcije u takvim slucajevim niu potrebne. Ako ti tvrdis da neko dodje u bolnicu i umre od raka ili srcanog udara, sa normlanom saturacijom oksigena, bez upale pluca, a budu zapisani kao zrtve korone, gdje su ti dokazi za to ? Necemo valjda vjerovati tebi na rijec ?
A sad tvrdis da kada vakcinisan umre od niske saturacije i sa teskom upalom pluca, oni ga vode kao biciklisticka nesreca ? Opet te pitam, gdje su dokazi ? Necemo ti valjda vjerovati na rijec ?
Ti ocigledno nisi pogledao prilog koji sam postavio...Znaci, ni'dje veze s vezom.

Nadam se da razumijes engleski? :?
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#60814 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by hladan.preminger »

BadBoy wrote: 29/01/2022 15:13
hladan.preminger wrote: 29/01/2022 13:07 Prestani nas ostale ovdje tretirati kao morone i obraćati se s visoka.
Ovdje završavam apsolutno svaku komunikaciju sa tobom, ali nemoj me vući za jezik pa da kopiram ovdje primjere kada sam lično sa tobom pokušavao imati normalnu diskusiju a kada si ti mene tretirao kao morona i odbacivao svaki razgovor.

Dozovi se i uljudi.
Idi bolan čitaj sta, pa se javi. Eto imaš taj članak BMJ što sam postavio.

Pričaš idiotluke i hoćeš kao normalnu diskusiju.
gamer4ever
Posts: 684
Joined: 11/12/2012 12:52

#60815 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by gamer4ever »

salik79 wrote: 29/01/2022 18:28 Ti ocigledno nisi pogledao prilog koji sam postavio...Znaci, ni'dje veze s vezom.

Nadam se da razumijes engleski? :?
Pogledao sam, i iz toga sto je ona rekla si ti zakljucio da ako je neko vakcinisan, ima nesrecu na biciklu, bude primljen u bolnicu i umre od korone sa jasnim simptomima kao upala pluca, niska saturacija, da zato sto je vakcinisan nece biti zaveden kao smrt od korone ?
Naslovnica
Posts: 27647
Joined: 20/03/2013 15:38

#60816 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Naslovnica »

gamer4ever wrote: 29/01/2022 18:23
Naslovnica wrote: 29/01/2022 13:28 Kolegin otac je dobio covid-19, stariji čovjek ali skroz vitalan, aktivan, u sportu.
Simptomi takvi da nije bilo potrebe za hospitalizacijom.
Dobije jak srčani (svi simptomi srčanog), i odmah umre.
Razlog smrti - covid-19.
To se desilo u Zenici, prošle godine.
Sin mu moj kolega, nikakve teorije zavjere, vakcinisani, maska, sve po PS. Vratio se čovjek na posao, tako nam priča i sliježe ramenima, koluta očima, ono, ništa mu nije jasno otkud covid-19 kao uzrok smrti.
U takvim slucajevim jedino obdukcija je mogla utvrdit uzrok smrti, iako je vrlo vjerovatno da nije covid
Slažem se.
A zašto su ga upisali kao žrtvu covid-19, to samo oni koji su to uradili znaju.
Obdukcija nije rađena.
Uglavnom, čovjek izgubio oca (iznenada), ne zna gdje je i šta ga je snašlo, nije dizao frku i ganjao "pravdu" ili kako već se to zove, umro čovjek od masivnog srčanog udara, ali ode u žrtve covid-19. Vjerovatno nije jedini koji je tako upisan. Nije čovjek ni povišene temperature kako treba, saturacija nikada nije išla ispod 92, baš ga pratili,ja mu savjetovao gdje da kupi oksimetar i da prati nivo saturacije (iz ličnog iskustva). Ništa nije upućivalo na ovakav ishod.
gamer4ever
Posts: 684
Joined: 11/12/2012 12:52

#60817 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by gamer4ever »

hladan.preminger wrote: 29/01/2022 18:26 Ti i ja smo malo drugačije shvatili film.
Po meni više govori o tome da ljudi se pomire kada vide da su u naočigled bezizlaznoj situaciji, a koja to možda i nije.
Jebi ga i leo kad ga je metno Cate, zaboravio i planetu i familiju.

U filmu imaš hi tech kompaniju koja zbog profita uništi planet. Povuci paralelu sa big pharma kompanijama koje su već doslovno ubijale ljude radi profita i za to osuđene. Hint oxycontin. Imaš i za Pfizea.

Jel' sam li ja antivaxer ako sam primio dvije doze, a ne vidim razlog za treću jer sam dva puta bio pozitivan sa nikakvim simptomima?
Da naravno u filmu jest hi tech kompanija kriva. Ali ni oni nisu vjerovali nauci i dokazima, i nisu ucinili ono na sta su svi dokazi i nauka upucivali da je najpametnije, zbog profita. Medjutim ima dosta sitnica u filmu o ljudima koji ne vjeruju uopste da postoji kometa, koji ignorisu dokaze zbog svoje komocije, "teoreticara zavjere" i sl. Sam naslov filma sve govori bukvalno im kometa na nebu i oni jos ne vjeruju. Evo ti paralela : Bukvalno nekom umre prijatelj, clan rodbine i on jos ne vjeruje da covid uopste postoji ili vjeruje da je samo prehlada i sl
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#60818 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by salik79 »

gamer4ever wrote: 29/01/2022 18:34
salik79 wrote: 29/01/2022 18:28 Ti ocigledno nisi pogledao prilog koji sam postavio...Znaci, ni'dje veze s vezom.

Nadam se da razumijes engleski? :?
Pogledao sam, i iz toga sto je ona rekla si ti zakljucio da ako je neko vakcinisan, ima nesrecu na biciklu, bude primljen u bolnicu i umre od korone sa jasnim simptomima kao upala pluca, niska saturacija, da zato sto je vakcinisan nece biti zaveden kao smrt od korone ?
Ne, ja sam zakljucio da visok postotak korona hospitalizacija, uprkos visokoj stopi vakcinacije, pokusavju pravdati time da se svaki korona pozitivni pacijent, bez obzira na uzrok hospitalizacije, biljezi (statisticki gleda) kao korona pacijent.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#60819 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by meridiyan »

Korona demonstracije paralizirale promet u gradu Beču


https://www.tvbec.at/2022/01/29/foto-ko ... radu-becu/
Naslovnica
Posts: 27647
Joined: 20/03/2013 15:38

#60820 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Naslovnica »

meridiyan wrote: 29/01/2022 19:00 Korona demonstracije paralizirale promet u gradu Beču


https://www.tvbec.at/2022/01/29/foto-ko ... radu-becu/
Džaba im, vakcina ili kazna.
☝️👌
armin071
Posts: 5265
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#60821 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by armin071 »

Naslovnica wrote: 29/01/2022 19:08
meridiyan wrote: 29/01/2022 19:00 Korona demonstracije paralizirale promet u gradu Beču


https://www.tvbec.at/2022/01/29/foto-ko ... radu-becu/
Džaba im, vakcina ili kazna.
☝️👌
Jesi siguran??
Gotovo je. Austrijski ustavni sud (VfGH) je 26. januara 2022. pokrenuo postupak revizije uredbe i poslao niz pitanja ministru zdravlja Austrije. Pitanja koja su do sada bila apsolutno tabu. Koji poljuljaju temelje "pandemije". Ministar zdravlja ima rok za odgovor do 18. februara 2022. To je ujedno i krajnji datum "pandemije" u Austriji.

Detaljnije, Ustavni sud želi da zna da li su u ciframa hospitalizacije i umrlih uključeni svi zaraženi. Staro pitanje na ili sa Covidom. Kada bi se prebrojali svi oni koji su bili pozitivni, VfGH bi želio znati razlog.

Nadalje, VfGH želi da se smanji broj smrtnih slučajeva i hospitalizacija od Covida. Šta je bio uzrok korone? Gdje samo besmislen "pozitivan" test? Pita čak i starost umrlih i hospitalizovanih!


Ministar zdravlja također mora pružiti dokaze da zahtjev za maskom FFP2 ima smisla.

Onda je na posao (za farmaceutsku mafiju). VfGH stavlja rizik od umiranja od Covida na 0,15%. On pita kako treba shvatiti apsolutno i relativno smanjenje rizika od vakcinacije. VfGH želi znati koliko je veliko smanjenje apsolutnog rizika nakon jedne, dvije ili tri vakcinacije. Laž o efikasnosti od 95% je gotova.

Postaje još bolje. “Pandemija nevakcinisanih” se dovodi u pitanje. Ministar zdravlja mora da odgovori u kojoj meri "vakcinacija" smanjuje rizik od infekcije, bolesti i prenošenja. Budući da "izgleda da odgovara trenutnom stanju nauke da se ljudi sa vakcinacijom protiv Covida mogu zaraziti i Sars-Cov-2, zaraziti Covidom i prenijeti Sars-Cov-2".

Onda idemo u oblasti koje su opasne za ministra zdravlja. VfGH želi znati rizik od hospitalizacije nakon bolesti i nakon vakcinacije, raščlanjen prema starosnoj grupi i broju vakcinacija. Tu se pojavljuju nuspojave vakcinacije koje su do sada bile tako nonšalantno ignorisane.

Čak ni "izolacija za nevakcinisane" ne prolazi bez problema. VfGH pita koliko bi popunjenost kreveta bila veća bez ovog zaključavanja.

Najsmrtonosnije pitanje za vladu dolazi zadnje. Ustavni sud traži informaciju da li je tačno da će 2021. godine biti manje umrlih od Covida, ali i dalje sedmični višak smrtnosti u trocifrenom rasponu. Želi da zna kako se ovaj višak smrtnosti može objasniti.

Sva ova pitanja od početka "pandemije" postavljaju lateralni mislioci, šašavci i "osvetnici". Vlada ih je odbacila uz energičnu pomoć kupljenih medija i popustljivih stručnjaka. Ne više. Vlada mora odgovoriti na pitanja VfGH.

Vjerujem da će odgovor na ova pitanja okončati "pandemiju". Ona takođe završava vladu. Čini se da smo još jednom lagano prošli. Nemojmo zaboraviti ovu lekciju. Sloboda nikada ne umire dramatično. Umire malo po malo. Nikada ih ne smijemo uzimati zdravo za gotovo. Moramo se boriti za njih! Čak i sada, sve dok vlastodršci nisu smijenjeni sa funkcija u lisicama.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#60823 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Point. »

hladan.preminger wrote: 29/01/2022 18:27
Point. wrote: 29/01/2022 14:34
Što si nam nešto neurozan od jutros. Ko diro, loša klipača, mlaka nikakva ha?
Haj peri suđe ili miješaj beton. Teška je ovo tema za tebe.

Blabla.
Last edited by Point. on 29/01/2022 21:05, edited 1 time in total.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#60824 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by saint_mirad »

papanski vam je da se vređate na konto posla koji neko radi. odvadite.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#60825 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by MUNAFIK »

gamer4ever wrote: 29/01/2022 18:42
hladan.preminger wrote: 29/01/2022 18:26 Ti i ja smo malo drugačije shvatili film.
Po meni više govori o tome da ljudi se pomire kada vide da su u naočigled bezizlaznoj situaciji, a koja to možda i nije.
Jebi ga i leo kad ga je metno Cate, zaboravio i planetu i familiju.

U filmu imaš hi tech kompaniju koja zbog profita uništi planet. Povuci paralelu sa big pharma kompanijama koje su već doslovno ubijale ljude radi profita i za to osuđene. Hint oxycontin. Imaš i za Pfizea.

Jel' sam li ja antivaxer ako sam primio dvije doze, a ne vidim razlog za treću jer sam dva puta bio pozitivan sa nikakvim simptomima?
Da naravno u filmu jest hi tech kompanija kriva. Ali ni oni nisu vjerovali nauci i dokazima, i nisu ucinili ono na sta su svi dokazi i nauka upucivali da je najpametnije, zbog profita. Medjutim ima dosta sitnica u filmu o ljudima koji ne vjeruju uopste da postoji kometa, koji ignorisu dokaze zbog svoje komocije, "teoreticara zavjere" i sl. Sam naslov filma sve govori bukvalno im kometa na nebu i oni jos ne vjeruju. Evo ti paralela : Bukvalno nekom umre prijatelj, clan rodbine i on jos ne vjeruje da covid uopste postoji ili vjeruje da je samo prehlada i sl
Nego de odgovori liku sta te pita za svoj stav da nece da se vise vakcinise jer mu je besmisleno...
Locked