Novak Đoković

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55667
Joined: 15/12/2008 16:53

#1351 Re: Novak Đoković

Post by ultima_palabra »

Ma nema to zapad/istok toliko veze. Eto Ivanisevic je Balkanac, a po ponasanju Balkanac na desetu... pa je opet bio omiljen gdje god da je igrao. Kad je osvojio Wimbledon, u polufinalu protiv Britanca Henmana dobar bio publike navijao za njega, a u finalu protiv Raftera apsolutno svi.
Osmi Socrates
Posts: 8106
Joined: 19/10/2020 15:33

#1352 Re: Novak Đoković

Post by Osmi Socrates »

"Prava teniska gospoda" nije osvojila Grand Slam u muškoj konkurenciji ima par decenija.

Izuzetak je Murray, ali on kao ponosni Škot nema problema dostojanstveno podržati škotsku nezavisnost, pa je pitanje koliko i njega smatraju "pravim teniskim gospodinom".

Čovjek je, inače, karakterno jači od svih ovih smrdljivih GOAT-ova. Ako bih se morao svrstati u neku navijačku grupu, onda sam za njega.

I njega su ovi poludjeli nacionalistički manijaci vrijeđali kada je bio u vrhu tenisa.
User avatar
Leverage
Posts: 9512
Joined: 27/05/2018 16:32

#1353 Re: Novak Đoković

Post by Leverage »

Osmi Socrates wrote: 15/01/2022 03:39 "Prava teniska gospoda" nije osvojila Grand Slam u muškoj konkurenciji ima par decenija.

Izuzetak je Murray, ali on kao ponosni Škot nema problema dostojanstveno podržati škotsku nezavisnost, pa je pitanje koliko i njega smatraju "pravim teniskim gospodinom".

Čovjek je, inače, karakterno jači od svih ovih smrdljivih GOAT-ova. Ako bih se morao svrstati u neku navijačku grupu, onda sam za njega.

I njega su ovi poludjeli nacionalistički manijaci vrijeđali kada je bio u vrhu tenisa.
Ima problema, poslije se izvinjavao, kao nije tako mislio, razočaran sam sobom, tam-vam. Pa postade Sir.

I prije 20-ak godina, kad se ložio na Anyone but England fore pa se i za to izvinjavao, ali tad je bio zelen pa hajd.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#1354 Re: Novak Đoković

Post by skafiskafsnjak »

Osmi Socrates wrote: 15/01/2022 03:39 "Prava teniska gospoda" nije osvojila Grand Slam u muškoj konkurenciji ima par decenija.

Izuzetak je Murray, ali on kao ponosni Škot nema problema dostojanstveno podržati škotsku nezavisnost, pa je pitanje koliko i njega smatraju "pravim teniskim gospodinom".

Čovjek je, inače, karakterno jači od svih ovih smrdljivih GOAT-ova. Ako bih se morao svrstati u neku navijačku grupu, onda sam za njega.

I njega su ovi poludjeli nacionalistički manijaci vrijeđali kada je bio u vrhu tenisa.
Jbg ne voli niko separatisticke nacije :lol:
Osmi Socrates
Posts: 8106
Joined: 19/10/2020 15:33

#1355 Re: Novak Đoković

Post by Osmi Socrates »

Leverage wrote: 15/01/2022 04:19
Osmi Socrates wrote: 15/01/2022 03:39 "Prava teniska gospoda" nije osvojila Grand Slam u muškoj konkurenciji ima par decenija.

Izuzetak je Murray, ali on kao ponosni Škot nema problema dostojanstveno podržati škotsku nezavisnost, pa je pitanje koliko i njega smatraju "pravim teniskim gospodinom".

Čovjek je, inače, karakterno jači od svih ovih smrdljivih GOAT-ova. Ako bih se morao svrstati u neku navijačku grupu, onda sam za njega.

I njega su ovi poludjeli nacionalistički manijaci vrijeđali kada je bio u vrhu tenisa.
Ima problema, poslije se izvinjavao, kao nije tako mislio, razočaran sam sobom, tam-vam. Pa postade Sir.

I prije 20-ak godina, kad se ložio na Anyone but England fore pa se i za to izvinjavao, ali tad je bio zelen pa hajd.
Nikad se on nije pravdao zbog onoga što je izgovorio.

Zbog toga o nezavisnosti, napadali su ga da mrzi Engleze, a on je dostojanstveno odgovorio da je to običan nonsense, jer podržati škotsku nezavisnost ne znači da mrzi ikoga.

Drugi incident, prije ovoga, je bio kada je rekao da će navijati za svaki tim koji igra protiv Engleza na Svjetskom Prvenstvu 2006. I zbog toga su ga napali. Međutim, i to je izvučeno iz konteksta, jer su ga prethodno ti reporteri zezali što se nije Škotska plasirala, i da sad nema za koga navijati na SP. On je odgovorio u šali da će navijati za engleske protivnike.

Rekao je da će prestati pričati o politici, to je istina.

Andy se izjašnjava kao Škot, prije svega, a onda i kao Britanac. Tako je i sad.
User avatar
hatemondays
Posts: 1196
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#1356 Re: Novak Đoković

Post by hatemondays »

konektovan wrote: 14/01/2022 23:47
milejovic1971 wrote: 14/01/2022 22:01 e kad proradi srpski Noletov inat...ima da ih oduva sve i uzme 21. GS u inat zapadnom sljamu

Koliko sam ja shvatio ovi su maltene priznali da su porazeni u prvom slucaju i da je Djokovic ispravno usao u zemlju sa svim validnim dokumentima. Ministar ga deportuje jer se brine za bezbjednost drzave i zbog antivaksera? Lijepo je rekao gospodin Vud, da je iracionalno deportovati ga zbog toga jer moze samo dodatno da potpali vatru kod antivaksera ako ga deportuje. Takodje, cisto da se razumijemo, antivakser je osoba koja je protiv apsolutno svake vakcine na ovom svijetu a ne protiv jedne jedine. Ja sam ubjedjen da je Djokovic svoju djecu vakcinisao svim ostalim neophodnim vakcinama nakon rodjenja. Nije on nikakav antivakser. Uostalom, shvatio sam da Djokovic nije mogao da primi vakcinu jer su ga tako savjetovali ljekari zbog mogucih kontraindikacija.
Je li Australija zapadni šljam??
Mi to zovemo ovdje white trash.
Osmi Socrates
Posts: 8106
Joined: 19/10/2020 15:33

#1357 Re: Novak Đoković

Post by Osmi Socrates »

Ništa oni nisu priznali, kao neke poraze, bla bla.

Ne čitajte budalaste srpske medije, ako niste sami u stanju da ocjenite šta je Ministar Hawke rekao, a šta su Đokovićevi advokati plasirali kao argument.
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#1358 Re: Novak Đoković

Post by Anquilla »

Koji stres covjek prezivljava u posljednje vrijeme...
Da je znao sta ce se sve dogadjati i kako ce ga na ruke prati mediji po cijelom svijetu, vjerovatno bi trazio potvrdu o vakcinaciji u Srbiji.
To sto mu se ostaje i iga poslije ovoliko problema, pokazuje mentalitet sportiste.
User avatar
konektovan
Posts: 40594
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1359 Re: Novak Đoković

Post by konektovan »

sime_cipol wrote: 15/01/2022 02:32
u-pet-deka wrote: 15/01/2022 02:21



Pročitaj ovo:


Hem zaraženi slobodno šetaju, hem malo Hikmetove doktrine. ali Novak je rizik samo takav. Izgleda Novak je samo rizik za vladu i fotelje. :oops:
Bernard Tomić im igra meč na turniru POZITIVAN. Ovamo zajebavas covjeka. :roll:
Gasi turnir picka ti materins :skoljka:
Sou dedemi :D
Igraće i ovaj,..samo da vlasti nadju put iz ovog sranja, kako da njega ubace na turnir a sebe predstave kao zastitnike naroda u doba apokalipse.
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 1959
Joined: 13/07/2016 11:10

#1360 Re: Novak Đoković

Post by sve_ovo_ja »

Novakovi advokati kao dokaz da nije avaxer, donijeli rezultate ankete sa nekog portala gdje je 60% glasova da Novak treba da ostane, i još označen i njihov glas :lol:
breuer
Posts: 7206
Joined: 06/07/2009 15:44

#1361 Re: Novak Đoković

Post by breuer »

al koji je ovaj Nadal šupak, sve da ga i parafraziraju, prešupačke izjave daje...
Dead Man Walking
Posts: 6369
Joined: 28/05/2004 21:49

#1362 Re: Novak Đoković

Post by Dead Man Walking »

sve_ovo_ja wrote: 15/01/2022 08:20 Novakovi advokati kao dokaz da nije avaxer, donijeli rezultate ankete sa nekog portala gdje je 60% glasova da Novak treba da ostane, i još označen i njihov glas :lol:
Nije zgoreg i ovu anketu priloziti —> vakcine-ili-korona-sta-je-uzrok-t160764.html

Mislim da je sve jasno.
User avatar
Ateista
Posts: 46564
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#1363 Re: Novak Đoković

Post by Ateista »

ultima_palabra wrote: 15/01/2022 03:18 Ma nema to zapad/istok toliko veze. Eto Ivanisevic je Balkanac, a po ponasanju Balkanac na desetu... pa je opet bio omiljen gdje god da je igrao. Kad je osvojio Wimbledon, u polufinalu protiv Britanca Henmana dobar bio publike navijao za njega, a u finalu protiv Raftera apsolutno svi.
Jedno je kad neko osvoji jedan turnir, pogotovo kao veteran, pa ljudima zanimljivo i postuju to, ali kad ih neko osvoji toliko da se bori da postane GOAT i pri tome nije iz neke izabrane porodice, postaje trn u oku.
Ovo u australiji nema veze sa tim, vec sa tim sto je javno rekao da nece da se vakcinise, to mu ne mogu oprostiti s obzirom na sve mjere i pritisak da se svako mora vakcinisati, pa na njemu moraju trenirati strogocu.
Dead Man Walking
Posts: 6369
Joined: 28/05/2004 21:49

#1364 Re: Novak Đoković

Post by Dead Man Walking »

Ateista wrote: 15/01/2022 08:38
Ovo u australiji nema veze sa tim, vec sa tim sto je javno rekao da nece da se vakcinise, to mu ne mogu oprostiti s obzirom na sve mjere i pritisak da se svako mora vakcinisati, pa na njemu moraju trenirati strogocu.
A to je znaci u pitanju, ja cijelo vrijeme kontam on nesto lagao, muljao s papirima, lazirao test, kad ono ni kriv ni duzan nahebo.
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#1365 Re: Novak Đoković

Post by Sierra club »

AU vlada mora dokazat da je antivaxer, da je možda prijetnja zdravlju ljudi ili da se uznemirit ljude. Realno, Australski narod je bio uznemiren kad su tamnoputi upotrebljavali javne bazene ili toalete. A tokilo su ih crnci i azijati uznemiravali da im je bilo zabranjeno i ući u zemlju prije 1974.

Znači ovaj potez valde je u duhu "white australian policy" gdje valda pojedinačno i bez iakavih osnova odlučuje ko će ući. Iako je Nole bijelac, oni jednostavno nemaju više prema kome trenirat strogoću pa su našli njega kao žrtvu. Trebo je zant skim ima posla, primit lažnu vakcinu i ćao.

Da mu ovo nije 21 GS i da nije na rubu da bude najbolji kad, bilo bi i meni sve jedno, Ali ove je stavrno poseban slučaj.
Osmi Socrates
Posts: 8106
Joined: 19/10/2020 15:33

#1366 Re: Novak Đoković

Post by Osmi Socrates »

Ne moraju oni to ništa dokazati. Dovoljno je da Ministar nakon pregledane dokumentacije i svega drugog vjeruje u ono što je napisano u dostavi sudu.

Dakle, ne moraju dokazati da je Đoković opasnost po zdravlje Australijanaca, nego da vjeruju da može biti.

Za to imaju barem osamdeset slika i drugih stvari da dokažu. Što se tiče stavke "good order", dovoljno je da pokažu Srđanovo budalesanje i sukobe onih budalaša sa policijom u Melbournu.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#1367 Re: Novak Đoković

Post by skafiskafsnjak »

Ako nakon svega zaigra ....i uzme pehar.
Onda svaka cast majstore .
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#1368 Re: Novak Đoković

Post by Sierra club »

Osmi Socrates wrote: 15/01/2022 09:09 Dakle, ne moraju dokazati da je Đoković opasnost po zdravlje Australijanaca, nego da vjeruju da može biti.
U pravu si. Ako to vjeruju, ali to vjerovanje mora bili na nekoj bazi. da li je ta baza vjerovana dovoljna, vjerovatno jeste nažalost.

Taj zakon koji to dopušta je napravljen da bi se ilegalni migranti mogli strpat na neki otok i nedat im nikad u australiju.
RandomAndCasual
Posts: 361
Joined: 02/06/2020 22:39

#1369 Re: Novak Đoković

Post by RandomAndCasual »

uglavnomja wrote: 14/01/2022 12:25
RandomAndCasual wrote: 14/01/2022 12:07


Ko je sponzor te strane stampe? Ko se reklamira, ko ih odrzava na zivotu?

Ne ujedash ruku koja te hrani
udruzeni arapsko-izraelski antisrpski pokret, predvodjen australijom, usa i zapadnom europom, uz pridruzene clanice iz afrike i juzne amerike i azije ...


:roll:


zavera bre, sve je zavera protiv svih srba ...

:zid: :zid:
Ja ipak mislim da je Pfizer, al eto ti imash izgleda bolje informacije
Sierra club
Posts: 736
Joined: 17/04/2011 11:52

#1370 Re: Novak Đoković

Post by Sierra club »

odluku će doniejti sudija Allsop, O'Callaghan i Besanko. Sva tri su kozervativci ali ovaj o'callgahn je irac katolik i malo manje konzervativan i više pro migracijaki raspoložen.

Allsop je anglo saxsonac. On vjeroavtno je za deportaciju, ali nikad neznaš sa anglo saxoncima. Zavisi kako mu se digne taj dan.

Besanko je prezime koje nema veze s ničim, google mi kaže da je varijacija prezimena "Bosanac". Svašta.
User avatar
konektovan
Posts: 40594
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1371 Re: Novak Đoković

Post by konektovan »

skafiskafsnjak wrote: 15/01/2022 09:18 Ako nakon svega zaigra ....i uzme pehar.
Onda svaka cast majstore .
Što ne bi osvojio,..svakako se oko svega ovoga zahebavaju advokati. On trenira uveliko..
Osmi Socrates
Posts: 8106
Joined: 19/10/2020 15:33

#1372 Re: Novak Đoković

Post by Osmi Socrates »

Njemu i da dopuste da igra, ja ne vjerujem da će izaći na dobro.

Ne vjerujem da će građani to primiti mirno, i samo može biti daljih sukoba. Čak sam uvjeren u ovo.

Zato, jbg. Đoković je nažalost tone deaf. Ne čita sobu ispravno.

Nije turnir samo oko njega, a on ga je u to pretvorio.
sukis
Posts: 429
Joined: 11/02/2009 19:46
Location: Sarajevo

#1373 Re: Novak Đoković

Post by sukis »

Sierra club wrote: 15/01/2022 09:29 odluku će doniejti sudija Allsop, O'Callaghan i Besanko. Sva tri su kozervativci ali ovaj o'callgahn je irac katolik i malo manje konzervativan i više pro migracijaki raspoložen.

Allsop je anglo saxsonac. On vjeroavtno je za deportaciju, ali nikad neznaš sa anglo saxoncima. Zavisi kako mu se digne taj dan.

Besanko je prezime koje nema veze s ničim, google mi kaže da je varijacija prezimena "Bosanac". Svašta.
Brat Bosanac otprilike odlucuje? To onda sigurno znaci da Nolo ostaje na turniru i igra AO, odoh do kladionice kvota je ko zna kolika da osvaja turnir.
User avatar
Ateista
Posts: 46564
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#1374 Re: Novak Đoković

Post by Ateista »

Dead Man Walking wrote: 15/01/2022 08:49
Ateista wrote: 15/01/2022 08:38
Ovo u australiji nema veze sa tim, vec sa tim sto je javno rekao da nece da se vakcinise, to mu ne mogu oprostiti s obzirom na sve mjere i pritisak da se svako mora vakcinisati, pa na njemu moraju trenirati strogocu.
A to je znaci u pitanju, ja cijelo vrijeme kontam on nesto lagao, muljao s papirima, lazirao test, kad ono ni kriv ni duzan nahebo.
Samo malo, kad su mu prvi put oduzeli vizu, jesu li znali bilo sta o mogucim malverzacijama? Naravno da nisu, to jedino sad mogu iskoristiti kada su isplivale sumnjive stvari, a i tu jedino mogu iskoristiti to da li je putovao negdje i slagao u prijavi, to da li je test ispravan i da li je hodao zarazen u srbiji se njih ne tice, nisam pravnik ali znam osnovne stvari da ako priznaju testove iz srbije onda ga moraju priznati, ako odluce da ne priznaju onda to mora biti odluka na visem nivou da ih ubuduce vise ne priznaju nikom iz srbije. Kako god, tad nije bilo ovih informacija i jedini razlog zasto su poceli sa ovim je sto im ne odgovara njegov javni stav o vakcini, valjda je to vec odavno jasno.
User avatar
Ateista
Posts: 46564
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#1375 Re: Novak Đoković

Post by Ateista »

Osmi Socrates wrote: 15/01/2022 09:33 Njemu i da dopuste da igra, ja ne vjerujem da će izaći na dobro.

Ne vjerujem da će građani to primiti mirno, i samo može biti daljih sukoba. Čak sam uvjeren u ovo.

Zato, jbg. Đoković je nažalost tone deaf. Ne čita sobu ispravno.

Nije turnir samo oko njega, a on ga je u to pretvorio.
Nije on nego debilna australska vlada.
Post Reply