Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#53551 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Capljina74 »

armin071 wrote: 25/10/2021 21:21 [yt][/yt]

Interesantna debata između senatora i “naučnika”….
DokleN će se ovdje propagirati ravnozemljaštvo?

Sve KOS-ovci!
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#53552 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Capljina74 »

GRAĐANI OTIŠLI PRED KUĆU DR KONA! NAROD TRAŽI OSTAVKU I UZVIKUJE: “MENGELE, MENGELE”

Nakon što su protekle večeri građani Niša izašli na ulice i uputili se pravo do zgrade u kojoj živi dr Branislav Tiodorović, Beograđani su rešili da učine isto i uputili se ka ,,osinjaku”.
Drama...
Ispred zgrade su i predstavnici Udruženja lekara i roditelja za nauku i etiku a građanima kao i dr Konu obratila se i Nada Gladović ispred udruženja ,,Lekara i roditelja za nauku i etiku”.
Image
Građani kreću ka Gundulićevom vencu gde Kon takođe ima kuću kako kažu građani.
Auuuu...
Ko bi rekao da je to tako unosno zanimanje...

Jes' ono malo džidži midži oko ptičjeg gripa, svi će pomrijeti eto kuće na vijencu...

Džidži midži oko korone račun u Švici...

More se.
User avatar
Matzan
Posts: 7007
Joined: 16/01/2015 13:25

#53553 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Matzan »

....
Last edited by Matzan on 25/01/2022 02:17, edited 1 time in total.
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#53554 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Capljina74 »

Inače je dotični nosilac američkog državljanstva, završio nešto ja medicinskih nauka i radni vijek proveo u Americi.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#53555 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

Mescini da ih puno dolazi i iz Hr. Po obicaju BiH je plodno tlo za idiotluke iz susjednih drzava.

Meni je dosadilo. U sustini tema je postala freak show, ispusni ventil za saroliku kolekciju likova koji provode previse vremena na bespucima interneta. Jedino sto imaju zajednicko je da su kivni na cijeli svijet i svoju situaciju u njemu.

Zali boze utrosenog vremena.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#53556 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by aldinjo »

Matzan wrote: 26/10/2021 00:10 Meni samo nije jasno kako vam ne dosadi voditi ozbiljnu raspravu sa teoretičarima zavjere i antivakserima.
Btw više je nego očigledno da 90% teorija i teoretičara zavjere dolazi iz Srbije.
Postoji nekoliko YT kanala (ne bih da ih reklamiram) koji godinama rade tu tematiku, a pandemija je samo jedna od tema.
Mislim da je Srbija po broju YT kanala koji propagiraju teorije zavjere lider ne samo regiona, nego i cijele Europe.
Preko ovog foruma, a vjerovatno i mnogih drugih, pokušava se priča raširiti i na susjedne države.
Ne bih da nabrajam nickove, ali je već očito koji su i odakle puše vjetar.

Ukratko, radi se o ovakvim (a možda i ovim) likovima i istoj ili sličnoj priči pa kome se da nek nastavi polemiku s njima.

Uživajte! :mrgreen: :lol:

:lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
Meni nije jasno kako vama ne dosadi jedno te isto pisati više od godinu i po dana? :?
Dead Man Walking
Posts: 6332
Joined: 28/05/2004 21:49

#53557 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Dead Man Walking »

Capljina74 wrote: 26/10/2021 00:18 Inače je dotični nosilac američkog državljanstva, završio nešto ja medicinskih nauka i radni vijek proveo u Americi.
Na vrijeme je zbriso, dok nije upao u ovih 90 miliona.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#53558 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tempo »

Znate li sta je daleko najbolja stvar u nadolazećoj diskriminaciji i segregaciji?

Najbolja stvar je to što se segregacija i diskriminacija nominalno odnosi na nevakcinisane, a u praksi na budale, glupane i druge neandeartalce.
To je daleko najbolja stvar koja nam se desila od olimpijade naovamo. To da glupani i drugi kreteni vise nece dolaziti u kafiće, necemo ih sretati u prodavnicama, nece nam smrditi u javnom prevozu, dobro, u biblioteku svakako ne idu, nece ici po diplome u travnike, viteze i druge zavidovice, necemo ih vidjati po plazama, ni njih ni njihove avaze, pastete i pradajz. I tako... Sve do kraja ove nesrece bar ce nam se takvi manje pojavljivati u blizoj okolini.

Neki od njih ce polako ka nebu i nominaciji za darwinovu nagradu. https://hr.wikitechpro.com/588000-darwin-award-UCNGFB
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#53559 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by aldinjo »

jeza u ledja wrote: 26/10/2021 00:26 Mescini da ih puno dolazi i iz Hr. Po obicaju BiH je plodno tlo za idiotluke iz susjednih drzava.

Meni je dosadilo. U sustini tema je postala freak show, ispusni ventil za saroliku kolekciju likova koji provode previse vremena na bespucima interneta. Jedino sto imaju zajednicko je da su kivni na cijeli svijet i svoju situaciju u njemu.

Zali boze utrosenog vremena.
Zašto si uopšte dolazio na ovaj pdf? Barem da si uzimao jedan slobodan dan u sedmici, ali ti skoro dan u mjesecu dolaziš ovdje. Sada ti je prilika da odmoriš malo, barem dva dana.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#53560 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by aldinjo »

Tempo wrote: 26/10/2021 02:12 Znate li sta je daleko najbolja stvar u nadolazećoj diskriminaciji i segregaciji?

Najbolja stvar je to što se segregacija i diskriminacija nominalno odnosi na nevakcinisane, a u praksi na budale, glupane i druge neandeartalce.
To je daleko najbolja stvar koja nam se desila od olimpijade naovamo. To da glupani i drugi kreteni vise nece dolaziti u kafiće, necemo ih sretati u prodavnicama, nece nam smrditi u javnom prevozu, dobro, u biblioteku svakako ne idu, nece ici po diplome u travnike, viteze i druge zavidovice, necemo ih vidjati po plazama, ni njih ni njihove avaze, pastete i pradajz. I tako... Sve do kraja ove nesrece bar ce nam se takvi manje pojavljivati u blizoj okolini.

Neki od njih ce polako ka nebu i nominaciji za darwinovu nagradu. https://hr.wikitechpro.com/588000-darwin-award-UCNGFB
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mislim da je ovaj post glupost mjeseca, a možda i godine na ovom forumu. Mislim da je u užoj konkurenciji za glupost godine. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#53561 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tempo »

aldinjo wrote: 26/10/2021 02:18
Tempo wrote: 26/10/2021 02:12 Znate li sta je daleko najbolja stvar u nadolazećoj diskriminaciji i segregaciji?

Najbolja stvar je to što se segregacija i diskriminacija nominalno odnosi na nevakcinisane, a u praksi na budale, glupane i druge neandeartalce.
To je daleko najbolja stvar koja nam se desila od olimpijade naovamo. To da glupani i drugi kreteni vise nece dolaziti u kafiće, necemo ih sretati u prodavnicama, nece nam smrditi u javnom prevozu, dobro, u biblioteku svakako ne idu, nece ici po diplome u travnike, viteze i druge zavidovice, necemo ih vidjati po plazama, ni njih ni njihove avaze, pastete i pradajz. I tako... Sve do kraja ove nesrece bar ce nam se takvi manje pojavljivati u blizoj okolini.

Neki od njih ce polako ka nebu i nominaciji za darwinovu nagradu. https://hr.wikitechpro.com/588000-darwin-award-UCNGFB
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mislim da je ovaj post glupost mjeseca, a možda i godine na ovom forumu. Mislim da je u užoj konkurenciji za glupost godine. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
Mozda tebi. Meni je super. Jedva cekam propusnice i diskriminaciju. Missim, glupa govna su svuda. Zagadili su sve sto se moze zagaditi i sad ih u cudesnom obratu sudbine defakto proglašavaju za gradjane drugog reda. Cak se poklopila i igra rijeci: seljaci prvog reda postaju gradjani drugog reda. God is funny guy.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#53562 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by aldinjo »

Tempo wrote: 26/10/2021 02:37
aldinjo wrote: 26/10/2021 02:18
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mislim da je ovaj post glupost mjeseca, a možda i godine na ovom forumu. Mislim da je u užoj konkurenciji za glupost godine. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
Mozda tebi. Meni je super. Jedva cekam propusnice i diskriminaciju. Missim, glupa govna su svuda. Zagadili su sve sto se moze zagaditi i sad ih u cudesnom obratu sudbine defakto proglašavaju za gradjane drugog reda. Cak se poklopila i igra rijeci: seljaci prvog reda postaju gradjani drugog reda. God is funny guy.
Za tebe i sličnim tebi je super. Preko godinu i po dana širite ovdje strah i paniku. Mislite da ste pametniji od drugih, ubjeđujete neistomišljenike u nešto. Da vam čovjek da vlast u realnom životu ko zna kako bi se ponašali, ali možete samo ovdje pokušavati nekome nešto.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#53563 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tempo »

aldinjo wrote: 26/10/2021 02:42
Tempo wrote: 26/10/2021 02:37

Mozda tebi. Meni je super. Jedva cekam propusnice i diskriminaciju. Missim, glupa govna su svuda. Zagadili su sve sto se moze zagaditi i sad ih u cudesnom obratu sudbine defakto proglašavaju za gradjane drugog reda. Cak se poklopila i igra rijeci: seljaci prvog reda postaju gradjani drugog reda. God is funny guy.
Za tebe i sličnim tebi je super. Preko godinu i po dana širite ovdje strah i paniku. Mislite da ste pametniji od drugih, ubjeđujete neistomišljenike u nešto. Da vam čovjek da vlast u realnom životu ko zna kako bi se ponašali, ali možete samo ovdje pokušavati nekome nešto.
Tako je. Širi vašu istinu da svi maloumni krenu za vama.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#53564 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tempo »

Cuo sam dobru poslovicu, svi smo je culi: sto vise antivaxera to manje antivaksera. Medjutim i u njoj ima skrivena poruka: sto vise antivaxera, to manje glasaca nacionalistickih partija.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7218
Joined: 12/03/2012 18:04

#53565 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Tempo wrote: 26/10/2021 02:12 Znate li sta je daleko najbolja stvar u nadolazećoj diskriminaciji i segregaciji?

Najbolja stvar je to što se segregacija i diskriminacija nominalno odnosi na nevakcinisane, a u praksi na budale, glupane i druge neandeartalce.
To je daleko najbolja stvar koja nam se desila od olimpijade naovamo. To da glupani i drugi kreteni vise nece dolaziti u kafiće, necemo ih sretati u prodavnicama, nece nam smrditi u javnom prevozu, dobro, u biblioteku svakako ne idu, nece ici po diplome u travnike, viteze i druge zavidovice, necemo ih vidjati po plazama, ni njih ni njihove avaze, pastete i pradajz. I tako... Sve do kraja ove nesrece bar ce nam se takvi manje pojavljivati u blizoj okolini.

Neki od njih ce polako ka nebu i nominaciji za darwinovu nagradu. https://hr.wikitechpro.com/588000-darwin-award-UCNGFB
Samo budala i retard iz udzbenika moze podrzavati i radovati se diskriminaciji i segregaciji u bilo kojem obliku. Nebulozna krsenja ustava i ljudskih prava su presedani nakon kojih nema vise nazad. Jednom kada tako nesto postane pravilo gotovo je, a to se upravo desava. Samo 14 dana, samo lockdown, samo esencijalni poslovi, samo policijski sat, samo vakcina, samo nevakcinisani, samo...... i uvijek se nadje neka budaletina ili interesna skupina da to pravda i opravda.

Zivimo u vremenu u kojem ce retardirane generacije debila izgubiti sve ono sto su im prosle generacije ostavile u amanet i to ja krvav nacin zaradjeno i izboreno.

Ono sto me tjesi jeste cinjenica, a u to ne sumnjaj, da ces i ti ili neko tvoj kad tad naletiti na nesto slicno, al ces biti sa pogresne strane, pa ces da najebes ko veliki, a retardirani debili ce da se nasladjuju i da podrzavaju to sto si najebo ili sto ces da najebes.

Ljudska narav je takva, pogana, da uvijek neko nadje interes ili razlog da podrzava i opravdava najvece tiranije i nebuloze koje neka budala moze da smisli.

Jos jednom da ponovimo gradivo, pravda i opravdava se nevjerovatna represija protiv ljudi koji ne zele da prime nesto sto je smlaceno za max sest mjeseci, sto se zove eksperimentalna vakcina koja koristi nesto sto nikada do sada nije bilo u sirokoj upotrebi i gdje se ne znaju dugogodisnje posljedice pri cemu to na sta se ljudi tjeraju ne sprjecava transmisiju u borbi protiv najvece posasti ikada za vrijeme koje se broj stanovnika Zemlje povecao za cca stotinu miliona i gdje su mjere u borbi protiv najvece posasti ikada ubile i uneserecile vise ljudi nego sama posast.

Svijet je bas otisao u pizdu materinu tako da se, zlurado, radujem new normal-u koji dolazi odnosno koji je vec dosao. Debile treba jebat' kad su se vec naguzili, do iznemoglosti.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#53566 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by jeza u ledja »

aldinjo wrote: 26/10/2021 02:15
jeza u ledja wrote: 26/10/2021 00:26 Mescini da ih puno dolazi i iz Hr. Po obicaju BiH je plodno tlo za idiotluke iz susjednih drzava.

Meni je dosadilo. U sustini tema je postala freak show, ispusni ventil za saroliku kolekciju likova koji provode previse vremena na bespucima interneta. Jedino sto imaju zajednicko je da su kivni na cijeli svijet i svoju situaciju u njemu.

Zali boze utrosenog vremena.
Zašto si uopšte dolazio na ovaj pdf? Barem da si uzimao jedan slobodan dan u sedmici, ali ti skoro dan u mjesecu dolaziš ovdje. Sada ti je prilika da odmoriš malo, barem dva dana.
De mi reci, jesu li vise placali Nijaz Europlakat ili SDA centrala za skrabanje po forumu? :plete:

:wink:
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#53567 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by cassius »

aldinjo wrote: 26/10/2021 02:18
Tempo wrote: 26/10/2021 02:12 Znate li sta je daleko najbolja stvar u nadolazećoj diskriminaciji i segregaciji?

Najbolja stvar je to što se segregacija i diskriminacija nominalno odnosi na nevakcinisane, a u praksi na budale, glupane i druge neandeartalce.
To je daleko najbolja stvar koja nam se desila od olimpijade naovamo. To da glupani i drugi kreteni vise nece dolaziti u kafiće, necemo ih sretati u prodavnicama, nece nam smrditi u javnom prevozu, dobro, u biblioteku svakako ne idu, nece ici po diplome u travnike, viteze i druge zavidovice, necemo ih vidjati po plazama, ni njih ni njihove avaze, pastete i pradajz. I tako... Sve do kraja ove nesrece bar ce nam se takvi manje pojavljivati u blizoj okolini.

Neki od njih ce polako ka nebu i nominaciji za darwinovu nagradu. https://hr.wikitechpro.com/588000-darwin-award-UCNGFB
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mislim da je ovaj post glupost mjeseca, a možda i godine na ovom forumu. Mislim da je u užoj konkurenciji za glupost godine. :lol: :lol: :lol: :skoljka: :run:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ej posta majko mila :D Slucaj psihijatrija.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#53568 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

Pusten s lanca iz ludnice pa trabunja.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13389
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#53569 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by JohnnyS »

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ ... t-15113195

Mutira li ovo da krene prelaziti s čovjeka na čovjeka, vidjet će ovi covid paničari koliko je gripa zapravo opasnija od korone.
biglebovski
Posts: 3159
Joined: 02/11/2005 16:43

#53570 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by biglebovski »

Dead Man Walking wrote: 25/10/2021 21:21
biglebovski wrote: 25/10/2021 12:04
Izgleda da ni to nije problem. Ove First World nations, čitam, otpuštaju medicinski kadar, previše ih šta li.
Ko otpusta? Mislis na ove nevakcinisane sto su nogirani?
To je pravi put, jedini. Nogirat, zatvorit, ogradit, izolovat, odbijat liječit, zabranit radit, i onda čuđenje i šok što se poredi sa nacistima.
Jbg druže, retorika vas pravovjernih i uber-inteligentnih, kakvim se predstavljate, da vas ne imenujem, baš i ne ide uz tu vašu proklamiranu inteligenciju i uzvišenu vjerodostojnost. Mora postojati i drugo rješenje osim zatvori, odbij, nogiraj...
splinter
Posts: 7334
Joined: 08/10/2011 12:28

#53571 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by splinter »

JohnnyS wrote: 26/10/2021 10:38 https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ ... t-15113195

Mutira li ovo da krene prelaziti s čovjeka na čovjeka, vidjet će ovi covid paničari koliko je gripa zapravo opasnija od korone.
Vjerovatno neće jer je za interhumani prenos potreban antigenic shift, a vidiš na kojem su položaju hemaglutinin i neuroaminidaza na virusu (5 i 6).
Naravno da gripa nije opasnija, međutim kod ovog virusa možeš očekivati svako 30- 40 godina visoko patogeni soj sa teškom kliničkom slikom sa pandemijskim potencijalom.
Trappist
Posts: 4222
Joined: 12/09/2020 08:52

#53572 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Trappist »

"The Dutch government may impose new coronavirus restrictions to reduce pressure on hospitals struggling to deal with a swelling number of COVID-19 patients, Health Minister Hugo de Jonge said on Monday.

Coronavirus infections in the Netherlands have been rising for a month and reached their highest level since July in recent days, after most social distancing measures were dropped in late September.

The new wave of infections has driven up the number of COVID-19 patients in hospitals faster than predicted this month, De Jonge said, and many hospitals are already cutting back regular care again to deal with coronavirus cases."
The Dutch government eased most COVID-19 restrictions on Sept. 25 and introduced a "corona pass" showing proof of vaccination or a recent negative test as a requirement for visitors to bars, restaurants, clubs or cultural events.
Since then, infections in the country of 17.5 million have increased and they jumped 75% relative to a week before on Sunday to 6,350. The number of COVID-19 related deaths reported over the weekend more than doubled to 25.

According to government data, 84.5% of the Dutch adult population has been fully vaccinated.


:izet: ne vade, u covid potvrdama je spas :thumbup:
Trappist
Posts: 4222
Joined: 12/09/2020 08:52

#53573 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Trappist »

LIJEČNICA Nela Sršen: Otkrila da je vikend provela u Hrvatskoj, dodajući da je divan osjećaj uživati bez restrikcija i propusnica. Međutim, ukazala je na jedan paradoks:

"Ušla sam u restoran. U jednom trenutku sam osjetila kao da se meni skida ta sloboda, a moja sloboda je bila ta da se držimo mjera, da imamo poštovanja jedni prema drugima, da smo manje-više kontrolirani. Ako uđem u jedan zatvoreni prostor gdje ima puno ljudi, ja ne mogu biti mirna znajući da oko mene mogu biti ljudi koji nisu cijepljeni. Ja sam se osjetila nesigurno, zamolila sam prijatelje da izađemo na terasu", rekla je.

Ovako isto zamisljam ove panicare sa foruma. Ne znam ni sto izlazi uopste igdje, nek se zatvori u kucu i nek ceka da prodje pandemija :thumbup:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#53574 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tempo »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 26/10/2021 03:18
Tempo wrote: 26/10/2021 02:12 Znate li sta je daleko najbolja stvar u nadolazećoj diskriminaciji i segregaciji?

Najbolja stvar je to što se segregacija i diskriminacija nominalno odnosi na nevakcinisane, a u praksi na budale, glupane i druge neandeartalce.
To je daleko najbolja stvar koja nam se desila od olimpijade naovamo. To da glupani i drugi kreteni vise nece dolaziti u kafiće, necemo ih sretati u prodavnicama, nece nam smrditi u javnom prevozu, dobro, u biblioteku svakako ne idu, nece ici po diplome u travnike, viteze i druge zavidovice, necemo ih vidjati po plazama, ni njih ni njihove avaze, pastete i pradajz. I tako... Sve do kraja ove nesrece bar ce nam se takvi manje pojavljivati u blizoj okolini.

Neki od njih ce polako ka nebu i nominaciji za darwinovu nagradu. https://hr.wikitechpro.com/588000-darwin-award-UCNGFB
Samo budala i retard iz udzbenika moze podrzavati i radovati se diskriminaciji i segregaciji u bilo kojem obliku. Nebulozna krsenja ustava i ljudskih prava su presedani nakon kojih nema vise nazad. Jednom kada tako nesto postane pravilo gotovo je, a to se upravo desava. Samo 14 dana, samo lockdown, samo esencijalni poslovi, samo policijski sat, samo vakcina, samo nevakcinisani, samo...... i uvijek se nadje neka budaletina ili interesna skupina da to pravda i opravda.

Zivimo u vremenu u kojem ce retardirane generacije debila izgubiti sve ono sto su im prosle generacije ostavile u amanet i to ja krvav nacin zaradjeno i izboreno.

Ono sto me tjesi jeste cinjenica, a u to ne sumnjaj, da ces i ti ili neko tvoj kad tad naletiti na nesto slicno, al ces biti sa pogresne strane, pa ces da najebes ko veliki, a retardirani debili ce da se nasladjuju i da podrzavaju to sto si najebo ili sto ces da najebes.

Ljudska narav je takva, pogana, da uvijek neko nadje interes ili razlog da podrzava i opravdava najvece tiranije i nebuloze koje neka budala moze da smisli.

Jos jednom da ponovimo gradivo, pravda i opravdava se nevjerovatna represija protiv ljudi koji ne zele da prime nesto sto je smlaceno za max sest mjeseci, sto se zove eksperimentalna vakcina koja koristi nesto sto nikada do sada nije bilo u sirokoj upotrebi i gdje se ne znaju dugogodisnje posljedice pri cemu to na sta se ljudi tjeraju ne sprjecava transmisiju u borbi protiv najvece posasti ikada za vrijeme koje se broj stanovnika Zemlje povecao za cca stotinu miliona i gdje su mjere u borbi protiv najvece posasti ikada ubile i uneserecile vise ljudi nego sama posast.

Svijet je bas otisao u pizdu materinu tako da se, zlurado, radujem new normal-u koji dolazi odnosno koji je vec dosao. Debile treba jebat' kad su se vec naguzili, do iznemoglosti.
Tako je. Javljaj nam se redovno sa putopisima i zdravstvenim biltenima iz svijeta diskriminisanih. Otvori blog.
Locked