Nova Top Lista Nadrealista

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Locked
User avatar
Abid Sakalaš
Posts: 226
Joined: 29/09/2012 14:40
Location: U borbenoj zračnoj floti generala Ruperta Smitha

#51 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by Abid Sakalaš »

Janković Nenad - FUJ!
Samo to imam za reći.
old school23
Posts: 452
Joined: 30/09/2012 00:32

#52 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by old school23 »

Mogao je bar novo ime smisliti za taj svoj projekat :-? to nece biti N od Nadrealista.
old school23
Posts: 452
Joined: 30/09/2012 00:32

#53 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by old school23 »

Better Man wrote:Kad već spominjemo TLN, onda je red da spomenemo neponovljivog i jednog od najboljih u TLN, pokojnog Dražena Ričla Paru!
Svaka cast :thumbup:
Ovo je sa jedne stranice...
Image
Last edited by old school23 on 04/11/2012 22:13, edited 1 time in total.
tm84
Posts: 169
Joined: 02/10/2012 00:03

#54 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by tm84 »

da li neko ima 3 (predratnu) i 4 (ratnu) cijelu sezonu nadrealista za download?

na youtube, ima samo 3 epizode 2 sezone a skoro nista od 4...
lover1
Posts: 11
Joined: 24/06/2012 17:58

#55 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by lover1 »

Evo "Novi Nadrealisti" na televiziji od sutra, 10. decembra.
http://media-sat.net/televizija/23-mali ... prvoj.html

Ako neko ima ovu TV Prva nek gleda. Mene baš zanima da li će to ičemu valjati koliko se priča o tome. Čisto sumnjam. :|
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#56 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by dustaban »

TLN je BH biser koji se vise ne moze ponoviti.

Svaki novi pokusaj okupljanja stare ekipe je mrcvarenje osudjeno na neuspjeh.

ALI...
ako se zeli sacuvati i razvijati NAJBOLJI BH PRODUKT - shega na vlastiti racun, sansu treba dati novim snagama.
Jedan od takvih primjera su naprimjer ovi cazinjani.

I inace to je stari i globalni problem - kad se od necega sto je zaista veliki proizvod zeli dobiti jos vise pa se usere. To je najbolje vidjeti na ovim dodacima uspjesnih filmova.
Ali meni je trenutno najinteresantniji slucaj PINK FLOYD. Oni su napravili neponovljive stvari. Potom se razisli zbog nakih licnih trzavica i sujeta... i sad kad su odlucili ponovo se sastaviti, poceli su umirati!
Daklem, kasno.

Ali ima u toj prici nesto divno i zove se BRIT FLOYD! Nove snage preuzele staru muziku, ima li ista ljepse. Ko zaista voli muziku Pink Floyda bolje mu je da ide na koncerte Brit Flojda nego na komemorativne koncerte sa onih par zivih Floydovaca.
Ljudi bukvalno umiru na sceni. Pogledajte one Rollingstonse! Tu se zaista nema sta reci.

Prema tome, Nadrealizam kao ideja DA, okupljanje stare ekipe - NE, to je gotovo.

I primjetili ste, u ovoj prici ne spominjem Neletovo "politicko srozavanje" kao sto ne bih ni o Hadzihafizbegovicevom "politickom uzdizanju". Davno sam rekao, u istom covjeku moze se sresti i veliki umjetnik i veliki shupak. Ali nakon izvjesnog vremena, a to je recimo dvadesetek godina, ljudi shvate da i umjetnici i genijalci i shupci... jesu ljudi koji umiru.

A kad dodje cas umiranja pogled se upire u nove klince.
Last edited by dustaban on 09/12/2012 11:34, edited 1 time in total.
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#57 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by Nuken »

User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72779
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#58 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by Velkoski »

Lud i ponosan wrote:
I to si skont'o na osnovu 30 sekundi? :lol:
da, smeće
User avatar
jasko_ba
Posts: 7804
Joined: 13/11/2006 17:47

#59 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by jasko_ba »

Srpski nadrealisti? :lol:
'ta ce sarajlije :x
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#60 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by Nuken »

Jesam.TLN je bosanski humor,bolje rečeno Sarajevski,a ako ćemo ići još dalje Koševski.TLN niko ne može uspješno kopirati a pogotovo ovi.Isto tako i onaj Nadreality show što je bio prije par godina nije k***cu valj`o.Al opet svatko ima svoje mišljenje i ukus.lp
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#61 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by Mali_Vuk »

Mamuzanje mrtvog konja.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58696
Joined: 03/08/2010 19:04

#62 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by kakavdanakneiskustvu »

.
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1321
Joined: 05/05/2012 15:08

#63 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by Salah ad-Din »

Naravno da niko neće moći ponoviti one nadrealiste, oni su bili ispred svog vremena, posebno su dobili na težini kasnije, kada se vidjelo da se sve ostvarilo što su oni govorili i glumili. Neka ljudi pokušavaju napraviti nešto slično, svi znamo kakav je srpski humor, dovoljno je pogledati Crni Gruja i kamen mudrosti ili Mi nismo anđeli i da ti bude jasno kakav je to odron. Ali Bože moj, neka ljudi pokušavaju, neka se smiju, zabavljuju :)
User avatar
Neradnik
Posts: 6743
Joined: 14/11/2012 22:50
Location: na forumu

#64 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by Neradnik »

Gledo sam reklame sutra pocinje na prvoj tv po onom sto sam vidio niđe veze.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58696
Joined: 03/08/2010 19:04

#65 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by kakavdanakneiskustvu »

Lud i ponosan wrote:
Salah ad-Din wrote:Naravno da niko neće moći ponoviti one nadrealiste, oni su bili ispred svog vremena, posebno su dobili na težini kasnije, kada se vidjelo da se sve ostvarilo što su oni govorili i glumili. Neka ljudi pokušavaju napraviti nešto slično, svi znamo kakav je srpski humor, dovoljno je pogledati Crni Gruja i kamen mudrosti ili Mi nismo anđeli i da ti bude jasno kakav je to odron. Ali Bože moj, neka ljudi pokušavaju, neka se smiju, zabavljuju :)
Odlicni filmovi, oba navedena. To sto se tebi ne dopada ne znaci da ne valja.


očito je da njemu ne valjaju
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#66 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by Point. »

Najezim se od srbijanskog i hrvatskog humora. To ti je isto ko kad od Celika hoces da napravis Barcelonu. Neide.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58696
Joined: 03/08/2010 19:04

#67 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by kakavdanakneiskustvu »

Point. wrote:Najezim se od srbijanskog i hrvatskog humora. To ti je isto ko kad od Celika hoces da napravis Barcelonu. Neide.


ne valja generalizovati
FMDzem
Posts: 651
Joined: 23/07/2011 20:30

#68 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by FMDzem »

Hebo mater, gledam, ono za Bajram kad su objavili na sa-x, na koncertu Nele pjeva " Da li oni znaju da je Bajram." Što je najgore, on to pjeva nekako sa osmjehom na licu. Vidiš, ono, drago mu, šta li... I onda se vratiš u realnost. Shvatiš da je upravo to ta " nadrealnost" oko koje se sve vrti, da toga više nema. " Neeeeeeeema. Može biti sutra, može biti za pet dana, može biti za deset dana, ali sada neeeeeeeemaaa."

I onda, par dana kasnije, ponovo se pojavljuje on. Želji titula, i opet on... I opet on sa osmjehom na licu. " Sarajevo zdaaa'o, ma zdra'o.. - Jes' šefe, u praavu si!"

Jaaah' ...
old school23
Posts: 452
Joined: 30/09/2012 00:32

#69 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by old school23 »

Ovo je fuj. :run:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#70 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by just principe »

idiotluk prave, da ne kazem sta gore
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25781
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#71 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by BHF_Manijak »

Hahahah koja smijurija, vec ko da gledam "nadrealisti" sa klasicnim (za mene degutantnim i iritantnim u najmanju ruku!!) srpskim frazama tipa "brateeeee", "cale, keva", "kume" itd...Al' hajd sve, no sto nasa omladina to poprima to je cudo nevidjeno, fuj, jezim se na to. Sarajevski humor kao da izumire, a sve vise imamo navalu tog nekakvog beogradskog, hebo li im Beograd i beogradski sindikat majku. KAd cujem kume hoce mi nesti bit' ! :x :x
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1321
Joined: 05/05/2012 15:08

#72 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by Salah ad-Din »

Nemam ja ništa protiv tih filmova, i ja sam se nasmijao uz njih, ali mi je taj humor, nekako previše, previše se forsira, ne znam teško je za objasniti :D

Vratiće se rode, ima fenomenalnih scena, toliko sam se puta fino nasmijao, a nije neki forsirani humor. Helem, neću da osuđujem na propast prije nego pogledam, ali sam skeptičan :)
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#73 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by Anestezija »

jel' ravno ovo je li ravnoooo :D Glupost ziva ,nema tu duha Sarajevskog,nema Zije,nema Davora Dujmovica...tako da mogu rec "novim" nadrealistima Zdraoooooooooo :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#74 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by ultima_palabra »

Koliko vidim, tamo ima respektabilnih srpskih glumaca... ne znam kako njih nije stid nastupati pod takvim imenom i varati ljude :roll:
User avatar
burekdzijabezmesa
Posts: 896
Joined: 29/11/2012 02:31
Location: Alpašino moje voljeno

#75 Re: Nova Top Lista Nadrealista

Post by burekdzijabezmesa »

BHF_Manijak wrote:Hahahah koja smijurija, vec ko da gledam "nadrealisti" sa klasicnim (za mene degutantnim i iritantnim u najmanju ruku!!) srpskim frazama tipa "brateeeee", "cale, keva", "kume" itd...Al' hajd sve, no sto nasa omladina to poprima to je cudo nevidjeno, fuj, jezim se na to. Sarajevski humor kao da izumire, a sve vise imamo navalu tog nekakvog beogradskog, hebo li im Beograd i beogradski sindikat majku. KAd cujem kume hoce mi nesti bit' ! :x :x
kuuumeee :D
Locked