Novi Hyundai i40. DA ili NE

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Honda NSX
Posts: 225
Joined: 06/09/2011 21:04

#1 Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by Honda NSX »

Pozdrav, zanima me šta mislite o ovom autu.....Hyundai i40

da Vam ja ne bi pričao šta je i kakav je, evo ovdje da saznate o njemu...

http://www.autonome.ba/index.php?option ... Itemid=205

nema više ništa na našim jezicima o njemu, evo i na njemačkom, ako znate,
http://www.focus.de/auto/fahrberichte/k ... 38751.html

Meni je auto pravo zanimljivo, atraktivno je i privlačno, očigledno Hyundai hoće s ovim u premium klasu, ali da li može da se takmiči s velikanima. košto sam i konto lošiji je u okukama i to od velikih igrača ko što su passat i mazda 6. Cijena mu je pravo velika, početna je 47.000 (kusur cener), da li biste ga Vi kupili? Šta mislite? Opalite!!!
User avatar
plucna mahramica
Posts: 573
Joined: 20/07/2011 14:59

#2 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by plucna mahramica »

Samo lagano, moderatori ce skontati da radis reklamu/SEO za autonomehmeh pa ce ti obrisati linkove. Budi suptilniji malo. :)

http://www.auto.ba/vijesti/1586-hyundai ... nspiracija
http://www.dnevni-list.ba/index.php?opt ... s&Itemid=6
http://www.novavozila.ba/web/novost.asp ... 45ec7bc026

Eto malo da ti pomognem, posto nista drugo nisi nasao... prvih par rezultata sa google.ba
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by johntra »

Meni samo nije jasno kako oni znaju kakve su vozne osobine, kad ga u BiH još niko nije provozao za neki ozbiljniji test... :D
inače, toplo preporučujem ovaj model....
frankwhite
Posts: 169
Joined: 27/05/2009 13:07
Location: Sarajevo

#4 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by frankwhite »

DA ili NE? od mene veliko NE!
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#5 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by johntra »

Obrazloži NE...
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#6 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by bingov buraz »

Negativno me iznenadio cijenom,pohasili se i u Hyundai-u :roll:
User avatar
hsnf
Posts: 54
Joined: 25/04/2005 10:39
Location: Sarajevo/Los Angeles

#7 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by hsnf »

Iskreno, za tu cijenu radije Hyundai IX35 ili jos bolje fenomenalna KIA Sportage.
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#8 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by Ghost_Rider_XXX »

Auto je super, full cool, ali za te pare nikad ne bih sebi kupio hyundaija.
User avatar
hogar strasni
Posts: 165
Joined: 27/11/2009 16:24

#9 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by hogar strasni »

Vidi bolan cifre, e sad uporedi taj model sa drugim afirmiranim modelima iz iste ili slicne klase i doci ces do zanimljivog rezultata.
Dok se ovaj probije, i koliko ce vrijedit za 2 god, ima da izgubi na cijeni mashala, za isti kesh imas divnih vozilica sa solidnom reputacijom koje ce puno manje gubit na cijeni, a provjerene stvarke. Razmisljanje jednog balkanca, prvi se macici u vodu bacaju..neka malo da se skonta kakav je a ne na prvu letit. Daleko od toga da imam nesto protiv korejaca, cak naprotiv, al znas kako je to s novim modelima. Sabur sinko.
User avatar
drndalo
Posts: 22716
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#10 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by drndalo »

Ja nesto ne znam da su cijene nepopularne, jer su do sada pokazali da znaju cijene formirati da prodaja ide...

Meni previse lici i na inace nedefininisanu Toyotu Avensis, pa cu se suzdrzati komentara...
User avatar
Zvek
Posts: 1430
Joined: 16/10/2010 19:58

#11 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by Zvek »

Ne znam za cijenu, bice brzo "akcije" ali auto je odlično i ne znam po čemu je gori od Insignie, Mondea, 508, pa i Passata. Ni Hyundai nije više low cost brend, već IV proizvođač automobila na svijetu.
User avatar
Honda NSX
Posts: 225
Joined: 06/09/2011 21:04

#12 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by Honda NSX »

plucna mahramica wrote:Samo lagano, moderatori ce skontati da radis reklamu/SEO za autonomehmeh pa ce ti obrisati linkove. Budi suptilniji malo. :)

http://www.auto.ba/vijesti/1586-hyundai ... nspiracija
http://www.dnevni-list.ba/index.php?opt ... s&Itemid=6
http://www.novavozila.ba/web/novost.asp ... 45ec7bc026

Eto malo da ti pomognem, posto nista drugo nisi nasao... prvih par rezultata sa google.ba
Eh ovako drug moj.....

1. Ovo što si mi ti poslao su tri beskorisne vijesti......iz kojih mogu saznati nula o ovome autu. Ovo prvo neka smiješna hrpa tehničkih podataka i promocija auta, ovo drugo neću ni komentarisati, a ovo treće rezultat crash testa, eto sazno sam da je koristan. Hvala ti puno na pomoći.

2. To što sam posto link s neke dvije stranice koja govori sve o autu znači da ih reklamiram jel? Ne mogu podijeliti nešto što mislim da je zanimljivo o autima, na sekciji foruma o autima? Što ti reklamiraš ove tri stranice što si ih linko? Malo budi pristojniji pa razmisli prije nego bacaš uokolo neke mangupske optužbe. Ja sam otkrio ovu stranicu i mislim da je fakat korisna kad hoš da znaš nešto o autu. Vijesti i te budalaštine me fakat ne zanimaju, a neki test da čekam na kojem ću saznati nešto o jednom motoru iz ponude me jednako malo zanima. Odakle oni znaju kakvo je. Pa valjda ne mora biti test ovdje auta iz ovog salona da bi neko imo informacija. Meni izgleda pregledno, objektivno i korisno i to sam podijelio. A to hoće li oni imat nešto od moga postanja, mene se stvarno je*e. Isto košto ni ove tri stranice nemaju ništa od tvog, i zato nemoj molim te na prazno nekog ukopavat i pokušat predstavljat ko nekog levata koji nešto reklamira po forumima.
User avatar
Honda NSX
Posts: 225
Joined: 06/09/2011 21:04

#13 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by Honda NSX »

hogar strasni wrote:Vidi bolan cifre, e sad uporedi taj model sa drugim afirmiranim modelima iz iste ili slicne klase i doci ces do zanimljivog rezultata.
Dok se ovaj probije, i koliko ce vrijedit za 2 god, ima da izgubi na cijeni mashala, za isti kesh imas divnih vozilica sa solidnom reputacijom koje ce puno manje gubit na cijeni, a provjerene stvarke. Razmisljanje jednog balkanca, prvi se macici u vodu bacaju..neka malo da se skonta kakav je a ne na prvu letit. Daleko od toga da imam nesto protiv korejaca, cak naprotiv, al znas kako je to s novim modelima. Sabur sinko.
ovo je i meni prošlo kroz glavu. Jednostavno je skup. mislim da je hyundai uspješan zato što pravi solidna auta i prodaje ih za manje para od konkurencije, tu ih nadmašuje i zbog tog je privlačan. Imao sam priliku voziti Hyundaija i30, 1.6 benzinca, na period od tri dana. Auto je stvarno solidno i nema nekih stvarnih mana, ali kada se sve sabere jednostavno je manje kompletno i lošije od golfa (petice, čiji sam vlasnik). Ali Hyundai i30 košta nov 20.000, a golf blizu 30.000 i zato je Hyundai uspješan, jer je realno to i više nego odličan odnos uloženog i dobijenog. Ja bi ga za te pare kupio. Ali sada mi je ovdje kvaka što su odjednom odlučili da traže isto para kao i konkurencija. To se po meni radi postepeno i polako, a ne ovako na prepad, da se ljudima zgade.

Ne može Hyundai imati ovjes kao VW, Peugeot, Renault, Mazda, Opel ili bilo koja od tih kompanija. Ovjes se razvija i pravi godinama, to je užasno složena stvar isto ko i motori, koji su kod navedenih brendova po meni jednostavno bolji. (iako je ovaj 1.7 dizelaš na papiru solidan), a Hyundai je na tržištu i u bznisu masovne proizvodnje auta duplo, a i troduplo manje nego neki od pomenutih Evropskih brendova.

Igrače kao što su BMW ili Mercedes neću ni vrijeđati poređenjem. Ali eto za primjer početna cijena BMW 3 serije je tek malo više iznad 50.000 hiljada, samo 3-4 hiljade više od i40? Milism HALO???? ako imama 47, imam i 50 hiljada, pa ću kupiti auto sa historijom, pedigreom i nevjerovatnim užitkom vožnje? Budimo realni, BMW 3 serija ili Hyundai i4. To je ko da sada SAVA gume odluče da će koštati ko Michelinke......
Ali s druge strane znam ni da Hyundai nije levat i da je to neka politka i da je to neko skonto, ali volio bi vidjeti logiku i strategiju, jednostavno mi je zanimljivo jer je čudno, auto brendovi su suptilni i rijetko rizikuju ovako. Ali eto vidim dosta odgovora hvale auto i kažu super, jer im se sviđa dizajn, tako da to odma djelomično opravdava strategiju...........jao kolko sam ispiso.........
cucamonga
Posts: 529
Joined: 29/06/2011 09:30

#14 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by cucamonga »

sacekaj 2-3 godine pa ga kupi - tad ce imat sve boljke lijecene a kostace najmanje 30-40 posto jeftinije :wink:

nije ni i30 odmah nastupio na trzistu sa 20 000 marki... kostao je i on pofino 25 i kusur hiljki u osnovnim verzijama :wink:

moj drug kad je uzeo najnoviju Mazdu 6 cim je izasla platio je 50 000 maraka - strava cijena za auto sa osnovnom opremom al eto ipak ima bzbz prozore retrovizore MP3 jastuke poluautomatsku klimu itd.... sta se desilo - popucala konstrukcija sjedista (tezak je tip 130 kg) a izolacija na haubi motora se rascupala.

tako da licno nikad ne bih dao puno para za auto koje nije neki brend + je tek izasao na market sa svim manama i nepoznatim djecjim bolestima.
User avatar
Honda NSX
Posts: 225
Joined: 06/09/2011 21:04

#15 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by Honda NSX »

cucamonga wrote:sacekaj 2-3 godine pa ga kupi - tad ce imat sve boljke lijecene a kostace najmanje 30-40 posto jeftinije :wink:

nije ni i30 odmah nastupio na trzistu sa 20 000 marki... kostao je i on pofino 25 i kusur hiljki u osnovnim verzijama :wink:

moj drug kad je uzeo najnoviju Mazdu 6 cim je izasla platio je 50 000 maraka - strava cijena za auto sa osnovnom opremom al eto ipak ima bzbz prozore retrovizore MP3 jastuke poluautomatsku klimu itd.... sta se desilo - popucala konstrukcija sjedista (tezak je tip 130 kg) a izolacija na haubi motora se rascupala.

tako da licno nikad ne bih dao puno para za auto koje nije neki brend + je tek izasao na market sa svim manama i nepoznatim djecjim bolestima.
il još bolje.....kupit model na zalsku karijere. Odstranjene sve bolesti, jeftin + tona opreme. Jest da će odma poslije novi model pa nećeš biti tako cool, ali mislim da je ipak mudar potez.
User avatar
plucna mahramica
Posts: 573
Joined: 20/07/2011 14:59

#16 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by plucna mahramica »

Honda NSX wrote:
plucna mahramica wrote:Samo lagano, moderatori ce skontati da radis reklamu/SEO za autonomehmeh pa ce ti obrisati linkove. Budi suptilniji malo. :)

http://www.auto.ba/vijesti/1586-hyundai ... nspiracija
http://www.dnevni-list.ba/index.php?opt ... s&Itemid=6
http://www.novavozila.ba/web/novost.asp ... 45ec7bc026

Eto malo da ti pomognem, posto nista drugo nisi nasao... prvih par rezultata sa google.ba
Eh ovako drug moj.....

1. Ovo što si mi ti poslao su tri beskorisne vijesti......iz kojih mogu saznati nula o ovome autu. Ovo prvo neka smiješna hrpa tehničkih podataka i promocija auta, ovo drugo neću ni komentarisati, a ovo treće rezultat crash testa, eto sazno sam da je koristan. Hvala ti puno na pomoći.

2. To što sam posto link s neke dvije stranice koja govori sve o autu znači da ih reklamiram jel? Ne mogu podijeliti nešto što mislim da je zanimljivo o autima, na sekciji foruma o autima? Što ti reklamiraš ove tri stranice što si ih linko? Malo budi pristojniji pa razmisli prije nego bacaš uokolo neke mangupske optužbe. Ja sam otkrio ovu stranicu i mislim da je fakat korisna kad hoš da znaš nešto o autu. Vijesti i te budalaštine me fakat ne zanimaju, a neki test da čekam na kojem ću saznati nešto o jednom motoru iz ponude me jednako malo zanima. Odakle oni znaju kakvo je. Pa valjda ne mora biti test ovdje auta iz ovog salona da bi neko imo informacija. Meni izgleda pregledno, objektivno i korisno i to sam podijelio. A to hoće li oni imat nešto od moga postanja, mene se stvarno je*e. Isto košto ni ove tri stranice nemaju ništa od tvog, i zato nemoj molim te na prazno nekog ukopavat i pokušat predstavljat ko nekog levata koji nešto reklamira po forumima.
Tako je, autonomehmeh rulz, nema bolje stranice... :D
Vidis ba da sam ti dao povoda da napises jos search fraza u tekst pa mozes poboljsati SEO.
Samo ti uzivaj :-D
cucamonga
Posts: 529
Joined: 29/06/2011 09:30

#17 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by cucamonga »

Honda NSX wrote:
cucamonga wrote:sacekaj 2-3 godine pa ga kupi - tad ce imat sve boljke lijecene a kostace najmanje 30-40 posto jeftinije :wink:

nije ni i30 odmah nastupio na trzistu sa 20 000 marki... kostao je i on pofino 25 i kusur hiljki u osnovnim verzijama :wink:

moj drug kad je uzeo najnoviju Mazdu 6 cim je izasla platio je 50 000 maraka - strava cijena za auto sa osnovnom opremom al eto ipak ima bzbz prozore retrovizore MP3 jastuke poluautomatsku klimu itd.... sta se desilo - popucala konstrukcija sjedista (tezak je tip 130 kg) a izolacija na haubi motora se rascupala.

tako da licno nikad ne bih dao puno para za auto koje nije neki brend + je tek izasao na market sa svim manama i nepoznatim djecjim bolestima.
il još bolje.....kupit model na zalsku karijere. Odstranjene sve bolesti, jeftin + tona opreme. Jest da će odma poslije novi model pa nećeš biti tako cool, ali mislim da je ipak mudar potez.
:thumbup:
User avatar
drndalo
Posts: 22716
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#18 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by drndalo »

Hmmm, znaci ne razmisljas da ga kupis, nego samo onako pricamo... OK...

Evo da se osvrnem slikovito na tvoje poredjenje, koje po meni nema smisla...
Honda NSX wrote:Igrače kao što su BMW ili Mercedes neću ni vrijeđati poređenjem. Ali eto za primjer početna cijena BMW 3 serije je tek malo više iznad 50.000 hiljada, samo 3-4 hiljade više od i40? Milism HALO???? ako imama 47, imam i 50 hiljada, pa ću kupiti auto sa historijom, pedigreom i nevjerovatnim užitkom vožnje? Budimo realni, BMW 3 serija ili Hyundai i4. To je ko da sada SAVA gume odluče da će koštati ko Michelinke......
To je ko da sada SAVA gume 215/55R16 odluce da ce kostati ko Michelinke 155/65R14.... Takvo ti je poredjenje... Ili unutar firme koju vozis kao da poredis Jetta-u, sa Passat-om...

P.S. Dirnuo si mi u BMW, pa sam morao reagovati... Ali opet, "kosooki" je za klasu veci auto od 3-ce...
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#19 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by johntra »

Honda NSX wrote:Ne može Hyundai imati ovjes kao VW, Peugeot, Renault, Mazda, Opel ili bilo koja od tih kompanija. Ovjes se razvija i pravi godinama, to je užasno složena stvar isto ko i motori, koji su kod navedenih brendova po meni jednostavno bolji. (iako je ovaj 1.7 dizelaš na papiru solidan), a Hyundai je na tržištu i u bznisu masovne proizvodnje auta duplo, a i troduplo manje nego neki od pomenutih Evropskih brendova.
o kakvoj ba historiji pričaš??? je li to Hyundai pravi automobile od juče?? Nemojte biti smiješni, čuj ovjes se razvija godinama? Gdje to piše?? a i da se razvija, i40 nije drvo bez korijena....
glupa vam je priča, čuj Hyundai se udostojio cijeniti automobil iznad 40.000...uuu, meni je to baš drsko, kako su samo smjeli, kako ih nije stid? što to ne smije automobil srednje klase koštati 40.000? to neki grijeh, to znači da plaćate skupo smeće? druga stavr, porediš kruške i jabuke...BMW nije target ovog automobila, niti će ikad biti, zna se šta mu je konkurencija, neko je već gore napisao...i sad ako je u biznisu manje od ostalih, to znači da je loš?? tako je bila priča za ameičko tržište sa američkim modelima, pa došli troduplo mlađi japanci pa im pomeli tržište...pa sad došli još duplo mlađi koreanci od japanaca, pa opet pomeli tržište...ista ili slična stvar će biti i u Evropi, prvo sa Hyundaijem, pa onda sa KIA-om...i40 je automobil koji dosta pruža za tih 40 milja, mnogo više od razvikanije konkurencije...
lavic
Posts: 3028
Joined: 14/04/2011 15:03

#20 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by lavic »

Ma ni u ludilu 47000 KM za Hyundai, ima puno boljih auta za te pare.
Za te pare ide i marka i masina.
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#21 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by johntra »

HenryKinasky wrote:Pogledao sam cijenu i40wgn. Motor 1.7 CRDI 6 brzina - manuelni mjenjac - 115KS. Uporedio sam ga sa Mercedes-Benzom C klasom C200 CDI BlueEFFICIENCY 6 brzina - manuelni mjenjac - 136KS.

Hyundai: 52.990KM
Mercedes: 55.991KM

Doplata Hyundai za motor od 136KS je 1900KM. Sa još par "sitinica" koje bi trebalo doplatiti, a koje Mercedes ima, vjerovatno bi cijena bila tu negdje.

Zakljucak izvedite sami. :)
Cijene za i40 kreću se od 46.990 KM za model sa Active opremom, zatim 49.990 KM za Style opremu, te 52.990 KM za Premium opremu. Cijene važe za model sa 1,7 CRDi motorom sa 115 KS.

Uzeo si najskuplju varijantu Hyundaija, što je ok...115 KS, je sasvim dovoljno za ovaj model, tako da se ne mora uzimati onaj od 136 KS...a haj sad fino napiši šta ima Hyundai u Premium paketu, a šta ima početni Mercedes C klase...i opet kažem, Mečka, BMW i ostali nisu target, ali eto, hajde sad fino nađi početni paket Mercedesa i ovaj Hyundaija, pa mi daj usporedbe...
User avatar
drndalo
Posts: 22716
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#22 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by drndalo »

Da ponovimo: BMW 3, Mercedes C klase su velicinom negdje kao VW Jetta, a ne kao VW Passat, koji je velicinom konkurencija i40... Dakle pricate o dzemu od sljiva, a ispadne vam ajvar...
User avatar
Qler
Posts: 23490
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#23 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by Qler »

drndalo wrote:Da ponovimo: BMW 3, Mercedes C klase su velicinom negdje kao VW Jetta, a ne kao VW Passat, koji je velicinom konkurencija i40... Dakle pricate o dzemu od sljiva, a ispadne vam ajvar...

De ti to dobro ponovi.. Ispade Passat veca klasa od C klase i BMW-a 3 :D Jetta je u klasi sa Astrom sedan, sa Octaviom, Focus Seadn, Volvo S40....

Passat, C klasa, A4, 3 serija, Mondeo, Insignia, C5... To je jedna klasa... I to utvrdi...
User avatar
Honda NSX
Posts: 225
Joined: 06/09/2011 21:04

#24 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by Honda NSX »

plucna mahramica wrote:
Honda NSX wrote:
plucna mahramica wrote:Samo lagano, moderatori ce skontati da radis reklamu/SEO za autonomehmeh pa ce ti obrisati linkove. Budi suptilniji malo. :)

http://www.auto.ba/vijesti/1586-hyundai ... nspiracija
http://www.dnevni-list.ba/index.php?opt ... s&Itemid=6
http://www.novavozila.ba/web/novost.asp ... 45ec7bc026

Eto malo da ti pomognem, posto nista drugo nisi nasao... prvih par rezultata sa google.ba
Eh ovako drug moj.....

1. Ovo što si mi ti poslao su tri beskorisne vijesti......iz kojih mogu saznati nula o ovome autu. Ovo prvo neka smiješna hrpa tehničkih podataka i promocija auta, ovo drugo neću ni komentarisati, a ovo treće rezultat crash testa, eto sazno sam da je koristan. Hvala ti puno na pomoći.

2. To što sam posto link s neke dvije stranice koja govori sve o autu znači da ih reklamiram jel? Ne mogu podijeliti nešto što mislim da je zanimljivo o autima, na sekciji foruma o autima? Što ti reklamiraš ove tri stranice što si ih linko? Malo budi pristojniji pa razmisli prije nego bacaš uokolo neke mangupske optužbe. Ja sam otkrio ovu stranicu i mislim da je fakat korisna kad hoš da znaš nešto o autu. Vijesti i te budalaštine me fakat ne zanimaju, a neki test da čekam na kojem ću saznati nešto o jednom motoru iz ponude me jednako malo zanima. Odakle oni znaju kakvo je. Pa valjda ne mora biti test ovdje auta iz ovog salona da bi neko imo informacija. Meni izgleda pregledno, objektivno i korisno i to sam podijelio. A to hoće li oni imat nešto od moga postanja, mene se stvarno je*e. Isto košto ni ove tri stranice nemaju ništa od tvog, i zato nemoj molim te na prazno nekog ukopavat i pokušat predstavljat ko nekog levata koji nešto reklamira po forumima.
Tako je, autonomehmeh rulz, nema bolje stranice... :D
Vidis ba da sam ti dao povoda da napises jos search fraza u tekst pa mozes poboljsati SEO.
Samo ti uzivaj :-D
Jarane moj šta je tebi? nisam ni jednom napiso ime stranice a kamoli šta drugo? kakav SEO kakvi bakrači, de me se okani i muči nekog drugog.
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#25 Re: Novi Hyundai i40. DA ili NE

Post by johntra »

Ma stipu mi se ti te šuplje...imam ja auto i to kompakta, koje je imalo više opreme nego ta tvoja mečka prije 10 godina...nego, hajde sad fino sjedi, pa nam usporedi baznu opremu Mečke i top paket opreme Hyundaija...
Mečka i BMW nisu target, nemaš pojma...i40 najviše cilja na Passata, pa onda Insignia, 508 i ostali...Mečka i Hyundai ni po čemu nisu blizu, to stoji, pa ni po cijeni, jer si ti dao sličnu cijenu osnovne Mečke i top Hyundaija...a to za pedigre i historiju Hyundaija možeš okačiti mačku o rep, jer Hyundai ne pravi auto od 1992. godine...
Post Reply