Nova stranka NVZ

Post Reply
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#1 Nova stranka NVZ

Post by madner »

NVZ = Nema Vise Zajebancije

Statut stranke je sljedeci:
Zbog kontraustavnog djelovanja i negiranja odredbi Mirovnog sporazuma postoji neposredna ratna opasnost.
Zbog cinjenice da je u zadnjih 200 godina Bosna bila predmet agresivnog negiranja suverentita i drzavnosti
Zbog cinjenice da je u agresiji na RBiH izvrseno etnicko ciscenje

Osniva se krajnje agresivna, nimalo pacifisticka i nadasve ozbiljna stranka Nema Vise Zajebancije

Program stranke je sljedeci:
1. Negiranje naziva Bosna i Hercegovina. Hercegovina je pokrajina, kao i Krajina i Podrinje. Odbacujemo naziv nametnut 1830ih.
2. Negiranje Ustavne odrebe iz 1974 prema kojoj su nosioci konstituitvnosti BiH tri naroda. Nosioc konstituivnosti je narod, Bosanski narod.
3. Usmjeriti 5% ukupno raspolozivog budzeta u formiranje i treniranje oruzanih snaga koje ce biti u stanju da stite granice i narod Bosne. Najmanje 40% sredstava za akvicizju naoruzanja i 20% za trening, kako ne bi opet neko skontao da su to pozicije za uhljebljivanje.
4. Osigurati nezavisnu proizvodnju svih neophodnih sredstava, jer dok se drugacije ne dokaze okruzeni smo neprijateljima.
5. Ustede ostvariti tako sto ce
a) svi budzeti biti procentualni, umjesto fiksnih iznosa.
b) sve plate budzetskih korisnika smanjiti za 10-15%.
6) Povecati izvoz obnovljivih resursa kako bi se smanji vanjsko trgovinski deficit
7) Osnovati sluzbu za specijaljni rat, kako bi se u period sukoba niskog intentiziteta poboljsale pocetne pozicije.
8) Nabaviti oruzje za masovno unistavanje ili pristati da budemo kerovi rata. Ukoliko budemo kerovi rata to dobro naplatiti.
9) Uvesti vanredno stanje sa ciljem mobilizacije svih drustvenih resursa :D
Last edited by madner on 03/12/2011 14:52, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2 Re: Nova stranka NVZ

Post by sumirprimus »

a kakav je odnos NVZ-a prema kuplerajima???
gudrovini?
sexu i pijancenju u parkovima?
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#3 Re: Nova stranka NVZ

Post by madner »

Seks povecava natalitet, natelitet nama treba.
Alkohol je dobar dok je domaci, kupujmo domace.
Kupleraju smanjuju tenziju i povecavaju produktivnost.

Gudrovina je losa, boli te kurac sto drzava propada. :D
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4 Re: Nova stranka NVZ

Post by sumirprimus »

:lol: :lol:
dugo te nije bilo šeki... :thumbup:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#5 Re: Nova stranka NVZ

Post by Alfons Kauders »

sve ok samo se ne slazem za gudru - ostade nam po hercegovine i sandzaka onda bez posla... :D
User avatar
video
Posts: 6819
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#6 Re: Nova stranka NVZ

Post by video »

Shto su ti Banovici - ode u rudnik o omaH bi stranku pravio - ma necemo tako dino :D :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#7 Re: Nova stranka NVZ

Post by Alfons Kauders »

video wrote:Shto su ti Banovici - ode u rudnik o omaH bi stranku pravio - ma necemo tako dino :D :D
sta fali? svi veliki politicari su kad tad bili na robiji... :D od mandele, do staljina, hitlera i slavuja... :D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#8 Re: Nova stranka NVZ

Post by madner »

Dobro, svi znamo da se alkoholicari i gudrasi ne razumiju.

Usvajam prijedlog da se legalizira proizvodnja sa ciljem pokretanja poljoprivrede, ali uz medicinski razlog za konzumiranje. Naznaka: BMK :D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#9 Re: Nova stranka NVZ

Post by madner »

Alfons Kauders wrote:
video wrote:Shto su ti Banovici - ode u rudnik o omaH bi stranku pravio - ma necemo tako dino :D :D
sta fali? svi veliki politicari su kad tad bili na robiji... :D od mandele, do staljina, hitlera i slavuja... :D
Tito!

Uglavnom, mislim da nama fali jedna ovakva stranka, ispade jadni Zlaja da je hardliner u nasoj javnosti.
User avatar
video
Posts: 6819
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#10 Re: Nova stranka NVZ

Post by video »

Alfons Kauders wrote:
video wrote:Shto su ti Banovici - ode u rudnik o omaH bi stranku pravio - ma necemo tako dino :D :D
sta fali? svi veliki politicari su kad tad bili na robiji... :D od mandele, do staljina, hitlera i slavuja... :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#11 Re: Nova stranka NVZ

Post by Alfons Kauders »

madner wrote:Dobro, svi znamo da se alkoholicari i gudrasi ne razumiju.

Usvajam prijedlog da se legalizira proizvodnja sa ciljem pokretanja poljoprivrede, ali uz medicinski razlog za konzumiranje. Naznaka: BMK :D
ja bi i hemiju radio... ali samo za izvoz... :D eno u tuzli stoji hemijska industrija bezze, sto ne bi stancali bombone i prodavali spid ko onomad deterdzente iz dite... :D razgranatu distribucijsku mrezu vec imamo, trebalo bi napraviti neki konzorcij na drzavnom nivou... turkovica za sefa komercijale :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#12 Re: Nova stranka NVZ

Post by Alfons Kauders »

madner wrote:
Alfons Kauders wrote:
video wrote:Shto su ti Banovici - ode u rudnik o omaH bi stranku pravio - ma necemo tako dino :D :D
sta fali? svi veliki politicari su kad tad bili na robiji... :D od mandele, do staljina, hitlera i slavuja... :D
Tito!

Uglavnom, mislim da nama fali jedna ovakva stranka, ispade jadni Zlaja da je hardliner u nasoj javnosti.
slazem se

treba pokazati da i mi budale za trku imamo i da mozemo praviti podjednako lude zahtjeve...

hocete mirno razdruzivanje? hocemo i mi bosnu u granicama iz 1908...

hocete demilitarizaciju? mi saljemo hasana cengica u sjevernu koreju... imaju akciju, platis 10, dobijes 15 kilotona...

hocete treci entitet... hocemo i mi popis i proporcionalno ucesce u vlasti

bujrum :D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#13 Re: Nova stranka NVZ

Post by madner »

Alfons Kauders wrote:
madner wrote:Dobro, svi znamo da se alkoholicari i gudrasi ne razumiju.

Usvajam prijedlog da se legalizira proizvodnja sa ciljem pokretanja poljoprivrede, ali uz medicinski razlog za konzumiranje. Naznaka: BMK :D
ja bi i hemiju radio... ali samo za izvoz... :D eno u tuzli stoji hemijska industrija bezze, sto ne bi stancali bombone i prodavali spid ko onomad deterdzente iz dite... :D razgranatu distribucijsku mrezu vec imamo, trebalo bi napraviti neki konzorcij na drzavnom nivou... turkovica za sefa komercijale :D
Nista na drzavnom nivou dok se ne ukine RS i udjemo u BL na tenkovima. Nema Vise Zajebancije.
Prijedlog ide pod namjenska proizvodnja i Wehrmacht je svojim vojnicima dijelio spid. :D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#14 Re: Nova stranka NVZ

Post by madner »

Alfons Kauders wrote:
madner wrote:
Alfons Kauders wrote:
sta fali? svi veliki politicari su kad tad bili na robiji... :D od mandele, do staljina, hitlera i slavuja... :D
Tito!

Uglavnom, mislim da nama fali jedna ovakva stranka, ispade jadni Zlaja da je hardliner u nasoj javnosti.
slazem se

treba pokazati da i mi budale za trku imamo i da mozemo praviti podjednako lude zahtjeve...

hocete mirno razdruzivanje? hocemo i mi bosnu u granicama iz 1908...

hocete demilitarizaciju? mi saljemo hasana cengica u sjevernu koreju... imaju akciju, platis 10, dobijes 15 kilotona...

hocete treci entitet... hocemo i mi popis i proporcionalno ucesce u vlasti

bujrum :D
Mislim da bi ovaj program iznad, da se ozbiljnije prezentira mogao dobiti finu podrsku glasaca.

Samo moram Hareta ufatatit da nam malo izradi vizuelne pamflete :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#15 Re: Nova stranka NVZ

Post by Alfons Kauders »

madner wrote:
Alfons Kauders wrote:
madner wrote:Dobro, svi znamo da se alkoholicari i gudrasi ne razumiju.

Usvajam prijedlog da se legalizira proizvodnja sa ciljem pokretanja poljoprivrede, ali uz medicinski razlog za konzumiranje. Naznaka: BMK :D
ja bi i hemiju radio... ali samo za izvoz... :D eno u tuzli stoji hemijska industrija bezze, sto ne bi stancali bombone i prodavali spid ko onomad deterdzente iz dite... :D razgranatu distribucijsku mrezu vec imamo, trebalo bi napraviti neki konzorcij na drzavnom nivou... turkovica za sefa komercijale :D
Nista na drzavnom nivou dok se ne ukine RS i udjemo u BL na tenkovima. Nema Vise Zajebancije.
Prijedlog ide pod namjenska proizvodnja i Wehrmacht je svojim vojnicima dijelio spid. :D
ja sam mislio na RBiH... :D RS mi uopste nije pala na pamet... :D

znaci spid za vojnike, samo od maloljetnih delinkvenata koji su svakako na slobodi bi mogli sastaviti 2-3 solidne brigade... sami bi dosli za spidom, ne moramo ih ni mobilisat... cenga ide po korejske nuklearke, pakistan je rezervna opcija, i za balisticke rakete i za bojeve glave... a mevlida drzimo u zatvoru, ali mu damo racunar i flight simulator da se uci... cisto da i amerikanci vide da im je bolje da puste budale na miru...
User avatar
JoseMujica
Posts: 27605
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#16 Re: Nova stranka NVZ

Post by JoseMujica »

u svoj bezbojnosti bh. političke scene ovo mi se čini kao perspektivna ideja sa većom šansom za prelazak izbornog praga od KP BiH ili S BiH
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#17 Re: Nova stranka NVZ

Post by O'zone »

Alfons Kauders wrote:
ja sam mislio na RBiH... :D RS mi uopste nije pala na pamet... :D

znaci spid za vojnike, samo od maloljetnih delinkvenata koji su svakako na slobodi bi mogli sastaviti 2-3 solidne brigade... sami bi dosli za spidom, ne moramo ih ni mobilisat... cenga ide po korejske nuklearke, pakistan je rezervna opcija, i za balisticke rakete i za bojeve glave... a mevlida drzimo u zatvoru, ali mu damo racunar i flight simulator da se uci... cisto da i amerikanci vide da im je bolje da puste budale na miru...
:lol: :lol: :lol:

Mevlid ministar vazduhoplovstva i protivameričke odbrane
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#18 Re: Nova stranka NVZ

Post by madner »

Ti si jedan ekstremni ekstremista, ovo je stranka Bosanskog centra. :D

Mevlid zdravo, S. Koreja zdravo. :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 27605
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#19 Re: Nova stranka NVZ

Post by JoseMujica »

ma jok madner ne isključuj Mevlida....idealna osoba za ambasadora BiH pri NATO-u :D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#20 Re: Nova stranka NVZ

Post by madner »

Amerika nam je saveznik, a i znaju rokat muslimane. :D

Tako da ako nas puste da se tenkovima udjemo u BL nudimo jednu brigade koja ce uvoditi demokratiju u svijetu i jednu brigadu koja ce se za lovu praviti da nije vojska.
Last edited by madner on 02/12/2011 14:40, edited 1 time in total.
User avatar
karanana
Posts: 47237
Joined: 26/02/2004 00:00

#21 Re: Nova stranka NVZ

Post by karanana »

Alfons Kauders wrote:
video wrote:Shto su ti Banovici - ode u rudnik o omaH bi stranku pravio - ma necemo tako dino :D :D
sta fali? svi veliki politicari su kad tad bili na robiji... :D od mandele, do staljina, hitlera i slavuja... :D
:lol: :lol: :lol:
User avatar
star(i)mo
Posts: 11062
Joined: 21/06/2010 14:25

#22 Re: Nova stranka NVZ

Post by star(i)mo »

S prvom tackom programa se ne slazem. Ovo je cista majorizacija hercegovaca! :D
Mevlide, hocemo treci, pardon cetvrti! :skoljka: :D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#23 Re: Nova stranka NVZ

Post by madner »

Nemoj da i ti zavrsis na magarcu :D
User avatar
star(i)mo
Posts: 11062
Joined: 21/06/2010 14:25

#24 Re: Nova stranka NVZ

Post by star(i)mo »

Moze li barem kakva privremena autonomija dok se ne naviknemo na zitelj s one strane Ivan Sedla? :roll: :D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#25 Re: Nova stranka NVZ

Post by madner »

Autonomno mozete da vodite politiku u oblasti kulture. Jer zato para nece biti. :D
Post Reply