Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

nigdje.nikog
Posts: 702
Joined: 23/09/2007 23:36

#1 Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by nigdje.nikog »

Sve smo opcije potrosili, svi dogovori pali, potpuna blokada...
Zasto? Zato sto je ovaj yebeni Dayton napravio tu "genocidnu tvorevinu" i ucinio je jacom i od BiH i od OHR-a i od Evropske Uniji i od NATO-a

Hajde nek me neko uvjeri da je bilo koji organizam moguc sa ovakvim tumorom u njemu?

Ali, ja polazim od sljedeceg - ko nece s tobom, zamjeni poziciju i reci da ti neces s njim.

To ti je kao u braku. U mnogim brakovima neko u startu zauzme poziju ko Dodik - stalna ucjena da ce rasturiti brak jer je taj brak nametnut.
Takvi brakovi se u pravilu i zavrse rastavom i to je bolja opcija, jer je mrcvarenje najgora stvar.
A upravo je mrcvarenje najbolja definicija ovog stanja u BiH.

Medjutim, licno sam se uvjerio, da u takvim slucajevima najcesce nayebe ona strana koja je do toga dovela.
Jednostavno, tek sa rastavom se uvidja, da onaj koji ju je isprovocirao, da zapravo nije STVARNO racunao da ce do rastave i doci, nego je samo zelio da bude NADMOCAN i da yebe drugu stranu u mozak.
Jer kad dovedes svog partnera u takvo ponizavajuce stanje, onda si ti, zapravo, u idealnom braku sa tvoje pozicije.

Eto, to nama radi Dodik.

I zato ja mislim da treba okrenuti stvari, treba reci ovako - ETO OTCJEPI SE yebem ti mater!

Ali, ako se otcjepis treba da znas jednu stvar - neces se ti otcjepljivati SELEKTIVNO, onako kako tebi odgovara, vec potpuno.
To prakticno znaci - neces ti samo zadrzati "svoj" teritorij, "svoje" resurse, "svoje" rijeke, "svoje" dalekovode, gasovode i ostalo sto si vec razdvojio...
nego cemo se mi lijepo razdvajati u onome sto tebi ne odgovara.
Naprimjer - nema vise iz Banjaluke u Trebinje preko Mostara, nego ce ti lijepo sva veza sa svijetom ici preko onog "pupka" gore.
Necemo vise kupovati ni "tvoju" naftu, "tvoju" hranu, nista "tvoje".
A i oko teritorija bi smo mogli malo "revidovati" stvari.

Tek sa ovako radikalnom kontramjerom, idiotima mozes objasniti neke stvari.
Kazem idiotima, jer je dugogodisnjim drilom kako je Srbima Bosna nametnuta, u RS-u stvoreno PLEBISCITNO stanje podyebavanja Drzave.

Dakle, predlazem osnivanje jedne RADIKALNE stranke koja bi se, recimo mogla zvati - MRŠ (Momentalno Razdvajanje od Šupaka).
Kad vec imamo legalizovane Cetnike, Ustashe i Mudjahedine, hajmo registrovati i ovakve radikale,

pa da vidimo...
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by muha_sa »

ih,što bi ih zajebali :-) to oni i cekaju i prizivaju.

-ništa od tog--nek žive u državi koju mrze i koju negiraju--jeben je to život.
User avatar
d700
Posts: 1345
Joined: 01/08/2008 14:29

#3 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by d700 »

Potpuno podrzavam.

Posto drugacije vise neide, onda je najbolje da se to uradi ovako:

Faza1:
Repatriacija svih Bosnjaka i Hrvata koji su se vratili u RS. Imovinu koju su napravili u prelaznom roku prodati za realnu cijenu. Ako to nije moguce, onda Vlada RS mora tu imovinu da otkupi za realnu cijenu. Oni hoce da se odovoje, zele cistu RS..onda neka i plate. Isto vazi i za Srbe u Federaciji.

Faza 2:
Demontaza kulturnih i sakralnih objekava. Svako neka svoje Bogomolje novonapravljena demontira i nosi tu gdje misli da im je mjesto. Za to postoji jedan prelazni rok, poslje toga se objektiv bez ponovne najave rushe.

Faza 3:
Nakon svih prelaznih faza, zakljuci se podjela. Od tog momenta se oznacavaju granice, zatvaraju se svi prelazi i za posjetu novonastalih drzavnih djelova potrebna je viza. Tranzitno putovanje nepostoji.

Faza 4: Ukoliko dozvoljavaju financijske mogucnosti. Dici zid izmedju bivsih entiteta uz miniran pojas. Mozda se ovdje moze naci jos nesto iz bivse istocne Njemacke, oni imaju sposobnosti za te zidove

Eto....vishe je ovo stvarno dopizdilo. Zele podjelu, eh onda neka se to desi sa SVIM !!!! konsekvencama...
User avatar
Sarayman
Posts: 1313
Joined: 25/10/2006 09:12
Location: Sarajevo

#4 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by Sarayman »

Sa te strane ideja je dobra i nemam nista protiv, ali si propustio razmisliti o jednoj bitnoj stvari. Ima dosta ljudi (cak i bosnjaka) koji ne zele zivjeti u jednonacionalnoj muslimanskoj "fildzan" drzavi, pogotovo ljudi iz gradova. A upravo takvom bi je svi vidjeli.
User avatar
Altsa
Posts: 7345
Joined: 19/03/2004 18:31

#5 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by Altsa »

d700 wrote:Potpuno podrzavam.

Posto drugacije vise neide, onda je najbolje da se to uradi ovako:

Faza1:
Repatriacija svih Bosnjaka i Hrvata koji su se vratili u RS. Imovinu koju su napravili u prelaznom roku prodati za realnu cijenu. Ako to nije moguce, onda Vlada RS mora tu imovinu da otkupi za realnu cijenu. Oni hoce da se odovoje, zele cistu RS..onda neka i plate. Isto vazi i za Srbe u Federaciji.

Faza 2:
Demontaza kulturnih i sakralnih objekava. Svako neka svoje Bogomolje novonapravljena demontira i nosi tu gdje misli da im je mjesto. Za to postoji jedan prelazni rok, poslje toga se objektiv bez ponovne najave rushe.

Faza 3:
Nakon svih prelaznih faza, zakljuci se podjela. Od tog momenta se oznacavaju granice, zatvaraju se svi prelazi i za posjetu novonastalih drzavnih djelova potrebna je viza. Tranzitno putovanje nepostoji.

Faza 4: Ukoliko dozvoljavaju financijske mogucnosti. Dici zid izmedju bivsih entiteta uz miniran pojas. Mozda se ovdje moze naci jos nesto iz bivse istocne Njemacke, oni imaju sposobnosti za te zidove

Eto....vishe je ovo stvarno dopizdilo. Zele podjelu, eh onda neka se to desi sa SVIM !!!! konsekvencama...
Faza 1: Posjeta ustanovi koja se zove Nedo Zec :roll:
nigdje.nikog
Posts: 702
Joined: 23/09/2007 23:36

#6 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by nigdje.nikog »

Sarayman wrote:Sa te strane ideja je dobra i nemam nista protiv, ali si propustio razmisliti o jednoj bitnoj stvari. Ima dosta ljudi (cak i bosnjaka) koji ne zele zivjeti u jednonacionalnoj muslimanskoj "fildzan" drzavi, pogotovo ljudi iz gradova. A upravo takvom bi je svi vidjeli.
Niko nije rekao da ovo moze biti opcija bez posljedica i bez kolateralne stete.
Ali radi se o tome da stetu od ovakvog razdvajanja nec snositi samo onaj ko je na to razdvajanje bio prinudjen, vec bogami i onaj ko ga je isprovocirao.

Nama, zapravo, to treba - stvaranje svijesti u glavama idiota u RS da ce otcjepljenjem ONI NAYEBATI.
Makar kao i mi, ako ne i vishe.

Ali, kad razuma nema, ond nastaje pichwayz a ja samo hocu reci da taj pichwayz nije stetan samo za jednu stranu.

Ama ljudi, ne radi se o tome da ce stranka MRS, doci u poziciju da realizira svoju programsku ideju.
Ali mislim da je nije lose imati. Nek s vremena na vrijeme naprave i kakvu pizdariju (bas kao Chetnici), naprimjer kamenovanje auta koji izlaze iz RS...
Treba jednostavno UKAZATI da su na scenu dosli novi RADIKALI koji nece samo slusati price o "nametnutoj BiH".
I nama je nametnuta RS, o tome se radi.

A kad je nesto nametnuto, treba ga odmetnuti.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#7 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by Bodkin »

d700 wrote:Potpuno podrzavam.

Posto drugacije vise neide, onda je najbolje da se to uradi ovako:

Faza1:
Repatriacija svih Bosnjaka i Hrvata koji su se vratili u RS. Imovinu koju su napravili u prelaznom roku prodati za realnu cijenu. Ako to nije moguce, onda Vlada RS mora tu imovinu da otkupi za realnu cijenu. Oni hoce da se odovoje, zele cistu RS..onda neka i plate. Isto vazi i za Srbe u Federaciji.

Faza 2:
Demontaza kulturnih i sakralnih objekava. Svako neka svoje Bogomolje novonapravljena demontira i nosi tu gdje misli da im je mjesto. Za to postoji jedan prelazni rok, poslje toga se objektiv bez ponovne najave rushe.

Faza 3:
Nakon svih prelaznih faza, zakljuci se podjela. Od tog momenta se oznacavaju granice, zatvaraju se svi prelazi i za posjetu novonastalih drzavnih djelova potrebna je viza. Tranzitno putovanje nepostoji.

Faza 4: Ukoliko dozvoljavaju financijske mogucnosti. Dici zid izmedju bivsih entiteta uz miniran pojas. Mozda se ovdje moze naci jos nesto iz bivse istocne Njemacke, oni imaju sposobnosti za te zidove

Eto....vishe je ovo stvarno dopizdilo. Zele podjelu, eh onda neka se to desi sa SVIM !!!! konsekvencama...
A ti bi selio i narod iz Federacije negdje jel?Ti bi mene iz centra Sarajeva poslao u neke pizdice(doduse mucak sam pa me zanima gdje bi mene poslao.mozda protjerivanje iz BiH?)E ne moze to tako sefe
kosmos
Posts: 860
Joined: 13/07/2008 21:15

#8 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by kosmos »

@ nigdje.nikog , nije rs nametnuta, nju je alija srbijanac i "bosnjacko" rukovodstvo prihvatilo, legazilovalo. to sto je tebe taj srbijanac prevario druga je stvar. pa prevario je i hiljade zena srebrenice, jer s njegovim znanjem je povucena vojna komanda
nigdje.nikog
Posts: 702
Joined: 23/09/2007 23:36

#9 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by nigdje.nikog »

Sta vam, odoste u krivu stranu.

Srbi U Federaciji i nesrbi u RS kojima je fino tamo gdje jesu, nece biti nigdje tjerani.
Ali ce, kao i svi u tom entitetu, djeliti sudbinu entiteta jer je to logicno.

Radi se naprosto o cinjenici da su entiteti jaci od drzave i s tim se treba pomiriti.

Jedino treba razbiti famu da je samo jednom entitetu nesta nametnuto.
Nam je sve u ovoj yebenoj tvorevini nametnuti i tu bogme nema donjeg i gornjeg. Ovi u RS-u samo misle da su oni ti koji trpe ovu drzavu.

Treba im fino dati do znanja sta znaci ono za sto se oni zalazu.

Dijete se jednostavno mora oprziti da bi naucilo sta je vatra!
palermo
Posts: 22353
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#10 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by palermo »

Jugovina valjda, pa svašta ljudima pada na pamet.
Ne znam koliko se može ozbiljno replicirati na ovaj post, al evo jedno pitanje, kada se budemo ozcjepljivali jel nosimo Brčko sa sobom ili ga ostavljamo. Inače, nisam ti baš sigurna da će se netko nasekirati što ne može iz Trebinja u banjaluku preko Mostara.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#11 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by seln »

Vidim, cetnicki provokatori ne gube vrijeme...."jaaano, turci, bolje vam je da se odvojite"
MRS!
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#12 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by sodom »

nigdje.nikog wrote:Sve smo opcije potrosili, svi dogovori pali, potpuna blokada...
Zasto? Zato sto je ovaj yebeni Dayton napravio tu "genocidnu tvorevinu" i ucinio je jacom i od BiH i od OHR-a i od Evropske Uniji i od NATO-a

Hajde nek me neko uvjeri da je bilo koji organizam moguc sa ovakvim tumorom u njemu?

Ali, ja polazim od sljedeceg - ko nece s tobom, zamjeni poziciju i reci da ti neces s njim.

To ti je kao u braku. U mnogim brakovima neko u startu zauzme poziju ko Dodik - stalna ucjena da ce rasturiti brak jer je taj brak nametnut.
Takvi brakovi se u pravilu i zavrse rastavom i to je bolja opcija, jer je mrcvarenje najgora stvar.
A upravo je mrcvarenje najbolja definicija ovog stanja u BiH.

Medjutim, licno sam se uvjerio, da u takvim slucajevima najcesce nayebe ona strana koja je do toga dovela.
Jednostavno, tek sa rastavom se uvidja, da onaj koji ju je isprovocirao, da zapravo nije STVARNO racunao da ce do rastave i doci, nego je samo zelio da bude NADMOCAN i da yebe drugu stranu u mozak.
Jer kad dovedes svog partnera u takvo ponizavajuce stanje, onda si ti, zapravo, u idealnom braku sa tvoje pozicije.

Eto, to nama radi Dodik.

I zato ja mislim da treba okrenuti stvari, treba reci ovako - ETO OTCJEPI SE yebem ti mater!

Ali, ako se otcjepis treba da znas jednu stvar - neces se ti otcjepljivati SELEKTIVNO, onako kako tebi odgovara, vec potpuno.
To prakticno znaci - neces ti samo zadrzati "svoj" teritorij, "svoje" resurse, "svoje" rijeke, "svoje" dalekovode, gasovode i ostalo sto si vec razdvojio...
nego cemo se mi lijepo razdvajati u onome sto tebi ne odgovara.
Naprimjer - nema vise iz Banjaluke u Trebinje preko Mostara, nego ce ti lijepo sva veza sa svijetom ici preko onog "pupka" gore.
Necemo vise kupovati ni "tvoju" naftu, "tvoju" hranu, nista "tvoje".
A i oko teritorija bi smo mogli malo "revidovati" stvari.

Tek sa ovako radikalnom kontramjerom, idiotima mozes objasniti neke stvari.
Kazem idiotima, jer je dugogodisnjim drilom kako je Srbima Bosna nametnuta, u RS-u stvoreno PLEBISCITNO stanje podyebavanja Drzave.

Dakle, predlazem osnivanje jedne RADIKALNE stranke koja bi se, recimo mogla zvati - MRŠ (Momentalno Razdvajanje od Šupaka).
Kad vec imamo legalizovane Cetnike, Ustashe i Mudjahedine, hajmo registrovati i ovakve radikale,

pa da vidimo...
haveru ti bi više trebao slušati Muharema Serbezovskog, on te stvari u braku jednostavnije rješava :zzzz:
gurabija78
Posts: 1242
Joined: 03/06/2008 15:24

#13 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by gurabija78 »

muha_sa wrote:ih,što bi ih zajebali :-) to oni i cekaju i prizivaju.

-ništa od tog--nek žive u državi koju mrze i koju negiraju--jeben je to život.
:thumbup:
trinidad
Posts: 138
Joined: 21/09/2009 13:30

#14 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by trinidad »

"ni u cem' covjek ne moze tako da uziva ko u samosazaljenju", parafraza dostojevskog, ako se ne varam...
User avatar
terapija
Posts: 1319
Joined: 17/06/2005 11:24
Location: Sarajvo

#15 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by terapija »

Ovo je dobro razmisljanje. Jer RS vise zavisi od FBiH nego obratno.
Kada bi stanovnistvo te novonastale nezavisne RS skontalo kako ih je njihov junak Dodik zayeb'o prvo bi ga skinuli, oduzeli mu sve, (kao i slobi) a onda bi cak mozda i trazili ponovno ujedinjenje.

Tko zna...

U svakom slucaju trenutno stanje je najlosije. A to sve tri vladajuce stranke znaju, odgovara im i nastoje ga pogorsati i zadrzati.
Stoga mislim da inicijativa za otcijepljenjem OD RS-a moze malo toga pogorsati, a dosta toga poboljsati.
User avatar
viva_castro
Posts: 725
Joined: 19/02/2008 21:10
Location: sa

#16 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by viva_castro »

Halooooo četnički provokatore, krtico!

Neće vam proći stotine šupljih priča! Moja je BiH od mora do Save i od Drine do Une! Hajde da vidim ko će mi je oduzeti!

Ako nisi četnička krtica onda si idiot i možeš slobodno očekivati da ćemo takve vješati prije secesionista!
User avatar
terapija
Posts: 1319
Joined: 17/06/2005 11:24
Location: Sarajvo

#17 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by terapija »

viva_castro wrote:Halooooo četnički provokatore, krtico!

Neće vam proći stotine šupljih priča! Moja je BiH od mora do Save i od Drine do Une! Hajde da vidim ko će mi je oduzeti!

Ako nisi četnička krtica onda si idiot i možeš slobodno očekivati da ćemo takve vješati prije secesionista!
Idiote, hajde u BL pa to reci naglas, i vidi koliko je BiH tvoja od Save do Drine
User avatar
d700
Posts: 1345
Joined: 01/08/2008 14:29

#18 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by d700 »

Halo,

ovaj od mene napisan tekst je ekstremno hipotetican, s dozom sarkazma ali u sushtini odgovara mentalnom sklopu onih koji zele podjelu drzave BiH. On nije namjenjen onima koji zele multietnicku BiH (Kao i ja sam), nego onima sto s druge strane favoriziraju takve ideje.

Ocekujem upravo njihove reakcije na to kako bi prihvatili konsekvence vlastitih zelja.

Poz
gurabija78
Posts: 1242
Joined: 03/06/2008 15:24

#19 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by gurabija78 »

kakvo crno odcjepljenje? pa to se moglo zavrsiti i '92 da je, kako ga neko nazva ranije, srbijanac imao vise pameti, sacuvali bi se zivoti hiljada ljudi... ovako je jedino rjesenje, po meni, da se u FBiH pojavi neko ko je dovoljno pametan da moze parirati Dodiku, koji je, htjeli mi priznati to ili ne, najjaca politicka figura u BiH, a i neko ko je onako pomalo kabadahija ko i on, jer na balkanu ne prolaze autoriteti poput somunastih Tihica/Silajdzica/k..../palaca..... u momentu kad je situacija kriticna u BiH koliko jest, Dodik poziva na mir i diljalog (uz njegovu retoriku koja kakva-takva, izaziva odusevljenje kod njegovog birackog tijela a i kod Tihica i Covica, ko sto smo vidjeli u Prudu), a Tihic javno govori kako sve mirise na sukob?! i ko je tu budala onda? i onda se cudimo sto MZ ne primjenjuje sankcije prema RS....
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#20 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by Bosnolog »

nigdje.nikog wrote:Sve smo opcije potrosili, svi dogovori pali, potpuna blokada...
Zasto? Zato sto je ovaj yebeni Dayton napravio tu "genocidnu tvorevinu" i ucinio je jacom i od BiH i od OHR-a i od Evropske Uniji i od NATO-a

Hajde nek me neko uvjeri da je bilo koji organizam moguc sa ovakvim tumorom u njemu?

Ali, ja polazim od sljedeceg - ko nece s tobom, zamjeni poziciju i reci da ti neces s njim.

To ti je kao u braku. U mnogim brakovima neko u startu zauzme poziju ko Dodik - stalna ucjena da ce rasturiti brak jer je taj brak nametnut.
Takvi brakovi se u pravilu i zavrse rastavom i to je bolja opcija, jer je mrcvarenje najgora stvar.
A upravo je mrcvarenje najbolja definicija ovog stanja u BiH.

Medjutim, licno sam se uvjerio, da u takvim slucajevima najcesce nayebe ona strana koja je do toga dovela.
Jednostavno, tek sa rastavom se uvidja, da onaj koji ju je isprovocirao, da zapravo nije STVARNO racunao da ce do rastave i doci, nego je samo zelio da bude NADMOCAN i da yebe drugu stranu u mozak.
Jer kad dovedes svog partnera u takvo ponizavajuce stanje, onda si ti, zapravo, u idealnom braku sa tvoje pozicije.

Eto, to nama radi Dodik.

I zato ja mislim da treba okrenuti stvari, treba reci ovako - ETO OTCJEPI SE yebem ti mater!

Ali, ako se otcjepis treba da znas jednu stvar - neces se ti otcjepljivati SELEKTIVNO, onako kako tebi odgovara, vec potpuno.
To prakticno znaci - neces ti samo zadrzati "svoj" teritorij, "svoje" resurse, "svoje" rijeke, "svoje" dalekovode, gasovode i ostalo sto si vec razdvojio...
nego cemo se mi lijepo razdvajati u onome sto tebi ne odgovara.
Naprimjer - nema vise iz Banjaluke u Trebinje preko Mostara, nego ce ti lijepo sva veza sa svijetom ici preko onog "pupka" gore.
Necemo vise kupovati ni "tvoju" naftu, "tvoju" hranu, nista "tvoje".
A i oko teritorija bi smo mogli malo "revidovati" stvari.

Tek sa ovako radikalnom kontramjerom, idiotima mozes objasniti neke stvari.
Kazem idiotima, jer je dugogodisnjim drilom kako je Srbima Bosna nametnuta, u RS-u stvoreno PLEBISCITNO stanje podyebavanja Drzave.

Dakle, predlazem osnivanje jedne RADIKALNE stranke koja bi se, recimo mogla zvati - MRŠ (Momentalno Razdvajanje od Šupaka).
Kad vec imamo legalizovane Cetnike, Ustashe i Mudjahedine, hajmo registrovati i ovakve radikale,

pa da vidimo...
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Da si dao prijedlog naslova da se Pederacija prikljuci genocidnoj i promjenimo ime mrske im BiH ,je mnogo pametnija ideja i njima prihvatljivija.

Za koga radis sinko :mrgreen: :run:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#21 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by spreca »

muha_sa wrote:ih,što bi ih zajebali :-) to oni i cekaju i prizivaju.

-ništa od tog--nek žive u državi koju mrze i koju negiraju--jeben je to život.

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
samo jaki razvoj fbih moze mozda ne ukinuti manji entitet ali svesti na nesto sto nije vrijedno paznje ali sa ovim nasim lopovima je to tesko.

treba ponovno uvesti onaj zakon o dokazivanju imovine ali sa ovakom korupcijom kao kod nas to ne pali
elSaik
Posts: 11898
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#22 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by elSaik »

terapija wrote:
viva_castro wrote:Halooooo četnički provokatore, krtico!

Neće vam proći stotine šupljih priča! Moja je BiH od mora do Save i od Drine do Une! Hajde da vidim ko će mi je oduzeti!

Ako nisi četnička krtica onda si idiot i možeš slobodno očekivati da ćemo takve vješati prije secesionista!
Idiote, hajde u BL pa to reci naglas, i vidi koliko je BiH tvoja od Save do Drine
Ima nas koji idemo i govorimo. Tvoj problem što nemaš ni muda ni kičme.
User avatar
Nekako s proljeća
Posts: 4797
Joined: 01/12/2006 22:59
Location: Pozdrav domovini!

#23 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by Nekako s proljeća »

8-)

No sikiriki ''nigdje.nikog'', u bilo kojoj secesionističkoj varijanti bilo kojeg entiteta, će se sjebati takvi koliko nas ima....

A rijeke i dalje teku...
User avatar
hrasno38
Posts: 31454
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#24 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by hrasno38 »

nigdje.nikog wrote:Sve smo opcije potrosili, svi dogovori pali, potpuna blokada...
Zasto? Zato sto je ovaj yebeni Dayton napravio tu "genocidnu tvorevinu" i ucinio je jacom i od BiH i od OHR-a i od Evropske Uniji i od NATO-a

Hajde nek me neko uvjeri da je bilo koji organizam moguc sa ovakvim tumorom u njemu?

Ali, ja polazim od sljedeceg - ko nece s tobom, zamjeni poziciju i reci da ti neces s njim.

To ti je kao u braku. U mnogim brakovima neko u startu zauzme poziju ko Dodik - stalna ucjena da ce rasturiti brak jer je taj brak nametnut.
Takvi brakovi se u pravilu i zavrse rastavom i to je bolja opcija, jer je mrcvarenje najgora stvar.
A upravo je mrcvarenje najbolja definicija ovog stanja u BiH.

Medjutim, licno sam se uvjerio, da u takvim slucajevima najcesce nayebe ona strana koja je do toga dovela.
Jednostavno, tek sa rastavom se uvidja, da onaj koji ju je isprovocirao, da zapravo nije STVARNO racunao da ce do rastave i doci, nego je samo zelio da bude NADMOCAN i da yebe drugu stranu u mozak.
Jer kad dovedes svog partnera u takvo ponizavajuce stanje, onda si ti, zapravo, u idealnom braku sa tvoje pozicije.

Eto, to nama radi Dodik.

I zato ja mislim da treba okrenuti stvari, treba reci ovako - ETO OTCJEPI SE yebem ti mater!

Ali, ako se otcjepis treba da znas jednu stvar - neces se ti otcjepljivati SELEKTIVNO, onako kako tebi odgovara, vec potpuno.
To prakticno znaci - neces ti samo zadrzati "svoj" teritorij, "svoje" resurse, "svoje" rijeke, "svoje" dalekovode, gasovode i ostalo sto si vec razdvojio...
nego cemo se mi lijepo razdvajati u onome sto tebi ne odgovara.
Naprimjer - nema vise iz Banjaluke u Trebinje preko Mostara, nego ce ti lijepo sva veza sa svijetom ici preko onog "pupka" gore.
Necemo vise kupovati ni "tvoju" naftu, "tvoju" hranu, nista "tvoje".
A i oko teritorija bi smo mogli malo "revidovati" stvari.

Tek sa ovako radikalnom kontramjerom, idiotima mozes objasniti neke stvari.
Kazem idiotima, jer je dugogodisnjim drilom kako je Srbima Bosna nametnuta, u RS-u stvoreno PLEBISCITNO stanje podyebavanja Drzave.

Dakle, predlazem osnivanje jedne RADIKALNE stranke koja bi se, recimo mogla zvati - MRŠ (Momentalno Razdvajanje od Šupaka).
Kad vec imamo legalizovane Cetnike, Ustashe i Mudjahedine, hajmo registrovati i ovakve radikale,

pa da vidimo...
Samo cu ti pozeljeti jedno a to je da ti svake noci u snove dolaze svi oni koji su dali svoje zivote za "CJELOVITU BOSNU I HERCEGOVINU" i nikada se ne mogao naspavati.!!!!!
User avatar
Nekako s proljeća
Posts: 4797
Joined: 01/12/2006 22:59
Location: Pozdrav domovini!

#25 Re: Nova stranka u FBiH - otcjepimo se od RS-a

Post by Nekako s proljeća »

terapija wrote:

Idiote, hajde u BL pa to reci naglas, i vidi koliko je BiH tvoja od Save do Drine
Redovno odemo na stadion Borca, i nakon sto nam ne dozvole da okacimo zastavu BiH sa ljiljanima, otpjevamo im himnu...

p.s.

Blizu je zgrada Vlade, pa se i do kabineta čuje...

:dance:
Locked