Nova BH (Novi Pink bh)

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
fusion_ba
Posts: 4408
Joined: 02/12/2017 20:10

#301 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by fusion_ba »

MTV wrote:
fusion_ba wrote:
MTV wrote:Meni su vecina njih poznati. :)
Al da su svi oni "zvijezde", brate nisu.
Ja sam cuo samo za Eciju, Slavka, i Nives :lol: ostali su mi totalno nepoznati
ne pratim tu njihovu javnu scenu pa i ne znam
:lol:
Meni je nepoznata BH scena naspram HR ili SRB. Jbg negledam ove nase slj kanale Hayat, OBN, TV1, FTV, RTRS...
BiH scena je jednako jadna kao HR,odnosno ne postoji :lol: a na navedenim kanalima nije ni zastupljena
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#302 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by MTV »

fusion_ba wrote: BiH scena je jednako jadna kao HR,odnosno ne postoji :lol: a na navedenim kanalima nije ni zastupljena
Malo lupetam jer ne gledam isto kao da sam nabrojao TVSA i TVZenicu. :lol: a ni njih ne gledam. :lol:
User avatar
mayab
Posts: 27180
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#303 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by mayab »

MTV wrote:
mayab wrote:
chakany wrote:Ples sa zvijezdama od 17. marta na Novoj TV, a da li će u isto vrijeme i kod nas, pitanje je.

Takmičari:

1. Viktorija Đonlić Rađa - Rađina žena :mrgreen:
2. Ecija Ojdanić - glumica
3. Ana Vučak Veljača.......
4. Slavko Sobin - glumac
5. Damir Kedžo - pjevač
6. Marko Grubnić -modni stilist :izet:
7. Josipa Pavičić Berardini - pjevačica , novinarka :-?
8. Sonja Kovač - glumica
9. Davor Garić - glumac i RTL voditelj
10. Ivan Šarić.......... stand up komicar i jedno vrijeme RTL Voditelj (Hrvatska trazi zvijezdu)
11. Nives Celzijus - glumica i pjevačica :lol:
Voditelj Nove TV u emisiji IN Magazin.
Jah, to je to, hvala!
User avatar
fusion_ba
Posts: 4408
Joined: 02/12/2017 20:10

#304 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by fusion_ba »

MTV wrote: Malo lupetam jer ne gledam isto kao da sam nabrojao TVSA i TVZenicu. :lol: a ni njih ne gledam. :lol:
kao da je komsiluk nesto bolji. :D cak i TVSA je gledljiviji od raspalog Pinka i Hepija :izet:
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#305 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by MTV »

fusion_ba wrote:
MTV wrote: Malo lupetam jer ne gledam isto kao da sam nabrojao TVSA i TVZenicu. :lol: a ni njih ne gledam. :lol:
kao da je komsiluk nesto bolji. :D cak i TVSA je gledljiviji od raspalog Pinka i Hepija :izet:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Cim je HD to je svetski kvalitet naspram pink i happy-a.
U zadnje vrijeme najvise od svih nacionalnih kanala gledam Novu BH HD (Na granici, Zvezde Granda, LZN iako je repriza). Nedavno Beoviziju na RTS 1 HD.
Ostalo su kablovski kanali FOX, Cinestar, Nat Geo, Viasat, Fine Living, pink ali filmski kanali i muzika dok se nesto radi (VH1, VH1 Classic, MTV Hits i MTV Live HD). Koja kombinacije vamo Zvezde granda a onda MTV. :lol: :lol:
Discovery je postao kao happy i pink pa ga skoro i ne gledam.
Zadrugu sam sveo na minimum. Navecer ako nemogu zaspat malo okrenem a na youtube pogledam samo videe jesu li se pobili kao sto su npr danas :mrgreen:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23276
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#306 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by Sanjarko »

Slicno i ja. Malo Nova, malo net, malo igrice i to je to.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4408
Joined: 02/12/2017 20:10

#307 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by fusion_ba »

Nisam uopste mislio na HD nego generalno ne podnosim te degutantne i iscenirane rijalitije, ni domace ni strane pa mi je sve bolje od toga :D realno Nova BH je pokupila sve sto valja u BiH a tu je najvise izgubio OBN. Samo ne znam sta ih koci da poprave kvalitet na emisijama iz svoje produkcije jer je ono sramotno kako lose izgleda
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#308 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by MTV »

Ocajna je domaca produkcija. Slika kao da su 80te.
User avatar
chakany
Posts: 2919
Joined: 05/09/2010 14:05

#309 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by chakany »

Ples sa zvijezdama od 22.3. u 22:10 na Nova BH. Ipak neće ići u isto vrijeme kad ide u Hrvatskoj :-)
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#310 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by MTV »

Pa da. Kod njih live sa 20 minuta reklama kod nas snimka sa 5-6 minuta reklama.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23276
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#312 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by Sanjarko »

Au. Ostale telke na aparatima. Baho u akciji.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#313 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by Heller »

Koje smeće od televizije, ne radi mi STB dva dana već, lad god pogledam jebeni grand :run:
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#314 Re: Nova BH

Post by MTV »

Na Novoj S (koja starta 25 marta) i Novoj M ce ici Vece sa Ivanom Ivanovicem. Postoji mogucnost da ce krenuti i kod nas na Novoj BH. Prije je ta emisija isla na Alternativnoj TV.

Kako god pokupise sve adute drugih kanala. Naravno najveci adut su Zvezde Granda.
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#315 Re: Nova BH

Post by Cavendish »

MTV wrote:Na Novoj S (koja starta 25 marta) i Novoj M ce ici Vece sa Ivanom Ivanovicem. Postoji mogucnost da ce krenuti i kod nas na Novoj BH. Prije je ta emisija isla na Alternativnoj TV.

Kako god pokupise sve adute drugih kanala. Naravno najveci adut su Zvezde Granda.
Ne bih me iznenadilo da ubrzo i 24 minuta sa Z.K krene na Nova tv.
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#316 Re: Nova BH

Post by MTV »

Nebi ni mene. Vec mu je ukinuta repriza emisije.
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#317 Re: Nova BH

Post by Cavendish »

:izet:
MTV wrote:Nebi ni mene. Vec mu je ukinuta repriza emisije.
Pa upravo zbog toga i govorim. kesić ili je bio naivan ili se pravio naivan govoreći prije početka nove sezone da ne očekuje nikakve promjene i pritiske zbog novog vlasnika O2 televizije.
User avatar
chakany
Posts: 2919
Joined: 05/09/2010 14:05

#318 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by chakany »

Senke nad Balkanom sad idu petkom oko ponoći koliko vidim. Sreća pa čovjek ima EON, pa može fino bez reklama pogledati seriju :D
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#319 Re: Nova BH

Post by MTV »

Sa facebooka Nove BH:

Poznata novinarka i urednica Jasmina Demirovic velika je akvizicija Nove BH, koja ju postavlja na čelo svojih programskih sadržaja kao glavnu urednicu i direktoricu informativnog programa. Pod njenom će se palicom uskoro emitirati novi informativni program koji stavlja gledatelja u centar i radi za dobrobit svih građana donoseći nepristrane i vjerodostojne informacije iz svih kutaka zemlje.

„Dnevnik koji trenutno stvaramo i koji će gledatelji uskoro gledati na Nova BH jedan je od najvećih izazova u mojoj karijeri i projekt na koji sam izuzetno ponosna. Okupili smo vrhunske profesionalce koji će promijeniti poimanje informiranja i zajedno ćemo donijeti jedan inovativan, dinamičan, tehnološki napredan, pouzdan i neovisan informativni program. Građani i njihov glas će biti u fokusu našeg programa stoga će u našim dnevnicima sadržaj biti ne samo šta je neko rekao nego šta je uradio i kako će se to odraziti na kvalitet života svih građana ove zemlje. Ponosna sam što sam član Nova TV tima i vjerujem da će program koji stvaramo biti novi 'čan obitelji' naših gledatelja.“ – rekla je direktorica Informativnog programa Nova BH Jasmina Demirović.
User avatar
mayab
Posts: 27180
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#320 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by mayab »

chakany wrote:Ples sa zvijezdama od 22.3. u 22:10 na Nova BH. Ipak neće ići u isto vrijeme kad ide u Hrvatskoj :-)
Po meni im je ovo promasaj, ko će to gledati u petak noć, skoro sedmicu nakon sto se već sve desilo i sto se znaju rezultati i kako je ko prosao????

Može biti jedino zanimljivo nekome ko je medijski i informativno odsječen od NOVE TV Hrvatska, i ostalih medija informisanja, pa da u tih pet dana poslije šoua ne čuje i ne vidi šta je i kako bilo....dakle nula uzbuđenja :|
User avatar
chakany
Posts: 2919
Joined: 05/09/2010 14:05

#321 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by chakany »

Nova S najavljuje u svom programu čak i emitovanje meksičkih telenovela :pisnuo:
Nije loš TOP kanal, šteta što ga gase. Koliko vidim, NOVA S će biti totalno drugačija od TOP kanala.
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#322 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by MTV »

mayab wrote:
chakany wrote:Ples sa zvijezdama od 22.3. u 22:10 na Nova BH. Ipak neće ići u isto vrijeme kad ide u Hrvatskoj :-)
Po meni im je ovo promasaj, ko će to gledati u petak noć, skoro sedmicu nakon sto se već sve desilo i sto se znaju rezultati i kako je ko prosao????

Može biti jedino zanimljivo nekome ko je medijski i informativno odsječen od NOVE TV Hrvatska, i ostalih medija informisanja, pa da u tih pet dana poslije šoua ne čuje i ne vidi šta je i kako bilo....dakle nula uzbuđenja :|
Isto kao sa Supertalentom. Ali je to kasnilo 2-3 epizode.
Dosta ljudi nema Novu TV HR (kabl, IPTV) a oni koji su uz granicu gledaju Novu TV. Za Novu BH ni ne znaju :lol:

chakany wrote:Nova S najavljuje u svom programu čak i emitovanje meksičkih telenovela :pisnuo:
Nije loš TOP kanal, šteta što ga gase. Koliko vidim, NOVA S će biti totalno drugačija od TOP kanala.
Prave kanal kao da ima zemaljsku frekvenciju a nema. 50% Srbije ga moze gledati.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4408
Joined: 02/12/2017 20:10

#323 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by fusion_ba »

Vise ulazu u Novu S nego u Novu BH koja ima zemaljsku frekvenciju. Ali neka,to im je da privuku korisnike a kanal je skroz OK pogotovo za razliku od zabave za sirotinju koja se nudi na nacionalnim frekvencijama...Samo neka ostane taj kanal na Telemachu
User avatar
chakany
Posts: 2919
Joined: 05/09/2010 14:05

#324 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by chakany »

Ples sa zvijezdama vode Mia Kovačić i glumac Janko Popović Volarić.
User avatar
MTV
Posts: 14345
Joined: 21/08/2013 19:39

#325 Re: Nova BH (Novi Pink bh)

Post by MTV »

Jel se meni ovo cini ili je slika iz InfoTopa drasticno ljepsa.
Post Reply