Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
Dead Man Walking
Posts: 6339
Joined: 28/05/2004 21:49

#51451 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Dead Man Walking »

@spinel_

Hajd recimo da je tacno to dozivotno, evo da te ja pitam, ja i? Svako sest mjeseci, ja i? Je li to sve ili ima jos nesto?
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#51452 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by milejovic1971 »

nista je ovo da vidite svakodnevne tekstvove na srbin.info , zig zvijeri, neplodnost, dusu dalo za Vuciceve botine

https://srbin.info/drustvo/dr-roganovic ... otiv-njih/

https://srbin.info/drustvo/ne-leci-neva ... ici-dokaz/
BadBoy
Posts: 8049
Joined: 01/11/2005 21:55

#51453 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by BadBoy »

no_sekirli wrote: 24/09/2021 00:12
skafiskafsnjak wrote: 23/09/2021 13:04

Ispravio sam post..vakcina je ista, ali ocigledno sumnjaju u nas i nase procedure...

Rekao sam ti, znam da neki ne prime vakcinu, a imaju potvrdu.
Pametnom dosta
U Imotskom, 200 ojera regularna potvrda bez cijepljenja u roku 7 dana, 500 ojerica isti dan. QR EU kod, sve regularno.

Ljudi se naravno sluze svakakvim spletkama.
Zbog ovakvih mazluma naše potvrde ne priznaju u određenim EU državama.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#51454 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Milenkov buraz »

Antivaxer džemat :shock: :mrgreen:
U Njemačkoj otkrivena škola u koju su išla samo djeca antivaksera i onih koji se ne žele testirati
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/u-nj ... /210923165
laik1981
Posts: 12930
Joined: 05/12/2012 13:04

#51455 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by laik1981 »

BadBoy wrote: 24/09/2021 07:33
no_sekirli wrote: 24/09/2021 00:12

U Imotskom, 200 ojera regularna potvrda bez cijepljenja u roku 7 dana, 500 ojerica isti dan. QR EU kod, sve regularno.

Ljudi se naravno sluze svakakvim spletkama.
Zbog ovakvih mazluma naše potvrde ne priznaju u određenim EU državama.
Pa nije bas zbog ovoga. Problem je slicne prirode kao i kod nabavke vakcina. U sustini bi drzava trebala stajati iza tih potvrda, a ne kantoni..
User avatar
no_sekirli
Posts: 4171
Joined: 02/10/2013 18:36

#51456 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by no_sekirli »

laik1981 wrote: 24/09/2021 07:42
BadBoy wrote: 24/09/2021 07:33

Zbog ovakvih mazluma naše potvrde ne priznaju u određenim EU državama.
Pa nije bas zbog ovoga. Problem je slicne prirode kao i kod nabavke vakcina. U sustini bi drzava trebala stajati iza tih potvrda, a ne kantoni..
Ja napisah Imotski...

Ne znam je li tko protumačio ovo kao moju podršku falsificiranju? Neeeeee, apsolutno suprotno. Samo kažem da su se već napravili tajni kanali kojima se izdaju regularne EU Covid putovince. Kad je to slučaj u Hrvatskoj, mogu samo zamisliti kako je to organizirala bugarska i rumunjska mafija :lol:

Meni i dalje nije jasno, kako ljudi ne mogu dokučiti razmjere i opasnost od ove bolesti, njene posljedice za preživjele, i pored mora svjedočanstava. Očito je da sve ovo oko testova, lockdowna, skenera, kamera, drugi par cipela, i napad na ljudski razum, slobode i još puno toga, ali je bolest stvarna, realna i prisutna.
laik1981
Posts: 12930
Joined: 05/12/2012 13:04

#51457 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by laik1981 »

no_sekirli wrote: 24/09/2021 07:53
laik1981 wrote: 24/09/2021 07:42
Pa nije bas zbog ovoga. Problem je slicne prirode kao i kod nabavke vakcina. U sustini bi drzava trebala stajati iza tih potvrda, a ne kantoni..
Ja napisah Imotski...

Ne znam je li tko protumačio ovo kao moju podršku falsificiranju? Neeeeee, apsolutno suprotno. Samo kažem da su se već napravili tajni kanali kojima se izdaju regularne EU Covid putovince. Kad je to slučaj u Hrvatskoj, mogu samo zamisliti kako je to organizirala bugarska i rumunjska mafija :lol:
Ma svugdje toga ima.. Vidio si u Sloveniji.. Narkoman se za lovu vakcinisao u ime drugih ljudi.. Koliko je slicnih primjera ptice znaju.. O ovim drzavama gdje su korupcija i nepotizam opce prihvacena pojava da ne govorimo..

Ja sam se samo nadovezao u vezi nasih covid propusnica i na problem nepriznavanja istih u nekim drzavama EU..
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#51458 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Milenkov buraz »

Kako?

Slabljenje autoriteta države, površna opšta edukacija, opšti trendovi koji promovišu tobože bezgranične lične slobode pojedinca kao da je on pao sa Marsa a ne dio kolektiva kao jedinka, YT, Tik-Tok zaglupljivanje i slične stvari su uzork toga. Da tim istim ponudiš lipam sada, komad kopita tibetanskog jarca optočenog u himalajsku sol i da kažeš da je to ljekovito, da drži pored kreveta gdje spava, da uklanja sve negativnosti i širi pozitivne ione takvi bi dali hladno 200Eura za takve nadri stvari ali bi za naučno dokazanu stvar rekli da je urota, da ne djeluje, da ovako ili onako.
laik1981 wrote: 24/09/2021 08:05
no_sekirli wrote: 24/09/2021 07:53

Ja napisah Imotski...

Ne znam je li tko protumačio ovo kao moju podršku falsificiranju? Neeeeee, apsolutno suprotno. Samo kažem da su se već napravili tajni kanali kojima se izdaju regularne EU Covid putovince. Kad je to slučaj u Hrvatskoj, mogu samo zamisliti kako je to organizirala bugarska i rumunjska mafija :lol:
Ma svugdje toga ima.. Vidio si u Sloveniji.. Narkoman se za lovu vakcinisao u ime drugih ljudi.. Koliko je slicnih primjera ptice znaju.. O ovim drzavama gdje su korupcija i nepotizam opce prihvacena pojava da ne govorimo..

Ja sam se samo nadovezao u vezi nasih covid propusnica i na problem nepriznavanja istih u nekim drzavama EU..
Na tom primjeru narkomana iz Slovenije koji se mislim vakcinisao koliko ono puta? 23 puta mislim? On je hodajući dokaz da vakcine ne ubijaju, virus COVID-19 sa svim mutacijama je taj koji ubija.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4171
Joined: 02/10/2013 18:36

#51459 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by no_sekirli »

Mislim da je osnovni razlog nepriznavanja ono što yebe ovu državu već duže vremena na svim poljima. Nepostojanje jedinstvenog sistema ni u čemu, niti jednog Zakona, jednog obrasca koji je jedinstven i usklađen sa nekim normama.

Kod nas potvrda o cijepljenju na nekom kartončiću, sa škrabotinama gdje se ne vidi niti serija vakcine, još pored toga potpis i pečat doktora koji prekrije pola kartončića. Sramota me ono na granici pokazat.
Iskreno da sam ja neka čunka u EU, ne bih ni ja dao sa ovim papirićem dao nikome nigdje. Država nije u stanju organizirat jedinstveni registar i usklađivanje sa EU, odnosno svjetskim normama, a cijepi se evo skoro već godinu dana.
Iole ozbiljna IT firma će ovo sve složiti u roku 7 dana da radi k'o singerica.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#51460 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Milenkov buraz »

no_sekirli wrote: 24/09/2021 08:16 Mislim da je osnovni razlog nepriznavanja ono što yebe ovu državu već duže vremena na svim poljima. Nepostojanje jedinstvenog sistema ni u čemu, niti jednog Zakona, jednog obrasca koji je jedinstven i usklađen sa nekim normama.

Kod nas potvrda o cijepljenju na nekom kartončiću, sa škrabotinama gdje se ne vidi niti serija vakcine, još pored toga potpis i pečat doktora koji prekrije pola kartončića. Sramota me ono na granici pokazat.
Iskreno da sam ja neka čunka u EU, ne bih ni ja dao sa ovim papirićem dao nikome nigdje. Država nije u stanju organizirat jedinstveni registar i usklađivanje sa EU, odnosno svjetskim normama, a cijepi se evo skoro već godinu dana.
Iole ozbiljna IT firma će ovo sve složiti u roku 7 dana da radi k'o singerica.
Kako? Kakav kartoničić? Na potvrdi KS sve se lijepo vidi, i serije vakcina i QR code, datumi, sve.
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1584
Joined: 11/06/2011 07:36

#51461 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Kiki_Musampa »

Milenkov buraz wrote: 24/09/2021 08:26
no_sekirli wrote: 24/09/2021 08:16 Mislim da je osnovni razlog nepriznavanja ono što yebe ovu državu već duže vremena na svim poljima. Nepostojanje jedinstvenog sistema ni u čemu, niti jednog Zakona, jednog obrasca koji je jedinstven i usklađen sa nekim normama.

Kod nas potvrda o cijepljenju na nekom kartončiću, sa škrabotinama gdje se ne vidi niti serija vakcine, još pored toga potpis i pečat doktora koji prekrije pola kartončića. Sramota me ono na granici pokazat.
Iskreno da sam ja neka čunka u EU, ne bih ni ja dao sa ovim papirićem dao nikome nigdje. Država nije u stanju organizirat jedinstveni registar i usklađivanje sa EU, odnosno svjetskim normama, a cijepi se evo skoro već godinu dana.
Iole ozbiljna IT firma će ovo sve složiti u roku 7 dana da radi k'o singerica.
Kako? Kakav kartoničić? Na potvrdi KS sve se lijepo vidi, i serije vakcina i QR code, datumi, sve.
Kanton Sarajevo nije cijela BiH, nego od Metkovića do Orašja,i od Bihaća do Zvornika-sa svim između.... :run:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31492
Joined: 16/04/2011 18:46

#51462 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by skafiskafsnjak »

Kiki_Musampa wrote: 24/09/2021 08:29
Milenkov buraz wrote: 24/09/2021 08:26

Kako? Kakav kartoničić? Na potvrdi KS sve se lijepo vidi, i serije vakcina i QR code, datumi, sve.
Kanton Sarajevo nije cijela BiH, nego od Metkovića do Orašja,i od Bihaća do Zvornika-sa svim između.... :run:
Njima je Sarajevo BiH...
Pa.samo opcina Centar vrijedi.ko.ostale :mrgreen:
User avatar
no_sekirli
Posts: 4171
Joined: 02/10/2013 18:36

#51463 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by no_sekirli »

Kiki_Musampa wrote: 24/09/2021 08:29
Milenkov buraz wrote: 24/09/2021 08:26

Kako? Kakav kartoničić? Na potvrdi KS sve se lijepo vidi, i serije vakcina i QR code, datumi, sve.
Kanton Sarajevo nije cijela BiH, nego od Metkovića do Orašja,i od Bihaća do Zvornika-sa svim između.... :run:
:thumbup:

To je to!
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#51464 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

Dead Man Walking wrote: 24/09/2021 07:23 @spinel_

Hajd recimo da je tacno to dozivotno, evo da te ja pitam, ja i? Svako sest mjeseci, ja i? Je li to sve ili ima jos nesto?
Covid potvrde su uvedene zbog toga.
Licna, vozacka, obicni pasos sve ima svoj rok trajanja. A to je 5-10 godina.
I Covid potvrda ce imati svoj rok trajanja a za produzenje iste je potrebna (nova doza) vakcine.
Logicki samo razmisljam.
Ostalo vjerovatno se nista nece desiti ali sada je glavno da se u djelo i praksu svih drzava to uvede.
splinter
Posts: 7349
Joined: 08/10/2011 12:28

#51465 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by splinter »

Prije par dana sam dobio jedan dokumet na PDF formatu koji ja sada mislim dostupan i široj zajednici i koji je podigao mnogo bure u naučnoj zajednici prije svega.
Project DEFUSE: Defusing the Treat of Bat-borne Coronaviruses
Projekat je trebao finansijsku potporu, odnosno grant sredstva koja bi dodijelila DARPA ( Defense Advanced Research Projects Agency ) u iznosu od 14 miliona US dolara a realizovao bi se 2 faze.
Cilj projekta je bio izgraditi mehanizme nadzora i prevencije mogućeg spilovera i prelijevanja Coronavirusa sličnih Sars-u sa slijepih miševa na ljude.
U pitanju je multinacionalni projekat čiji bi leader bio Dr. Peter Daszak predsjednik Eko Health Alliance.
Ovo je prvi put da se spominju ispitivanja na S proteinu Sars virusa i sličnim virusima kao i umetanja i insercije aminokiselina na mjestu cijepanja sličnom Furinu u S proteinu.
Također pominju se i vještačke infekcije slijepih miševa i eksperimenti in vivo u kafezima i špiljama kao prirodnim staništima. DO sada je većina ispitivanja podrazumjevala korištenje hibridiziranih laboratorjskih miševa sa humaniziranim ACE 2 rreceptorima, ali bez "korekcija " na samom S proteinu virusa.
Projekat je odbijen od strane DARPA agencije jer je uočen niz sigurnosnih propusta.
Da li je ikada realizovan pod nekim drugim nazivom, nepoznato je. Realizacija je trebala početi 2018.godine.

Ovako ukratko pa kad stigne nabacam svega malo više.


Image


Link za pomenuti dokument na cloudu je:

https://www.documentcloud.org/documents ... e-proposal
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#51466 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Milenkov buraz »

Donosite zakljuke na prečac kao i u svemu pa i o vakcinama.

Dakle ja sam zaista mislio da svi imaju više-manje iste i unificirane potvrde a potvrdu KS sam uzeo za primjer je istu imam. Na kraju građani tih kantona treba da se pobune i da traže da imaju adekvatne potvrde, država je čovjek a ne čekati na državu da ti sve servira. X primejera je koje mogu navesti da sam svojim traženjem i insistiranjem dobio ono što smatram da treba da imam kao građanin.
laik1981
Posts: 12930
Joined: 05/12/2012 13:04

#51467 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by laik1981 »

Milenkov buraz wrote: 24/09/2021 09:10 Donosite zakljuke na prečac kao i u svemu pa i o vakcinama.

Dakle ja sam zaista mislio da svi imaju više-manje iste i unificirane potvrde a potvrdu KS sam uzeo za primjer je istu imam. Na kraju građani tih kantona treba da se pobune i da traže da imaju adekvatne potvrde, država je čovjek a ne čekati na državu da ti sve servira. X primejera je koje mogu navesti da sam svojim traženjem i insistiranjem dobio ono što smatram da treba da imam kao građanin.
Drzava je covjek, ali kanton nije drzava.. I sa qr kodom tebi je potvrdu izdao zzoks i to predstavlja problem kod putovanja u odredjene drzave.. U ovom slucaju se nemas kome obratiti da bi na necemu insistirao jer relevantne institucije ne postoje na drzavnom nivou, a zzo kantona ne prestavljaju apsolutno nista u drzavama EU..
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#51468 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Milenkov buraz »

To je odraz komplikovane strukture države, mirovnog sporazuma...itd. Opet je do čovjeka jer se taj isti čovjek ne buni, znači dobro mu je, ne samo po pitanju potvrda o vakcinaciji već i po svemu drugom. Moja opaska se odnosila na ove koji mlate praznu slamu i napamet naučene fraze da država nije KS.
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#51469 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by KraljicaIzJajca »

@splinter

Kurugol je na televiziji izjavio da je "veći broj" dojenčadi pogreškom cijepljen protiv covida u zdravstvenim ustanovama i da će se uskoro objaviti studija o tim slučajevima.

Tursko ministarstvo zdravstva najavilo je administrativnu istragu.

https://dnevnik.hr/vijesti/koronavirus/ ... 67929.html

Kako je uopće moguće napraviti niz ponovljenih grešaka?
Last edited by KraljicaIzJajca on 24/09/2021 09:52, edited 1 time in total.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#51470 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by spinel_ »

To je namjerno uradjeno.
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#51471 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by KraljicaIzJajca »

splinter wrote: 24/09/2021 09:07 Prije par dana sam dobio jedan dokumet na PDF formatu koji ja sada mislim dostupan i široj zajednici i koji je podigao mnogo bure u naučnoj zajednici prije svega.
Project DEFUSE: Defusing the Treat of Bat-borne Coronaviruses
Projekat je trebao finansijsku potporu, odnosno grant sredstva koja bi dodijelila DARPA ( Defense Advanced Research Projects Agency ) u iznosu od 14 miliona US dolara a realizovao bi se 2 faze.
Cilj projekta je bio izgraditi mehanizme nadzora i prevencije mogućeg spilovera i prelijevanja Coronavirusa sličnih Sars-u sa slijepih miševa na ljude.
U pitanju je multinacionalni projekat čiji bi leader bio Dr. Peter Daszak predsjednik Eko Health Alliance.
Ovo je prvi put da se spominju ispitivanja na S proteinu Sars virusa i sličnim virusima kao i umetanja i insercije aminokiselina na mjestu cijepanja sličnom Furinu u S proteinu.
Također pominju se i vještačke infekcije slijepih miševa i eksperimenti in vivo u kafezima i špiljama kao prirodnim staništima. DO sada je većina ispitivanja podrazumjevala korištenje hibridiziranih laboratorjskih miševa sa humaniziranim ACE 2 rreceptorima, ali bez "korekcija " na samom S proteinu virusa.
Projekat je odbijen od strane DARPA agencije jer je uočen niz sigurnosnih propusta.
Da li je ikada realizovan pod nekim drugim nazivom, nepoznato je. Realizacija je trebala početi 2018.godine.

Ovako ukratko pa kad stigne nabacam svega malo više.


Image


Link za pomenuti dokument na cloudu je:

https://www.documentcloud.org/documents ... e-proposal
https://www.c4isrnet.com/industry/2020/ ... ronavirus/

Na researchgate sam prošle godine pronašla zanimljiva obrazloženja naučnika iz laboratorija tokom endemije SARS COV.
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#51472 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by KraljicaIzJajca »

spinel_ wrote: 24/09/2021 09:50 To je namjerno uradjeno.
Naravno da jeste, meni je ovo grozno. :-? :roll:
splinter
Posts: 7349
Joined: 08/10/2011 12:28

#51473 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by splinter »

KraljicaIzJajca wrote: 24/09/2021 09:50
splinter wrote: 24/09/2021 09:07 Prije par dana sam dobio jedan dokumet na PDF formatu koji ja sada mislim dostupan i široj zajednici i koji je podigao mnogo bure u naučnoj zajednici prije svega.
Project DEFUSE: Defusing the Treat of Bat-borne Coronaviruses
Projekat je trebao finansijsku potporu, odnosno grant sredstva koja bi dodijelila DARPA ( Defense Advanced Research Projects Agency ) u iznosu od 14 miliona US dolara a realizovao bi se 2 faze.
Cilj projekta je bio izgraditi mehanizme nadzora i prevencije mogućeg spilovera i prelijevanja Coronavirusa sličnih Sars-u sa slijepih miševa na ljude.
U pitanju je multinacionalni projekat čiji bi leader bio Dr. Peter Daszak predsjednik Eko Health Alliance.
Ovo je prvi put da se spominju ispitivanja na S proteinu Sars virusa i sličnim virusima kao i umetanja i insercije aminokiselina na mjestu cijepanja sličnom Furinu u S proteinu.
Također pominju se i vještačke infekcije slijepih miševa i eksperimenti in vivo u kafezima i špiljama kao prirodnim staništima. DO sada je većina ispitivanja podrazumjevala korištenje hibridiziranih laboratorjskih miševa sa humaniziranim ACE 2 rreceptorima, ali bez "korekcija " na samom S proteinu virusa.
Projekat je odbijen od strane DARPA agencije jer je uočen niz sigurnosnih propusta.
Da li je ikada realizovan pod nekim drugim nazivom, nepoznato je. Realizacija je trebala početi 2018.godine.

Ovako ukratko pa kad stigne nabacam svega malo više.


Image


Link za pomenuti dokument na cloudu je:

https://www.documentcloud.org/documents ... e-proposal
https://www.c4isrnet.com/industry/2020/ ... ronavirus/

Na researchgate sam prošle godine pronašla zanimljiva obrazloženja naučnika iz laboratorija tokom endemije SARS COV.
Šta konkretno, koja obrazloženja?

Što se tiče ovog slučaja ili više njih u Turskoj, moguće je da je i javašluk u pitanju, mada to samo pokazuje katastrofalnu organizaciju da se na istom mjestu cijepe i novorođenčad i odrasle osobe.
KraljicaIzJajca
Posts: 3978
Joined: 02/06/2021 10:04
Location: bosansko jajčno mesto

#51474 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by KraljicaIzJajca »

splinter wrote: 24/09/2021 09:56
KraljicaIzJajca wrote: 24/09/2021 09:50

https://www.c4isrnet.com/industry/2020/ ... ronavirus/

Na researchgate sam prošle godine pronašla zanimljiva obrazloženja naučnika iz laboratorija tokom endemije SARS COV.
Šta konkretno, koja obrazloženja?

Što se tiče ovog slučaja ili više njih u Turskoj, moguće je da je i javašluk u pitanju, mada to samo pokazuje katastrofalnu organizaciju da se na istom mjestu cijepe i novorođenčad i odrasle osobe.
Jedan brzi link :

https://www.biospace.com/article/compar ... -pandemic/

Tokom dana, ako pronađem link sa više detalja, obavezno ću postaviti.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#51475 Re: Novi korona virus - velika opasnost ili ne ? POGLEDATI PRVI POST!

Post by saint_mirad »

KraljicaIzJajca wrote: 24/09/2021 09:36 @splinter

Kurugol je na televiziji izjavio da je "veći broj" dojenčadi pogreškom cijepljen protiv covida u zdravstvenim ustanovama i da će se uskoro objaviti studija o tim slučajevima.

Tursko ministarstvo zdravstva najavilo je administrativnu istragu.

https://dnevnik.hr/vijesti/koronavirus/ ... 67929.html

Kako je uopće moguće napraviti niz ponovljenih grešaka?
moguće je ako se ne radi o greškama.
Locked